שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"השולטים של היום זה לא השולטים של פעם..."

זאת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 16 בספט׳ 2010

להבה,

זאת​(שולטת) • 16 בספט׳ 2010
אני מוכנה לרקוד בגיהינום, ללמד קורסים בריקוד הורה למתקדמים,
אני מוכנה אפילו להיות יד ימינו של השטן,
ולחטוא בחטא היוהרה,
הרבה לפני שאני אוותר על האמת הפנימית שלי ו/או על חלקים מהדומיות שבי.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 16 בספט׳ 2010
למריונטה: המשפט 'ה-איקס של היום הוא לא ה-איקס של פעם' תמיד הולך ונהייה נכון. תחשבי על זה בתחומים אחרים של חייך. ברמה האישית יש לזה סיבה פסיכולוגית של הדחקת דברים שלילים ואחסון עיקרי בזיכרון של דברים חיוביים. ברמה הגלובלית יש תהליך דומה - רק הטובים ביותר נשארים בתודעה הקולקטיבית.

ועכשיו פתגמים:
אין הנחתום מעיד על עיסתו
כלב נובח לא נושך
הפוסל - במומו פוסל
על טעם ועל ריח אין להתווכח
מי שלא קופץ - אדום
להבה חשופה

Re: להבה,

להבה חשופה • 16 בספט׳ 2010
בוטן כתב/ה:
ולחטוא בחטא היוהרה,

בוטן.

מה שחשוב שתהני.!! LOL

האם הפנתי תגובתי בשרשור אליך?

להבה חשופה!@!
להבה חשופה
להבה חשופה • 16 בספט׳ 2010
Cauchy כתב/ה:
למריונטה: המשפט 'ה-איקס של היום הוא לא ה-איקס של פעם' תמיד הולך ונהייה נכון. תחשבי על זה בתחומים אחרים של חייך. ברמה האישית יש לזה סיבה פסיכולוגית של הדחקת דברים שלילים ואחסון עיקרי בזיכרון של דברים חיוביים. ברמה הגלובלית יש תהליך דומה - רק הטובים ביותר נשארים בתודעה הקולקטיבית.

ועכשיו פתגמים:
אין הנחתום מעיד על עיסתו
כלב נובח לא נושך
הפוסל - במומו פוסל
על טעם ועל ריח אין להתווכח
מי שלא קופץ - אדום

------------------------
שכחת, פתגם "חשוב" לרשימת פתגמייך.

"טול קורה מבין עינייך ויפה שעה אחת קודם". . - LOL

שנה טובה ומתוקה וגמר חתימה טובה.

להבה חשופה.!@!
Uranus
Uranus • 16 בספט׳ 2010
לאונורה,

ראשית באמת תגובה מחממת ונעימה לקריאה.

שנית, לדעתי הצנועה כשמדברים על שליטה של פעם או פעם היה פה אחרת וכל הקשקשת הנוסטלגית, אין הכוונה לסתור את הרעיון של הזוגיות כפי שהזכרת, ובטח ובטח אין הכוונה לפסול אהבה.

נהפוכו, אני יכול ללחוש באוזנך על כמה זוגות ותיקים מדהימים שיצרו זוגיות אמיצה, עוצמתית ושווה בין שווים אשר מנהלים בינם ובין עצמם קשר בדס"מי של שליטה, וכשאני אומר שליטה אין הכוונה שאחד מהם הולך על ארבע כל הזמן, אלא שזה משהו שנמצא אפילו ברמה רעיונית, זה תמיד שם, תמיד יש את המבט שמסגיר ביניהם את הסוד המתוק הזה שלהם.

ואני מאחל כזה קשר לכל חבריי, אוהביי ובעיקר לעצמי.

אני חושב שהכוונה שעומדת מאחורי המשפטים הנוסטלגים הללו אינה עוסקת בסגנונות שליטה, או סגנונות זוגיות או סגנון בדס"מ אלא עוסקת פשוט ב... סגנון.

כן גם פעם היו את הטלנובלות, הלכלוכים, היריבויות והרכילויות - זה טבע של כל אחד, אבל היה משהו גם מאד מכבד ואצילי - אפילו שלפעמים היה מזויף. היתה אשליה שישנם קודים של התנהגות אצילית ומכובדת - ואני אמנם הדגשתי את המילה אשליה, אבל לפעמים אפילו אשליה מספיקה כדי לעשות נעים.

