שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיריית ת"א תסיר שלטים שמראים נשים קשורות

הוא​(שולט)
לפני 13 שנים • 28 באוג׳ 2010

אני תוהה

הוא​(שולט) • 28 באוג׳ 2010
אם זקנות הכפר מויצו היו מוחות אילו היו שם אימג'ים של גברים קשורים.
אישית אני עדיין מתלבט לגבי שילוט החוצות והחשיפה הזו לבדסמ. שהרי זו פורנוגרפיה מובהקת ויש לתת את הדעת האם זה נכון שילדים בני 4 או 8 יחשפו לדימויים הללו ללא הסבר והכונה.
ומהן ההשלכות של חשיפה כזו.
חוצמזה סחטן על הקמפיין והתערוכה, זה שיווק מבריק ואיכותי.
ראובן
לפני 13 שנים • 29 באוג׳ 2010

הבריף

ראובן • 29 באוג׳ 2010
אותי מעניינת האסטרטגיה שמאחורי הקמפיין.
לדעתי האסטרטגיה עוסקת ב''קורבנות אופנה'',
ובכך ש''קניון ארנה'' הוא מקדש לקורבנות אופנה לדורותיהם.

במובן הזה, הקמפיין מאוד קולע ומניע רגשית.

R
philia'
philia' • 29 באוג׳ 2010

אותי לא מעניין לא קורבנות. לא אופנה וגם לא מבצעי סופעונה.

החנייה שם חינם?
זה חשוב. נקודה!

את זרמון-גולדמן למען הגילוי הנאות לא חיבבתי כבר כשהייתי עוד יותר קטנה.
פרסום פרובוקטיבי עדיין חוץ מרעש לא תמיד עשה את העבודה.

וסליחה שהכנסתי משפט שלא קשור לכלום.
תודה : ))
קיפופיף​(מתחלפת)

"הוא" היקר

קיפופיף​(מתחלפת) • 29 באוג׳ 2010
צר לי להרוס לך תיאוריה עם עובדות-
אבל היו שם גם תמונות של גברים.
ביננו-מיניות , בדסמית או לא- עדיף שתשאר בתוך הבתים ולא כמוצר צריכה.

מבטיחה לך שאפילו בין נשות הכלוב יש כאלו שמאממלות את עצמן עקב סטנדרטים חיצוניים שמוצגים על ידי דוגמניות. אז אתה רוצה לעשות הפנה של הערך המעוות הזה גם כאן? שרק מי שדקיקה, נטלות קמטים ובעלת מניקור מושלם זכאית לחיי מין מספקים?
kasandra​(מתחלפת){jegularis}

בכנות:)

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 29 באוג׳ 2010
לא כול התמונות שם בדסמיות
חלקן אכן קצת פרובוקטיביות ,אבל בצורתן החיובית בעיניי , ואכן חלק מהנשים שם בהחלט נראות כמו קורבן אופנה .
למשל התמונה של גבר ששוכב על גבר אחר עם מכנסיים חצי מופשלות והוא בא להחטיף לו בנעל עקב מאוד מעניינת.
זה כנראה כי אני סתם חובבת ישבנים יפים ונעליי עקב
אני מאוד בעד זה שיצלמו נשים לא רק במידה 36 לאופנה , לצילום אומנותי ולבדסם ולמרות שזה ישנו עדיין אין לו מספיק תאוצה לצילום אומנותי מפותח.
בינינו אם לא היינו חיים במדינה דתית אני מבטיחה לכם אף אחד לא הייה מוריד את הכרזות .
כמו שכבר נאמר גם ארגוניי הדת וגם ארגוניי הנשים הנלחמות למיניהם תוקעות לעצמן מקל בגלגלים בתהליך התפתחות אוכלוסיה והילדים.
כנראה פשוט בגלל שהם בעצמם קצת מספיק דבילים לא לתת הסבר נאות לילד ששואל שאלות ,אז הם מעדיפים לסרס את תודעתו וחשיפתו לזה . icon_lol.gif
הוא​(שולט)

