צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל מילה מיותרת

Beta Male
לפני 14 שנים • 5 בספט׳ 2010
Beta Male • 5 בספט׳ 2010
כן,יאהבו אותי
המטרה בסוף הדרך היא שבשטוקהולם יפתחו תלמידים את הבוקר עם התקווה ועל ארמון באקינגהאם יניפו את דגל ישראל עם כל חילוף משמרות של שומרי המלכה

שמע,יש לך דרכים משונות לומר "אני לא מבין". אתה באמת לא מבין מהי לגיטימיות בינ"ל? להסביר לך בדרום אפריקנית? או שויליאם דה קלארק הסמולן עוכר דרום אפריקה הזה ביטל את האפרטהייד רק כדי שיאהבו אותו?

אני מדבר קודם כל על האנושיות שלנו,על המוסר. לא הזכרתי את זה פה כי במדינה הזאת לדבר על מוסר זה מוקצה,הרי לבד לא נבין שצריך לצאת מהשטחים אבל ברגע שיתחילו חרמות כלכליות ואחרות נצא ב-5 דקות

אני כמובן נגד התרפסות לכן חשוב לי היום לצאת מעמדה של כוח,הרי בעוד כמה שנים נברח משם כמו שברחנו כל פעם,אז למה זה טוב?
לבוא לעולם,לומר שכובשים אנחנו לא ולממש את "דוקטורינת דאחייה" במקרה של מתקפה נגדנו. קלי קלות
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2010
ציטוט:
כמה טוב לראות אופטימית אמיתית מפציעה בינינו!
אופטימיזם, חברים, היא תכונה של חוזים אמיתיים. של אנשים בעלי שיעור קומה. אנשים שמרחיקים ראות.
והנה טקארה שלנו הקטנה, טאקרה שרבים מאיתנו (ובהם אני, מודה ומתוודה!) חשבו שהיא גזענית פשוטה ודי טיפשה, מראה לנו שהיא בעצם אשת חזון. כמו הרצל בשעתו על המרפסת, כמו בן גוריון בנגב או אולי, מדויק קצת יותר, כמו היטלר בכלא, גם טקארה שלנו מרחיקה ראות. אם תרצו, אין זו אגדה.
אם תרצו, שמאלנים עוכרי ישראל שכמותכם, יום אחד כולכם תמצאו את עצמכם בכיכר השוק עם הלולאה סביב הצוואר. אוחחח! איזה חזון!

ובקשר לדיון עצמו: אני לא יודעת כמה חכמה הבחירה הזו של האמנים על רקע הדה-לגיטימציה ההולכת וגדלה של ישראל. אבל אני באופן אישי תמיד מתמלאת גאווה ולבי מתחמם בי כשאנשים פועלים על פי צו מצפונם. ואני אלחם על זכותם (הברורה מאליה) לעשות כך.

לא, זה שאת פותחת את הג'ורה עושה אותך באמת בחורה חכמה..את צודקת.
ועל זה נאמר, הגמל לא רואה את דבשתו...וכמובן שזה מופנה לשאר ה"כוכבים" שמרשים לעצמם, ממש כמוך, דברים שהם יעשו רק פה.

מי יתן ויום אחד, לא תרגישי את הצורך לנסות להעצים את עצמך על חשבון אחרים
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 בספט׳ 2010
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:
אופטימיזם, חברים, היא תכונה של חוזים אמיתיים. של אנשים בעלי שיעור קומה. אנשים שמרחיקים ראות.
והנה טקארה שלנו הקטנה, טאקרה שרבים מאיתנו (ובהם אני, מודה ומתוודה!) חשבו שהיא גזענית פשוטה ודי טיפשה, מראה לנו שהיא בעצם אשת חזון. כמו הרצל בשעתו על המרפסת, כמו בן גוריון בנגב או אולי, מדויק קצת יותר, כמו היטלר בכלא, גם טקארה שלנו מרחיקה ראות. אם תרצו, אין זו אגדה.
אם תרצו, שמאלנים עוכרי ישראל שכמותכם, יום אחד כולכם תמצאו את עצמכם בכיכר השוק עם הלולאה סביב הצוואר. אוחחח! איזה חזון!

