לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 8 ביולי 2010

Re: בואו נעשה קצת סדר

בלוסום​(לא בעסק) • 8 ביולי 2010
מייפל1 כתב/ה:
לא חזרתי אליו. הלב שלי סגור ומסוגר בפניו. אני לא בוטחת בו בשיט.
אבל, וזה אבל גדול- לא חוויתי תשוקה כזאת במשך שנים. אם אצליח לקבל את התשוקה בלי לתת את הלב- הרווחתי.
כלומר גם הפסדתי, כמו שאמר הגמד האמיץ, וזה חבל נורא כי אם הייתי אוהבת אותו כמו שאני יכולה היינו יכולים להגיע לירח.
אבל זה לא יקרה. והעניי הזה הובהר היטב.

לא יודעת מה איתך, אבל מנסיוני המר, באיזשהו שלב אני התחלתי להעלות ספקולציות של "מה היה קורא אילו" והתאהבתי בו ואז זה כבר במורד הגבעה משם, והמצב מחמיר. רק קחי לתשומת ליבך שקשה מאוד (עד בלתי אפשרי) לא להתאהב במישהו ששוכבים איתו, על אחת כמה וכמה מסתשנים איתו. קשה מאוד לא לפתח איזשהם רגשות. אני רק רוצה שלא תפגעי, זה הכל.

לגבי ה slip of his tongue- זה נתון לשיקולך, אבל לא נשמע לי שזה היה חלק מהמשחק. נשמע לי שזו היתה האמת לאמיתה, ואחר כך הוא צבע את זה בצבעים אחרים, אבל שוב - זו דעתי העניה...

רציתי לומר לך תודה שהבאת את צפונות ליבך בצורה כזו גלויה. זו דילמה מאוד משמעותית לדעת מתי ואיפה לשים את הגבול בין הדברים, ותודה לך ששיתפת אותי בנושא כל כך אינטימי.
vulcan9876​(שולט)
vulcan9876​(שולט) • 8 ביולי 2010
תגידו – עם כל האמפטיה והנכונות לעזור, שכל הקהילה המופלאה כאן מגלה (ואגב, זו אחת הסיבות שאני מרגיש כאן כל כך בבית), אתם לא חושבים שסוגיות כאלו אינן נחלתנו אלא עניין לעזרה מקצועית?
מייפל הזכירה את המטפלת שלה, אז כנראה שהיא בידיים מקצועיות, אבל לדעתי כל הדעות שהובעו כאן צריכות להירשם בתודעתה של מייפל אך ורק כאמירות חבריות ותו לא.
את התשובות הנכונות לקושיות כה נוקבות היא תקבל (או לא) רק בתוך התהליך המתרחש בחדר הטיפול.
בתור המבוגר האחראי כאן (נא עיינו בסעיף גיל בפרופיל שלי) אני מזכיר שבהקשר הנוכחי של מייפל, אנו קהילה תומכת בלבד. אין לנו תשובות.
זה נכון ש-99 אחוזים מאנשי העזרה המקצועית הם שרלטנים גמורים ויש להיזהר מהם כמו מבן זוגה של מייפל. נזקם גדול למרות שהם לא דולקים עם רגל כסא שבור אחר לקוחותיהם. אך אפשר למצוא גם את האחוז המועיל. עזרה כזו, אם היא נכונה, היא מסלול של גילוי עצמי.
התכנסנו כאן לעניינה של מייפל אך בכל זאת אזכיר את עצמי ואומר שבעקבות מסלול כזה הגעתי הנה ואני עכשיו כלוא איתכם בכלוב זה.
.
וולקאן
שלגי

Re: בואו נעשה קצת סדר

שלגי • 8 ביולי 2010
מייפל1 כתב/ה:
לא חזרתי אליו. הלב שלי סגור ומסוגר בפניו. אני לא בוטחת בו בשיט.
אבל, וזה אבל גדול- לא חוויתי תשוקה כזאת במשך שנים. אם אצליח לקבל את התשוקה בלי לתת את הלב- הרווחתי.
כלומר גם הפסדתי, כמו שאמר הגמד האמיץ, וזה חבל נורא כי אם הייתי אוהבת אותו כמו שאני יכולה היינו יכולים להגיע לירח.
אבל זה לא יקרה. והעניי הזה הובהר היטב.