היום כל ערס ערירי נהיה שולט וכל סקרנית בת 20 תלאביבית מלכה.

בנוסף ובעצם חשוב מכל,
כיום יש תחושה שהמצטרפים החדשים (ולא כולם כמובן) מחפשים לבלוע את כל העולם בביס אחד, כמה שיותר מהר, כמה שיותר חוויות, כמה שיותר אקסטרים בכמה שפחות זמן. יש תחושה כאילו תרבות כוכב נולד נכנסה גם לכאן ואנשים חדשים מחפשים לשבור אנונימיות מהר ולהגיע לקצה הגבולות שלהם בזמן שיא.
תוך שבועיים כבר נשלטות עושות פוטו-שוט, תוך חודש כבר עושים סשן חצי-פומבי עם מחטים. תוך חודש פתאום מגלים שיש כאן מגוון אז למה לקחת את הזמן עם בן או בת זוג אחד כשאפשר כבר להקים הרמון חודשיים אחרי שנרשמים. ואז חצי שנה אחרי פתאום מגיע ה- low הבלתי נמנע ואז אי אפשר להשיב את הגלגל אחורה, ואז מגלים שהיתה קצת זילות, קצת נמהרות, קצת אובדן קיצוני ולא מבוקר של שליטה. ישנם מקרים מאד קשים של אנשים שממש בחרדות מזה.

יכול להיות שהיום זו הדרך באמת להנות מזה, ותרבות האינסטנט גם כובשת אתנו, ואני ושאר דורי פשוט מיושנים מידי ומנסים עוד להאחז בפאטתיות למה שאנחנו חושבים צריך להיות קשר של שליטה. אבל אני חושב שלא צריך ללכת כל כך רחוק ופשוט להעריך כשאנחנו אומרים לכל החדשים - קחו את הזמן, תהנו מלהכיר את הצד הזה בכם לאט. תלמדו קצת לשחות ותתכננו את התקופה הזו ואל תהיו עלה נידף ברוח.

savour the beautiful moments one by one

שלכם בצניעות,
אורנוס הזקן...
Brave girl
Brave girl • 16 בספט׳ 2010
Uranus כתב/ה:
לאונורה,

שנית, לדעתי הצנועה כשמדברים על שליטה של פעם או פעם היה פה אחרת וכל הקשקשת הנוסטלגית, אין הכוונה לסתור את הרעיון של הזוגיות כפי שהזכרת, ובטח ובטח אין הכוונה לפסול אהבה.

נהפוכו, אני יכול ללחוש באוזנך על כמה זוגות ותיקים מדהימים שיצרו זוגיות אמיצה, עוצמתית ושווה בין שווים אשר מנהלים בינם ובין עצמם קשר בדס"מי של שליטה, וכשאני אומר שליטה אין הכוונה שאחד מהם הולך על ארבע כל הזמן, אלא שזה משהו שנמצא אפילו ברמה רעיונית, זה תמיד שם, תמיד יש את המבט שמסגיר ביניהם את הסוד המתוק הזה שלהם.

אני חושב שהכוונה שעומדת מאחורי המשפטים הנוסטלגים הללו אינה עוסקת בסגנונות שליטה, או סגנונות זוגיות או סגנון בדס"מ אלא עוסקת פשוט ב... סגנון.

כן גם פעם היו את הטלנובלות, הלכלוכים, היריבויות והרכילויות - זה טבע של כל אחד, אבל היה משהו גם מאד מכבד ואצילי - אפילו שלפעמים היה מזויף. היתה אשליה שישנם קודים של התנהגות אצילית ומכובדת - ואני אמנם הדגשתי את המילה אשליה, אבל לפעמים אפילו אשליה מספיקה כדי לעשות נעים.

