ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על המסיבות במקסים

Arya​(אחרת)
לפני 13 שנים • 14 באוג׳ 2010
Arya​(אחרת) • 14 באוג׳ 2010
חלק מהביקורות כאן נכונות ומתאימות וחלקן סתם מעצבנות.
לגבי המזגן- הוא מצוין. בשבוע שעבר אפילו קפאתי מקור.
לגבי המוזיקה- בדרך כלל יש מוזיקה מעולה. בשבוע שעבר באמת הייתה נפילה מהבחינה הזאת, אבל בסדר, זה קורה, לא צריך לעשות דרמה מכל דבר.
מה שכן- לא יזיק לגוון קצת בשירים. כלומר, תמיד יש את סנדמן של מטאליקה.. אז סבבה, אנחנו אוהבים מטאליקה, אבל אפשר לגוון גם עם שיר אחר של מטאליקה. תפתיעו אותנו לפעמים icon_smile.gif
לגבי העישון- גם אני לא מעשנת, וגם אני נוטה להחנק מהעשן, אבל כבר השלמתי עם זה שאין מה לעשות.

אני אוהבת את הליין, ואוהבת את המיקום, ולי באופן אישי לא מפריע גם שנכנסים ונילים (כל עוד הם לא מציקים).
נוי
נוי • 14 באוג׳ 2010
גם אני כבר לא מעשנת. לא נתקלתי במועדון במדינת ישראל שלא מעשנים בו.
ובכלל, אם בהשוואות עסקינן.
מהדנג'ן הישן בו גדלתי יש לי הרבה זכרונות טובים. שם הכרתי לא מעט חברי קהילה שחלקם אקטיבים עד היום, עם חלקם אני עדיין בקשרי חברות.
שם התנסתי/ראיתי/טעמתי עולם חדש של פנטזיות ולזה אין תחליף.

היום, הרבה שנים קדימה. אני גדולה יותר ומפוכחת. אני מחפשת את המקום בו ניתן יהיה לשבת לשתות כוס של יין, להינות מאווירה מחשמלת, לראות בחורות יפות, לשמוע מוזיקה שהיא הז'אנר שאני אוהבת,
לקבל יחס חם ואוהב ולראות אנשים אחרים נהנים, מתפרעים וכמובן מופעים סקסיים ביותר.
הספייס מספק את הכל, ויותר.
אני, שלא האמנתי שאחזור למסיבות האלו מסיבות כאלו ואחרות. שחשבתי שאסור לי ל"היחשף" לציבור וללכת למקומות פטישיסטיים, מוצאת את עצמי גאה ביותר להיות הבליינית של המסיבות בספייס.
חוגגת שם יומולדת ומזמינה את כל החברים שלי (ואפילו את אבא שלי) לערבי שוכרה.
לל"ג ודניאל לימדו אותי דרך התבוננות חדשה על העולם הפטישיסטי,
וגילו לי עולם שלם של הנאה וחגיגה ברמה אחרת ממה שקיים היום במדינה.
מסיבות שלא היו מביישות שום מועדון בלונדון (והייתי בהרבה כאלו בשביל שארשה לעצמי לעשות את ההשוואה).

יישר כח לספייס ולצוות שלו.
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
בעניין המוזיקה, לטעמי המוזיקה השתפרה והיה אחלה קצב מסיבה שעברה.
בעניין המיזוג- בד"כ בסדר ולא כ"כ מפריע לי לחזור כולי מסריחה מעשן וזה כולל את השיער אפילו.

יש לי בעיה נוספת לעלות..
עניין הסשנים- לדעתי הם מאוד צפויים, מאוד עמוסים בשואו, פאתוס, הנשלטים אינם נשלטים, השולטים אינם דורשים וכל זה למעשה אינו בדסמ"י(כן כן אני מכירה את אלה שיבואו בטענות "של מה זה בכלל בדס"מ"- אבל פה היו רק אלמנטים ספורים של יותר קינקיות).
הכל אבל הכל נראה הצגה שנערכה ע"י אותם אנשים,בשביל למשוך תשומת לב- אפילו מחיאות כפיים היו לאחר הסשן(רק חסר קופת צדקה..).
בתור אחת שמגיעה מידי פעם למקסים- אני יודעת בדיוק אילו סשנים יהיו(לא כולל הבורלסק) ומה השלב הבא אצל השולטים(כן, בפרטי פרטים). אני יודעת שמס' אנשים מסכימים איתי.

