לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדן אברג'יל והסטאלגים

להבה חשופה
לפני 14 שנים • 18 באוג׳ 2010

Re: תנוח דעתכם...

להבה חשופה • 18 באוג׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
תנוח דעתכם , אתתם לא צריכים את עדן אברג'ל במושא אירוטי לאוננות שלכם. יש לכם זוועה גזענית תוצרת בית ב"כלוב" ממש.
ולמי שזה "מחרמן" אותו יש כנראה אותה מחלה חשוכת מרפא כמו לגברת אברג'ל ש"לא מבינה מה היא עשתה רע בכלל "

אין, בצילומים של עדן אברג'יל, שום "זוועה גזענית" וודאי לא "תוצרת בית "בכלוב". - ממש לא.! עצם דברייך אלו, מראים שבתגובתך , אתה זה ש"מנסה" לכוון ל "גזענות".

עדן אברג'יל, צילמה צילומים {איני מסכימה בשום אופן, מעצם המעשה, הצילומים \פירסומם, בפייסבוק או בכל מקום אחר פסול בעיניי}.

כל כוונתה "להראות - להתגאוות" בחוויות משירותה הצבאי. {שוב איני מסכימה עם "דרכה"}.

מאידך, יש מעין "נורמה" בצבא, חיילים\ת מצלמים עצמם במהלך שירותם הצבאי. והיו כבר צילומים, של חיילים \ קצינים.

להזכירכם, פרשת קו 300. שהתפרסמו במצבים הרבה יותר מבישים, ולא נאמר דבר. על עצם הפירסום.של התמונות.

http://halemo.net/info/kav300/index.html

לעניות דעתי, צילומים מסוג זה, ולא רק של עדן אברג'יל אלא של כל אותם חיילים\קצינים, שעשו כך בעבר\ הווה, פסולים מיסודם.

לכנות, את צילומיי עדן אברג'יל, "זוועה גזענית", "מחלה חשוכת מרפא" ל דעתי, כן מראה על מגמת הכותב.

להבה חשופה.!@![img]http://[/img]
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 באוג׳ 2010
יש הבדל בין תמונות עם החברה בצבא אחרי מטווח, או נווטים לתמונות שבהם הבדיחה היא על חשבון אותו עצור.
וזה לא מעשה "פסול" זה מעשה של בהמה קטנה נטולת טיפת בינה, שברור לי איך היא התיחסה לאותם האנשים ביום יום.
אין שום קשר בין זה לבדס"מ, כמו בכל דבר שאין בו הסכמה.
כשאני קושרת את שלי ואוטומת לו עיינים+ אוזניים, יש בזה אקט ארוטי, החסר אונים שלו מחרמן את שנינו.
הידיעה מה אני עלולה לעשות לו היא בטוח שיח שקיים בינינו.
עדן הפוסטמה מקסימום מתחרמנת ככשואלים אותה, תגידי, אבא שלך גנן?
כן, בטוח אבא שלה גנן וגם חרא גנן, הוא זיבל יותר מידי.

אין פה קשר לדעה פוליטית, יש פה שילוב בין הגיון לאנושיות.
משהו שכנראה איבדנו.
אנשים הכיבוש משחית ועדן היא דוגמא קלאסית עד כמה הוא משחית בעיקר את הטיפשים.
Beta Male
Beta Male • 18 באוג׳ 2010
שטויות,התמונות האלה רק מוכיחות את מה שתמיד אמרנו: צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם
רק צבא מוסרי היה קושר עיניים לעצירים לפני שעדן היתה ניגשת אליהם ובכך מונע מבוכה רבה בואכה בחילה היסטרית
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 18 באוג׳ 2010
little pet כתב/ה:
שטויות,התמונות האלה רק מוכיחות את מה שתמיד אמרנו: צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר בעולם
רק צבא מוסרי היה קושר עיניים לעצירים לפני שעדן היתה ניגשת אליהם ובכך מונע מבוכה רבה בואכה בחילה היסטרית

