סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאפו לדאנג'ן על ליל אמש

פוזנצקי​(אחר)
לפני 13 שנים • 11 בספט׳ 2010
פוזנצקי​(אחר) • 11 בספט׳ 2010
אלון ב כתב/ה:
lady inBlack כתב/ה:
פוזנצקי כתב/ה:
"מופלטה" הגדרת את המראה שלך בצורה מושלמת ! icon_cool.gif

רוצה שאני אגדיר אותך? חבל לא נדבר שוב חודש icon_twisted.gif

אני לא יודע פוזה רמז לי אתמול שהלב נשבר מאוהב התמני

אלון סובל מבעיות קצב במוח... הדבר ידוע לרופאיו אך אין מה לעשות !!!! icon_confused.gif

על כן אלון שאבהיר לך כעת את דבריי... כשאמרתי שיש לי מיחשושים בבטן הכוונה הייתה..

כדאי לך להתרחק יש לי גזים icon_redface.gif

לרוע מזלי אתה לא הבנת(לא שזה חדש) ולקחת ת'פוקים לריאות ! icon_rolleyes.gif
שוסי
שוסי • 11 בספט׳ 2010
אני רק רוצה לציין שפוזי גם בולגרי.
daLord

באמת הערב הפתיע אותי לטובה

daLord • 11 בספט׳ 2010
אחרי ששבוע שעבר הייתי שם והיתה תחושה של בוסר ..
אני מניח שמפיקים לקחים כל הזמן ומשפרים כי ראיתי שיפור בתפאורה ..
אבל מה שעשה את הערב למוצלח זה האנשים. מקווה שיגיעו ככה תמיד.
אם רק היתה שם מעלית זה היה מקום מושלם (באותה נימה תודה לכל החברים שם שעוזרים לי גם כשהם שיכורים מתיםicon_smile.gif )
לא סתם עוד עבד

Re: מאכזב...

לא סתם עוד עבד • 11 בספט׳ 2010
לולינה כתב/ה:
לי דווקא נותרה תחושה לא ממש נעימה לגבי ליל אמש...
זה התחיל עם כמות הילידים הגדולה שהייתה בתוך המועדון.
המשיך עם שאלה מביכה של אחד מהם שלא התבייש לגשת אליי ולשאול בקלילות,"הגענו לסדום ועמורה וכאלה?"
אני פשוט הזדעזעתי,לא ידעתי איך להגיב.
לאחר מכן על הבר שהתבשרתי שבקבוק בירה היינקין 330 מ"ל עולה 25 ש"ח!!!
אם זה לא נורא עד כה....
לאורך כל הערב ערמת ילדים נדבקת אליי אחד אחרי השני מנסים את מזלם ולא די בגרוש מילולי נאלצת להדוף אותם מעליי.
אני לא צריכה לספר לכם מה הנוסחא של ילד+אלכהול אומרת.

במילה אחת מאכזב...

ראשית, השרשור הזה הוא הזדמנות טובה לחזור ולהבהיר, שיש רק שני אנשים שמוסמכים לדבר בשם מועדון הדאנג'ן: עמוס לוי הבעלים ואני. כל השאר, לרבות קטסטרופה ואלון ב., מביעים את דעתם בלבד, וזוהי אינה עמדת המועדון.

לולינה, אני אשמח להתייחס עניינית להערותייך:

למסיבה בחמישי הוכנסו ארבעה חבר'ה בשנות ה-20 הראשונות לחייהם, שהכנסתם התבררה כטעות. שניים מהם הוצאו מהמועדון ע"י המאבטח כבר באמצע הערב.
כשיש ערב שעוברים בו 200 אורחים, תיתכן התפלקות של כמה בודדים שלא אמורים להיות בו. הפקנו את הלקחים ואנחנו מקווים שזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה, ניתן תמיד לפנות אלינו גם במהלך הערב עצמו, ואנו מטפלים מיידית בכל בעיה שמתעוררת.