מייפל,

כמי שממש אינה מבוגר אחראי כשזה מגיע למערכות יחסים (למען הגילוי הנאות), אני חייבת לומר לך שלדעתי מה שאת מתארת פה הוא בעל פוטנציאל נזק ענק.

קשה לי להאמין לפי מה שתארת, שאת תוכלי לנהל מערכת יחסים נטולת רגשות איתו. אולי אני טועה אבל ככה זה נקרא לי.

אם את הולכת על זה, אל תנסי למכור לעצמך "לוקשים", דעי מראש שבסוף יהיו רסיסים לאסוף.
תסתכלי בלבן בעיניים של הסיכון ותחליטי אם את הולכת על זה בכל זאת..

ולא, אינני מטפלת מוסמכת ואינני מכירה אותך - וברור שזו תחושתי בלבד
רפאל
רפאל • 8 ביולי 2010
אני לא חושב שבפורום אפשר להגיד הרבה על דברים כל כך אינטימיים שבין איש לאישה.

הדבר היחיד שאני יכול להגיד הוא, שבשלב מוקדם מאוד של הקשר בחרת להביא לפרום תהיות שיש לך ביחס לקשר. וזה אומר לי שמשהו לא יושב שם טוב. במילים אחרות, מה הביא אותך לפנות לפורום בשאלה "האם זה באמת יכול להסתדר?"

הרי זו לא הסקרנות האינטלקטואלית.
וזה לא כי הדברים היו too good to be true.

אני גם אחזור לדברים שכתבת בתחילת השרשור:
מייפל1 כתב/ה:
ניסיתי לעשות את השיחה הזאת. זה באמת לא קל. זה קצת הורס את כל הכיף והספונטניות.
הוא אומר שפשוט חשוב לו להיות אותנטי. להיות מי שהוא. שאין לו איזו משנה סדורה, אלא הוא עושה מה שמדליק אותו.
והוא בהחלט מנסה לתת לי הוראות גם מחוץ למיטה, ואני מוצאת את עצמי מחד רטובה כולי ונסערת ומאידך מתעצבנת על זה שהוא אומר לי מה לעשות ומלאה פראנויה מזה שהוא מנסה להשתלט לי על החיים.

החוויות הטוטליות הן המרגשות מכל. אבל הן גם הפכפכות מאוד ומתנפצות לנו בפרצוף. כל אלילות, סופה שנגלה שהיא כזב, ונחריב את מקום פולחנה. וכך גם עם שולטים. ברגע שמגלים כי הם רק בני-אדם (ובפרט: שהם טועים, ונזקקים, ולא תמיד הכי חכמים) מיד חשים מטומטמים או מרומים ונבגדים. ואז גם ממהרים לכפור בשולט ולהחריב את הפולחן.

שליטה וזוגיות - זה יכול לעבוד. אבל מאווים טוטאליים וזוגיות - זה מתכון לצרות.
the rain song
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2010
the rain song • 9 ביולי 2010
מייפל, כפי ששמת לב רוב המגיבים לא בעד שתהיי עם הבחור הזה בקשר. גם אם הוא רק סקס לדברייך. אף אחד מאיתנו לא מעורב רגשית אז קל לנו להפעיל את ההגיון הקר ולראות את כל הרעות החולות במה שתיארת עד כה.
לי באופן אישי לא ברור איך יכול להיות סקס מדהים ומלא תשוקה עם בחור שאת בזה לו. מילא אדישות אבל בוז? אבל זו אני.
וחוץ מזה אני מסכימה עם מה שרפאל אמר.
שיהיה לך בהצלחה. ואני מאוד מקווה שהרסיסים שתצטרכי לאסוף בעתיד לא יהיו רבים מידי.
כן, גם אני לא אופטימית בעניין...
shaydav​(שולט){TomahDav}

