בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תספרו לי על הבדסמ שלכם

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 26 באוג׳ 2010

תספרו לי על הבדסמ שלכם

פרלין​(נשלטת){ש} • 26 באוג׳ 2010
אם זה לא אישי מדי, כמובן.

אני נורא סקרנית לדעת, בעיקר אצל זוגות אבל לא רק,איך זה הולך.

מה המינון? אתם מרוצים? אתם רוצים יותר/פחות? כמה עמוק אתם בעניין? מה תפיסת העולם שלכם? בדסמ במיטה או בכל תחום או שזורמים?

ומה אתם חושבים על זה בכלל? אם בכלל? זו פינה קטנה של שקט בשבילכם? או המקום הזה שמסעיר את הדם? עד כמה זה חשוב לכם? עד כמה זה עיקרי לכם, לא כזוג?

ויש לכם איזו תפיסה פילוסופית או פסיכולוגית רחבה יותר? מעניין אתכם לדעת *למה* אתם סוטים או מה זה בכלל אומר? אתם חושבים שיש פה איזו תפיסה פוליטית מאחורי כל זה? מה התפיסה הפוליטית שלכם? אתם פמיניסטים? ואתן? עד כמה התפיסה הפוליטית שלכם משפיעה על הבדסמ שלכם?

הגזמתי קצת, לא? icon_smile.gif

תודה למי שיענה! טופי מובטח למשתתפים!
מיתוסית​(שולטת)
לפני 14 שנים • 26 באוג׳ 2010

Re: תספרו לי על הבדסמ שלכם

מיתוסית​(שולטת) • 26 באוג׳ 2010
[quote="פרלין"]אם זה לא אישי מדי, כמובן.

אני נורא סקרנית לדעת, בעיקר אצל זוגות אבל לא רק,איך זה הולך.

מה המינון? אתם מרוצים? אתם רוצים יותר/פחות? כמה עמוק אתם בעניין? מה תפיסת העולם שלכם? בדסמ במיטה או בכל תחום או שזורמים?

ומה אתם חושבים על זה בכלל? אם בכלל? זו פינה קטנה של שקט בשבילכם? או המקום הזה שמסעיר את הדם? עד כמה זה חשוב לכם? עד כמה זה עיקרי לכם, לא כזוג?

ויש לכם איזו תפיסה פילוסופית או פסיכולוגית רחבה יותר? מעניין אתכם לדעת *למה* אתם סוטים או מה זה בכלל אומר? אתם חושבים שיש פה איזו תפיסה פוליטית מאחורי כל זה? מה התפיסה הפוליטית שלכם? אתם פמיניסטים? ואתן? עד כמה התפיסה הפוליטית שלכם משפיעה על הבדסמ שלכם?

הגזמתי קצת, לא? icon_smile.gif

תודה למי שיענה! טופי מובטח למשתתפים![quote]

1)המינון עומד על 0 אפשר לומר. כמובן שלא מרוצה icon_sad.gif אני די עמוק בעניין, אבל מאז בן זוגי שיחיה, העניין קצת דעך, אולי גם בגלל התדירות והקיצוניות של המעשים שירדה. תפיסת העולם שלי לגבי בדסמ היא שזה יכול לענות על צורך מיני, נפשי או שניהם גם יחד. אני מניחה שאצלי זה שילוב של השניים. עבורי בדס"מ קשור רק לתחום המיני כפי שהוא בא לידי ביטוי ואני לא מתעניינת בשליטה בתחומי חיים אחרים או שליטה שעשויה לפגוע בתחומי חיים אחרים כמו משפחה, חברים או עבודה. כלומר, הבדסמ לא חייב להיות רק קשור לסקס של ממש או רק בחדר המיטות ויכול להיות פומבי וכו', אבל ההקשר שלו יהיה לתחום המיני בלבד.

2)מבחינתי הוא מקום של תשוקה וסערה וריגושים, מקום לבחון בו את הגבולות שלי ולדחוק בהם. זה חשוב לי מאוד וחלק מחיי במשך שנים רבות בהשוואה לגילי "המתקדם"- כשש שנים, אבל כמו שאמרתי, המציאות דחקה את המיקום של הבדסמ בחיי מכל הבחינות כולל חברים מהתחום, מסיבות, אתרים וכו'.

