אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדן אברג'יל והסטאלגים

Beta Male
לפני 14 שנים • 20 באוג׳ 2010
Beta Male • 20 באוג׳ 2010
עדן היא באמת שמ"ד קלאסית
אדון בועל בתשוקה

Re: אם יש משהו משעשע הרי זה הדיון על "ריקבון מוסרי &

אדון בועל בתשוקה • 20 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
... אני מתבייש בארגוני השמאל שהשתמשו בשמה ובפרצופה ללא תשתוש - הנזק שנגרם לה הוא לא פרופורציונלי בשום צורה לעבירה שעברה.

אני חולק עליך. היא חטאה באחד החטאים הכבדים מכל - טמטום בלתי נסבל. מטומטמים מזיקים, כמו גם אידיוטים מועילים, לא יזכו לרחמים ממני.

אתה מאלו שמאמינים שכל פשע הוא בסדר כל עוד אתה מספיק חכם בשביל לא להיתפס?

לא. אני מאמין שטמטום הוא הדבר המזיק ביותר שיש לעולם הזה להציע. הלגיטימיות של המעשים של עדן, או של מדינת ישראל לצורך העניין, לא רלוונטיים לכך. לו היתה השוטה הקטנה נתפסת כנגד רצונה בעדשת צלם מזדמן, הייתי ודאי מכנה אותה בכינוי אחר. לו היתה חושפת את התמונות מיוזמתה כדי להציג בפני העולם את "פני הכיבוש", הייתי כנראה מבקר אותה בגין כל מיני דברים, אך לאו דווקא טמטום בלתי נסבל. מי שלא מבינה כמה נזק תגרום העלאת תמונה כזו בפייסבוק, לה עצמה ולמדינה בה היא חיה, היא שוטה. וכאלה אני לא יכול לסבול.

חז"ל אמרו: "אין איסור חל על איסור". ופירושו של דבר שאין עוסקים בספקולציות של "כיצד ראוי לנהוג" בתוך סיטואציה שהיא אסורה מבחינה מוסרית. עיסוק בספקולציות מן הסוג הזה הוא בבחינת מתן היתר למעשה האסור (שכן, אין הצדקה לספקולציות מהסוג הזה אלא אם הסיטואציה שעוסקים בה רלוונטית לחיים. כלומר, אין מניעה שאדם יצור אותה).

נסה לשאול את עצמך: "האם יש מחילה לטמטום של קציני SS שתיעדו את עצמם רוצחים ילדים יהודים?" זה נשמע מעוות. למה? כי יש בשאלה משום אמירת הן למעשה הרצח. יש משהו מעוות באמירה שהדיון בטכניקה ובהגיון הפנימי של מעשה לא-מוסרי הוא "בלתי רלוונטי" לדיון בשאלת מוסריותו של המעשה.

אם יש דבר שמזיק לנו, הוא הריקבון המוסרי שלנו, ולא העובדה שהריקבון הזה זכה או לא זכה לפרסום. הוא המעשים של עדן אברג'יל, ולא החשיפה שלהם. החברה שלנו צריכה חוסן מוסרי, ולא מערכת הסברה שתדע לשווק או להסתיר את הריקבון המוסרי.

טול קורה מבין עיניך הסומות. פריחתו של הדס"מ בישראל נובעת קודם כל בגלל מצבה הדקדנטי השוקע של החברה הישראלית המטמטמת את מוחה בהסלמה שיטתית של השערוריה , שהבדס"מ הוא כמובן אחד הביטויים המהותיים שלה.
כך היתה גרמניה בין שתי מלחמות העולם, כך היתה דרום ויאטנם לפני קריסתה - כך היא ישראל.
להתלונן באתר בדסמי על "הריקבון המוסרי" בישראל ( שצומח כמובן על חטא הכיבוש הארור ) זה כמו להתלונן על .. הענף שעליו אתה יושב.

אז לא להתלונן? ולמה אתה מתלונן? על זה ועל שמ"ד באתר שמ"דיות כלשונך, אתר בו אתה מהווה חלק מחבריו?