התגובה הראשונה שלי למה שכתב זה לצחוק. אכן הומור משובח.
אבל אנחנו שוכחים, שכל ההבדל בין הגברת אברג'יל לחיילים אחרים שעושים את מה שהיא עשתה-זה שהיא הייתי מספיק מטומטמת לשים את זה בפייס בוק. זה בדיוק מה שמצביע על רמת האטימות החברה שלנו הגיעה אליה. אני לא בטוחה שהיא כזאת מטומטמת-פשוט מוצר מיינסטרימי טיפוסי. וזאת הזוועה הכי גדולה.

אבל תנו להפנות את תשומת ליבכם לעוד משהוא- יש באתר גם אורחים ונילים. הדיון הזה פה עלול לגרום להם לחשוב שיש איזשהו קשר בין התעללות אמיתית לבדסמ. אז תזהרו בתגובות-מנסיוני העשיר ברשת-
לא כולם קולטים הומור, ובטח שלא הומור שחור.
Julius Teaser
Julius Teaser • 18 באוג׳ 2010
גם הכותבים של ז'אנר הסטאלגים לא ידעו להפריד בין שליטה ופנטזיה לבין אלימות ברוטלית. לפי מה שהבנתי כלבתו של שולץ רחוקה מאוד מלהיות סיפורה של O.

האקט שביצעה בשבויים אינו חלק מהעולם של הבדס"מ, מצד שני אם אני מפנטז שאני שם במקומם או אם איזה במאי פורנו יחמוד לצון ויעשה טייק-אוף על הפרשה הזאת, זה כבר משהו אחר שכן יכול להחשב כתוכן בדס"מי.
Beta Male
Beta Male • 18 באוג׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
little pet כתב/ה:

התגובה הראשונה שלי למה שכתב זה לצחוק. אכן הומור משובח.
אבל אנחנו שוכחים, שכל ההבדל בין הגברת אברג'יל לחיילים אחרים שעושים את מה שהיא עשתה-זה שהיא הייתי מספיק מטומטמת לשים את זה בפייס בוק. זה בדיוק מה שמצביע על רמת האטימות החברה שלנו הגיעה אליה. אני לא בטוחה שהיא כזאת מטומטמת-פשוט מוצר מיינסטרימי טיפוסי. וזאת הזוועה הכי גדולה.

.

בואי אפתיע אותך,יש לא מעט חיילים שעשו את זה והעלו את התמונות לרשת לפניה
הם מקבלים תשבוחות על ההתעללות שלהם (את מוזמנת לראות את התגובות לסרטון)

http://www.youtube.com/watch?v=JaVJA6yg12c
תכל'ס היא די מסכנה,לא הראשונה שעשתה את זה ולא המעשה הכי חמור
קיפופיף​(מתחלפת)

מכירה את זה

זה כבר נושא ל700 דיונים אחרים בנושא אינטרנט ורמת הצפיות בפייסבוק לעומת היו טיוב. כעיקרון- הפייסבוק תופס יותר ברמת עולם התוכן של הבלוגרים, והסיפור של אברג'יל התחיל מאיזה בלוגר שהחליט להפוך אותה לדוגמא.
אבל עזבו.
אני אשעמם פה אנשים למוות ויעשו בי לינץ...ואני בכלל כמעט ונילית לגמרי . אז לא לוקחת סיכון(-:
קיפופיף​(מתחלפת)

מכירה את זה

זה כבר נושא ל700 דיונים אחרים בנושא אינטרנט ורמת הצפיות בפייסבוק לעומת היו טיוב. כעיקרון- הפייסבוק תופס יותר ברמת עולם התוכן של הבלוגרים, והסיפור של אברג'יל התחיל מאיזה בלוגר שהחליט להפוך אותה לדוגמא.
אבל עזבו.
אני אשעמם פה אנשים למוות ויעשו בי לינץ...ואני בכלל כמעט ונילית לגמרי . אז לא לוקחת סיכון(-:
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 18 באוג׳ 2010
אני לא מסכים עם רוב הנוכחים כאן.
מה בעצם הבעייה במה שהיא עשתה? שהיא לא שמרה לכאורה על כבוד האדם. בגלל זה צריך לקרוא לה "זבל" , להזדעזע עמוקות, וכו'.