Re: שאלה

shaydav​(שולט){TomahDav} • 9 ביולי 2010
מייפל1 כתב/ה:
פתאום, באופן לגמרי בלתי צפוי, אני מוצאת את עצמי שוב, אחרי שנים, במערכת יחסים נהדרת שיש בה שליטה.
במיטה הוא שולט בי באופן טוטאלי. זה הכי כיף ומרגש בעולם. אבל מחוץ למיטה אנחנו שווים.
וככה נוצרות שתי מציאויות. אחת במיטה ואחת מחוץ לה.
זה מבלבל אותי. אני מרגישה שיש רגעים שבהם זה מבלבל גם אותו.
אני מרגישה שלפעמים יש זליגה בין המציאויות.
רציתי לבקש מזוגות שחיים ככה לשתף קצת בחוויות שלהם. האם זה באמת יכול להסתדר?
אין לי שום רצון או כוונה להיות במערכת יחסים שבה הכל מבוסס על שליטה. מבחינתי המיטה היא המקום לזה. אבל אני באמת תוהה אם זה אפשרי ואשמח לשמוע מכל מי שיש לו דעה בעניין.
תודה.

מייפל יקירתינו....
כאחד שנשוי לנשלטת שלו, אני חייב לומר שלפעמים הזליגות הללו משפרות את מערכת היחסים פלאים.
אין לנו 24/7 קלאסי, שנינו עובדים מאד קשה ולאף אחד לא בא לבוא הביתה למשחקי שליטה.
אבל.....
לפעמים כשאנחנו יוצאים (ולאו דווקא למסיבות), או סתם שהבית סוף סוף נקי (כי אני ניקיתי....)
מתגנבת לה רוח משחק לבית ואנחנו גולשים לשם.

זה לא רע ... זה מעיר את מערכת היחסים (כל עוד יש הבנה שזה מתחיל וניגמר בזה).
וכן זה לפעמים קשה להפריד אך שווה את זה בכל רגע ורגע....
שי
the rain song

Re: שאלה

the rain song • 9 ביולי 2010
shaydav כתב/ה:
מייפל1 כתב/ה:
פתאום, באופן לגמרי בלתי צפוי, אני מוצאת את עצמי שוב, אחרי שנים, במערכת יחסים נהדרת שיש בה שליטה.
במיטה הוא שולט בי באופן טוטאלי. זה הכי כיף ומרגש בעולם. אבל מחוץ למיטה אנחנו שווים.
וככה נוצרות שתי מציאויות. אחת במיטה ואחת מחוץ לה.
זה מבלבל אותי. אני מרגישה שיש רגעים שבהם זה מבלבל גם אותו.
אני מרגישה שלפעמים יש זליגה בין המציאויות.
רציתי לבקש מזוגות שחיים ככה לשתף קצת בחוויות שלהם. האם זה באמת יכול להסתדר?
אין לי שום רצון או כוונה להיות במערכת יחסים שבה הכל מבוסס על שליטה. מבחינתי המיטה היא המקום לזה. אבל אני באמת תוהה אם זה אפשרי ואשמח לשמוע מכל מי שיש לו דעה בעניין.
תודה.

מייפל יקירתינו....
כאחד שנשוי לנשלטת שלו, אני חייב לומר שלפעמים הזליגות הללו משפרות את מערכת היחסים פלאים.
אין לנו 24/7 קלאסי, שנינו עובדים מאד קשה ולאף אחד לא בא לבוא הביתה למשחקי שליטה.
אבל.....
לפעמים כשאנחנו יוצאים (ולאו דווקא למסיבות), או סתם שהבית סוף סוף נקי (כי אני ניקיתי....)
מתגנבת לה רוח משחק לבית ואנחנו גולשים לשם.

