בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה שאני שונאת באתר הזה

עלוב החיים
לפני 13 שנים • 21 בספט׳ 2010

צר לי גבירה,

עלוב החיים • 21 בספט׳ 2010
אבל את נגועה בצביעות במקרה הטוב וצרות מוח במקרה הרע
מי את שתקבעי מה טוב ומה לא טוב? זה בדיוק כמו שאנשים "מבחוץ" מסתכלים בחלחלה על הבדס"מ, אז את יוצרת קבוצה בתוך קבוצה, ומחליטה - בשביל כולנו - שאסור למשל להבריג בורג לצינור שופכה, ושמי שעושה את זה הוא לא בסדר וזה אקט לא מוסרי.

מה שיפה באתר הזה, שלכל אחד, לכל פנטזיה, לכל צורך פנימי יש במה ומקום. את יכולה לבחור מה עושה לך את זה ומה לא, למה את מתחברת ולמה לא. את לא יכולה לשלול קיום של דברים רק כי את מחליטה ש"זה מזעזע אותך".
daniel222
daniel222 • 21 בספט׳ 2010
יש כאן את מי שבא לעשות bdsm שפוי שלא מסכן גוף ונפש אבל
מאד טיבעי הוא שמקום כזה ימשוך אליו גם אנשים מאד מסוכנים.
כל מי שנמצא כאן חייב מאד מאד להזהר.
NIKITA 1​(שולטת)

Re: צר לי גבירה,

NIKITA 1​(שולטת) • 21 בספט׳ 2010
כספומט כתב/ה:
אבל את נגועה בצביעות במקרה הטוב וצרות מוח במקרה הרע
מי את שתקבעי מה טוב ומה לא טוב? זה בדיוק כמו שאנשים "מבחוץ" מסתכלים בחלחלה על הבדס"מ, אז את יוצרת קבוצה בתוך קבוצה, ומחליטה - בשביל כולנו - שאסור למשל להבריג בורג לצינור שופכה, ושמי שעושה את זה הוא לא בסדר וזה אקט לא מוסרי.

מה שיפה באתר הזה, שלכל אחד, לכל פנטזיה, לכל צורך פנימי יש במה ומקום. את יכולה לבחור מה עושה לך את זה ומה לא, למה את מתחברת ולמה לא. את לא יכולה לשלול קיום של דברים רק כי את מחליטה ש"זה מזעזע אותך".

צביעות ??! icon_rolleyes.gif
איפה צביעות?
איפה קביעה? היא יכולה לקבוע רק מול הסאב ומול עצמה.
היא רק הביעה דיעה !!!

נראה לי שאיבדת פרופורציות בנוגע לזו האמירה ...
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 21 בספט׳ 2010
הצביעות היא בכך שהיא לא הביעה דיעה, אלא סתם מעוררת *פרובוקציה לשם הפרובוקציה*, ולא מקבלת ביקורת על ה'ביקורת' שלה.

היא לא נותנת אף דוגמא ותוקפת את כל מי שעונה באופן כללי על תמונות. הווה אומר שאת מה שהיא ראתה, כולנו צריכים לקבל כלא מוסרי מבלי לדעת על מה מדובר כלל ומיהן הדמויות. זאת תחת הטענה שיש מוסר אוניברסאלי המכיל רשימה של איברי גוף וחפצים שאסור לערבב ביניהם (וכמובן שהרשימה הזו קבועה לחלוטין, אחרת כולנו רלטיביסטים...).

בקיצור תשובה אחרת לפוסט המקורי: אמרת שאת יודעת שתקבלי תגובות ולא אכפת לך - כן אכפת לך וזו המטרה. אמרת שאי אפשר להעביר ביקורת? במקרה הגרוע עונים לך אנשים בצורה שאת מגיבה. את דווקא זכית להרבה יותר מזה.
התמונות כנראה ישארו, במיוחד ללא תלונה ספציפית לאנשים הנכונים.
קטסטרופה{Adonai}

Re: מה שאני שונאת באתר הזה

קטסטרופה{Adonai} • 21 בספט׳ 2010
גבירה שפויה כתב/ה:
אני יודעת שזה יעורר תגובות, אבל על הזין שלי. אני כועסת עכשיו.