בואו נראה: ב1948, 3 שנים אחרי השואה, ומחשש אמיתי לשואה חדשה, כדי לשרוד, העפנו מפה משהו כמו 300,000 פלשתינים והפכנו אותם לחסרי כל (לא משנה כרגע מי אשם). כתוצאה מכך, 60 שנה של מלחמות וטרור.50 ומשהו שנים של שליטה על מליון ומשהו פלשתינים , לסרוגין (שוב, לא משנה עם מוצדקת או לא) לפני ואחרי מלחמת ששת הימים. חמש עשרה שנה של טרור מתאבדים בקניונים, כנגד עגלות תינוקות של יהודים ( ושוב, אני מזכיר, למרות שקשה, לא משנה אם מוצדקת או לא כרגע!) שש מלחמות עקובות מדם. טילים על ערי ישראל. מציאות יום יומית של מניעת טרור במחסומים, שאף אחד לא באמת רוצה בקיומם חוץ מהטרוריסטים.
בתוך המציאות הזאת, של מחסומים ןעצורים. הוואי של חיילים בני 18-20. חיילת מג"ב מצטלמת/מדגמנת עם עצורים קשורי עיניים.
לא הורגת אותם, לא בועטת בהם, קצת אולי משפילה אותם, וגם זה לא ממש (הם קשורי עיניים). סביר מאוד להניח שזה חלק מהנורמה.
זה לא בריא, אבל זה גם לא כלכך נורא בעיניי, בהתחשב בנסיבות.
למי שמתחרמן מזה - מבין אותו, למרות שאישית זה לא עושה לי את זה.
להבה חשופה
להבה חשופה • 18 באוג׳ 2010
fog כתב :

"בתוך המציאות הזאת, של מחסומים ןעצורים. הוואי של חיילים בני 18-20. חיילת מג"ב מצטלמת/מדגמנת עם עצורים קשורי עיניים.
לא הורגת אותם, לא בועטת בהם, קצת אולי משפילה אותם, וגם זה לא ממש (הם קשורי עיניים). סביר מאוד להניח שזה חלק מהנורמה.
זה לא בריא, אבל זה גם לא כלכך נורא בעיניי, בהתחשב בנסיבות".

פוגי היקר.!

הבעיה של החיילת, עדן אברג'יל, מעבר מעבר *לפירסום תמונותייה בפייסבוק?

לא היה לה לובי מספיק חזק, שישתיק את אותם עיתונאים, שאצו רצו לעשות לאותה חיילת "זובור" תקשורתי. ולהעלות אותה על "מוקד"

הרי זו "נורמה" ישנה בצה"ל. עדן אברג'יל, לא קבעה את ה"נורמה" הפסולה הזו.

עדן אברג'יל, אחת מתוך הרבה חיילים\קצינים שעשו זאת.

"ארגון "שוברים שתיקה" מנצל את הסערה התקשורתית שעוררו אתמול (ב') תמונותיה של החיילת לשעבר עדן אברג'יל עם פלסטינים כפותים כדי לפרסם שורה של תמונות נוספות מאותה סוגה - חיילים שהצטלמו לצד עצירים, פצועים וגופות, והפיצו את התמונות לחבריהם. פעילי הארגון, יוצאי צבא המתרכזים באיסוף עדויות להפרות זכויות אדם, פרסמו את התמונות בקבוצת פייסבוק שפתחו הבוקר תחת הכותרת "הנורמה שדובר צה"ל אבי בניהו מכחיש". זהותם של החיילים והפלסטינים המצולמים בתמונות לא ברורה.". {מעריב - 17.8.10}.

להבה חשופה.!@!