צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלון נושא פרסים לנשלט

kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 23 באוג׳ 2010

שאלון נושא פרסים לנשלט

לאור מיעוט המלכות ה"שוות"(=כאלה שרוצות אותך..), החלטתי לפרסם שאלון נושא פרסים ולעשות את המעשה הטוב שלי להיום בכלוב. אני אפנה לנשלט הראשון שיסכום את הניקוד לכל שאלה (נמצא בסוף הדף) ויקבל את הניקוד הנמוך ביותר(רשמו את הניקוד שלכם בתגובות בפורום) ואעזור לו למצוא מלכה(כן, אני עומדת מאחורי זה).

השאלון:
איזה נשלט אתה?
1.אתה נמצא עכשיו בצ'ט הכללי, נכנסת מלכה או סתם בחורה כלשהי, אקראית שעברה לתומה בצ'ט(היא מאוד מצטערת על זה עכשיו..), מה אתה עושה?
א' רושם שורה לא אישית "מחפש מלכה, עבד צייתן.." או פונה אליה בצורה מתרפסת "קחי אותי בבקשה X".
ב' מבקש ממנה רשות לפנות אליה בפרטי ורק אם היא מאשרת פונה.
ג' מתנפל על הפרטי שלה ללא שאלות ובלי הקדמה "עבד צייתן.."השלם את החסר לבד- כבר אמרנו שאתה יצירתי.

2. האם קראת את הפרופיל של הבחורה הרנדומלית?
א' אני תמיד קורא את הפרופיל של בחורות בהן אני מעוניין(הבעת עלבון מעושה), אבל פונה אפילו אם הן תפוסות או "לא בעסק"(יכול להיות שגם אם תאריך העידכון של הפרופיל, הוא התאריך של היום- היא כבר פנויה).
ב' לא טורח לקרוא פרופילים- את השאלות עליהן אני רוצה תשובות אני שואל לבד(מה אכפת לי מה רשום שם, אם היא פנויה או לא- אני פה!!)- עונה בהבעה מזלזלת.
ג' קורא פרופיל רק אם הבחורה מפנה אותי אליו(וגם זה..רק אם היא לא הסכימה לענות לי על השאלות וטענה שהכל רשום בפרופיל).

3.מה השורה הראשונה בה פנית אליה?
א' היי, מה קורה?
ב' מלכתי הנשגבת, תודה מעומק הלב שענית לי, האם תוכלי לתת לי לסגוד לכפות רגליך הענוגות(עובד גם עם שולטת ממש שמנה עם כפות רגליים מידה 50).
ג' אני עבד צייתן..(עשו קופי פייסט- אמנם גם המלכה תדע שעשיתם, אבל ביננו..כולם עושים(עובד כמו העתקות בבגרות- לא רצוי אבל תירוץ ה"כ-ולם" עובד).

4. בהנחה והיא ענתה לך (סיכוי קלוש מאוד, שווה בערך לסיכוי שירד גשם עכשיו(סוף אוגוסט..) ואמרה שהיא משוייכת ולכן לא מעוניינת בך(איך היא יכולה לא להיות מעוניינת בי? icon_smile.gif; בנימה של פליאה מטורפת מעורבת בהמון רחמים עצמיים), אתה אומר:
א' לא אומר כלום, פשוט נעלם מהצ'ט(אם היא לא פנויה, מה היא מבזבזת לי את הזמן..נראה לה שיש לי זמן לשטויות האלה??).
ב' אומר "מה זה משנה, אני רוצה אותך" ומסתער עליה בראבק(למי אכפת פנויה- לא פנויה- היא צריכה להגיד תודה שאחד כמוני רוצה אותה..), או ממליץ על עצמך "אף אחד לא יכול לפנק אותך, כמו שאני יכול"(גם אם אתה לא מכיר אותה ואין לך שמץ מושג מה היא באמת אוהבת- את מי זה בכלל מעניין מה היא אוהבת..).
ג' אומר לה שאתה מת לידידת נפש, ואתה תהיה בשבילה לנצח ואתה לא מעוניין ביותר מידידות(כמובן שאחרי שאתה מוצא מלכה(0.0000000..) סיכויים, אתה תיעלם כאילו בלעה אותך האדמה)- אבל בינתיים אתה מרחף סביבה(ראו אשכול "ידיד נפש" בפורום).

5. לאחר שהבנת שהבחורה לא מעוניינת בך, מה תעשה כשתראה אותה בפעם הבאה בצ'ט?
א' אפנה אליה ואציג את עצמי כאילו זו פעם ראשונה שאנחנו מדברים(מה אתם רוצים ממני?? אני שולח 50 פניות לבחורות בצ'ט ביום- נראה לכם שאני יכול לזכור עם מי דיברתי ועם מי לא?).
ב' אפנה אליה כאילו אנחנו ידידים טובים ומדברים שנים בצ'ט ואציע לה שנית, אלא מה..(בטוח היא כבר הספיקה להיפרד מחבר שלה- יש גברים שווים יותר בחוץ, כמוני..).
ג' אנהל איתה שיחה בה אגיד לה שאני מתגעגע אליה, שמח לדבר איתה והלוואי שמתישהו היא תעשה לי סשן(ידיד הנפש הבוטה..- "מה סשן זה בגידה???").