בנוסף ובעצם חשוב מכל,
כיום יש תחושה שהמצטרפים החדשים (ולא כולם כמובן) מחפשים לבלוע את כל העולם בביס אחד, כמה שיותר מהר, כמה שיותר חוויות, כמה שיותר אקסטרים בכמה שפחות זמן. יש תחושה כאילו תרבות כוכב נולד נכנסה גם לכאן ואנשים חדשים מחפשים לשבור אנונימיות מהר ולהגיע לקצה הגבולות שלהם בזמן שיא.
תוך שבועיים כבר נשלטות עושות פוטו-שוט, תוך חודש כבר עושים סשן חצי-פומבי עם מחטים. תוך חודש פתאום מגלים שיש כאן מגוון אז למה לקחת את הזמן עם בן או בת זוג אחד כשאפשר כבר להקים הרמון חודשיים אחרי שנרשמים. ואז חצי שנה אחרי פתאום מגיע ה- low הבלתי נמנע ואז אי אפשר להשיב את הגלגל אחורה, ואז מגלים שהיתה קצת זילות, קצת נמהרות, קצת אובדן קיצוני ולא מבוקר של שליטה. ישנם מקרים מאד קשים של אנשים שממש בחרדות מזה.

יכול להיות שהיום זו הדרך באמת להנות מזה, ותרבות האינסטנט גם כובשת אתנו, ואני ושאר דורי פשוט מיושנים מידי ומנסים עוד להאחז בפאטתיות למה שאנחנו חושבים צריך להיות קשר של שליטה. אבל אני חושב שלא צריך ללכת כל כך רחוק ופשוט להעריך כשאנחנו אומרים לכל החדשים - קחו את הזמן, תהנו מלהכיר את הצד הזה בכם לאט. תלמדו קצת לשחות ותתכננו את התקופה הזו ואל תהיו עלה נידף ברוח.

שלכם בצניעות,
אורנוס הזקן...

אורנוס אני מסכימה עם כול מילה שלך
זאת גם דעתי
סקסית אחת
סקסית אחת • 16 בספט׳ 2010
מריונטה של אדוני כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
לאונורה,

בנוסף ובעצם חשוב מכל,

שלכם בצניעות,
אורנוס הזקן...

אורנוס אני מסכימה עם כול מילה שלך
זאת גם דעתי

אוקיי אורנוס ומריונטה יקרים,
כוונתי היתה ששינוי הוא רק בעיני המתבונן ואני מתבוננת חדשה וירוקה כמו שאמרתי.
וכמו שאני רואה זאת, שולטים נשארים שולטים, כלומר השליטה היא בדמם מיום היוולדם
כך שהם לא יכולים להשתנות וזאת רק דעתי.
תמיד נעים יותר ומדגדג נושא הנוסטלגיה, כי כל מה שהיה פעם נראה קסום יותר ממה שקורה כעת וזאת טעות נפוצה,
כי בעוד שנים ספורות תתגעגעו לתקופה המדוברת הזאת.
לגבי שאר הטיעונים שהעלת קרוב לוודאי שזה נכון מנסיון רב שנים שלך, ומי אני שאומר אחרת.
אם כך אין מה לדאוג, שולט ודום אמיתי ונשלטת סאבית אמיתית ימצאו את המכנה המשותף לשניהם באהבה ובסקס,
כך שדאגתה של מריונטה כמו דאגתם של רבים כאן לפי דבריה לא תופסים במבחן המציאות.
ואגב תרבות האינסטנט לא מחזיקה מעמד בדרך כלל.
לאלה שנכנסים למצוא כאן זיון תו לא, יצאו מכאן כשחצי תאוותם בידם. ובא לציון גואלicon_smile.gif.
אני אכן מעריכה את הוותיקים בתחום שמשיאים עצות וטיפים לחדשים, כה לחי!

חתימה טובה לכם אנשושים ועל הגמר נברך במוצאי יום הכיפורים
רק טוב!

אבל אני תמיד נשארת אני icon_razz.gif
קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 17 בספט׳ 2010

קיפופיף​(מתחלפת) • 17 בספט׳ 2010
בוטן כתב/ה:
ולחטוא בחטא היוהרה,

אבל אפחד לא ביקש מימך לוותר ולו על מילגרם מהאמת שלך.
שאני אביא לך ציטוט מהתכתבות שלנו ? "אין אמת אחת" זה מה שהטפת לי.וקיבלתי את זה. זה היה בהחלט במקום.
הBSDMשלך זה לא בהכרח הBDSM שלי. לא כי האמת שלי נעלה או נחותה אלא כי אנחנו בני אדם שונים עם ראיית עולם והעדפות שונות.
מה לכל הרוחות והעזאזלים קרה לקבלת השונה ופלורליזים?
למה גם כאן חייבים להיות חוקים ומשנות סדורות?
זאת​(שולטת)