לפליאה היא בעיני חוסר ההבנה שלך - אני כמובן לא "מתלונן" על נוכחותן הדחוסה של הנשים השמ"ד כאן. כפי שחזרתי וציינתי שוב ושוב, אני כותב על התופעה הזאת של הנשים השמ"ד בסצינה הבדסמית במבט נטול כל משמעות נורמטיבית. לא לטוב ולא לרע. אני רק מנסה להבין את התופעה הקורעת את עיננו. להתלונן על נשים השמ"ד כאן דומה לו הייתי מתלונן על ... גשמים בינואר
Brave Dwarf

Re: אם יש משהו משעשע הרי זה הדיון על "ריקבון מוסרי &

Brave Dwarf • 20 באוג׳ 2010
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
... אני מתבייש בארגוני השמאל שהשתמשו בשמה ובפרצופה ללא תשתוש - הנזק שנגרם לה הוא לא פרופורציונלי בשום צורה לעבירה שעברה.

אני חולק עליך. היא חטאה באחד החטאים הכבדים מכל - טמטום בלתי נסבל. מטומטמים מזיקים, כמו גם אידיוטים מועילים, לא יזכו לרחמים ממני.

אתה מאלו שמאמינים שכל פשע הוא בסדר כל עוד אתה מספיק חכם בשביל לא להיתפס?

לא. אני מאמין שטמטום הוא הדבר המזיק ביותר שיש לעולם הזה להציע. הלגיטימיות של המעשים של עדן, או של מדינת ישראל לצורך העניין, לא רלוונטיים לכך. לו היתה השוטה הקטנה נתפסת כנגד רצונה בעדשת צלם מזדמן, הייתי ודאי מכנה אותה בכינוי אחר. לו היתה חושפת את התמונות מיוזמתה כדי להציג בפני העולם את "פני הכיבוש", הייתי כנראה מבקר אותה בגין כל מיני דברים, אך לאו דווקא טמטום בלתי נסבל. מי שלא מבינה כמה נזק תגרום העלאת תמונה כזו בפייסבוק, לה עצמה ולמדינה בה היא חיה, היא שוטה. וכאלה אני לא יכול לסבול.

חז"ל אמרו: "אין איסור חל על איסור". ופירושו של דבר שאין עוסקים בספקולציות של "כיצד ראוי לנהוג" בתוך סיטואציה שהיא אסורה מבחינה מוסרית. עיסוק בספקולציות מן הסוג הזה הוא בבחינת מתן היתר למעשה האסור (שכן, אין הצדקה לספקולציות מהסוג הזה אלא אם הסיטואציה שעוסקים בה רלוונטית לחיים. כלומר, אין מניעה שאדם יצור אותה).

נסה לשאול את עצמך: "האם יש מחילה לטמטום של קציני SS שתיעדו את עצמם רוצחים ילדים יהודים?" זה נשמע מעוות. למה? כי יש בשאלה משום אמירת הן למעשה הרצח. יש משהו מעוות באמירה שהדיון בטכניקה ובהגיון הפנימי של מעשה לא-מוסרי הוא "בלתי רלוונטי" לדיון בשאלת מוסריותו של המעשה.

אם יש דבר שמזיק לנו, הוא הריקבון המוסרי שלנו, ולא העובדה שהריקבון הזה זכה או לא זכה לפרסום. הוא המעשים של עדן אברג'יל, ולא החשיפה שלהם. החברה שלנו צריכה חוסן מוסרי, ולא מערכת הסברה שתדע לשווק או להסתיר את הריקבון המוסרי.

טול קורה מבין עיניך הסומות. פריחתו של הדס"מ בישראל נובעת קודם כל בגלל מצבה הדקדנטי השוקע של החברה הישראלית המטמטמת את מוחה בהסלמה שיטתית של השערוריה , שהבדס"מ הוא כמובן אחד הביטויים המהותיים שלה.
כך היתה גרמניה בין שתי מלחמות העולם, כך היתה דרום ויאטנם לפני קריסתה - כך היא ישראל.
להתלונן באתר בדסמי על "הריקבון המוסרי" בישראל ( שצומח כמובן על חטא הכיבוש הארור ) זה כמו להתלונן על .. הענף שעליו אתה יושב.

אז לא להתלונן? ולמה אתה מתלונן? על זה ועל שמ"ד באתר שמ"דיות כלשונך, אתר בו אתה מהווה חלק מחבריו?