מה שאני שונאת באתר הזה זו הקונספציה הדבילית שהכל מותר. העיקר שיהיה בהסכמה. הסכמה, עלק. כאילו שהסכמה היא תמיד מתוך בחירה אמיתית של אדם בריא בנפשו. כאילו שלא כולנו, הדומים/יות יודעים שזה עלה תאנה לשפלים שבמעשים.
אני שונאת את זה שכל סאדיסט/ית עלוב/ת נפש, שלא זכו לאהבה בילדות ושגדלו מעוות, אנשים שבכל מקום מחוץ לאתר הזה היו מוקיעים אותם- ולא מתוך צביעות, זוכים כאן להערצה כשהם מעלים תמונה של התעללות בסאב/ית.
אני שונאת את ההלך רוח הזה, שחושב שהמוסר האוניברסלי הוא סתם המצאה של ונילים שמנותקים מהיצרים שלהם. אני שונאת את זה שאסור לומר כאן שזה פסול, כי כאן הרי, הכל מותר. אני שונאת שאסור לי לומר את האמת- שזה מזעזע את כל נימי נשמתי, כי מי שאומר דברים כאלה הוא חשוך, לא ליברל כמונו, כפרה עלינו. הרי אנחנו לא מתביישים במיניות שלנו, ואוי למי שיקרא לזה 'סטיה'. אנחנו נותנים דרור ליצריו האנושיים של האדם. כאילו שמי שמצלק בברזל מלובן את מי שאיתו הוא הומניסט גדול.
כנראה שבאמת הפוסל תמיד יפסול במומו...

אזרתי אומץ להסתכל על כמה אלבומים, ובו ברגע נזכרתי למה ברחתי מאותה מסיבה בדנג'ן הישן, לפני שלוש שנים או יותר, ולמה אני עושה הכל כדי לא לחזור לשם. לא מהתנשאות, יקירי ויקירותי אבל כנראה שעמכם לא עמי ואלוהיכם לא אלוהי.

צודקת במאת האחוזים.אבל ההתממות שלך זועקת לשמיים.
כאילו מה? באמת ובתמים חשבת שהאנשים שמתעסקים בבדסמ באופן שיטתי הם אנשים בריאים בנפשם?
תגידי לי את, את בריאה בנפשך?
את הרי "שולטת" ואני מאמין שיש לזה כיסוי אצלך ושאת כן שולטת בעבדים כאלה ואחרים.
מה שאת עושה מוגדר אצלך כנורמלי ומה שאחרים עושים אז לא?

תקבלי את זה שכולנו לא ממש דוגמא ומופת למה שההורים שלנו חלמו בעבר, אנחנו לא בדיוק יכולים לייצג את הקהילה במצעד הנורמלים/יות ואם את לא מקבלת את זה אזי את בבעיה קשה מאוד.

בגדול, את צודקת, אני מתעב את אותם מאמללי אומללות בשם האהבה והסקס. מצד שני, זה לא ממש מצדיק את מה שאת עושה, הוא עושה או אני עושה.

תהיו בריאים.
blue roses​(אחרת)

קיוצ'י,

blue roses​(אחרת) • 21 בספט׳ 2010
אם אתה חושב שזו פרובוקציה לשם פרובוקציה, אתה נראה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר. תתמודד עם הטענה שלי, אל תבטל אותה.
Cauchy{Venus Blue}

Re: קיוצ'י,

Cauchy{Venus Blue} • 21 בספט׳ 2010
גבירה שפויה כתב/ה:
אם אתה חושב שזו פרובוקציה לשם פרובוקציה, אתה נראה לא העיפרון הכי מחודד בקלמר. תתמודד עם הטענה שלי, אל תבטל אותה.

התמודדתי איתה, עניתי לך במדויק. לא קיבלתי על כך תגובה. יש מדדים לפעילות לא שפויה והם אכן מאד רלטיביסטיים. יש מי שיפריע לו בורג בזין, ויש מי שיפריע לו סטירה על הטוסיק.
דוקטור מרטינס​(נשלט)

לכולם יש זכות...