טיפוסי הנשלטים:
1."ידיד הנפש"- בחור כלבבך, המוצא לו(או מנסה למצוא) דרך אל בין סדינייך(או שוטייך ואזיקייך icon_smile.gif ) בצורה של ידיד נפשך שרק רוצה להיות שם בשבילך.
2.הנשלט "הכופה"- יצור לא נדיר בכלל, הרוצה להישלט- עם זה אין בעיה בכלל, אלא שהוא רוצה להישלט איך שבא לו, ומכריח את הבחורה(שולטת, נשלטת..מה זה משנה) לשלוט בו(היא סתומה זאתי, איך היא לא מבינה שהיא כ"כ אנטי רק כי היא רוצה לשלוט בי??)
3.הנשלט "החי בסרט"(בעצם כל הטיפוסים פה חיים בסרט..)- אבל הוא גם בטוח שהוא חלומה של כל שולטת(אפשר גם נשלטת שלא רוצה לשלוט, לא משנה מי).

הניקוד:
עבור שאלה 1(א'- 2, ב'- 1, ג'- 3)
עבור שאלה 2(א'- 1, ב'- 3, ג'- 2)
עבור שאלה 3(א'- 1, ב'- 2, ג'- 3)
עבור שאלה 4(א'- 2, ב'- 3, ג'- 1)
עבור שאלה 5(א'- 3, ב'- 1, ג'- 2)

*סכום את הניקוד לשאלות לפי הכתוב לעיל.

תוצאות הניקוד:
מ- 5 עד7 – אתה ידיד הנפש, על פניו בחור נהדר, הבעיה היחידה שאתה לא באמת ידיד.
מ-8 עד 12- אתה "הנשלט הכופה", תפנים שאתה שולט וזהו..או לפחות שולט מלמטה.. תשנה סטטוס וזהו, השאלון כבר לא רלוונטי עבורך.
מ-13 עד 15- אתה הנשלט "החי בסרט"- אתה לא מצליח להבין, משום מה, שיש בחורות שאינן מעוניינות ויש להן גבר טוב ממך.

בברכת "שתהייה לך מלכה שווה",
החצי רוסיה
ליידי תמרה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 23 באוג׳ 2010
ליידי תמרה​(שולטת) • 23 באוג׳ 2010
משעשע למדי.

אני מניחה שכל התשובות מעידות על דפיקות זו או אחרת, כי הנשלטים ה"שווים" יודעים "איזה נשלט הם" ולא צריכים שאלון נושא פרסים. אני רק לא מבינה איך תמצאי שולטת עבור מישהו מהטיפוסים שיכול למצוא את עצמו בתשובות לשאלות הללו, האם את מכריחה את הסאבית שלך לשלוט באחד כזה? כי אם כן, זה נראה לי עונש ממש חמור - מה היא עשתה?
לפני 13 שנים • 24 באוג׳ 2010
ליידי תמרה כתב/ה:
משעשע למדי.

אני מניחה שכל התשובות מעידות על דפיקות זו או אחרת, כי הנשלטים ה"שווים" יודעים "איזה נשלט הם" ולא צריכים שאלון נושא פרסים. אני רק לא מבינה איך תמצאי שולטת עבור מישהו מהטיפוסים שיכול למצוא את עצמו בתשובות לשאלות הללו, האם את מכריחה את הסאבית שלך לשלוט באחד כזה? כי אם כן, זה נראה לי עונש ממש חמור - מה היא עשתה?

תראי, זה שאלון הומוריסטי בלבד.. אין פה תשובה מסויימת שמעידה על הנשלט השפוי, כך שמי שנמצא בטווח ידיד הנפש הוא הבחור הכי שפוי(במיוחד אם התשובות לא התאימו לו לגמרי).

ממילא אם מישהו באמת רוצה עזרה, אני אנסה לעזור לו, אם יימצא בחור טוב אני אעזור לו לגשת לשולטות, אך בטח שלא "אכפה" עליהן.
מה שקורה לדעתי הוא מצב מאוד לא יפה בו לא משנה איזה נשלט אתה- לא תקבל התייחסות לעולם לפנייתך, זוהי דרכי לנסות "להתנקם" בסנוביות ובהכרה העצמית המנופחת של חלק מהשולטות.

בכל מקרה, אני תמיד נוהגת לעזור לחדשים באתר, בעצות כאלה או אחרות, על סמך ניסיוני פה והפעם אני אעזור לאותו אדם ספציפי.
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 24 באוג׳ 2010
רוסי וחצי רוסיה כתב/ה:

מה שקורה לדעתי הוא מצב מאוד לא יפה בו לא משנה איזה נשלט אתה- לא תקבל התייחסות לעולם לפנייתך, זוהי דרכי לנסות "להתנקם" בסנוביות ובהכרה העצמית המנופחת של חלק מהשולטות.