3)מהרגע שהבנתי שאני בתוך זה, עניין אותי לדעת למה וחפרתי בזה רבות (יעיד בלוגי הותיק). תשובות של ממש- אין. גם הבנתי שרוב הסיכויים שלא יהיו ואם יהיו, אז רק דרך פסיכולוג או תראפיסט וזה לא חשוב לי עד כדי כך בשביל לבחון זאת בדרך הזו. אני פשוט מקבלת את זה, וזהו.
אני פמיניסטית במובן המקורי של המילה, ולא הרדיקלי- כלומר אני מאמינה בשיוויון בין המינים ולפיכך לכאורה הבדס"מ סותר את הגישה שלי. יחד עם זאת, מאחר ואני מסתכלת על זה יותר כעל משחק תפקידים ולא כמראה שמשקפת את המציאות, אין לזה שום משמעות או השפעה לטעמי על שאר תחומי החיים בחיים שלי או של אנשים אחרים כמין (גבר/אישה).
יתרה על כך, כמו שאני מאמינה שמשמעות הפמיניזם הוא הקניית יכולת הבחירה של האישה אם להיות עקרת בית או אשת קריירה ולא בהכרח להיות רק אשת קריירה, אלא לתת לגיטימציה לרצונה גם באורח חיים מסורתי יותר- כל עוד היא *בוחרת* בכך מתוך מודעות לשאר האפשרויות שיש לה, זה בסדר מבחינתי. כך גם לגבי בדס"מ- אישה או גבר שבוחרים להיות שולטים, נשלטים או מתחלפים כנגזרת של אופיים או משיכתם המינית זה לגיטימי בעיניי. אישה שבוחרת להיות נשלטת או גבר שבוחר להיות שולט כי הם מאמינים שגבר צריך לשלוט ולהיות דומיננטי ומתוך השקפה שוביניסטית, כמו שאישה או גבר הבוחרים בפאמדום מתוך תפיסה לאפליה מתקנת או כי האישה עליונה על הגבר אבסולוטית- פסולים בעיניי, מבלי לבקר אותם על השקפתם השונה משלי.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 27 באוג׳ 2010
Brave Dwarf • 27 באוג׳ 2010
בלא שמץ של כוונה לפגוע בך ובהרבה תקווה שתביני אותי כך וגם מתוך רצון להקפיץ את השרשור, אספר לך סיפור בו נזכרתי בעקבות פניית ה"תספרו לי" שלך. מתוך "אלף לילה ולילה".

קמצן הכפר שהיה עשיר כקורח כיאה לקמצנים, טבע באגם וזעק לעזרה. כל הכפר התאסף סביבו, אך אף אחד לא הצליח לעזור לו עד שהגיע ה"חכם". מה קרה? שאל החכם. הקמצן טובע וראה, אנחנו מושיטים אליו את ידינו ומבקשים ממנו כי ייתן לנו את ידו, אך הוא מסרב. השיבו.

החכם הפשיל את בגדי זרועותיו וכרע על שפת הנהר.
"קח את ידי", אמר לקמצן והושיטה אליו.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
בלא שמץ של כוונה לפגוע בך ובהרבה תקווה שתביני אותי כך וגם מתוך רצון להקפיץ את השרשור, אספר לך סיפור בו נזכרתי בעקבות פניית ה"תספרו לי" שלך. מתוך "אלף לילה ולילה".

קמצן הכפר שהיה עשיר כקורח כיאה לקמצנים, טבע באגם וזעק לעזרה. כל הכפר התאסף סביבו, אך אף אחד לא הצליח לעזור לו עד שהגיע ה"חכם". מה קרה? שאל החכם. הקמצן טובע וראה, אנחנו מושיטים אליו את ידינו ומבקשים ממנו כי ייתן לנו את ידו, אך הוא מסרב. השיבו.

החכם הפשיל את בגדי זרועותיו וכרע על שפת הנהר.
"קח את ידי", אמר לקמצן והושיטה אליו.

אליפל בעל אלף המשלים...

אני יכולה לענות רק עלי ולא עלינו, כזוג. וזה מה שאעשה.

הבדסמ שלנו הוא בעיקר בסקס. היו נסיונות לשחק איתו גם במקומות אחרים אבל אני נלחצתי. היום אני חושבת שזה בכלל לא עניין של לחץ אלא יותר הבנה של מה שמתאים לי ולנו כזוג.
בכל מקרה, כמו שמיניות היא דינמית ומשתנה והמשקל שלה משתנה במערכת היחסים כל הזמן, כך גם הבדסמ.

בשבילי זה המקום הזה שמסעיר את הדם. אין לי הרבה ערכים ואידאות בנוגע לבדסמ עצמו. אני יכולה להבין את מי שרואים בזה יופי, בעיקר אסתטי. אותי זה פשוט נורא נורא מחרמן. מחרמן כמו ששום סקס רגיל לא מצליח לחרמן.