זכותך להציץ באלבומים שונים
זכותך להביע דיעה
זכותך להיגעל להזדעזע וכד' (אנחנו כבר רגילים..)

וזכותנו לעסוק בפאמדום אקסטרימי כמו שאנחנו אוהבים ונהנים ! icon_smile.gif

זה מה שיפה שלכווווווולם יש זכות, אנחנו עדיין במדינה דמוקרטית....

אגב, אני לא מביט באלבומים שלא מעניינים אותי ובוודאי שלא מגיב עליהם או משקיע זמן מיותר במה שאינני מתחבר אליו, אבל כמובן זו זכותך...
Mary Jane

Re: ואני רוצה להבהיר את עצמי:

Mary Jane • 21 בספט׳ 2010
גבירה שפויה כתב/ה:
לא מבריגים בורג לתוך צינור שופכה של נשלט, גם אם הוא מתחנן לכך, כי השולט אמור היות האדם היותר גדול רוחנית, ולהבין טוב יותר מהסאב מה נכון לו. זה התפקיד שלו, זו האחריות שלו. כל מקרה אחר הוא ניצול ציני של האמון שניתן בו, מה גם שסאבים כמעט תמיד שם כי הם רוצים, באופן זה או אחר, שיצילו אותם מעצמם.

ההזדעקות שלך משעשעת, עליי להודות. הבה ונתחקה אחר פנינותייך:

א. "השולט אמור להיות האדם היותר גדול רוחנית.." - הבל הבלים. הנשלט אינו נחות רוחנית/מנטלית בשל חיבתו לצד הכנוע, וכך גם השולט אינו נעלה רק בשל נטיית לבו.
ב. "השולט אמור..להבין טוב יותר מהסאב מה נכון לו"- השולט אמנם מחליט וקובע דבר (במקרה הטוב ; ), אך הוא לא מבין טוב יותר. הוא סתם אחד שתלטן, ובמסגרת היחסים הבדסמיים השתלטנות הזו מקבלת לגיטימציה, על אף שאין שום אסמכתא לכישוריו ו/או מעלותיו. אסמכתא זו בפירוש לא רלוונטית.
ג. "סאבים תמיד שם כי הם רוצים, באופן זה או אחר, שיצילו אותם מעצמם"- שוב הזלזול הזה בנשלטים, משל היו בריות אבודות הסובלות מריפיון שכל ומנפש תועה הניצבת על פי תהום. דה פקטו, מרביתם תמיד שם כי הם רוצים, באופן זה או אחר, ללקק נעליים, לחטוף מכות ושידחפו להם חפצים לרקטום.
ד. "פשעים כנגד הרוח האנושית"- נו באמת. מי שמך, פשיסטית באצטלת נפש רגישה, להחליט עבור אחרים, בעלי תשוקות שונות משלך? בדסמ פירושו חופש להיות מטורלל כאוות נפשך, זה בסיסי. אמת, לעתים נתקלים במקרים חריגים של רוע החובר לאומללות גדולה ופוצח עמה בחגיגה שטנית, אך היקש מתמונות שעניינן עינוי פיזי כזה או אחר ל"פשעים כנגד הרוח האנושית" הוא מופרז, ולטעמי גם מגוחך.

נראה ש"שפיותך", בה את מתהדרת, בלבלה עלייך את דעתך באשר למקום בו את נמצאת icon_smile.gif
blue roses​(אחרת)

מרי,

blue roses​(אחרת) • 21 בספט׳ 2010
השולט לקח אחריות. יש לו חובה לדאוג שלא לבזות ולא לגרום נזקים פיזיים לנשלט. יש איסור בינלאומי על ניסויים בבנ"א, שנקראים גם "פשעים נגד הרוח האנושית", פור יור ביג פט אינפורמיישן, ומה שראיתי הוא בפרש ניסויים בבני אדם.

זה שזה מגוחך או שמעשע בעיניך אומר מספיק על מי שאת.

"פשיסטית", את קוראת לי? העמדות שלך מזכירות את מוסוליני.