זאת​(שולטת) • 17 בספט׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
בוטן כתב/ה:
ולחטוא בחטא היוהרה,

אבל אפחד לא ביקש מימך לוותר ולו על מילגרם מהאמת שלך.
שאני אביא לך ציטוט מהתכתבות שלנו ? "אין אמת אחת" זה מה שהטפת לי.וקיבלתי את זה. זה היה בהחלט במקום.
הBSDMשלך זה לא בהכרח הBDSM שלי. לא כי האמת שלי נעלה או נחותה אלא כי אנחנו בני אדם שונים עם ראיית עולם והעדפות שונות.
מה לכל הרוחות והעזאזלים קרה לקבלת השונה ופלורליזים?
למה גם כאן חייבים להיות חוקים ומשנות סדורות?

אוויר, ידידתי היקרה.
הגם את ברוטוס? קוראת חצי משפט שלי ומגיעה לפרשנות לא נכונה?
כתבתי, מליון פעם. שוב ושוב ושוב.
הכל בסדר. הכל נפלא. מותר הכל. וזה לא רק בסדר, זה בסדר גמור.
אבל באותה מידה מותר לי גם אמת פנימית פנימית *שלי* של עצמי, של אנוכי, של האגו הפרטי שלי.
ושם, מותר לי לקום ולהגיד, בקול רם וצלול, קינק זה יופי. אבל אני בשביל עצמי רוצה בדס"מ קלאסי. עתיק כזה.
והאמת שלך, יש בה ניגוד לקלאסי הזה. כי את מבינה, יקירה, בשבילי לא קיים בדס"מ לייט. זה קינקיות. וזה נפלא שאת קינקי, ואני אוהבת אותך בדיוק באותה המידה. אבל זה לא המקום שלי.
וכנראה שיש פה עוד כמה שמרגישים ככה. ראובן כתב שזה חזרה לוניליות, אני כתבתי, שזאת הזנייה.
מעבר לכך, את השיחה הזאת, אני מעדיפה שלא להמשיך.
אורנוס כתב נפלא. תקראי אותו. אולי דבריו יסבירו טוב ממני את ההרגשה.
גמר חתימה טובה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 17 בספט׳ 2010
לדעתי הגזמתם קצת. כולנו פעם האמנו בגמדים ובפיות ובדרקונים בעלי שלושה ראשים. ואני לא אומר שאינם קיימים. ברור שהם כן. אחרת לשם מה אנחנו חיים אם לא כדי לשאוף איש איש אל האגדה שהוא ברא עבור עצמו? אלא שכלוב מקום די מציאותי. זה מקום של דו שיח בין זרים והכרות. ולכן כפי שחשוב לציין את הנטייה המינית (הומוסקסואל, דו וכו') כך חשוב לציין בסוגריים את הצד של המתרס בעולם השליטה. כדי שנוכל לנפות את זה השייך לצד זהה, כדי שנוכל להבין את דבריו ואת המקום ממנו נבעו של מגיב בפורום וכדומה.

מיהו שולט מי לא, זאת שאלה שהתשובות עליה נמצאות מחוץ למסגרת הכלוב ולא בהכרח בהקשר אליו. ולא רק כי אנחנו וירטואליים כאן אלא בעיקר כי השולט, ואין זה משנה כמה נפוח הוא משתקף לעצמו בבבואה של הראי בבוקר, הוא זה המשתקף כשולט בעיניה של שפחתו.

גם אני לא בכל אישה המזדחלת על ברכיה לפניי רואה כנועה ולעולם לא אסתפק ב"נשלטת" שבסוגריים שבכלוב. ולא כי אני מחפש את ה"אמיתיות" אלא כי לא כל המזדחלות מתאימות לי להיות בת זוג בדיוק וכפי שאני איני מתאים לכולן להיות השולט עליו חלמו.

לפי מה שאני זוכר, נולדתי לפני הכלוב והייתי מי שאני ורק אח"כ הופיע כלובי ואיגד באתר שלו אנשים בעלי תכונה אחת או שתיים המשותפות לי. פרט לתכונות (אחת או שתיים) אלו, אנחנו כולנו שונים וטוב שכך, הרי מה אם לא זה מה שהופך את העולם לכל כך מעניין, ולכן אני לא מבין למה, למה אתם כל כך מתעקשים להיות אפרוחי אינקובטור או כלי על לוח שחמט.