ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור- העבד מחנות הצעצועים

דינגי
לפני 13 שנים • 21 באוג׳ 2010

סיפור- העבד מחנות הצעצועים

דינגי • 21 באוג׳ 2010
העבד מחנות הצעצועים

זה היה עוד יום חם מאד, יום כזה של אמצע אוגוסט יום כזה שמחייב שהות במקום ממוזג, ובאותו היום הייתי במשמרת בוקר בחנות הצעצועים הגדולה והמיוחדת בלב מתחמי הקניות בת״א. חנות המתמחה בבניית צעצועים לפי הזמנה אישית לכל מגזר ולכל גיל. אני שאוהב מאד לתכנן ולבנות צעצועים ורובוטים בעיקר, אני הייתי ממונה על מחלקת הרובוטיקה של החנות ותפקידי היה לשבת עם הלקוחות לשמוע את צרכיהם ולנסות ביחד איתם ולפי המגבלות הטכנולוגיות לנסות לבנות מודל עבורם.

בשעות הצהריים כשעה לפני סיום המשמרת שלי ואחרי יום שלם במעבדה שבחנות וניסיונות למצוא פתרון לרובוט שאני מתחנן כאשר כולי מתוסכל מהשעות הרבות מול אלפי חלקים ומעגלי אלקטרוניקה מסובכים אמרתי לעצמי שאני חייב לעשן סיגריה ולהירגע. בעודי יוצא מהדלת האחורית של החנות ומדליק לעצמי סיגריה, אני שומע בכריזה של החנות ״מנהל מחלקת רובוטיקה נא להגיע למשרד , מנהל מחלקת רובוטיקה נא להגיע למשרד״ התעכבתי בחוץ עוד כ-3 דקות עד שסיימתי את הסיגריה וישר נכנסתי למזגן בכיווני אל המשרד לברר מי מחפש אותי.

במשרד כבר חיכתה לי גברת בשנות ה-40 סקסית, בעל מראה מטופח, חייכנית, חיננית ומנומסת שישר קיבלה את פני באמרת שלום מלא חיוך שמי מיכל נעים מאד, אתה יניב איש הרובוטיקה המעולל? אני שהייתי נבוך קצת שאלתי אותה "מעולל"? במה זכיתי לכבוד הזה? ממתי אני כזה מפורסם? חחח בצחוק שקט כזה. לפי כל מה שכתוב עלייך בפורומים אתה מס" 1 למה. וואלה אני אבדוק את זה מעניין לא ידעתי שאני כזה סלב עניתי וחייכתי אליה ושאלתי מה מביא אותך אלי בימים חמים אלה ואיך אני יכול לעזור לך.

אז ככה היא היא אומרת אני צריכה שתבנה לי סוג של רובוט שיחליף אותי במטלות הבית. יש לי כבר היום שואב אבק רובוטי כזה קטן שמסתובב בבית ושואב את כל האבק ומנקה את הרצפה שיש לו סוללה שמספיקה ליום אחד, וכול לילה אני מטעינה אותו בחשמל. וכמובן שיש לי מדיח כלים, מכונת כביסה ומיבש. אבל אני גרה לבד ולא רוצה להפעיל את המדיח בשביל 2 צלחות וכוסות מצד שני גם לא רוצה לרחוץ אותם ידנית כי אני לא אוהבת את חומרי הניקוי כנ"ל לגבי מכונת הכביסה סתם בזבוז חשמל ומים. רובוט קטן ופשוט שיעשה מה שצריך, שיש כלים בכיור שישטוף אותם ידני ושיש חולצה או חזייה לכביסה שגם יעשה אותה ידני ושבבוקר שאני בעבודה יסדר את הבית.

אני שישבתי קשוב לכל מוצא פיה ומהופנט מיופייה ומריח הבושם שזולג מגופה חשבתי לעצמי זאת צריכה איזה עבד בעל ידיים טובות מאולף כזה שעושה הכול או עובד זר שהוא גם סוג של עבד.

ואז היא ממשיכה ואומרת וגם שיקבל את פני שאני חוזרת מעבודה, רובוט כזה אנושי חכם ובעל שיחה ומתי שאני עייפה שלא יזין לי את השכל, אתה חושב שעד לכאן זה אפשרי? ואני עניתי כן זה יחסית פשוט רק אני צריך לבדוק עם ספק החלקים שלי, אם יש חלקים שהם מוגנים מים בכדי שלא יהיה קצר בחלקי הרובוט.