ובקשר לדיון עצמו: אני לא יודעת כמה חכמה הבחירה הזו של האמנים על רקע הדה-לגיטימציה ההולכת וגדלה של ישראל. אבל אני באופן אישי תמיד מתמלאת גאווה ולבי מתחמם בי כשאנשים פועלים על פי צו מצפונם. ואני אלחם על זכותם (הברורה מאליה) לעשות כך.

ועל זה נאמר, הגמל לא רואה את דבשתו...וכמובן שזה מופנה לשאר ה"כוכבים" שמרשים לעצמם, ממש כמוך, דברים שהם יעשו רק פה.

תעזבי אותי, טאקרה. אם זה באמת מה שאת מאמינה, אשרייך.
אני מצטרפת לשאלה של ליטל פט: מה בדיוק אותו רא/ש ממשלה שאליו את מייחלת יעשה לאותם שמאלנים עוכרי ישראל? איך הוא בדיוק יטפל בהם?
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 5 בספט׳ 2010
פרלין כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:

אני מצטרפת לשאלה של ליטל פט: מה בדיוק אותו רא/ש ממשלה שאליו את מייחלת יעשה לאותם שמאלנים עוכרי ישראל? איך הוא בדיוק יטפל בהם?

בואי אני אתן לך טיפ לעתיד כי נראה שאף אחד לא לימד אותך איך לתקשר עם בני אדם:
קודם תשלטי על הפה שלך מה שיוצא ממנו(או על המקלדת שלך..מה שבא לך) ואחרי זה תשאלי שאלות.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 6 בספט׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 6 בספט׳ 2010
סתם נקודה אחרת למחשבה לשמאלנים שביננו: לא חייבים לראות בשליטה בעם אחר דבר כזה נורא ואיום משחית ומזעזע. הנה למשל דוגמא לכיבוש:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%94

מה שנורא ואיום ומשחית מזעזע (בעיניי) זאת המלחמה. היא זאת שגורמת לטרור, ולכן למחסומים, לאובדן צלם אנוש לעתים, (יותר מהצד הפלשתיני, אבל גם לצערי אצלנו) וכיוב.

לכן אני חושב שלחימות וחיכוך כדאי לסיים כמה שיותר מהר, למרות שלא תמיד אפשר, כמו במקרה של האינטיפאדות. אבל להסכם שלום צריך לחתור בצורה מאוד יסודית, ולא בכל מחיר.

אני אופטימי לגבי הסיכוי לשלום בסבב הנוכחי, זאת הפעם הראשונה שבה שני המנהיגים מעוניינים להגיע להסדר, ומבינים את הדחיפות ואת גודל השעה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 6 בספט׳ 2010
"בואי אני אתן לך טיפ לעתיד כי נראה שאף אחד לא לימד אותך איך לתקשר עם בני אדם:
קודם תשלטי על הפה שלך מה שיוצא ממנו(או על המקלדת שלך..מה שבא לך) ואחרי זה תשאלי שאלות."

לא, בואי אני אתן לך טיפ ותקבלי אותו בהכי אהבה שאפשר, כי באמת מעט מאד אנשים מצליחים לגרום לי להגיב על הבוקר במקום לשתות קפה בשקט.

את שרוצה ש"יטפלו" בנו, רצית שיהיה פהסין שיעלימו אותנו... יסתמו לנו את הפה , יתלו אותנו בכיכר כי אנחנו בוגדים ועוד כמה רעיונות שעוברים לך בשארית מוח שיש לך, אל תעיזי לבוא ולתת טיפים לאנשים על תרבות דיון יא חתיכת בהמה פשיסטית.
הכי טיפ שאפשר לתת לך חוץ מהשתלת מוח.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 6 בספט׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
"בואי אני אתן לך טיפ לעתיד כי נראה שאף אחד לא לימד אותך איך לתקשר עם בני אדם:
קודם תשלטי על הפה שלך מה שיוצא ממנו(או על המקלדת שלך..מה שבא לך) ואחרי זה תשאלי שאלות."

