ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בואו נדבר על גבולות

the rain song
לפני 14 שנים • 13 בספט׳ 2010
the rain song • 13 בספט׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אני קורא ומשתתף בפורומים BDSMיים מאז 2002 אני חושב (או שלוש. מי שיזכיר לי מתי התחיל הפורום הלבן של אונן רלון לא יקבל חיר אבל אני אודה לו על ההנחתה). וההרגשה העיקרית שלי מכל החוויה הוירטואלית והללא ספק שופעת יתרונות הזאת, היא שBDSM איננו נטייה מינית אלא פגם שכלי. להבדיל מזוג ונילי שבונה מערכת יחסים שתהיה מושתתת על כל אותם רצונות משותפים, התחייבויות הדדיות, ומטרות שכולנו מכירים, הזוג ה BDSMי למעשה מורכב משני אויבים במקרה הרע ומשני דפוקים במקרה הטוב. היא מפוחדת ומבוהלת וחסרת אונים והוא חתיכת בן זונה שמתכוון לנצל את מצבה. ולכן למשל בזמן שהונילית לא תעלה על דעתה להסביר לשותפה לחיים שאין לזיין אותה לעיני ילדיה, במערכת יחסים BDSMית זה גבול שיש לקבוע מראש, בפירוש ואף לרשום מאה פעמים על הדף פן יישכח. כמו גם שלא יזרוק אותה מכלבו שלום כי אינה פרפר או תחת משאית דוהרת, יביא לה כוס מים אחרי שהיא שוכבת קשורה במשך שעתיים באותו מקום או יסיר את מחסום עיניה, פיה ומה לא כדי לבדוק לשלומה. אהה וכן, איך שכחתי את מילת הבטחון. אחרי הכל "ביצה סרוחה" משכנע הרבה יותר מ"אני לא יכולה עוד, מאסטר/אהוב/אדון". אחרת אוי מה יקרה, אלוהים שישמור!

וניליים לא נוסעים לחורשות חשוכות בחברתם של זרים, אינם קושרים את עצמם לעצים ומתפללים לטוב אלא פועלים מתוך שיקול דעת והכרה בכל הסיכונים הטמונים במעשה בלתי אחראי זה. אבל BDSMיים מוגבלים ולכן אצלם עובד אחרת המנגנון.

לו הייתי רושם את כל החוקים שלמדתי מאז, אני חושב שהיה נגמר לי לא רק המסך אלא גם הדיו של המחשב והייתי נאלץ להסתובב עם גליל נייר כזה כבד וכזה גדול וכזה ארוך שיכלול בו את כל התעשה והאל תעשה להם אני מחויב לציית כחוק. הרי למה שאני או היא נסמוך על העובדה ששנינו בונים מערכת יחסים, בית, משפחה וחיים משותפים ולכן מראש כל מה שנעשה זה לזו ולהפך קודם כל ולפני הכל יעשה במטרה לענג את הצד השני ולגרום לו אושר וכמובן רצון להמשיך. ובכלל לעובדה שאנחנו מאוהבים, להבדיל מכל שאר מערכות יחסים בעולם, במסגרת BDSM אין להעיד על כי אנחנו בוטחים זה בזו (ולהפך) בעיניים עצומות או מכבדים לפחות.

טוב, אז אם פגם שכלי, מי קובע את אחוזי הנכות?

לא יודעת מי קובע מה אבל התגובה הזאת שלך - פשוט מצויינת לטעמי
להבה חשופה
לפני 14 שנים • 14 בספט׳ 2010
להבה חשופה • 14 בספט׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אני קורא ומשתתף בפורומים BDSMיים מאז 2002 אני חושב (או שלוש. מי שיזכיר לי מתי התחיל הפורום הלבן של אונן רלון לא יקבל חיר אבל אני אודה לו על ההנחתה). וההרגשה העיקרית שלי מכל החוויה הוירטואלית והללא ספק שופעת יתרונות הזאת, היא שBDSM איננו נטייה מינית אלא פגם שכלי. להבדיל מזוג ונילי שבונה מערכת יחסים שתהיה מושתתת על כל אותם רצונות משותפים, התחייבויות הדדיות, ומטרות שכולנו מכירים, הזוג ה BDSMי למעשה מורכב משני אויבים במקרה הרע ומשני דפוקים במקרה הטוב. היא מפוחדת ומבוהלת וחסרת אונים והוא חתיכת בן זונה שמתכוון לנצל את מצבה. ולכן למשל בזמן שהונילית לא תעלה על דעתה להסביר לשותפה לחיים שאין לזיין אותה לעיני ילדיה, במערכת יחסים BDSMית זה גבול שיש לקבוע מראש, בפירוש ואף לרשום מאה פעמים על הדף פן יישכח. כמו גם שלא יזרוק אותה מכלבו שלום כי אינה פרפר או תחת משאית דוהרת, יביא לה כוס מים אחרי שהיא שוכבת קשורה במשך שעתיים באותו מקום או יסיר את מחסום עיניה, פיה ומה לא כדי לבדוק לשלומה. אהה וכן, איך שכחתי את מילת הבטחון. אחרי הכל "ביצה סרוחה" משכנע הרבה יותר מ"אני לא יכולה עוד, מאסטר/אהוב/אדון". אחרת אוי מה יקרה, אלוהים שישמור!

