לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תיאלנד- מועדון בדסמ או סתם קינקי

צלילה
לפני 14 שנים • 20 באוג׳ 2010

תיאלנד- מועדון בדסמ או סתם קינקי

צלילה • 20 באוג׳ 2010
יש דבר כזה ?
מי יודע ?

ולא אני לא מחפשת סשן בתשלום
אני גם לא נותנת כזה
תודה icon_smile.gif
אלא מועדון ריקודים באווירת בדסמ
הופעות וכו'....
מאזניים​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 21 באוג׳ 2010
מאזניים​(מתחלף) • 21 באוג׳ 2010
את לא חייבת בשביל זה לנסוע לתאילנד. שמעת על מועדון מקסים. יש שם ליין הספייס מאוד מוצלח כל יום חמישי. מנהלת אותו לל''ג. את יכולה לפנות אליה. היא בד"כ לא מתעלמת מפניות אליה. icon_smile.gif
צלילה
לפני 14 שנים • 21 באוג׳ 2010
צלילה • 21 באוג׳ 2010
מאזניים כתב/ה:
את לא חייבת בשביל זה לנסוע לתאילנד. שמעת על מועדון מקסים. יש שם ליין הספייס מאוד מוצלח כל יום חמישי. מנהלת אותו לל''ג. את יכולה לפנות אליה. היא בד"כ לא מתעלמת מפניות אליה. icon_smile.gif

מקסים ?
וואלה ?
מה זה ?

אני חוזרת על השאלה שלי ? מועדונים בתאילד??
מיתוסית​(שולטת)
לפני 13 שנים • 1 בינו׳ 2011
מיתוסית​(שולטת) • 1 בינו׳ 2011
הייתי בקאסל, וברחתי מהר.
זה היה נראה יותר כמו מועדון של מלכות בתשלום או מועדון חשפניות אבל של מלכות בדסמ, אם תרצי.
מעט גברים וכולם מערביים, מעט נשים וכולן תאילנדיות שעובדות שם והם התחרמנו ביחד ועשו מין סשנים קטנים.
בקיצור, ממש לא מסיבה או פליי פארטי מהזן שאת מכירה.

גם הברבר הזה מעיון באתר נראה לי עם רעיון דומה.

אם תחליטי ללכת לאחד מהם, קחי כתובת מלאה ומדויקת, כי מניסיון כמעט איבדתי תקווה למצוא את המקום עם נהג המונית כי הם לא מכירים הכל והסתבר לי שהייתה לי כתובת חלקית והוא לא מצא את זה icon_smile.gif
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 בינו׳ 2011
אחד שמבין​(נשלט) • 2 בינו׳ 2011
בתאילנד שבה כמעט ואין בחורות מקומיות תמימות שמגיעות לבר רק בשביל לשתות ולהכיר מישהו, כל בחורה שיושבת בבר זה אומר עבודה ופרנסה, (יש מעט מאוד מקומות בהן האליטות המקומיות מבלות אבל בד"כ תיירים לא מגיעים אליהם ואין בהם שום תפריט באנגלית) גם מועדוני הבדסם והפטיש הם על בסיס מין ממוסחר.
הבחורות נכנסות לעבודה כסאביות ועם הפז"ם הופכות לדומיות.
יש רק מאנץ אחד שמתקיים פעם בחודש שהוא משהו דומה למה שאנשים מכירים מפה. הוא מאורגן על ידי זוג פמדומי מקומי (היא מקומית הוא מערבי) אבל הם לא נוטים להכניס לשם אנשים שמבקרים בתאילנד באופן חד פעמי.
אבל זה מאנץ שנועד למפגש ולא כמסיבה ובטח לא פליי פרטי.

לגבי המיקום של המועדונים מהלינקים שהובאו לעיל המיקומים מאוד ברורים פרט למועדון בפטאיה ששקוע מעט פנימה ולא קל להבחין בו.
אבל כתובות הן בכלל לא מדע מדויק בתאילנד.מי שלא מכיר את תאילנד תמיד כדאי שידפיס את המפה עם הכיתוב התאילנדי וכן את מספר הטלפון של המקום כדי שהנהג יוכל לקבל הוראות הגעה.