לגבי מחיר הבירה - בקבוק בירה היינקן אמור לעלות 18 ש"ח ולא 25 ש"ח. ננסה לברר עם הברמנית אם היא זוכרת מה קרה, אבל בכל מקרה את מוזמנת לפנות אליי בהודעה פרטית לפני הפעם הבאה שאת מגיעה למועדון או כשאת נמצאת במועדון, ונפצה אותך על הטעות. החל מהשבוע הבא נדאג גם לתלות את מחירון המשקאות באופן בולט על הקיר של הבר, כדי שכולם יוכלו לראות את המחירים ולבדוק שאין טעויות.

הערה כללית: המועדון נפתח לפני חודש וחצי בלבד, כשהוא הוקם ונבנה יש מאין. אנחנו נמצאים עדיין בתהליך של הרצה ובנייה, שיימשך בוודאי גם בשבועות הבאים, שבו אנחנו מפיקים לקחים ומנסים להשתפר משבוע לשבוע. סבלנות היא אמנם מילה כמעט גסה בתרבות הישראלית, אבל לנו יש הרבה סבלנות, ואנחנו מנסים לבנות משהו טוב ויציב שירוץ לאורך שנים. בדרך לשם אנחנו טועים לפעמים, ומן הסתם נמשיך לעשות טעויות מדי פעם גם בעתיד. אנחנו פתוחים תמיד לשמוע ביקורת בונה מכל אחד, בין אם באופן פרטי ובין אם באופן פומבי.

שבוע טוב icon_smile.gif
דום-34​(שולט)
דום-34​(שולט) • 11 בספט׳ 2010
שבוע טוב דובר

הדאנגין אתה פשוט מושלם
לולינה

לולינה • 11 בספט׳ 2010
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
לולינה כתב/ה:
המשיך עם שאלה מביכה של אחד מהם שלא התבייש לגשת אליי ולשאול בקלילות,"הגענו לסדום ועמורה וכאלה?"
אם זה לא נורא עד כה....
לאורך כל הערב ערמת ילדים נדבקת אליי אחד אחרי השני מנסים את מזלם ולא די בגרוש מילולי נאלצת להדוף אותם מעליי.

במילה אחת מאכזב...

ראשית, השרשור הזה הוא הזדמנות טובה לחזור ולהבהיר, שיש רק שני אנשים שמוסמכים לדבר בשם מועדון הדאנג'ן: עמוס לוי הבעלים ואני. כל השאר, לרבות קטסטרופה ואלון ב., מביעים את דעתם בלבד, וזוהי אינה עמדת המועדון.

למסיבה בחמישי הוכנסו ארבעה חבר'ה בשנות ה-20 הראשונות לחייהם, שהכנסתם התבררה כטעות. שניים מהם הוצאו מהמועדון ע"י המאבטח כבר באמצע הערב.
כשיש ערב שעוברים בו 200 אורחים, תיתכן התפלקות של כמה בודדים שלא אמורים להיות בו. הפקנו את הלקחים ואנחנו מקווים שזה לא יחזור על עצמו. בכל מקרה, ניתן תמיד לפנות אלינו גם במהלך הערב עצמו, ואנו מטפלים מיידית בכל בעיה שמתעוררת.

לגבי מחיר הבירה - בקבוק בירה היינקן אמור לעלות 18 ש"ח ולא 25 ש"ח. ננסה לברר עם הברמנית אם היא זוכרת מה קרה, אבל בכל מקרה את מוזמנת לפנות אליי בהודעה פרטית לפני הפעם הבאה שאת מגיעה למועדון או כשאת נמצאת במועדון, ונפצה אותך על הטעות. החל מהשבוע הבא נדאג גם לתלות את מחירון המשקאות באופן בולט על הקיר של הבר, כדי שכולם יוכלו לראות את המחירים ולבדוק שאין טעויות.

