ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה - משחקים וירטואלים כן או לא?

Admiration
לפני 20 שנים • 1 במאי 2004

שאלה - משחקים וירטואלים כן או לא?

Admiration • 1 במאי 2004
אז ככה אדונים יקרים הכרתם נשלטת ואתם רוצים לחמם את הענינים אז בכדי להרים את המורל לפני הפגישה החלטתם לערוך כמה משחקונים וירטואלים לחימום האוירה
השאלה אם תרצו לערוך משחק שכזה כי ברוב במיקרים בוא נודה כשרק מכירים את האדון לא מבצעים את הוראותיו ויוצא מצב שהמשחק הופך באמת וירטואלי ולא ממומש במציאות...
אז מי האדונים שלוקחים את הסיכון?
ונשלטות יקרות מי מכן באמת מבצעת את ההוראות שניתנות מעבר למחשב השני?
אבל בכנות בבקשה!!!icon_rolleyes.gif
Sobriety​(שולט)

בוודאי ובוודאי...

Sobriety​(שולט) • 1 במאי 2004
קודם כל דוכס יקר תרשה לי לפרגן לך על הפרופיל המרתק שלך...
דבר שני לפי דעתי אנחנו בתור אדונים יכולים לחוש כשהצד השני מקיים את הוראותינו או שסתם מבזבז את זמננו...
בנוגע אם להגיע למצב הזה מלכתחילה..כן,זה עשוי להיות נחמד חוצמיזה שגם אם הצד השני לא מקיים את הוראותיי שזה חמור לכשעצמו תאמין לי שהיא כבר תתגרה ותתחיל לבצא את ההוראות
גם אם היא לא חשבה שתעשה כן icon_biggrin.gif
אליאס​(אחרת)

הלו, מה עם השולטות והנשלטים, דעתם לא חשובה?

אליאס​(אחרת) • 1 במאי 2004
ובכל זאת, למרות שלא שאלת את המגזר אליו אני שייכת אענה.

משחקים נשארים משחקים ומה שקובע בסופו של דבר הוא מבחן המציאות ולכלות אנרגיות במקום הוירטואלי נראה כבזבוז זמן משווע. האם כל המשחקים כאלה? ברור שלא. יש מבחנים שכל אחד מחליט להעביר לפני הפגישה הראשונה שבה למעשה בוחנים את אפשרויות השעבוד משני הצדדים, אני אותו והוא אותי, אבל לפני שמתקיימת בכלל פגישה הוא צריך לתת לי את התשובות שאני מחפשת שבלעדיהן אני לא מטריחה עצמי להמשיך הלאה.

יש פה ושם סיפורים (חלקם אף מרהיבים) על משחקי בדס"מ בוירטואליה, לחלק זה אפילו מסתדר מצוין במשבצת הפנטזיה וממלא חסך וצורך מסוים, אך הראיה שלי אומרת שאת הוירטואליה אפשר להשאיר לאחר ההכרות. היום אני יודעת בוודאות שאם אעניש את אחד הסאבים שלי ואדרוש ממנו לישון שבוע על הרצפה כי לא ענה על דרישותיי הוא יעשה כך בלי שאצטרך לבדוק זאת בעצמי, בעוד שבמשחק המקדים (טרום הפגישה וההחלטה ההדדית) תמיד מקנן השד הרע שמהתלים בך.
Admiration
Admiration • 1 במאי 2004
צודקת במאה האחוד!!!!!!
השאלה גם מופנת לשולטות ולנישלטים icon_rolleyes.gif
אוריציני​(מתחלף)

פגישה ראשונה, רק כדיאלוג מכין

אוריציני​(מתחלף) • 1 במאי 2004
אני מסכים שנושא המשחקים הוירטואלים וה"סייברים" לבינהם מיותרים בייחוד אם זו ה"פגישה הראשונה".
אני טוען שהדיאלוג הראשון נועד להכרת הצד השני בלבד, לראות האם יש עניין והאם הגבולות של הנשלט/ת הם האהבות של השולט/ת או לא. לפי דעתי כל ה"אדונים" שמנסים לשחק במפגש הראשון הם ילדים שלא מבינים את המושג שליטה ורק מחפשים פורקן מיני.