סבבה היא אומרת תתקשר אליו ותבדוק אני לבינתיים יוצאת לעשן סיגריה וכבר חוזרת.

אין בעיה אמרתי לה ובאמת אחרי כמה דקות חזרה מיכל ושאלה נו יש לך תשובה בשבילי? כן עניתי יש לו לספק לי סוג של זרועות מוגנות מים, יפה אמרה מיכל וחיוך מקסים עלה על פניה.

נצא לדרך אמרה לי מיכל? מתי אני יכול לקבל אותו? את יכולה לקבל אותו תוך שבועיים עניתי למיכל.

רגע אמרה מיכל תגיד לי כמה זרועות (ידיים) אתה יכול לשלב ברובוט הזה הוא יכול לעשות עוד דברים חוץ מעבודות הבית?
תלוי אמרתי לה למה את מתכוונת?

מיכל כמה מהכיסא סגרה את דלת המשרד ואמרה לי אני אגיד לך מה עוד בתנאי שזה אשאר בנינו ולא יצא החוצה מהחדר הזה, אתה מסוגל לשמור סוד?

ברור אמרתי לה את לא הראשונה שמבקשת לשמור סוד ואצלי הסודיות מובטחת את יכולה להיות שקטה.

טוב היא אומרת אני רוצה שזרוע אחת של הרובוט תהיה זרועה רוטטת ומשנה גדלים שיודעת לענג. וכמו כן לשון ארוכה אלסטית ומפנקת.

אחרי כמה שניות של מחשבה אמרתי נראה לי שזה אפשרי, ושהיא צריכה ללכת לקופה לשלם. ובעוד שבועיים היא יכולה לחזור לחנות ולקבל אותו נפרדנו לשלום עם הרבה חיוכים, וכך היה שבועיים לאחר מכן חזרה מיכל אל החנות נכנסה למשרדי ואמרה שלום באתי לקבל את הרובוט שלי האם הוא מוכן?

ברור עניתי לה ורק שתדעי עבדתי עליו ימים ולילות בשביל שהוא יהיה מוכן בזמן בשבילך, ראיתי על פניה אושר ושמחה.
נו היא אומרת לי איפה הוא אני רוצה לראות אותו כבר כל השבוע האחרון אני כבר בציפייה לקבלו הבית מחכה לו וגם הכלים בכיור אמרה וחייכה אלי בחיוך זדוני שכזה.

בואי אחרי אמרתי לה ונכנסנו למחסן שם פתחתי את הרובוט מהאריזה שלו והראיתי לה אותו, מיכל הייתה כל כך מאושרת ושאלה אותי איך אני מפעילה אותו תוך כדי שהיא בוחנת אותו מקרוב נוגעת ולא מפסיקה להתלהב.

הדלקתי את הרובוט ואמרתי לו בו אחרי והרובוט ענה כן אדוני והתחיל ללכת ולעקוב אחרי צעדי, עצרתי ואמרתי לרובוט לאסוף את הלכלוך שיש בחדר והרובוט כן אדוני ומיד אסף וניקה בצורה יסודית את ריצפת המחסן.

מיכל שכל כך התלהבה קפצה עלי ונתנה לי נשיקה וחיבוק חם ואוהב ואמרה לי ידעתי שאתה מספר אחד בבניית רובוטים הוא נראה ממושמע ומבין ומדבר כמו בן אנוש תודה תודה תודה לך.

אין בעד מה עניתי הרי שילמת עליו לא מאט כסף והוא מגיע לך, אגב הוראות יותר מפורטות וספר הדרכה והפעלה נמצאות בגב האריזה, יש לרובוט שנה אחריות ובמידה ויש קלקול או בעיה את מקבלת רובוט חלופי עד אשר שלך יתוקן ובמידה ואת לא מסתדרת או משהוא תמיד תוכלי לקבל תמיכה טלפונית המספר שלי נמצא גם הוא בספר התמיכה.

מיכל שהתרגשה אודתה לי שוב ושוב לקחה את הרובוט ויצאה לדרכה ואני חזרתי למעבדה להמשיך את יום עבודתי העמוס.