בהתחלה התלהבתי מהסשנים- אבל זה היה כשראיתי אותם בפעם הראשונה וכשרק נרשמתי לפה.
bikoretbona73​(שולט)
bikoretbona73​(שולט) • 14 באוג׳ 2010
מזגן טוב רק בתחילת הערב ואחר כך כשבאים הרבה בליינים לא מקרר מספיק. בשבוע שעבר לא היתי אז אני לא יכול להתיחס.
אני מקבל את העניין חשיבות החשיפה בפני קהל הרחב. אבל כדאי אולי בפייסבוק גם לרשום באופן בולט מאוד כללי המקום.
לכל אלו הטוענים שהם מעשנים אז לא מפריע להם עישון פסיבי אז תדעו שעישון פסיבי עוד בכמויות כאלו מאוד מסוכן. במיוחד האלה שפוקדים כל שבוע אתם בסכנה בעוד 10 שנים להיות עם סרטן או בלי רגליים או אחרי אירוע מוחי. וסשן שתעשו אז יהיה רק עם טיטול שלכם במקום סיעודי. ואחר כך תמותו בחצי מחיים שלכם. אתם בסכנה יותר גדולה מכול אוכלוסיה אחרת כי רוב אוכלוסיה (שהם לא בני 18-21)לא נמצאת במועדוני מלאים עשן כל שבוע לאורך שנים.
הנה אתר למידע מעניין:
http://www.avir-naki.com/
ובאתר עצמו השאלות שעונות חד משמעי לכל הטענות של המעשנים.
ועוד דברים מעניינים בנושא של החוק.

דרך אגב אנחנו בין נהני המקום ולכן דברים שאני כותב כאן הם לא כדי לפגוע בו.

ולא ראיתי שום התיחסות של AIR או לל"ג
Winner​(מתחלפת)

לדעתי

Winner​(מתחלפת) • 14 באוג׳ 2010
דווקא בחודשיים האחרונים אני חווה שיאים חדשים במקסים וכל שבוע מחדש אני נהנית יותר ויותר! מזה שנתיים אני לא מפסידה את המסיבות של ליין הספייס בכל מקום שעברו החל מהמוסד ועד המקסים, באים יותר ויותר אנשים יפים ואיכותיים והמוזיקה מגוונת ומעניינת, מעט רוק מעט פופ מעט האוס גם לריקודים וגם לסשנים, ומה רע במעט ונילים? הכי כיף להשתעשע עם בשר טרי icon_smile.gif)
אני מברכת את ההפקות של אייר ולל"ג, שבכל שבוע מחדש אנו מקבלים קונספט שונה מקודמו שרק נעשה יותר קינקי ומעניין, החל מהתצוגות אופנה ועד קפטן האודי ואמילי האקסטרימים!

אל תעיזו לשנות שום דבר ומי שמעוניין לגוון מוזיקה, אני בטוחה שאפשר לפתוח שרשור עם הצעות מעניינות וחדשות.
ואגב, גם אני לא מעשנת.... so fucken what??? באים לחגוג. הפסיקו להיות קטנוניים.
חתול מפלצת​(נשלט)
חתול מפלצת​(נשלט) • 14 באוג׳ 2010
bikoretbona73 כתב/ה:
מזגן טוב רק בתחילת הערב ואחר כך כשבאים הרבה בליינים לא מקרר מספיק. בשבוע שעבר לא היתי אז אני לא יכול להתיחס.
אני מקבל את העניין חשיבות החשיפה בפני קהל הרחב. אבל כדאי אולי בפייסבוק גם לרשום באופן בולט מאוד כללי המקום.
לכל אלו הטוענים שהם מעשנים אז לא מפריע להם עישון פסיבי אז תדעו שעישון פסיבי עוד בכמויות כאלו מאוד מסוכן. במיוחד האלה שפוקדים כל שבוע אתם בסכנה בעוד 10 שנים להיות עם סרטן או בלי רגליים או אחרי אירוע מוחי. וסשן שתעשו אז יהיה רק עם טיטול שלכם במקום סיעודי. ואחר כך תמותו בחצי מחיים שלכם. אתם בסכנה יותר גדולה מכול אוכלוסיה אחרת כי רוב אוכלוסיה (שהם לא בני 18-21)לא נמצאת במועדוני מלאים עשן כל שבוע לאורך שנים.
הנה אתר למידע מעניין:
http://www.avir-naki.com/
ובאתר עצמו השאלות שעונות חד משמעי לכל הטענות של המעשנים.
ועוד דברים מעניינים בנושא של החוק.