ועוד דבר, אם במידה ומתקיים משחק ויטואלי שכזה והשפחה/עבד לא משתפים פעולה זה אדיוטי לחלוטין ומראה על אי רצינות..
אני אישית לא אוהב פסיביות, ושפחה שאינה מדברת איתי כאקטיבית בשיחה ורק מצפה שאני אגיד לה מה לעשות בצ'ט היא משעממת.

lio1973​(נשלטת)
lio1973​(נשלטת) • 1 במאי 2004
בכדי לבצע לא סתם כי נאמר לך אלא מרצון וכמיהה, לצד השולט צריך להיות פנים ויותר מכך קול ולא מקלדת.
זמן ההכרות חשוב והכרחי אפילו אם הוא נעשה מאחורי מסך אבל בכדי ללמוד אחד את השנייה.
לכן לא מעניין אותי משחקי שליטה מאחורי מסך ולא אני לא מבצעת ולרוב אף לא מסכימה לשיחות מסוג זה.
המחשבה הראשונה שעולה במוחי לאחר נסיון שיחה כזה היא שהצד השני חובבן אינו מחפש באמת אלא משתעשע ואולי אף משועמם חרמן ומחפש מקום פורקן.
למרות כל זאת מחובתי להיות כנה לחלוטין לאחר שיחות ממושכות ואולי אף פגישה גם אם זה מאחורי מסך אני מבצעת icon_twisted.gif
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 1 במאי 2004
אני מסכימה לחלוטין עם ליאו.
אני לא יכולה להחליט פתאום לרצות לציית למישהו, הרצון לציית צומח מתוך היכרות. לפעמים מספיקה היכרות בסייבר אבל לרוב צריך פגישה אחת ולפעמים יותר.
הוא​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 במאי 2004

טלפון

הוא​(שולט) • 2 במאי 2004
אם כבר משחקים לפני פגישה אין כמו כוחו של קול אוטנטי בזמן אמת
לעומת סייבר פלסטי .
sabrina
לפני 20 שנים • 2 במאי 2004
sabrina • 2 במאי 2004
משחקים זה לילדים ווירטואליה זה לפחדנים.

מה שקורה במציאות הוא זה שקובע.

מילים על המסך לא עושות לי כלום ועוד יותר לא עושה לי איומים נוסח - "ה חמור מאד"!!
בהט​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 3 במאי 2004
בהט​(נשלטת) • 3 במאי 2004
עקרונית- ואם כמובן משאירים לחוץ את כפתור ה ON על הציניות - אין דבר פאתטי יותר מאשר סייברסקס, אבל, מה לעשות, זה מתבקש בסופו של דבר, לא בשיחות הראשונות, לא כמוטיב המוביל של היחסים הוירטואלים , לא בכפיה ובטח לא בזיוף מצד אחד הצדדים (הנשלט, אם לא הייתי ברורה מספיק), אבל זה טבעי שזה מגיע לאחר כמה שיחות ארוכות, זה מרחף במילא בחלל האויר וזה תחליף (זול, בטח שזול, שמעתם אותי אומרת משהו אחר?) זמני לדבר האמיתי, כל שכן, פגישה וירטואלית היוצאת לפועל במציאות במהירות לפעמים מפוספסת, יש במדיום הזה על כל מגבלותיו - קסם לא קטן ובתחילה הוא גם מאפשר כנות ואמיתיות (אני מניחה שבגלל האנונימיות) שאינן אפשריות בכזו עוצמה בנון-וירטואליה.

חוץ מזה, בלי התחסדות, זה כיף לא נורמלי, בחיי.