לאחר כשלושה שבועות הגיע לחנות שליח על אופנוע נכנס למשרדי עם זר פרחים ענק ויפה ושאל אותי אתה יניב? עניתי בחיוב והוא מסר לי את זה הפרחים בצרוף ברכה שבה היה כתוב

״יניב המקסים רק רציתי להביע את תודתי העמוקה על בניית הרובוט ששמו בישראל יניב על שמך ורציתי שתדע שיניבי עושה בביתי עבודה נפלאה הוא ממושמע, לא מדבר כשלא צריך, נותן לי את הכבוד הראוי ותמיד עונה לי בכן גברתי ומבצע את כל הנדרש גם הזרוע השלישית שחיברת לו והלשון האלסטית עושות את העבודה בצורה מושלמת וחלקה. ככה שאני מרגישה כמו מלכה אמיתית, שלחתי לך זה פרחים צנוע זה לאות הוקרה על הבנייה״
בכבוד רב מיכל.

אני שהתרגשתי מאד טלפנתי להגיד למיכל תודה על הזר ולהסביר את התרגשותי, מיכל שענתה לשיחה יש זיהתה את קולי ושאלה אני מבינה שקיבלת את הזר, כן עניתי לה ומאד התרגשתי ונעשה לי כיף וסיפוק גדול שהצלחתי לרצות אותך ולענות על דרישותייך.
בזה אין ספק ענתה מיכל גם אני מתרגשת התרגשות כפולה בכל יום שעובר גם הבית נקי וגם אני מסופקת מינית אפילו החברות שלי שראו את יניבי עובד ומשרת אותי לא האמינו למראה עיניהם ואני בטוחה שתקבל מהן הזמנה דומה.

אפילו שאני מארחת את חברותי אנחנו לא עובדות קשה ויניבי עושה הכול בשבילנו הוא ממלצר, מנקה , עושה מסאז׳ ומפנק אותנו כמו בן אנוש אמיתי.
אני שמח מאד לשמוע זה מחמם לי את הלב עניתי לה ולסיום השיחה נפרדנו לשלום וכול אחד המשיך בעיסוקו שלו.

כעבור כשישה חודשים בשעות הערב המוקדמות ישבתי בביתי וקראתי ספר כאשר באותו הזמן צלצל הטלפון הנייד שלי ועל הקו הייתה מיכל שנשמע לחוצה ומבולבלת,
יניב שלום מה שלומך אמרה במהירות, בסדר עניתי מה שלומך את , לא בסדר אמרה לי אני לא יודעת מה קרה ליניבי שלי משהוא השתבש הוא לא מצליח להזיז את שלושת זרועותיו, הוא היום בצהריים עשה כביסה ונראה שהמים חדרו למעגלים החשמליים שלו וכנראה שיש קצר בזרועותיו ואני לא יודעת מה לעשות הוא לא מצליח לתפקד.

מה הבעיה עניתי לה מחר בבוקר אני בחנות תביאי אותו ונתקן אותו בלי בעיה.
לאאאא צרחה מיכל דרך השפורפרת אני חייבת אותו להיום בערב מגיעות אלי שלושה חבורות טובות ובניתי על יניבי שישרת אותנו ויגיש לנו איך אני אסתדר בלעדיו אני חייבת את עזרתך לא איכפת לי אני מוכנה לשלם לך על התיקון למרות שיש אחריות רק תגיע היום לפני המסיבה לתקן את יניבי שלי בבקשה בבקשה אני חייבת אותך כאן היום.

אני שחשתי את המצוקה של מיכל אמרתי בסדר אבל ייקח לי שעה בערך להגיע כי אני חייב להביא את כלי העבודה שנמצאים בחנות.

תודה רבה רבה לך אמרה מיכל אני ממתינה לך ומחכה שתגיע.

כעבור שעה פלוס מינוס הגעתי לדירתה של מיכל הדירה הייתה נקייה ומצוחצחת להפליא עוד מעודי לא ראיתי סדר כזה באף בית שביקרתי בעבר ממש היה אפשר ללקק את הרצפה מרוב ניקיון מיכל שראתה אותי נשמה לרווחה ושוב אודתה לי שהגעתי מעכשיו לעכשיו.