לפליאה היא בעיני חוסר ההבנה שלך - אני כמובן לא "מתלונן" על נוכחותן הדחוסה של הנשים השמ"ד כאן. כפי שחזרתי וציינתי שוב ושוב, אני כותב על התופעה הזאת של הנשים השמ"ד בסצינה הבדסמית במבט נטול כל משמעות נורמטיבית. לא לטוב ולא לרע. אני רק מנסה להבין את התופעה הקורעת את עיננו. להתלונן על נשים השמ"ד כאן דומה לו הייתי מתלונן על ... גשמים בינואר

אדון בועל בתשוקה,
את העובדה שאתה רואה את עצמך משל היית ילד תמים מסיפורו של אנדרסון, אותו ילד שהצביע על המלך וזעק כי ערום, אני מבין.
אני לא מבין מה ההבדל בין מה שאתה אומר לבין מה שאמר רפאל. ולמה במקרה שלו הוא כורת את הענף עליו הוא יושב, אך במקרה שלך, זאת בסך הכל זעקה של אותו עולל שהזכרתי קודם.

רפאל דיבר כאן על "עובדות בשטח" ועל חובה חברתית לא להתעלם מהן גם לא במחיר בריאתו של שעיר לעזאזל (כפי שראה בדבריו קאוצ'י וגם אני, למרות שלא הסכים), על כבודו של אדם באשר הוא אדם וכד'...

אני מתנצל אם הבנתי לא נכון.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 20 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
כי, פוג, לרשותו של כל אדם עומדים כבודו והזכות שיכובד ע"י אחרים. ולכן אנחנו לא מנקרים עיניים למציצנים, לא מפשיטים זונות ולא מריצים אותן מעורטלות לבוש ברחובות ולא מסרסים פדופילים מבלי רשותם.

ברגע ש"הסתנן" כלשונך ונתפס - עשינו את המוטל עלינו. מרגע בו אינו מהווה סכנה, כל פעולה שנעשה כנגדו תהיה נקמנות אישית ושפלות.

מה שפל בלעשות תנוחות מיניות ליד אדם כפות ולהצטלם על רקע כאבו כאשר אינו מסוגל לא רק שלהתגד אלא אפילו לראות? נו באמת.

לעומת זאת אני מסכים אתך ש"אין לדון אדם בשעת לחץ". עדן כרגע מרגישה מותקפת וככזו בהחלט מובן מדוע בחרה להגיב כפי שהגיבה בלינק אותו הביא Tיוליוס.

אז איך נקרא לקחת את התמונה של עדן ולשים אותה בפרופיל של הרבה אנשים במדינה? לא נקמנות, שפלות, השפלה של אדם שנתפס בקלקלתו?
בעקבות המעשה הזה עדן נכנסה ללחץ ולמגננה ודברה את השטויות הגזעניות האחרונות.

לפיכך, רוב מבקריה של עדן הם מעריציה הגדולים ביותר. הם אוהבים תמונות משפילות ומצחיקות. פשוט של מי שהם רואים כאויבים.. כמו שרשמתי כבר קודם.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 20 באוג׳ 2010
בכל פעם זה קצת מצחיק אותי איך מי שמחשיב את עצמו שמאל ליברלי אוחז בכמות אלימות שמספיקה להקמת כור אטומי.
עוד יותר מצחיק אותי תפישת אותו "שמאל" שהדברות יש לעשות בכבוד הראוי עם אוייבנו אבל לא עם עצמנו.
אם זו לא שנאה עצמית, איני יודעת שנאה עצמית מהי.

עדן היא פוסטמה, ואין לנו להלין עליה, אלא לבחון את הסיטואציה הכללית. היא רק סמל לצורך העניין, וכמו כל סמל היא תאבד את אנושיותה על רבדיה ותחקק בתודעה כזו שהצטלמה ליד עצורים פלסטינאים אזוקים וכסויי עיניים.

אני לא חושבת שאני אשגה מאוד אם אומר שעדן רק רצתה לה מזכרת מהשירות, ממש כמו הצילומים המטופשים בתוך הגלגל בטירונות, וליד העץ, בבה"ד 12.
מה שנורא בזה זה לא שהיא משפילה אותם, כי ככל שמדובר בהשפלה, הסיטואציה עצמה משפילה יותר מהתיעוד שלה. אם אני מבינה נכון את המטריה, הם הושפלו עשרות מונים לאורך חיי המלחמה הזו, שהלוואי שהיתה יכולה להמנע. מנגד, אי אפשר להתעלם מהאלימות הקיימת בצד שלהם ומצריכה מאיתנו התנהגות מאזנת. אף אחד לא שמח "לכבוש", ולבזבז על זה את הון כספי והון אנושי. נו באמת.

