ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרידה... שלום

SadTruth
לפני 20 שנים • 29 באפר׳ 2004

פרידה... שלום

SadTruth • 29 באפר׳ 2004
אחרי כמה לילות של מחשבה... כמה ימים של תהיה... כמה עשרות שעות של ניתוק
ההבנה הגיעה.

חזרתי אל המציאות והשגרה אבל את הכלוב... אני עוזבת.
מכל הפנים, והשמות, הדמויות שהכרתי כאן... היו מיוחדים יותר והיו מיוחדים פחות ומכולם למדתי.
ואולי פלצני מצידי... אבל רק דבר אחד היתי שמחה להשאיר לכל מי שמעוניין לקרוא...
שמרו את הפנטזיה... כי הנטיה היא לרוץ ולהגשים את ה"בלתי גשום" לרוץ ולממש את "חסר הממשות".
אמשיך לחפש את דרך המלך... את אותו אחד שידע להיות חזק ושולט ולא אכזרי. בן זוג ולא עריץ מעלי. ה BDSM, אמר לי מישהו, זוהי נטיה שאי אפשר לברוח ממנה. ואני מאמינה. זהו צורך... צורך שמתעורר אם מתעלמים ממנו ותמיד מזכיר כי משהו חסר... תבלין ממכר. אבל תבלין ולא מהות.

עכשיו זה הזמן להשלים עם עצמי.... להיות לבד.

להתראות, שלום. זה לא נגמר. זה רק הסוף.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 29 באפר׳ 2004
kiss.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 באפר׳ 2004
צדק מי שאמר לך שמהבדסמ אי אפשר לברוח. לפעמים מתאכזבים, מתעייפים, לוקחים תקופת צינון - ותמיד חוזרים. את כבר יודעת מה את רוצה ומה את לא רוצה, וזה צעד חשוב בדרך ללמצוא את האחד ולהמנע מהאחר. לא נותר לי אלא לאחל לך הצלחה בחיפושייך ולהבטיח לך שאפשר וזה קורה. אל תאבדי תקווה.
loren

Re: פרידה... שלום

loren • 29 באפר׳ 2004
[quote="SadTruth"

שמרו את הפנטזיה... כי הנטיה היא לרוץ ולהגשים את ה"בלתי גשום" לרוץ ולממש את "חסר הממשות".

.[/quote]

לפי דעתי לא צריך לממש את כל הפנטזיות בבת אחת. מהסיבה הפשוטה שעלולים ליפול. יש פנטזיות שיש פער בין הדמיון שלנו לבין המציאות. שבדמיון הן נהדרות ומלהיבות במציאות הן עלולות להתגלות כפושרות למדי. אבל זה עניין אישי- יש אנשים שחושבים שהם חייבים לממש כל פנטזיה
ויש כאלו שלא, מכל מיני סיבות. אני אישית לא אממש את כל הארסנל של הפנטזיות שלי.

שיהיה לך בהצלחה.
אליאס​(אחרת)

Re: פרידה... שלום

אליאס​(אחרת) • 29 באפר׳ 2004
loren כתב/ה:

אני אישית לא אממש את כל הארסנל של הפנטזיות שלי.

למה לא, מותק? את לא בעד להגשים את כל מה שחשקת בו? כל היופי בהגשמה שמיד אחרי שזה קורה (ולא משנה אם הפער בין המצוי לרצוי התעצם או צומצם) תצוץ לה פנטזיה חדשה, מרגשת ומלהיבה עד לרגע מימושה.

ומלה ל-Sadtruht, אל תרימי ידיים גם אם לעתים נראה שזה מרוץ והרגליים רועדות וכושלות כי אם תתמידי ותאמיני גם תמצאי. המון הצלחה לך.