אני ישר התחלתי לבדוק את הרובוט מפרק חלקים ממנו ומנסה להבין מה הבעיה ולמה הוא לא מתפקד הזמן נמשך אך לא היה ברשותי את כל הכלים וחלקים הדרושים לתקנו במקום, אחרי שעתיים וחצי של ניסיונות עלו מאמצי על שרטון ואמרתי למיכל שאני חייב לקחת אותו למעבדה ורק שם אוכל לתקנו.
מיכל שלא הייתה שמחה למשמע דברי אמרה לא מעניין אותי, חברותי כבר בדרך וכלום לא מוכן, השולחן לא ערוך, הגבינות לא מסודרות בצלחות, הסלט לא מוכן אין לי מספיק זמן אפילו לסדר אותם בעצמי אתה חייב לעזור לי לתקתק עניינים, הרי הובטח לי רובוט חלופי נכון שאלה??

כן עניתי הובטח אבל לא מעכשיו לעכשיו

לא מעניין אותי אמרה מיכל אתה מהבית הזה לא יוצא עד שיניבי שלי לא מתוקן או שאתה מחליף אותו, והלכה לכוון דלת הבית נעלה את המנעול ולקחה את מפתחות הבית.

אני שלא רציתי לריב איתה כי אני בחור גמיש אמרתי בלב לעצמי: "בו נתקתק את הסלט וכמה גבינות נגמור ונלך הביתה בשקט בלי לריב"

אמרתי למיכל בסדר אני אעזור לך לסדר ולארגן את הבית. סבבה אמרה מיכל תכנס למטבח יש קצת כלים בכיור, צריך להכין סלט, לסדר את הגבינות בצלחות ולהכין כוסות ליין אדום.

בעודי נכנס למטבח ומתחיל את עבודתי, פעמון הדלת מצלצל ומיכל יצא מהמטבח לקבל את חברותיה. בכניסתם לבית שאלו את מיכל חברותיה ממתי את נועלת את הבית? מאז שיניבי השתגעה ענתה מיכל.

אבל אמרת לנו שהטכנאי הגיע לסדר אותו.. לא? שאלו
כן אבל הוא לא הצליח לסדר אותו ולבינתיים יניב מחליף אותו

אני מבולבלת אמרה דנה חברתה של מיכל ושאלה מי זה יניב?, גם אני מבולבלת השיבה מיכל וצחקה צחוק ארוך ומתגלגל לא משנה הוסיפה מיכל באו שבו האוכל כבר מוכן ויש יין אדום ומשובח להיום ככה שנראה שנעשה חיים למרות הכול.

נכנסו חברותיה של מיכל לסלון וכול אחת תפסה לעצמה מקום ישיבה מרווח על הספה והתחילו לפטפט ולדבר על גברים וקניות וגם על יניבי הרובוט שמענג גם אותן בדרך כלל במסיבות בבית של מיכל וגורם להן אושר מכול גבר שהם היו איתו עד היום וכמה הן שמחות שהן חברות כל כך הרבה שנים וכ"ו וכ"ו...

אני שסיימתי את מטלותיי במטבח אחרי כחצי שעה הייתי מוכן כבר ללכת לביתי חזרה ולהמשיך את הספר שאני קורא, ובדיוק נכנסה מיכל למטבח ואמרה יופי אני רואה שסיימת את הכול כולל ניקיון יפה רואים שאתה חרוץ, הרי אתה בונה רובוטים וגם אתה סוג של רובוט חחחח צחקה מיכל.

חחח צחקתי גם אני ואמרתי הינה עזרתי לך סיימתי את מה שיניבי לא סיים אני כבר חייב לזוז כבר הביתה מחכים לי! מיכל ישר שינתה נושא ואמרה לי בו תכיר את החברות שלי הן בסלון, תכיר זאת דנה, סימון, ואורית אנחנו חברות כבר הרבה שנים ומבלות יחד ונפגשות לפחות פעמיים בשבוע לארוחה וכוס יין.

החלפנו חיוכים כולנו ואמרנו נעים מאד ונפרדתי לשלום מהבנות והלכתי לכיוון הדלת רק שזאת הייתה נעולה והמפתח לא היה בסביבה, חזרתי לסלון ושאלתי את מיכל למה הדלת נעולה ואני לא יכול לצאת, שוב צחקה מיכל וחברותיה כאשר אורית כמה מהספה נתנה לי סטירה עוצמתית ואמרה בקול חסר פשרות תגיד אנחנו נראות לך דביליות מה אתה חושב שתתרשל בעבודתך ולא תספק לנו רובוט אמין ותקין? אתה הולך להיות הרובוט שלנו היום ולעשות הכול אבל הכול שיהיה לנו טוב זה ברור לך??

