אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדן אברג'יל והסטאלגים

Cauchy{Venus Blue}
לפני 14 שנים • 18 באוג׳ 2010
Cauchy{Venus Blue} • 18 באוג׳ 2010
כאשר שמים אותך להיות סוהר, אילו 2 אופציות יש לך?
להאנס יום יום לבצע את תפקידך, או לשכנע את עצמך שהאדם הכפות ומכוסה העיניים צריך להיות במצב זה.

אדם עם קצת יותר אינטיליגנציה, גם אם היה משוכנע שהאדם הכפות צריך להיות כפות ואין כל פסול לחייך ולהצטלם לידו, היה מבין כיצד זה מתפרש. או אחרי שהועברה עליו ביקורת היה מבין זאת ולא מצטדק.
האם חוסר היכולת המנטלית הזה הופך אותה לזבל? לא. פרט לכך, היא תוצר של החברה שלנו.

כמובן, כמו שאחרים הזכירו, ריקון מחסנית על גופות וצילום איתם הם נורמה במקומות מסויימים בצבא. הפעם השעיר לעזאזל ממש חלק יחסית לשאר הנוגעים או הנגועים. אני מתבייש בארגוני השמאל שהשתמשו בשמה ובפרצופה ללא תשתוש - הנזק שנגרם לה הוא לא פרופורציונלי בשום צורה לעבירה שעברה.

מילה אחרונה - היכולת להפוך את עדן אברג'יל לסוג של חיה זהה לחלוטין ליכולת שלה לעשות את זה לעצירים.
Julius Teaser
Julius Teaser • 18 באוג׳ 2010
Cauchy כתב/ה:

... אני מתבייש בארגוני השמאל שהשתמשו בשמה ובפרצופה ללא תשתוש - הנזק שנגרם לה הוא לא פרופורציונלי בשום צורה לעבירה שעברה.

הבלוג הראשון ( http://sachim.tumblr.com / ) שהציג תמונת מסך של האלבום שלה לא עשה זאת מטעמים פוליטיים! לא היתה שם כוונה "להלשין" עליה לעולם. זה היה אמור להיות עוד אחד מבין סדרת פוסטים הומוריסטיים, שמלגלגים על פרופילים (פומביים) של צעירים ברשתות חברתיות. אני מניח שהם לא יכלו לדעת אילו השלכות יהיו לזה בדיוק מהסיבות שציינתם מקודם - למשל, שהדבר כבר הפך לנורמה. משם זה התגלגל לבלוגים פרטיים, שכן כיוונו למטרות שציינתי לעיל.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 18 באוג׳ 2010
Tיוליוס כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

... אני מתבייש בארגוני השמאל שהשתמשו בשמה ובפרצופה ללא תשתוש - הנזק שנגרם לה הוא לא פרופורציונלי בשום צורה לעבירה שעברה.

הבלוג הראשון ( http://sachim.tumblr.com / ) שהציג תמונת מסך של האלבום שלה לא עשה זאת מטעמים פוליטיים! לא היתה שם כוונה "להלשין" עליה לעולם. זה היה אמור להיות עוד אחד מבין סדרת פוסטים הומוריסטיים, שמלגלגים על פרופילים (פומביים) של צעירים ברשתות חברתיות. אני מניח שהם לא יכלו לדעת אילו השלכות יהיו לזה בדיוק מהסיבות שציינתם מקודם - למשל, שהדבר כבר הפך לנורמה. משם זה התגלגל לבלוגים פרטיים, שכן כיוונו למטרות שציינתי לעיל.

אני דיברתי על פוסט של השמאל הלאומי עם התמונה של עדן והכתובת 'פרצופה של המדינה'.
Julius Teaser
יש בכך אולי טעם לפגם מטעמים של לשון הרע, אבל אני לא חושב שזה מה שהכריע את הכף מבחינת החשיפה הציבורית של שמה ותמונתה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 באוג׳ 2010
Cauchy כתב/ה:

אני חולק עליך. היא חטאה באחד החטאים הכבדים מכל - טמטום בלתי נסבל. מטומטמים מזיקים, כמו גם אידיוטים מועילים, לא יזכו לרחמים ממני.
Bent

מישהו אמוכן לעצור

Bent • 18 באוג׳ 2010
ולהסביר מי זו, מה היא עשתה, ומה עוד פעם הניתוק שלי מהעיתונות גרם לי לפספס
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 18 באוג׳ 2010
Tיוליוס כתב/ה:
יש בכך אולי טעם לפגם מטעמים של לשון הרע, אבל אני לא חושב שזה מה שהכריע את הכף מבחינת החשיפה הציבורית של שמה ותמונתה.