אני מעדיף להשאיר את זה

הוא​(שולט) • 29 באוג׳ 2010
פתוח . אין כמו חופש וחופש בחירה בפרט . חשוב לתחום את זה (מיניות ובדסמ) כל אחד לפי חינוכו רמת הפרטיות/המוחצנות שהוא חפץ בה.
מצד שני זה לא מופיע כמוצר צריכה אלא כדימוי - לתת תרבות , תרבות עכשוית , תופעה חברתית התנהגותית . הדימוי לגיטימי כמו גם העיסוק בתחום באותה רמה שחשוב ונכון להציג ערום ומיניות לסוגיה בגלריות ומוזאונים. הדימויים הללו הפכו מזמן לאייקונים תקשורתיים וככאלה הם עונים וממונפים לצרכי שיווק . לגבי הכתבה של דימוי גוף מסוים אני מסכים אבל עדיין זה לא מצדיק צינזור או אי חשיפה. האם לאסור או לאפשר? יתכן שאם פורנוגרפיה וזנות היו חוקיים , נורמטיבים,
מפוקחים היה נמנע הניצול הסחר והפשיעה שנלוים לזה כך גם לגבי סמים קלים שזה כבר לא ממש קשור לתערוכה.
קיפופיף​(מתחלפת)

נגד הצגת מיניות בוטה בפומבי

לדעתי אחד הדברים היפים במיניות זה המסתורין והפרטיות.
זה לא כמו אי מתן לגיטימיות,אבל חינוך לפרטיות.
נכון שיש פה איזשהו ניגוד-מצד אחד-הכל לגיטימי, מצד שני-לא בפומבי (אני לא לוקחת בכלל ה"לא בפומבי" מועדונים בהם נעשת פעילות מינית כזאת או אחרת, זה נכנס לקטגוריה של מוזאונים או קולנוע-כיוון שמי שנכנס למקום כזה-יודע למה הוא עומד להחשף ולא פוגש את זה באקראי). זה יותר מורכב מ"מותר לגמרי" או "אסור לגמרי".
פורנוגרפיה היא חוקית לגמרי ודרך אגב-גם זנות (שידול אסור)
אבל דווקא הקצנה מוחלטת של מיניות תוביל לאי לגיטמציה ותשחק לידי הפוריטנים.
תנו לי לבחור מתי אני רוצה להתעסק במיניות ואיפה ואל תכפו עלי מיניות רק בגלל שנסעתי בנתיבי אילון.
לגבי הלגיטמציה בכלל של השתלטות שלטי פירסמות על מרחבים ציבוריים-אפשר לנהל דיונים שלמים. אבל בטח שזה לא המקום...
קיפופיף​(מתחלפת)

נגד הצגת מיניות בוטה בפומבי

לדעתי אחד הדברים היפים במיניות זה המסתורין והפרטיות.
זה לא כמו אי מתן לגיטימיות,אבל חינוך לפרטיות.
נכון שיש פה איזשהו ניגוד-מצד אחד-הכל לגיטימי, מצד שני-לא בפומבי (אני לא לוקחת בכלל ה"לא בפומבי" מועדונים בהם נעשת פעילות מינית כזאת או אחרת, זה נכנס לקטגוריה של מוזאונים או קולנוע-כיוון שמי שנכנס למקום כזה-יודע למה הוא עומד להחשף ולא פוגש את זה באקראי). זה יותר מורכב מ"מותר לגמרי" או "אסור לגמרי".
פורנוגרפיה היא חוקית לגמרי ודרך אגב-גם זנות (שידול אסור)
אבל דווקא הקצנה מוחלטת של מיניות תוביל לאי לגיטמציה ותשחק לידי הפוריטנים.
תנו לי לבחור מתי אני רוצה להתעסק במיניות ואיפה ואל תכפו עלי מיניות רק בגלל שנסעתי בנתיבי אילון.
לגבי הלגיטמציה בכלל של השתלטות שלטי פירסמות על מרחבים ציבוריים-אפשר לנהל דיונים שלמים. אבל בטח שזה לא המקום...
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 29 באוג׳ 2010
מעניין למה עיריית תל אביב צנזרה פרסום לקניון ארנה (הרצליה)... הרי רוב הפרסומות שם על איילון הן חסודות מאד, זו פעם ראשונה ששמים שם משהו בוטה.

אולי בעצם זה בגלל שבר רפאלי חסרה מהצילומים.

כך או כך אני לא אוהב פרסומות, לא באקספלורר ולא בכביש המהיר. במיוחד אם הם מנצלים את המיניות שלי. זה, חברי וחברותיי, מטריד מינית.