אני שלא הספקתי להגיב בזמן קיבלתי סטירה חזקה נוספת מסימון, שאלנו אם ברור? כן עניתי לסימון, כן מה? שאלה אותי שסטירה נוספת הייתה בדרכה לפני, כן אני יהיה הרובוט שלכן אמרתי.

אני רואה שאתה לא מבין אמרה סימון בקשיחות מרגע זה אתה גם עונה כמו רובוט אתה צריך להגיד כן גברתי זה ברור? כן גברתי עניתי לה והיא השיבה יפה ככה אנחנו אוהבות את הרובוט שלנו.

באותו הזמן הלכה מיכל לחדרה וחזרה עם שרשרת ברזל ארוכה וחיברה צד אחד לצווארי ואת הצד השני לקיר ואמרה זה בכדי שלא תוכל לברוח לנו, השרשרת הזאת מגיעה מטר אחד לפני דלת הכניסה ככה שלצאת ממנה אין לך סיכוי בכלל, ועכשיו אנחנו רעבות אז קדימה תתחיל למלצר ולשרת אותנו אמרה מיכל,

כן גברתי מיד עניתי!

הזמן חלף ועבר כאשר אני משרתן ומביא ומפנה אוכל לשולחן ומוזג לגברות יין אדום ורואה איך שהן נהנות מהארוחה ונזכר שגם אני לא אכלתי כבר מהצהריים ואני כבר רעב מאד שאלתי את הגבירה דנה בנימוס רב אם גם אני יכול לאכול איתן? דנה במבטה החודר קירות הביטה בי ואמרה: כל אחד בזמנו וצחקה צחוק מתגלגל.

בסיום ארוחתם אמרה הגבירה אורית גם העבד שלנו צריך לאכול קצת ואספה את שאריות הארוחה מצלחות חברותיה, ריכזה הכול לצלחת אחת והניחה מתחת לשולחן ואמרה בתאבון עבד אתה רשאי לאכול ורק שתדע אסור לך לגעת באוכל בעזרת הידיים אתה חייב לאכול ישירות מהפה, ברור? שאלה אותי ואני ישר עניתי כן גברתי.

נכנסתי מתחת לשולחן בין רגליהן של גברותי והתחלתי לנסות לאכול ישירות מהצלחת לפה כך שכול שאריות הסלט והגבינות נדבקו לי על כול הפרצוף, לפתע הרגשתי את כף רגלה של הגבירה מיכל בתוך צלחת האוכל שלי ואת קולה אומר אני יאכיל אותך כלב כי אני רואה שזה קשה לך לתפוס את האוכל ישירות מהפה ובלחיצה חזקה על האוכל בכף רגלה נדבקו שאריות המזון בכף רגלה ומיד נדחפו לתוך פי.

לקק לקק כלב חצוף לקק וענג את כף רגלי היפה ושלא אשאר אפילו פרור אחד עליה, וגם על הדרך נבדוק את כישרונך הלשוני לפעולות אחרות ומגוונות.

כאשר סיימתי לנקות ולצחצח את כף רגלה של הגבירה מיכל, פנתה אלי דנה ושאלה תגיד לרובוט שבנית היו בגדים? לא גברתי עניתי לה זה רובוט הוא לא לבוש! אז למה אתה לבוש לא סיכמנו שאתה רובוט חלופי היום? כן גברתי עניתי! אז קדימה יש לך 15 שניות לצאת מתחת לשולחן ולהעיף את הבגדים מעליך. ברור? כן גברתי עניתי ומיד הורדתי את בגדי ונשארתי עם תחתון מולן.