ניסיתי המון שנים להבין למה אני סוטה. הגעתי לכל מני תשובות: פורנו בגיל צעיר מדי, התפתחות מינית מוקדמת וחוסר הערכה עצמית. אבל הנה, עכשיו אני קוראת את המילים האלה והן נראות לי ריקות מתוכן ממשי. אני חושבת שזה לא כל כך משנה לי יותר. יש לי איזו הבנה שמיניות היא משהו שמתנסח בגיל מאוד מוקדם והיא מאוד עמוקה, קשה לגעת בה, לשנות אותה. אני רציתי להיות זונה כבר כשהייתי בת 12, לא הרבה השתנה מאז icon_smile.gif

אני פמיניסטית. אני לא יודעת אם רדיקלית, אבל התפיסה הפמיניסטית שלי חיה ובועטת. קשה לי ליישב אותה עם בדסמ, לפעמים. אלא שנפלתי על גבר נדיר, פמיניסט אמיתי בעצמו ואיתו הרבה יותר קל ליישב את הקונפליקט הזה שמתעורר לפעמים.
אני פמיניסטית, אבל אני מאמינה גדולה בחירות מינית. ממילא שתי התפיסות הולכות יד ביד. אני אלחם על זכותו של כל אדם להזדיין ב-דיוק איך שבא לו, להראות בדיוק איך שבא לו ולהגדיר את עצמו איך שירצה.
יחד עם זאת, התפסיה הפוליטית שלי לא משפיעה על הבדסמ שלי, שהוא דבר די יציב ולא ממש תלוי באידיאולוגיה שפותחה במשך השנים. אני לא עושה בדסמ פוליטי. לא מרגש אותי שהוא יכול להיות פוליטי. הריגוש שלי הרבה יותר אישי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני שונאת גבולות.

לא אוהבת להפריד בין וניל לבדס"מ. אני רוצה את הסקס שלי מסעיר ומעניין ומגוון ויצירתי וכולל משחקים ואתגרים וחוויות וסערת רגשות. לא אוהבת להפריד בין מין ליומיום, מבחינתי כל האינטרקציה בינינו היא חלק מאותו מכלול, הפלירטוטים בינינו בחברה הם חלק מחיי המין שלו, המשחק המקדים מתחיל באסמסים בזמן העבודה, ומשחקי השליטה לפעמים כוללים זיונים ולפעמים הכנת פשטידה.

באופן ספציפי *כאב* אני אוהבת רק בשילוב עם סקס פרוע, בדרך כלל. יש מקרים נדירים שבא לי אותו בעוד צורות אבל זה די בטל בשישים.

אני גם אוהבת חפירה עצמית, אני נהנית להתעסק בשאלות פסיכולוגיות, גם לגבי עצמי וגם לגבי אחרים, סתם בשביל הכיף והעניין. אני אוהבת לנתח את עצמי בשיטה של ניתוח ספרותי. יש לי כל מיני רעיונות לגבי מה עשה אותי כזאת ולאיזה צדדים באישיות שלי זה מתחבר, ואני חושבת שאישיות היא מכלול שבה הרבה דברים מתאימים זה לזה ונובעים זה מזה. אני ממש לא יכולה להגיד שזה נורא מטריד אותי. זה מעניין, אבל אין לי הכרח "לאבחן" ולקבל תשובה חד משמעית, זה לא שיש משהו שצריך לתקן icon_smile.gif

------

למה זה מלחיץ אותך? איך עושים את ההפרדה החדה? מה זה אומר, שאין זליגה? זה אומר שבמיטה אפשר לתת לך פקודות, אבל להכין אותך בדרך הביתה זה כבר מוגזם? או שזה בסדר אבל רק אם אכן בא זיון אחר כך? איך זה עובד בדיוק?

כי אני מעדיפה פשוט לחיות בתוך סשן מתמשך שבו יש ירידות ועליות של רמת המתח.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 באוג׳ 2010
פרלין כתב/ה:

אליפל בעל אלף המשלים...

טוב שלא בעל אלף הראשים. BOOOOOOO. Some scary shit, spooky

זרקתי את כפפת ההקפצה אז אני מניח שלא יזיק גם לי לספר קצת (אבל רק קצת כי אני מה זה קנאי ל"עד כאן" ונוטה להסמיק ולהרגיש מובך כאשר מספר).