מה שכן נורא זה שהמציאות בה היא חיה נראית לה טבעית ובסדר, וככה זה כשנותנים לנערים בגיל הזה לחיות מציאות כלשהי. היא חיה בתוך מציאות שזה בסדר, ועכשיו היא אפילו לא מבינה מה לא בסדר. אין לה קבוצת ביקורת או חיים חלופיים לשם השוואה. היא ילדה בת עשרה שהצטלמה בתוך המציאות שלה, ממש כפי שהיא. מה שמשנה זה שתמונות כאלה מראות שאנחנו איכשהו אנושיים, וכדרך המציאות, כשאנחנו מתבוננים אל תוך המלחמה הסיזיפית הזו, היא מתבוננת גם אל תוכנו ומשנה אותנו.

אני לא נפגעת בשם האנושיות, וגם איני תמהה. בשם האנושיות נעשו מעשים מחרידים הרבה יותר שלא התחילו ונגמרו בצילום מצלמה של שתי פוסטמות "למזכרת".
היטב אני יודעת שאין התנהגות אנושית שלא נמצאה לה צידוק, והיטב אני יודעת שקל לשבת בכסאות נוחים, לצקצק בלשון ולהחליט באופן אקדמי מה ראוי ומה לא.

ראוי גם לא להתעלם מהקונקסט, הן במאקרו - אותו אנחנו מכירים, והן במיקרו - עליו אין לנו מושג. אני רק אומר שאני לא מקבלת את הטענה המוטמעת כאילו מדובר בכובש נורא, ובשה תמים העומד מולו. בואו לא נהפוך את זה לדיאלוג פוליטי ברמה של ילדים בגיל 4. אני הראשונה שאתן את קולי לדו קיום בשלום, אבל לדעתי הסיטואציה אינה בשלה לכך , כמו גם האמונה הילדותית שהסתננות שב"ח פלסטינאי לארץ, היא רק למטרות תעסוקה.

מה שעצוב באמת בעיני, זה שילדים בגיל הזה משנים במציאות את תפישות האנושיות שלהם.
ומה שמטריד בעיני, שתמונות כאלה מחוסר מחשבה, בשילוב עם השמאל המתלהם, מאפשרות לשאר העולם כמו גם לאוייבנו, לראות תמונה חד צדדית, סמלית ופלקטית, של איזו עדן שמוצאת איזו הנאה סאדיסטית מן הסיטואציה. אותה עדן שלרוע המזל כשהיא מתגוננת, מדברת שטויות כדי להצדיק את עצמה.
Brave Dwarf
Cauchy כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כי, פוג, לרשותו של כל אדם עומדים כבודו והזכות שיכובד ע"י אחרים. ולכן אנחנו לא מנקרים עיניים למציצנים, לא מפשיטים זונות ולא מריצים אותן מעורטלות לבוש ברחובות ולא מסרסים פדופילים מבלי רשותם.

ברגע ש"הסתנן" כלשונך ונתפס - עשינו את המוטל עלינו. מרגע בו אינו מהווה סכנה, כל פעולה שנעשה כנגדו תהיה נקמנות אישית ושפלות.

מה שפל בלעשות תנוחות מיניות ליד אדם כפות ולהצטלם על רקע כאבו כאשר אינו מסוגל לא רק שלהתגד אלא אפילו לראות? נו באמת.

לעומת זאת אני מסכים אתך ש"אין לדון אדם בשעת לחץ". עדן כרגע מרגישה מותקפת וככזו בהחלט מובן מדוע בחרה להגיב כפי שהגיבה בלינק אותו הביא Tיוליוס.

אז איך נקרא לקחת את התמונה של עדן ולשים אותה בפרופיל של הרבה אנשים במדינה? לא נקמנות, שפלות, השפלה של אדם שנתפס בקלקלתו?

לפיכך, רוב מבקריה של עדן הם מעריציה הגדולים ביותר. הם אוהבים תמונות משפילות ומצחיקות. פשוט של מי שהם רואים כאויבים.. כמו שרשמתי כבר קודם.

קאוצ'י. אני אשיב לך בתור אבא ואדם ולא בתור פוליטיקאי או אחד המתיימר להיות כזה כי אני לא. אז ותר לי מעט, אם אפשר.

זאת אינה נקמנות. לדעתי. אלא חובה. אתה ואני התחנכנו באיזה שרשור מוזר תוך כדי ויכוח מטופש מה חכם יותר - לחנך את הלא מחונך או את המחנך שלא יחנך (-:

שם נקטתי דווקא את הצד שלא מחנך את הלא מחונך ואתה להפך. שזה בסדר גמור. לולי התערבות שלישית, אני מניח שהיינו נשארים חברים.