הערה כללית: המועדון נפתח לפני חודש וחצי בלבד, כשהוא הוקם ונבנה יש מאין. אנחנו נמצאים עדיין בתהליך של הרצה ובנייה, שיימשך בוודאי גם בשבועות הבאים, שבו אנחנו מפיקים לקחים ומנסים להשתפר משבוע לשבוע. סבלנות היא אמנם מילה כמעט גסה בתרבות הישראלית, אבל לנו יש הרבה סבלנות, ואנחנו מנסים לבנות משהו טוב ויציב שירוץ לאורך שנים. בדרך לשם אנחנו טועים לפעמים, ומן הסתם נמשיך לעשות טעויות מדי פעם גם בעתיד. אנחנו פתוחים תמיד לשמוע ביקורת בונה מכל אחד, בין אם באופן פרטי ובין אם באופן פומבי.

שבוע טוב icon_smile.gif

תודה על התגובה העיניינת .
שבוע טוב
מלכה כחולה​(שולטת)

לי היה מואי מואי כייף

מלכה כחולה​(שולטת) • 11 בספט׳ 2010
כמו בכל שבוע icon_smile.gif
וקצת פירגון לא יזיק חברלך!!!! כי המלאכה מרובה ורק מעטים עושים אותה!
לכן חן חן על המאמץ ויישר כוח יקירים.
לפעמים יש פיקשושים כמו כל דבר בחיים. אבל הכי חשוב זה להפיק לקחים וכמובן לשפר לפעם הבאה.
בקיצור שנה טובה והמשיכו במלאכה ומאחלת לכם רק בהצלחה.
Zaraonly
לפני 13 שנים • 13 בספט׳ 2010
Zaraonly • 13 בספט׳ 2010
היינו במסיבה האחרונה ומאוד נהנינו , פרט לכמה דברים.
הדבר הראשון, השני, השלישי וה...- החבורה של טיפשעשרה שהציקה.
היתי יכולה לשחק תפקיד של פקידת סעד אך הבנת הנשמע של החבר'ה לא כ"כ אפשרה להם זאת.

דבר נוסף- גניבת מזומנים מהארנק של החברה שלי.
השארנו תיקים בצד של רחבת הריקודים וכעבור חצי שעה הכסף כבר לא היה שם.
הרגשה לא נעימה בכלל במידה ואתה נשאר במסיבה בלי כסף לרכוש משקה.
אז אולי אפשר לארגן איזה סוג של שמירת חפצים בכניסה ?

נ.ב. לבעלי המקום - הארנק שמצאתי ומסרתי בתחילת הערב לא היה של החברה שלי.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 13 שנים • 13 בספט׳ 2010

קטסטרופה{Adonai} • 13 בספט׳ 2010
לא סתם עוד עבד כתב/ה:
לולינה כתב/ה:
אם זה לא נורא עד כה....

במילה אחת מאכזב...

שבוע טוב icon_smile.gif

לדובר יש זכרון קצר.
כבר אמרתי ולא אחת שאני מדבר בעצמי ובשם עצמי ואני אמשיך ככה כל זמן שאמצא לנכון.
תפסיק לחשוש ולציין את זה שוב ושוב מר לסע"ע, אף אחד לא רוצה את התפקיד שלך ולו בגלל ההתפתלות שכרוכה בו כאשר צריך להסביר באריכות לבכיינים כאלה ואחרים למה איך וכמה.
אני לא אדם מתפתל ולכן לעולם לא אהיה דובר של מוסד או ממסד או של אנשים.

אני מציע לך לא לנסות לסתום פיות לא של המתלוננים ולא של אלה שיוצאים חוצץ נגדם.
אני גם מציע לך, אם כבר, שתבין סופסוף שיש לא מעט שיתלוננו מבלי שהיו בכלל במסיבות הנ"ל.

לכי תוציא את האנרגיה שלך בלחפש מה באמת טוב לדנג'ן מאשר לנפנף לנו את המנטרה "אני הדובר, אני הדובר".
אתם עושים עבודה יפה ותפסיקו להתנצל בפני כל בכיין כזה או אחר כי לא תצאו מזה לעולם.
הם זן שלא מת.