בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ynet: "הבעיה המרכזית של סרטי פורנו-ניצול וחיפצון נשים&q

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 14 שנים • 12 באוג׳ 2010

כתבה שנכתבה ע"י

בלוסום​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2010
ונילים חשוכים ומקובעים.

לא אומרת שפורנו זה דבר שאני אוהבת, בטח שלא פורנו ונילי. אני לא מסוגלת להתגרות מכך ולו במקצת.

אבל מכאן ועד מה שהם חושבים על פורנו - הדרך ארוכה, ארוכה מאוד.

בעיני היכולת הזו לנתק את עצמי בסיטואציה היא הדבר הכי חיובי והכי טוב שקרה לי בחיים.

ונילים חשוכים, זמנים אפלים. פשוט עצוב.
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 12 באוג׳ 2010
ציטוט: איך את יכולה להיות גאה בהיותך אשה, כשאת רואה נשים בתנוחות כל כך משפילות? (ושיהיה ברור: ואני לא מתכוונת לארוטיקה, אלא לפורנו). חייבים להיות לך רגשי נחיתות ממש קשים בנוגע להיותך אשה, אם את יכולה לצפות בזה בשוויון נפש ולדמיין שאת נהנית. ניתוק רגשי כזה הוא פשוט מטורף, או מזויף. כי לדמיין את עצמך שם במצב שלה היה גורם לכל בחורה עם ערך עצמי מינימלי לרוץ ולהקיא בשירותים.

לא יודעת מה לגבי כותבת הכתבה, אבל לי יש מספיק בטחון עצמי וגאווה בנשיותי כדי לא להיעלב מכל שטות ולרוץ להקיא בשירותים כמו איזו עלמה היסטרית מהמאה ה-19.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 12 באוג׳ 2010
morgause כתב/ה:
ציטוט: איך את יכולה להיות גאה בהיותך אשה, כשאת רואה נשים בתנוחות כל כך משפילות? (ושיהיה ברור: ואני לא מתכוונת לארוטיקה, אלא לפורנו). חייבים להיות לך רגשי נחיתות ממש קשים בנוגע להיותך אשה, אם את יכולה לצפות בזה בשוויון נפש ולדמיין שאת נהנית. ניתוק רגשי כזה הוא פשוט מטורף, או מזויף. כי לדמיין את עצמך שם במצב שלה היה גורם לכל בחורה עם ערך עצמי מינימלי לרוץ ולהקיא בשירותים.

לא יודעת מה לגבי כותבת הכתבה, אבל לי יש מספיק בטחון עצמי וגאווה בנשיותי כדי לא להיעלב מכל שטות ולרוץ להקיא בשירותים כמו איזו עלמה היסטרית מהמאה ה-19.

why i NEVER!
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 12 באוג׳ 2010
tebayes כתב/ה:
morgause כתב/ה:

why i NEVER!

Indeed, dear sir!
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 12 באוג׳ 2010
האמת שאני באמת חושבת שפורנו סטרייטי הוא איום ומזיק.

אבל דיברנו על זה כבר מליון פעם, לא?
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 12 באוג׳ 2010
פרלין,
זה לא נגמר עד שלא גומרים לאשה השמנה על הפרצוף
little red

בתגובה לחפצון ולהשפלה (מה שמזכיר כמה משעמם לי הלילה)

little red • 12 באוג׳ 2010
אם מעניין אתכם המשך הדיון, טוקבק שנכתב ב YNET בתגובה לאותה כתבה, ופורסם כטור.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3935180,00.html

אני כתבתי אותו (נא לא לזקוף לחובתי שאני מטקבקת במדור יחסים, סוטים מחפצנים שכמוכם).
columus
לפני 14 שנים • 13 באוג׳ 2010

זו לא כתבה

columus • 13 באוג׳ 2010
זה טור טפשי בערוץ העוד יותר טפשי של ynet - יחסים.

שימו לב לשם הכותב: ריחן ניב. אם זה שם של אדם אמיתי, אני צנצנת.
girl on mars
לפני 8 שנים • 2 ביולי 2016
girl on mars • 2 ביולי 2016
הדרך הקשה כתב/ה:
נייס

היית חייב להקפיץ שרשור מלפני חצי עשור? לא יכולת פשוט לפתוח הודעה חדשה?
Patient dom​(שולט)
לפני 8 שנים • 3 ביולי 2016

אני שונא את המושג "ניצול נשים"

Patient dom​(שולט) • 3 ביולי 2016
בהיותי אוהב נשים ,ראשית בגלל החכמה ,ואני מדגיש את זה.אני סבור שכל מי שטוען על ניצול פשוט פוגע באוצר הגדול שאלוהים נתן להם שזה שיכלן [שלא נדבר על חיצוניותם].לא סבלתי לעולם את ההצגה וההיתמסכנות וכן יחוס הטיפשות שנותנים להם שאומרים שהן מנוצלות.אף אחת שפויה לא מנוצלת ורוב הנשים שמוגדרות כאן הרבה יותר משפויות.[במחילה מסובלות מפיגור וכו'] לשחק בסרט סוטה אשר יהיה זה בחירה נטו!,לעבוד כנערת ליווי זו בחירה או חובה קיומית נטו! לעלות לחדר בבית מלון בשתיים בלילה עם האלוף יצחק מרדכי זו בחירה והסכמה נטו!  ולא ניצול מיני.
חברי; כל מי שחושב שנשים "מנוצלות" מינית כאן או הופכות לחפצים ,פשוט לא אוהב לא מכיר ומזלזל בגסות בחכמתן,אני לא שם.