איך הגעת ל"לשון הרע"? הבחורה פרסמה את תמונתה בעצמה בפרופיל ציבורי חשוף.
Julius Teaser
אוויר לנשימה כתב/ה:
Tיוליוס כתב/ה:

איך הגעת ל"לשון הרע"? הבחורה פרסמה את תמונתה בעצמה בפרופיל ציבורי חשוף.

זה היה בתגובה למה שכתב קושי, על כך שהוצמד לה הכיתוב "פרצופה של המדינה".

מתוך ויקיפדיה: "חוק איסור לשון הרע עוסק בהגנת כבודו ושמו הטוב של אדם באמצעות הטלת איסור על פרסום ביטויים העלולים להשפילו ולבזותו" (הגדרה רחבה יותר מכזאת המתייחסת רק לפרסום מעשים רעים שהנ"ל ביצע).

כמו שהמדינה שלנו נראית, להגיד על מישהו שהוא פרצופה של המדינה זה בהחלט ביטוי שעלול להשפילו ולבזותו.
רפאל
רפאל • 18 באוג׳ 2010
Cauchy כתב/ה:
כאשר שמים אותך להיות סוהר, אילו 2 אופציות יש לך?
להאנס יום יום לבצע את תפקידך, או לשכנע את עצמך שהאדם הכפות ומכוסה העיניים צריך להיות במצב זה.

אולי בעולם מנוון מוסרית, כעולמך, אלו שתי האפשרויות. להיות כובש ומושחת אבל גם להתקרבן ולספר לעצמך ש"אנסו" אותך להיות כובש ומושחת (כאילו שאפשר לאנוס מישהו להיות לא מוסרי). או להיות כובש ומושחת ולהצדיק זאת.

כמובן שקיימת גם אפשרות שלישית, שאינך מספר לנו עליה. אפשרות שבעולמך המנוון אינה קיימת. אני מדבר על האפשרות פשוט לא-להיות כובש ומושחת ולא לעשות את מה שאינו מוסרי.

Cauchy כתב/ה:
כמובן, כמו שאחרים הזכירו, ריקון מחסנית על גופות וצילום איתם הם נורמה במקומות מסויימים בצבא. הפעם השעיר לעזאזל ממש חלק יחסית לשאר הנוגעים או הנגועים. אני מתבייש בארגוני השמאל שהשתמשו בשמה ובפרצופה ללא תשתוש - הנזק שנגרם לה הוא לא פרופורציונלי בשום צורה לעבירה שעברה.

אתה מבין את משמעות הביטוי "שעיר לעזאזל"? פירושו אדם שנענש באופן שרירותי, על פשעי אחרים, מבלי שהיה אשם בדבר. זה לא תופס ביחס לעדן אברג'יל.

יש לך פטיש לנשים גזעניות? כי זו כבר הפעם השניה שאני עד לה, שבה אתה מוחה על כך שגילו את פרצופה האמיתי של אישה גזענית ורקובה מבחינה מוסרית.

Cauchy כתב/ה:
מילה אחרונה - היכולת להפוך את עדן אברג'יל לסוג של חיה זהה לחלוטין ליכולת שלה לעשות את זה לעצירים.

קשקוש. אדם, בהיותו פלסטיני, אינו נעשה חיה. אבל אדם, כשהוא גזען, וכשהוא כובש, ומושחת, ואינו נוהג בכבוד אלמנטרי בבני-אנוש אחרים, אז הוא בהחלט נעשה חיה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 18, 2010 10:52 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Julius Teaser
לרגע חשבתי שזה אני...

מתוך : http://cafe.themarker.com/post/1728858/

ברוטוס: שמע אחי, אידיוט אחד באתר של הסאדו-מאזו פרסם פוסט עליה

נטוס: עכשף כל העולם ואחותו הצולעת יגיד שחייליות צה"ל בכלל סטאלג

ברוטוס: בדיוק, קלטת מהר. הוא לא חשב שיש מי שנכנס לשם

נטוס: חכה חכה, עכשף ייכנסו

ברוטוס: אז הוא יהפוך לסלבריטי לרגע ויתפרסם

נטוס: שומו שמיים, מה פתאום, הוא רוצה להישאר חסוי