ה – BDsM שלי אינו קיים לא בזוגיות ולא מחוצה לה. אני לא מאמין באותיות, באפטר שייב, קייר או בדן קאפ וגם באלוהים לא ממש. טרם התיישבתי על הבר בנ"י כאשר סיימתי איזה תואר בו איני עושה כרגע דבר (אבא שלי עדיין לא יכול להירגע שאני שיכולתי להיות מישהו "מכובד" הפכתי להיות סתם חייל בזמן שאפילו הבן של חנה'לה השכנה, מוט'קה הלמך, רואה חשבון), הייתי סתם שוביניסט ממורמר וכאשר אחרי הכוסית-מי-יודע-כמה הופניתי ע"י ברמן (הנשים קוראות לו ה"ספר" לא? טוב, אני גלוח ראש מה אני מבין) לישראלי שישב בקצה השני של הדלפק, לא האמנתי שאחרי הכוסית העשירית אספר לו שאני, למרות גובהי ומשקלי והשרוולים המתפוצצים על קעקועי זרועותיי, מפורר כמו סמרטוט רצפה שפעם שימש חולצה. שאף אחת לא תאהב אותי ולא תבין ושרק הכוסיות ימהלו את הבדידות הממתינה לי בסיבוב ורק יצאניות תחממנה את מצעי מיטתי ואת לילותיי. וביום בו עילי, שלגם את הבורבון שלו בשלווה והקשיב לי, לקח אותי ביד והכיר לי את הקהילה, נמלטתי מחבורת הסוטים הזו, שהופכת את פגמיי לאמנות, על חיי ואותו כיניתי "אירי מטורף" (ועדיין).
... וכד'
ולכן נורא קשה לי לענות לשאלת ה"מה קורה לאותיות הללו בזוגיות". מבחינתי דבר לא השתנה. להבדיל ממך, פרלין, איני מפריד בין מיטה לבין מה שקורה מחוצה לה. אני אותו שוביניסט מורעל שמצפה ממנה להיות לי ושלי ולרצונותיי. אני לא מאמין בהצלפות כדי להוכיח אדונות או במילים גסות ו/או בהשפלה. אני אוהב את כל מה שקשור למין על כל צורותיו (בשר לבן וג'אז גם) אבל אני חייב שתעשה כרצוני ועבורי בלבד. איני קנאי לה, אני קנאי לזמן שלה שהיא מקדישה ל"לא אני". אני לא זקוק לה כורעת על ברכיה ולא רק כי גם כאשר עומדת מגיעה לי לטבור ומעולם לא דרשתי ממנה לקרוא לי מאסטר (Master shmaster in My ass) כי לכל אלו אין משמעות בעיניי. אני מצליף ועושה בה המון דברים שלדידם של אחרים ייתפסו כהשפלה (ולחילופין דורש ממנה לעשות בי דברים שכאן עושות רק מלכות בעבדים) כי ככה אני אוהב וכי ככה בא לי וכי מבחינתי לשם כך היא קיימת לפני זוגיות ואחריה גם.

לגבי "מה בא לי" אבקש את סליחתך, יקירה שוקולדית, ולא אפרט ואפילו את ה"בא לי לכתוב שאני מת עליה", אבלע. כי עד כאן! (-:
JabberwockY​(שולט)
לפני 14 שנים • 30 באוג׳ 2010

בדסמ בזוגיות,

JabberwockY​(שולט) • 30 באוג׳ 2010
רעיונות שהשפיעו עליי באופן אישי:

sexgeek.wordpress.com/2008/10/28/projects-structure-and-protocol-three-mechanisms-for-247-ds/

www.withinreality.com/247.html

www.denversub.com/protocols.html

www.arizonapowerexchange.org/newsletter/Apr07.pdf

* כל הקרדיט לבנט *
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 14 שנים • 30 באוג׳ 2010

Re: בדסמ בזוגיות,

פרלין​(נשלטת){ש} • 30 באוג׳ 2010
JabberwockY כתב/ה:
רעיונות שהשפיעו עליי באופן אישי:

sexgeek.wordpress.com/2008/10/28/projects-structure-and-protocol-three-mechanisms-for-247-ds/

www.withinreality.com/247.html

www.denversub.com/protocols.html

www.arizonapowerexchange.org/newsletter/Apr07.pdf

* כל הקרדיט לבנט *

התחלתי לקרוא את הלינק הראשון (למרות האנגלית!) וכבר יש לי שאלה:
היא כותבת שם שיחסי שליטה (אין לי תרגום טוב יותר) הם ממש חלק מהחיים שלהם. זו לא פנטזיה, לא משחק, אלא החיים.

אבל מה שמעניין אותי זה: איך מגיעים לזה בכלל? איזו אידיאולוגיה יש מאחורי זה? כי אם מדובר באמת בדרך חיים חייבת להיות פילוסופיה או אמונה מאחורי זה, לא?