הגבירה אורית שקלטה מהר מאד מה מתרחש שאלה אותי בכעס אתה לא מבין עברית תגיד? זה ערום זה? תגיע לכאן מהר אמרה בידה החזיקה סכין חדה, אני שחשבתי שהיא הולכת לחתוך אותי בעזרת הסכין רעדתי כולי בכול הגוף התקרבתי אליה בהיסוס, היא אחזה ומשכה את תחתוני ובעזרת הסכין חתכה את גומי התחתון עד שהוא נפל על הרצפה ואני נשארתי ערום כביום היוולדי

חחחחח צחקה הגבירה סימון עכשיו רואים את הנוף היפה שלך, קדימה תגיע אלי מהר אני רוצה לבדוק אותו, אני שפחדתי להסס ניגשתי מהר לגבירה סימון לצורך בדיקתי, הגבירה סימון תפסה לי את הזין ולחצה עליו כאילו לא היה מחר, אני שהרגשתי כאב עז צרחתי והרגשתי חסר עונים מול הגבירה, מיד קמה ממקומה הגבירה דנה שהגיעה מאחורי נצמדה לאוזן ימין שלי ולחשה לי עוד פעם אחת אני שומעת אותך צורח ככה אני מפרקת לך את הצורה, אני ברורה? כן הגבירה דנה עניתי מיד.

בעוד הגבירות מיכל ואורית תפסו שיחה ביניהם על כוס יין החליטו הגבירות סימון ודנה להשתעשע בי והורידו אותי על ארבע כאשר דנה בודקת לי את החור ומתחילה לזין אותו ומכניסה ומוציאה מלפפונים וגזרים שהיו על השולחן והגבירה סימון מנגד דוחפת את כף רגלה הימנית לתוך פי ומקבלת עיסוי מפנק מלשוני.

תוך כדי פינוקי הלשון לכף רגלה של סימון הגבירה מיכל שאלה תגידי סימון איך מרגישה הלשון הוא יודע את העבודה. חבל״ז ענתה סימון לשון מפנקת, רכה וארוכה את יכולה לבדוק בעצמך.

חיוך רחב עלה על פני מיכל שלקחה עוד שלוק מכוס היין, כשסיימה לשתות נתנה לי מבט קשוח ואמרה תגיע אלי על ארבע ומהר! כן גברתי עניתי ויצאתי אל דרכי במהירות האפשרית. מיכל משחה אותי באוזן לבין שתי רגליה ואמרה תתחיל להסניף את ריח הוורדים ולהרטיב לי את הגינה, כשלבנתיים אורית שהייתה לידה קושרת לי חבל סביב הביצים והזין ושואלת את מיכל ראית איזה כלי יש לילד?

לא ענתה מיכל! בדיוק בגודל ובאורך הנכון, זין חתיך ואני רוצה לבדוק אותו ומשכה אותי ומבין רגליה של מיכל בעזרת החבל שקשרה לביצים ופקדה שכב על הגב! כן גברתי עניתי ומיד שכבתי על הגב כשהזין שלי עומד כמו מגדל עזריאלי. מיכל שלא בזבזה זמן הניחה את כף רגלה על פני ופקדה לקק! באותו הרגע הרגשתי שתי סטירות חזקות על הזין שהשתולל מכאב וקיפץ לכול הכיוונים, תגביר את קצב הלשון ופנק את מיכל טוב גערה בי אורית.

אני שפחדתי לקבל סטירות נוספות עבדתי בקצב מוגבר ביותר פינקתי והגעתי לכול פינה בכף רגלה של מיכל מתכתי את לשוני לאורך כאילו הייתי זיקית, מיכל שהתענגה על לשוני וכבר לא הייתה יכולה להתאפק היא קמה ממקומה, הרימה את השמלה, ישבה על פני והתחילה לדהור אל האופק, מכוונת ומשתפשפת על לשוני ופרצופי כאשר כול נוזלי גופה מתרכזים בפי ואני נאבק בכדי לספקה, לפתע הרגשתי את כיווצי רגליה על פני, נשימותיה כבדות וקול הנחה גדול שהרעיד את הבית כולו.

מיכל התרוממה קצת מפני כשכול נוזלי גופה על פני אתה צריך לשטוף את הפנים כולך ריר אמרה, עוד לא הספקתי לענות, ופתאום זרם צהוב וחם שטף את פני, תרחץ טוב אמרה מיכל שתהייה מוכן לסבב הבא.

שאר הבנות שהיו ערניות למתרחש והבינו לפי התרגשותה של מיכל שיש פוטנציאל לפינוק מקצועי שאלו את מיכל, אפילו עם יניבי לא ראינו אותך נהנית ומתרגשת כך הוא כזה טוב? חייכה מיכל ואמרה זה הדבר האמיתי הוא המקור ולא החיקוי.

סיפור זה מוקדש לכול המלכות