דרך אגב אנחנו בין נהני המקום ולכן דברים שאני כותב כאן הם לא כדי לפגוע בו.

ולא ראיתי שום התיחסות של AIR או לל"ג

מה זה משנה גם ככה כל המשתתפים ישרפו בגהינום icon_twisted.gif
Alexey90210​(מתחלף)

Re: ...

Alexey90210​(מתחלף) • 14 באוג׳ 2010
מיכל המאלפת כתב/ה:
אני חושבת באופן אישי שיש לפתוח את הקהילה בפני כל מי שמתעניין.
אנחנו האנשים שהייתי מצפה מאיתנו להכי הרבה פתיחות וסובלנות כלפי האחר והשונה. גם כלפי ונילים סקרנים שאולי יהפכו בעתיד לדור ההמשך של קהילת הבדסמ.
... icon_smile.gif

צודקת
יכול להיות שאנחנו ביקשנו הרדקור, ולמעשה מדובר בפטיש, למרות שאני עד היום לא יודאע להפריד בין בי-די אס-אם לפטיש.. טוב נו זה כי אני רוסי קנירה..))
וניליים.. מה איתם, לאזכירכם, עם לא היו וניליים - לא יכולנו להיות קינקיים.. הכל היה אותו דבר..

בלונדון - יש את טארצ'ר גרדן.. זה ליין פטיש-מייןסטרים-קינקי - שלא רא בכלל.. הדבר היחידי שיש בו הרדקור זה ההופעות, הם באמת משקיעים בזה.. ומה עושה אותו קזה צבעוני?? זה תדירות נמוכה - לא כל שבוע!! אלפי אנשים שמגיעיםלשם.. והליבוש הנדרש זה לא שחור של ט-באב (באמא שלי קחה זה נירה אצלנו), אלה סקסי-קינקי-פטישיסטי והם מקפידים גם על זה.. ולכן הונילים שלהם - מכוייבים לאהוב פטיש..

הונילים אצלנו - לא מחייבים לשום דבר, חוץ מלהירשם בקלוב ולבוא בלבוש של ט-באב.. וזה תהליך באמת פשוט..וקשה הם מגיעם בחבורות גדולות, בלי מטרה להיתמזג איתנו הם אכן אופחים את הערבים - לערבים וניליים.. כל השעלה זה - איך אפשר לעשות סלקציה לוניליים שבאים אצליינו?? (הרי שגם רוב ה"לא וניליים" שלנו מתלבשים קמו ט-באב - אז איאפשר לבקש מהם ללבוש משהו קינקי)..

בקיצור, מסיבות הפטיש בישראל זה מה שהו חדש שקיים בזכות דני, וטוב שקח.. תמשיך!! ישראל רוצה דני!!
למה?? כי עם בבילכם זה רק חלב ונילי - בשביל לי זה דני..))
אתנה
לפני 13 שנים • 15 באוג׳ 2010
אתנה • 15 באוג׳ 2010
אני נהנית במסיבות של המקסים
מגיעה כמעט בכל שבוע , פוגשת אנשים ושותה על הבר
האווירה המחשמלת שמישהו הזכיר לפניי , זו הסיבה העיקרית להנאה שלי

השילוב של החיוכים הבטוחים עם המהוססים , המוזיקה הטובה שגם אם היא
חוזרת על עצמה , היא עדיין עושה טוב לנשמה שלי .
זה מה שעושה את המסיבה עבורי

ולגביי אלו שמלינים על הוונילים אני יכולה להעיד מניסיון אישי
שלפעמים צריך לעודד ונילי אחד לעשות משהו קינקי/בדס"מי ופתאום ההוא שהגיע דרך הפייסבוק
פותח ניק בכלוב ומתחיל להתעניין .