זה לא רע ... זה מעיר את מערכת היחסים (כל עוד יש הבנה שזה מתחיל וניגמר בזה).
וכן זה לפעמים קשה להפריד אך שווה את זה בכל רגע ורגע....
שי

קראת את כל השרשור?
כי הציטוט שבחרת כבר מזמן לא אקטואלי icon_smile.gif
מייפל1
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2010

עדכון אחרון וסיכום

מייפל1 • 10 ביולי 2010
הגיע הזמן לסכם.
כמעט כל מי שהגיב כאן לא מכיר אותי באופן אישי. אולי זה לא כל כך משנה, וודאי יש לי כל מיני דפוסים שיש גם לאחרות, ובאמת חלק מהדברים שנכתבו כאן דיברו אלי והיו רלבנטיים. חלק אחר היה השלכות שלכם עלי, וגם זה בסדר.
גם אלה שעוד קצת מכירים אותי, לא מכירים אותו, ויכלו להתרשם כאן אך ורק מהמילים הלעתים היסטריות שלי.
כרגע אחרי שבוע אינטנסיבי מלא בשיחות ומילים והבהרות והחלטות, אנחנו יחד.
הלב שלי פתוח אליו (ומי שכתבה שסביר להניח שזה מה שיקרה צדקה כמובן), והוא לאט לאט מוכיח שהוא ראוי לאהבתי.
השליטה מוצאת את מקומה בחדר המיטות. והיא מענגת ומרגשת ומחרמנת. וזה בסדר.
אני אנסה לשמור על עצמי כמה שיותר. עוד אין לי אמון מלא. אני עוד על המשמר.
אבל הוא משתדל. כמה שהוא משתדל.
הוא נמצא עכשיו על תנאי, ועושה הכל כדי לא להפר את תנאי השחרור.
אני שוב מודה לכל הדואגים. קצת מתפלאת מהחשיפה הזאת שארגנתי לעצמי כאן.

אגב, מישהו כאן דיבר עלי כמו על מקרה פסיכיאטרי והעביר מסר שבו נאמר שצריך לתת למטפלת שלי לדאוג לטפל בי. זה היה לי לא ממש נעים. גם היה לי לא נעים לקרוא ש 99 אחוזים מהמטפלים גורמים נזק. כמטפלת אני מאמינה גדולה בטיפול וביכולת שלו להיטיב ומאמינה שטיפול יכול להיטיב עם כל אחד. אבל זה כבר באמת נושא אחר.
aka BODYGUARD
לפני 13 שנים • 11 ביולי 2010
aka BODYGUARD • 11 ביולי 2010
לא הגבתי במהלך השירשור כאן ורק הכל יכול, בורא הסאביות יודע, כמה זה דיגדג

כמה זה רצה לצאת ובכל זאת... רב הנסתר על הגלוי וכל החוכמולוגיה בגרוש על שליחתה

של מייפל לטיפולים אילו ואחרים, הטפות מוסר מכל צבע אפשרי בקטלוג,

לספר לה עד כמה שולטים שמצטיירים פתאם כבני אדם הם שבירת מתח ואכזבה...

וול, שמעתי וראיתי הכל כנראה כי אף אחד ואחת לא ממש הפתיעו אותי במישנתם הדגולה

שנפרשה כאן ובמלוא הכוח.

אני מודה, שמחתי בשמחתה של מייפל כשסיפרה בהתרגשות של נערת תיכון (חוקית..)

על השיגעון הכייפי שהיא חווה, הזעם עלה בי כשקראתי על הכסא השבור כשהאסוסיאציה

הראשונית היתה של תגרת פאבים מאיזה סרט, הדחף המיידי שלי היה לקום ולחבק.

איני מכיר את מייפל. מעולם לא התברכנו במערכת יחסים כלשהי, נהגנו להתקוטט על

קישקושים פוליטיים, שאנשים מאד מסויימים נהגו לגרור אותנו אליהם.

אף אחד לא נתן למייפל ממש את הקרדיט לחוות בעצמה, להתרגש וכן, גם להתאכזב בעצמה.

אז מייפל יקירתי, תתלהבי, תאהבי, תשתגלי, תנגסי בפירות האהבה והתאווה כמה שיותר,

קחי אחריות על דרכך, השתדלי להיות נבונה במהלך הדרך וחברים ישארו חברים,

אם הם כאלה.

בהצלחה !
צחי75​(שולט)
לפני 13 שנים • 21 בספט׳ 2010

אפשרי

צחי75​(שולט) • 21 בספט׳ 2010
לדעתי זה אפשרי ואפילו בריא.
שיהיה בהצלחה