בכל מקרה, אני תמיד נוהגת לעזור לחדשים באתר, בעצות כאלה או אחרות, על סמך ניסיוני פה והפעם אני אעזור לאותו אדם ספציפי.

ראשית, אם המטרה היא לעזור אז יפה וכל הכבוד. אני יכולה, בפעם המאה, להמליץ על העצות הבונות של סוקיובוס:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=219410&blog_id=12930

שנית, אני חושבת שאין פה מצב שבו נשלטים ככלל לא מקבלים תגובה אלא מצב שבו רובם לא מקבלים תגובה, ובצדק גמור. רובם לא מקבלים תגובה, כי רובם (כפי שהיטבת לתאר בשאלון ההומוריסטי שלך) הפניות שלהם עילגות, חסרות התחשבות, מתעלמות מהכתוב בפרופיל (בעיקר מבקשות מפורשות לא לפנות), שבלוניות או משעממות.

פעם אחר פעם אני מצליחה למצוא פה אנשים מעניינים ונשלטים שמתאימים לי. הם היו באתר כבר שנים וממשיכים להיות בו, הם אינם יצירי דמיוני. איכשהו, הקשר התחיל (כשחיפשתי, לא כשביקשתי לא לפנות) ומהם לא התעלמתי. אין כלל גורף. אבל אם ימשיכו להיות טיפוסי הנשלטים המתוארים בשאלון שולטות תמשכנה לא להתייחס. מירב ההתייחסות שאני נותנת להם, כשאני לא מוצפת, זה "לא", לפעמים בתוספת קישור לבלוג של סוקיובוס.

אני לא חושבת שהפוסט שלך מתנקם. אם כבר, הוא מבהיר את כל הסיבות להתעלמות - בעיקר אם מכפילים את זה בכמה וכמה פניות ביום.
[quote="ליידי תמרה"]
רוסי וחצי רוסיה כתב/ה:

ראשית, אם המטרה היא לעזור אז יפה וכל הכבוד. אני יכולה, בפעם המאה, להמליץ על העצות הבונות של סוקיובוס:
http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=219410&blog_id=12930

שנית, אני חושבת שאין פה מצב שבו נשלטים ככלל לא מקבלים תגובה אלא מצב שבו רובם לא מקבלים תגובה, ובצדק גמור. רובם לא מקבלים תגובה, כי רובם (כפי שהיטבת לתאר בשאלון ההומוריסטי שלך) הפניות שלהם עילגות, חסרות התחשבות, מתעלמות מהכתוב בפרופיל (בעיקר מבקשות מפורשות לא לפנות), שבלוניות או משעממות.

בתור אחת שפנתה פעמים רבות למלכות עבור נשלטים שאני מכירה ויודעת שהם אנשים טובים ובאמת יכלו לגרום לאושר לשולטות, נראה לי מגוחך לפסול ישירות אנשים רק על סמך ההודעה הראשונה שלהם(גם אם היא היי, מה קורה?), יש אנשים ביישנים, שקשה להם להתבטא וזה לא אומר כלום לגבי יכולתם לשרת או אופיים.

אלא אם ההודעה מראה זילזול ומנוסחת בחוסר כבוד, אני חושבת שהמעט שבמעט ששולטות ובחורות באתר יכולות לעשות הוא לענות לכולם, גם אם רק בשביל להגיד שזה לא רלוונטי(אני אגב עונה לכולם, למרות שכתוב בפרופיל שלי שאני משוייכת).
4X4​(אחר)

:)

4X4​(אחר) • 24 באוג׳ 2010
אני לא בטוח שניסוח השאלות היה מדוייק כ"כ, אולם המסר עבר סה"כ...
קיפופיף​(מתחלפת)

רק לא הבנתי

קיפופיף​(מתחלפת) • 24 באוג׳ 2010
על פי השאלון-
מה ההבדל בין נשלט שחי בסרט לבין שולט שחי בסרט?
שנייהם הרי חיים בצט ופונים לנשים באופן זה...

Re: רק לא הבנתי

אוויר לנשימה כתב/ה:
על פי השאלון-
מה ההבדל בין נשלט שחי בסרט לבין שולט שחי בסרט?
שנייהם הרי חיים בצט ופונים לנשים באופן זה...

באמת אין הבדל(התנהגות גברית רווחת בכלוב)..רק שהשאלון הזה מותאם לנשלטים
underfoot
underfoot • 24 באוג׳ 2010
לא ברור לי מהי האג'נדה פה. חינוך? עזרה בניסוח פניות? האם הסגנון של הפניה עצמה הוא הבעיה או שאולי הכוונה שמאחורי הפניה, האם החרמנים הקטנים ששטים פה קופצים על כל אישה כאילו היתה אי אליו הם יכולים להסחף ולהציל את נפשותיהם האובדות והטובעות בים של חרמנות גואה. האם מחפשים פה אהבה או סתם ריגושים בשקל.