אמרו נכון כל אלו שאמרו : תפסיקו להיות פולנים .
תורידו שוט על הבר במקום להוריד שורות על המקלדת

ובסופו של דבר : ת ה נ ו .

נתראה בחמישי }{
tzavi
לפני 13 שנים • 17 באוג׳ 2010
tzavi • 17 באוג׳ 2010
בתור אחד שמגיע כמעט כל שבוע לליין המחודש מהמוסד ועד המקסים הייתי רוצה לציין את הנקודות הבאות:
א. המסיבות הן בין המושקעות בארץ בכל קנה מידה (תפאורה, הופעות, כיבוד וכו')
ב. לאורך השנים המוזיקה משתנה - לדעתי זה חיובי ויוצר עניין
ג. האווירה שהקהל יוצר היא מיוחדת במינה ולא ניתקלתי בכזו בשום מקום בעולם!!
ד. עלות הבילוי מגוחכת אל מול התמורה (קשה לי להאמין שהצוות קונה פנטהאוזים ומכוניות יוקרה מההכנסות מהמסיבות הללו)

נכון, אפשר תמיד לשפר (בתחום המוזיקלי מבחינתי זה אומר יותר dark 80's אבל אני אחד..), קצת נועזות וגיוון לא תזיק אבל בסך הכל השילוב בין המוזיקה לקהל ברוב הערבים עובד מצויין ועל כך מגיעות לצוות הספייס מחמאות

לגבי עישון, ונילים ושאר קיטורים: מבחינתי האישית המסיבות בליין הן מפלט מהיומיום, מהפוליטקלי-קורקט ומכל מה שמקובל,
תחושת החופש (כל עוד הכל שפוי, בטוח ובהסכמה..) לא תהיה מושלמת לדעתי בלי מגוון התנהגויות, הרגלים, אנשים וכו' גם אם חלקם פחות נעימים,
לטעמי זה חלק בלתי נפרד מהמהות האלטרנטיבית, להיות מסוגלים להבין ולהכיל את האחר בדיוק כמו שהייתם רוצים שיקבלו אתכם
TZARINA​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 19 באוג׳ 2010

המסיבות בספייס + תגובה ללכלוכית

TZARINA​(לא בעסק) • 19 באוג׳ 2010
החוויה הכי משמעותית בחיי היתה במסיבה של הספייס בפורים 2009
פנטזיות ..וחלומות שלא העזתי לחלום עליהם התגשמו בערב אחד במשך 4 שעות.
חבר שהגיב כאן צדק... הוא הביא אותי למסיבה כזאת לפי בקשתי..ואני נדהמתי.
פעם ראשונה בחיי העזתי לעשות ככל העולה על רוחי... ולא פחדתי שיקרה משהו רע לרגע אחד

לכלוכית: קראתי את מה שכתבת, ולכן הגבתי. לא זוכרת שנתקלתי באנשים שהציקו לי כשעשיתי שם כל מיני דברים.
כשמישהו מטריד אותי אני יודעת בדיוק איך להתנהל!! וכשאני מבקשת עזרה ..עוד אף אחד לא סירב לי. ואם יש בעיה יש צוות ד"מים שנמצא כל הזמן בסביבה.
אז יש ערבים פחות טובים, ויש ערבים חזקים מאוד..המגמה ממשיכה להיות מגמת עליה!!!
הצוות משקיע ברעיונות מקוריים..באוכל , תצוגת האופנה האחרונה היתה נהדרת ומשובחת!!!
המוזיקה בד"כ מעולה לכל הדעות. הד"מים מבצעים את עבודתם כראוי..והצילומים הם המזכרת היפה מאותו הערב.

באופן כללי - אני מציעה לכל מי שקורא ועדיין לא היה במסיבות, להתלבש בהתאם, ולבוא לערב אחד..לשים את השיפוטיות בצד..להשתחרר..ולהנות

אני מכינה את חצאית הפליסה, החולצה הלבנה, הגרביים הלבנות..והעניבה..ערב חזרה לביה"ס בשבוע הבא!!

אני בטוח אהיה שם!

TZARINA