אלא שלפעמים, אם נצא מהכלוב, למעשים אכן קיימת השפעה על חיינו. אם לא אבזה את עדן, בני או בתי עשוים לעשות את אותו הדבר (ילדיי מנשותיי הקודמות עדיין לא עברו את גיל העשר אבל השנים חולפות מהר). אני זוכר כאשר חזרתי מעופרת. הקטנה שראתה חדשות שאלה איך זה שהרגנו ילדים. אבא אתה רוצח? כן ברור שיכולתי לספר לה אלף ואחד סיפורים על הערבים הרעים. אלא שככה לא עושים. הם אינם רעים. ולכולנו מגיע להיות קודם כל בני אדם.

אז סיפרתי לה על: תחשבי שמעבר לגבול קיימת מדינה ובה מספר אנשים רעים שיורים על מדינה שלנו כי הם חושבים שעשינו להם משוהו רע (בצדק או לא). תחשבי שאנחנו מחליטים להשיב להם אפיים ולכן אני והטנק שלי נחנה על הגג פה ונירה עליהם חזרה. אני אירה ואהרוג את ילדיהם, הם ירו חזרה.

אבל אתה אוהב אותנו, אתה לא תעשה לנו את זה.

עדן לא הגנה על ילדיה. עדן השפילה בן אדם וגרוע מכך, היא נטעה זרע של שנאה. וככל שיפחתו עדנות כך אולי למשל אני לא אצטרך לעשות את זה לילדיי. אני מסכים עם רפאל, קאוצ'י גם במחיר שעיר לעזאזל.

יש לי עוד ים בלומר על אחים של הרוגים שהופכים לדופר לוחמים וכדומה. אבל כפי שאיני יכול לקחת צד פוליטי, כך אסתום גם בנושא הנ"ל.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 20 באוג׳ 2010
אני אתחיל ואומר שבעיני אנחנו עדין חברים, אין בי כעס או טינה.

מה שאמרת יפה מאד, ויעזור לי לחדד את הנקודה שלי. החינוך הטוב ביותר הוא על ידי דוגמא ולא על ידי מילים. ואכן, כאשר אתה הולך למלחמה לא משנה כמה תסביר לילדיך הם יתקשו להבין. כמובן שלפעמים דברים הם כורח המציאות - כפי שהמדינה שולחת אותך להלחם על מנת להגן (מבלי להכנס לוויכוח הפוליטי).

לגנות את מעשיה של עדן על מנת לחנך? יפה מאד.
להשפיל את עדן בפומבי מלמד את ילדינו את המסר הבא: זה בסדר להשפיל בפומבי אדם שאתה חושב שהוא אוייב של מה שאתה מאמין בו. זה החינוך ש*ייצר* את עדן. גם היא מרגישה שהיא 'מגינה' על הקרובים לה כשהיא אומרת שהיא מוכנה לטבוח בערבים. היא לא רוצה להרוג אותם לצורך טיהור אתני אלא להגנה מדומינת על ה'צד' שלה.

אפשר (וראוי) היה לגנות אותה מבלי להשפיל, מבלי לחשוף את הפרצוף, מבלי לעשות ממנה צחוק. מבלי הצד הצהוב של כל העניין. זו הנקודה שלי - אני בעד הגינוי אני נגד הביזוי.

Brave Dwarf כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

קאוצ'י. אני אשיב לך בתור אבא ואדם ולא בתור פוליטיקאי או אחד המתיימר להיות כזה כי אני לא. אז ותר לי מעט, אם אפשר.

זאת אינה נקמנות. לדעתי. אלא חובה. אתה ואני התחנכנו באיזה שרשור מוזר תוך כדי ויכוח מטופש מה חכם יותר - לחנך את הלא מחונך או את המחנך שלא יחנך (-:

שם נקטתי דווקא את הצד שלא מחנך את הלא מחונך ואתה להפך. שזה בסדר גמור. לולי התערבות שלישית, אני מניח שהיינו נשארים חברים.

אלא שלפעמים, אם נצא מהכלוב, למעשים אכן קיימת השפעה על חיינו. אם לא אבזה את עדן, בני או בתי עשוים לעשות את אותו הדבר (ילדיי מנשותיי הקודמות עדיין לא עברו את גיל העשר אבל השנים חולפות מהר). אני זוכר כאשר חזרתי מעופרת. הקטנה שראתה חדשות שאלה איך זה שהרגנו ילדים. אבא אתה רוצח? כן ברור שיכולתי לספר לה אלף ואחד סיפורים על הערבים הרעים. אלא שככה לא עושים. הם אינם רעים. ולכולנו מגיע להיות קודם כל בני אדם.