לא, בואי אני אתן לך טיפ ותקבלי אותו בהכי אהבה שאפשר, כי באמת מעט מאד אנשים מצליחים לגרום לי להגיב על הבוקר במקום לשתות קפה בשקט.

את שרוצה ש"יטפלו" בנו, רצית שיהיה פהסין שיעלימו אותנו... יסתמו לנו את הפה , יתלו אותנו בכיכר כי אנחנו בוגדים ועוד כמה רעיונות שעוברים לך בשארית מוח שיש לך, אל תעיזי לבוא ולתת טיפים לאנשים על תרבות דיון יא חתיכת בהמה פשיסטית.
הכי טיפ שאפשר לתת לך חוץ מהשתלת מוח.

רגע, אני מכירה אותך מאיפשהו?
כי אני פשוט לא מבינה מי את שתגידי לי מה לעשות ולא לעשות
גם אם אני "בהמה פשיסטית" אני ועוד איך אתן טיפים לאנשים חסרי תרבות וחסרי תרבות בדיון כפרט כי מעבר לפוליטיקה כרגע, את מזהמת את המקום פה עם הרפש שלך....ואני ממליצה לך להתחייס בכובד ראש לטיפ שנתתי לחברה שלך.
Beta Male
Beta Male • 6 בספט׳ 2010
fog כתב/ה:
סתם נקודה אחרת למחשבה לשמאלנים שביננו: לא חייבים לראות בשליטה בעם אחר דבר כזה נורא ואיום משחית ומזעזע. הנה למשל דוגמא לכיבוש:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%94

מה שנורא ואיום ומשחית מזעזע (בעיניי) זאת המלחמה. היא זאת שגורמת לטרור, ולכן למחסומים, לאובדן צלם אנוש לעתים, (יותר מהצד הפלשתיני, אבל גם לצערי אצלנו) וכיוב.

לכן אני חושב שלחימות וחיכוך כדאי לסיים כמה שיותר מהר, למרות שלא תמיד אפשר, כמו במקרה של האינטיפאדות. אבל להסכם שלום צריך לחתור בצורה מאוד יסודית, ולא בכל מחיר.

אני אופטימי לגבי הסיכוי לשלום בסבב הנוכחי, זאת הפעם הראשונה שבה שני המנהיגים מעוניינים להגיע להסדר, ומבינים את הדחיפות ואת גודל השעה.

תגיד,אתה שפוי או שאתה סתם עושה צחוקים ושיגועים?
קטאלוניה כדוגמא לכיבוש?
וכי תושבי קטלוניה לא מחזיקים באזרחות ספרדית?
לא בעלי זכויות שוות לחלוטין ואוטונומיה תרבותית? (אגב,אם ערביי ישראל היו צועקים חצי מהצעקות שהם צועקים בזמן משחק של בארסה היתה פה מהומת אלוהים)
אינייסטה מדוכא תחת מגפי השלטון המדרידיסטי?

כאילו אתה צוחק עלי או מה? בוא צסביר בבקשה איך הגעת לזה שהמקים זהים
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 6 בספט׳ 2010
TAKARA כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:

בואי אני אתן לך טיפ לעתיד כי נראה שאף אחד לא לימד אותך איך לתקשר עם בני אדם:
קודם תשלטי על הפה שלך מה שיוצא ממנו(או על המקלדת שלך..מה שבא לך) ואחרי זה תשאלי שאלות.

למה שלא תעני לענין בהמה?
תהיי יצירתית קצת...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 6 בספט׳ 2010
ליטל פט:
אסור להם להחזיק צבא, ועד כמה שאני יודע הם לא מצביעים לשלטון המרכזי אלא רק לפרלמנט המקומי. כמו הפלשתנאים. הם גם דורשים עצמאות ולא מקבלים.
(גם חבל הבסקים, דרך אגב. הם כלכך נגד הספרדים שאסור לדבר ספרדית באוניברסיטאות, ומחרימים כל דבר שקשור לספרד. מזכיר לך משהו?)
מה ההבדל בעצם? רק המלחמה הפעילה אצלנו. והיא התחילה הרבה הרבה לפני הכיבוש, להזכירך.