וניליים לא נוסעים לחורשות חשוכות בחברתם של זרים, אינם קושרים את עצמם לעצים ומתפללים לטוב אלא פועלים מתוך שיקול דעת והכרה בכל הסיכונים הטמונים במעשה בלתי אחראי זה. אבל BDSMיים מוגבלים ולכן אצלם עובד אחרת המנגנון.

לו הייתי רושם את כל החוקים שלמדתי מאז, אני חושב שהיה נגמר לי לא רק המסך אלא גם הדיו של המחשב והייתי נאלץ להסתובב עם גליל נייר כזה כבד וכזה גדול וכזה ארוך שיכלול בו את כל התעשה והאל תעשה להם אני מחויב לציית כחוק. הרי למה שאני או היא נסמוך על העובדה ששנינו בונים מערכת יחסים, בית, משפחה וחיים משותפים ולכן מראש כל מה שנעשה זה לזו ולהפך קודם כל ולפני הכל יעשה במטרה לענג את הצד השני ולגרום לו אושר וכמובן רצון להמשיך. ובכלל לעובדה שאנחנו מאוהבים, להבדיל מכל שאר מערכות יחסים בעולם, במסגרת BDSM אין להעיד על כי אנחנו בוטחים זה בזו (ולהפך) בעיניים עצומות או מכבדים לפחות.

אליפל מותק!

לאחר, שקראתי תגובתך זו {פעם ועוד פעמיים}. לא, הפסקתי ללצחוק, החתול שלנו התעורר משנתו בשל צחוקי המתגלגל. {מזל שהדומית לא בבית}.

אחוזי נכות פגם שכלי?

תגיד מותק, אתה חושב שאתה נמצא בועדה רפואית כלשהי?

הלו, אתה כאן בכלוב של כלובי.

"הפגם", העיקרי שלך {אם יורשה לי מנק' מבטי} הוא עצם היותך "המעאנטש".
לא כל אחד\ת מבין משמעות המילה, וודאי לא להיות כזה.

אם ,לך, יש לתת "אחוזי נכות". אזי 100% של יושרה , כנות , אומץ לב ועוד ועוד. {קצרה היריעה}..

פה, בכלוב מזמן שכחו מה זה להיות ה"מעאנטש".

להבה חשופה.!@!
STAR007
לפני 14 שנים • 15 בספט׳ 2010
STAR007 • 15 בספט׳ 2010
the rain song כתב/ה:
לכל חוויה בדסמית יש פעם ראשונה, כך שגבולות אולי נועדו להפרץ אבל לפעמים גבולות עלולים להיווצר דווקא במהלך הקשר. אי אפשר להגדיר מראש מערכת יחסים ארוכת טווח - החיים תוססים ודברים ורצונות וכל השאר משתנים מידי פעם.
בהנחה שמדובר על אנשים הוגנים אפשר לשוחח על כך.
לפעמים יש פשרות ולפעמים מערכת היחסים באה על סיומה.
בדיוק כמו בווניליות שאחד רוצה לגור בכפר והשני דווקא מתעקש על העיר הגדולה
אחד רוצה ככה והשני רוצה אחרת
לפעמים מתפשרים ולפעמים אומרים יפה שלום.
מי ששובר גבול ללא הסכמה, ובכן אפשר לצרוח עליו, לריב איתו, לקלל את האמאמא שלו ולסיים את הסערה בסקס סוער אף יותר או שאפשר לקחת את הדברים וללכת.
ובסך הכל בדרך כלל אין סכנת חיים או משהו. יש טראומות (מי כמוני יודעת), יש צלקות (גם מי כמוני יודעת) אבל בסך הכל לא מתים כל כך מהר.
וכמובן תמיד יש מילת בטחון. וגם זאת בהנחה שנמצאים מול אדם שמכבד אותה.
ואני תמיד אעדיף מולי אדם שיודע את כל המילים בשפה העברית ולא רק מילת בטחון.