אז סיפרתי לה על: תחשבי שמעבר לגבול קיימת מדינה ובה מספר אנשים רעים שיורים על מדינה שלנו כי הם חושבים שעשינו להם משוהו רע (בצדק או לא). תחשבי שאנחנו מחליטים להשיב להם אפיים ולכן אני והטנק שלי נחנה על הגג פה ונירה עליהם חזרה. אני אירה ואהרוג את ילדיהם, הם ירו חזרה.

אבל אתה אוהב אותנו, אתה לא תעשה לנו את זה.

עדן לא הגנה על ילדיה. עדן השפילה בן אדם וגרוע מכך, היא נטעה זרע של שנאה. וככל שיפחתו עדנות כך אולי למשל אני לא אצטרך לעשות את זה לילדיי. אני מסכים עם רפאל, קאוצ'י גם במחיר שעיר לעזאזל.

יש לי עוד ים בלומר על אחים של הרוגים שהופכים לדופר לוחמים וכדומה. אבל כפי שאיני יכול לקחת צד פוליטי אסתום גם בנושא הנ"ל.
Brave Dwarf
קאוצ'י. שים לב שעדן אינה "אויבת של מה שאני מאמין בו". היא חלק ממערכת בה אני שזור בכל נימיי. ודווקא לכן זועזעתי.כשחזרנו מעופרת כתבתי פה איזו תגובה על זה שאני לא באמת אוכל ילד פלסטיני לארוחת בוקר ומישהו השיב לי: כן וכל החיילים רצים את הזריחה. או משהו כזה.

אני באמת לא אוכל ילד פלסטיני לארוחת בוקר, אבל מה שעדן עשתה. למעשיה יש הלשכות. וזה התחיל הרבה לפני עדן ובכך שוב רפאל צודק. האופן בו אנחנו נוהגים כלפי השבויים שלנו משפיע על הכל. על העתיד שלנו, על האופי של נוער, על קיומה של המדינה. לדעתי - לבזות הכי דרסטי שרק אפשר. עם פנים כפי שהיא עצמה בחרה להציג. מכף רגל ועד ראש. בוודאי.

זאת דעתי.
ותודה על הרישא.
קיפופיף​(מתחלפת)

Re: אם יש משהו משעשע הרי זה הדיון על "ריקבון מוסרי &quo

קיפופיף​(מתחלפת) • 20 באוג׳ 2010
[quote="אדון בועל בתשוקה"][quote="רפאל"][quote="זאלופון"][quote="רפאל"]
זאלופון כתב/ה:
[טול קורה מבין עיניך הסומות. פריחתו של הדס"מ בישראל נובעת קודם כל בגלל מצבה הדקדנטי השוקע של החברה הישראלית המטמטמת את מוחה בהסלמה שיטתית של השערוריה , שהבדס"מ הוא כמובן אחד הביטויים המהותיים שלה.

אם אתה חושב שבדס"מ הוא ביטוי לרקבון מוסרי-אז מה בדיוק את עושה כאן? מעיד על עצמך כרקוב? אם כן-אז רק על עצמך אתה מעיד.
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 20 באוג׳ 2010
[quote="Tיוליוס"]
אוויר לנשימה כתב/ה:

בהתחלה לא הייתי בגישה הזאת. מה שניקר לי בראש זה שיום אחד גם אני אכתוב משהו פרובוקטיבי/לא פוליטקלי קורקט, הדבר יופץ ויכתים את שמי לדיראון עולם. אני יכול לחשוב כרגע גם על בן אדם אחד מסביבתי הקרובה שדבר דומה קרה לו (הפרצוף שלו לא מתנוסס אמנם בראש קמפיינים, אבל כל חיפוש של השם שלו בגוגל יוביל לאזכור של התקרית הוירטואלית שקרתה לו).

מצד שני, אם אחרי שהעניין התפוצץ היא עדיין ממשיכה

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1772990

אז אולי אין על מה ועל מי להצטער במקרה הספציפי הזה

ואכן כל מה שישאר מהעלמה אברג'יל בעוד שבוע זאת תקרית וירטואלית בגוגל.
ככה הדברים עובדים. ממצים פרווקציה ועוברים לבאה.