(איזה סימפוזיון על אחד הדברים הכי פשוטים וברורים בבדסמ)
אה כן, אהבתי את הפרק מהנסיך הקטן - מעורר תמיהה משהו על השולטים - הלא כך?

מסכים אם כל הדברים

וזה מזכיר לי את הסיפור על בגדי המלך החדשים-שהילד אמר שהמלך עירום ואף אחד בממלכה

לא היה לו את האומץ לומר זאת--אהבתי
Dago
לפני 14 שנים • 15 בספט׳ 2010
Dago • 15 בספט׳ 2010
זה מזכיר לי את ההתנסות הראשונה שלי...נפגשתי עם אחת שאוהבת להתחלף, אני חסר ניסיון לחלוטין אז ביקשתי שתלמד אותי אבל גם להציב גבולות מראש....
היא טענה שאין דבר כזה גבולות בין עבד למלכה מה שגרם לי לגחך לה בפרצוף, אז בעצם אני עדיין חסר ניסיון בכל מה שקשור לשליטה ו
BDSM
רצוי מאוד להתנסות לפחות בפעם הראשונה עם אחת שמבינה!
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 16 בספט׳ 2010

Re: בואו נדבר על גבולות

Lakshmi​(נשלטת) • 16 בספט׳ 2010
נiגה כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
ציטוט:
מריונטה יקרה,

1.גבולות הינם גם של השולט וגם של הנשלט.
במקרים רבים,גבולות הנשלט,שהיו שם בהתחלה,מתרככים,מטישטשים,נעלמים.
לא מתוך חוסר כבוד,לא מתוך מטרה לפגוע.
בדיוק להיפך.
מתוך רצון משותף,הן של השולט והן של הנשלט,להגיע רחוק יותר.
לעומתם,גבולות השולט-נשארים קבועים.

גבולות הם קודם כל של בן אדם,
אחר כך יש גם את הגבולות של הנשלט והשולט ביחד

אממ..השערה שלי:
אנשים שרושמים משפט כזה פשוט מנסים להרחיב את האפשרויות להכרות אנשים
גבולות יכול להיות איפשהו ...מגביל?!(חח, יצא מצחיק)

ואולי,
זה נושא השווה דיון בפני עצמו :
הגבולות שלנו כבני אדם אינדווידואלים.לא רק כשולטים,נשלטים.
השאלה היא האם וכיצד יוצרים הפרדה ? והאם בכלל יש צורך ליצור הפרדה?

אני בהחלט חושבת שכן,
אני אשליך את זה ל"מחוץ" לעולם הבדס"מ
לפני חוקי המדינה וקודי ההתנהגות, לאדם יש את הזכויות הבסיסיות אליו הוא זכאי עצם היותו אדם.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 17 בספט׳ 2010
Brave Dwarf • 17 בספט׳ 2010
להבה חשופה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

אליפל מותק!

לאחר, שקראתי תגובתך זו {פעם ועוד פעמיים}. לא, הפסקתי ללצחוק, החתול שלנו התעורר משנתו בשל צחוקי המתגלגל. {מזל שהדומית לא בבית}.

אחוזי נכות פגם שכלי?

תגיד מותק, אתה חושב שאתה נמצא בועדה רפואית כלשהי?

הלו, אתה כאן בכלוב של כלובי.

"הפגם", העיקרי שלך {אם יורשה לי מנק' מבטי} הוא עצם היותך "המעאנטש".
לא כל אחד\ת מבין משמעות המילה, וודאי לא להיות כזה.

אם ,לך, יש לתת "אחוזי נכות". אזי 100% של יושרה , כנות , אומץ לב ועוד ועוד. {קצרה היריעה}..

פה, בכלוב מזמן שכחו מה זה להיות ה"מעאנטש".

להבה חשופה.!@!

יושב, כותב לקראת יום כיפור. ובסוף באה להבה וצוחקת על נכים.
אותך לכלובי. ואני בכלל לא מותק! גם בסינור ורוד אני דום מסוכן סוקס דס. דרדאדוסוכן.

מעאנטש ממולא בטיבון סטייק לבן. (-:

ולשיר הגשם מגיעה נשיקה.