שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה שאני שונאת באתר הזה

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 22 בספט׳ 2010
בכוח המוח{Aion} • 22 בספט׳ 2010
בטי בום כתב/ה:
אני עדין לא קיבלתי את המיפרט של משפוי ומה לא
אני מאמינה גדולה בגיון פשוט ועדיין לא הבנתי איפה עובר הקו.

תראי מותק, את אין בך כלום פשוט, גם לא הגיון.
זה טוב, תשאירי את זה ככה : )
לילה לבן
לילה לבן • 22 בספט׳ 2010

בוטן,
כל פעם שמישהי פה מתחרפנת וכותבת פוסט מתלהם -- במיוחד אם זו *מישהי* וצעירה, אפילו אם היא חדשה... זה מעורר פה את הדברים. זה ממש לא חדש. חלק מזדקפים פתאום ומרגישים צורך להתגונן, או להסביר ממרומי המאסטריות שלהם את האמת האמיתית, או מנצלים את זה לפתוח שוב ושוב את אותם נושאים שחוקים. שלפעמים באמת זה טוב לנער מהם את האבק, אבל לעניות דעתי לא בשרשור התלהמות.

זה משעשע בעיניי icon_smile.gif

בכל אופן -- צודקת. מה אכפת לאנשים שתוציא כאן קיטור?
אולי משעמם להם.

זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 22 בספט׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:

בוטן,
כל פעם שמישהי פה מתחרפנת וכותבת פוסט מתלהם -- במיוחד אם זו *מישהי* וצעירה, אפילו אם היא חדשה... זה מעורר פה את הדברים. זה ממש לא חדש. חלק מזדקפים פתאום ומרגישים צורך להתגונן, או להסביר ממרומי המאסטריות שלהם את האמת האמיתית, או מנצלים את זה לפתוח שוב ושוב את אותם נושאים שחוקים. שלפעמים באמת זה טוב לנער מהם את האבק, אבל לעניות דעתי לא בשרשור התלהמות.

זה משעשע בעיניי icon_smile.gif

בכל אופן -- צודקת. מה אכפת לאנשים שתוציא כאן קיטור?
אולי משעמם להם.

אז שיבואו לעשות אצלי פנלים, חלונות, אני יכולה גם להתארגן על דלתות...
אני אפילו נורא אשתדל ואאפשר להם לשים לי לק אדום על הציפורניים של הרגליים
קיפופיף​(מתחלפת)

שבאמת מזמן

קיפופיף​(מתחלפת) • 22 בספט׳ 2010
כבר לא היו כאן מכות.
יאאאלללההה, לכו תוציאו אגרסיות על דפיקת מסמרים לסוכה.
זאת​(שולטת)

Re: שבאת מזמן

אוויר לנשימה כתב/ה:
כבר לא היו כאן מכות.
יאאאלללההה, לכו תוציאו אגרסיות על דפיקת מסמרים לסוכה.

דווקא תכננתי לדפוק קצת מרטיני icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 בספט׳ 2010
irrelevant2 כתב/ה:
מסכים עם זאלופון לגמרי, ואוף טופיק קטן, הייתי רוצה לנצל במה זה כדי להודות לך על כל יצירות האמנות המדהימות (בלי קשר לכמה אני מסכים עם התוכן) שאתה כותב בבלוג שלך. ממש חבל שהפסקת לכתוב, אין עלייך! icon_smile.gif

תודה רבה, ואני רוצה לציין שלא הייתי צריך לשלם לך כדי להגיד את זה icon_smile.gif

בוטן, ברור לכולם שזו בסך הכל ילדה אגומניאקית שבתקווה עוד תתבגר יום אחד, אבל עובדה שיש גם מי שמסכים איתה ועובדה שלפחות תיאורטית, יש מי שעלול להפגע מהדברים. אלו לבדם מהווים סיבה מספקת להגיב. חוץ מזה שלכל אחד מאתנו יש את הטיפוס שמגרד לו את קצות עצבי הרשעות... אז משחררים קיטור icon_cool.gif
זאת​(שולטת)
זאלופון כתב/ה:
irrelevant2 כתב/ה:
מסכים עם זאלופון לגמרי, ואוף טופיק קטן, הייתי רוצה לנצל במה זה כדי להודות לך על כל יצירות האמנות המדהימות (בלי קשר לכמה אני מסכים עם התוכן) שאתה כותב בבלוג שלך. ממש חבל שהפסקת לכתוב, אין עלייך! icon_smile.gif

תודה רבה, ואני רוצה לציין שלא הייתי צריך לשלם לך כדי להגיד את זה icon_smile.gif

בוטן, ברור לכולם שזו בסך הכל ילדה אגומניאקית שבתקווה עוד תתבגר יום אחד, אבל עובדה שיש גם מי שמסכים איתה ועובדה שלפחות תיאורטית, יש מי שעלול להפגע מהדברים. אלו לבדם מהווים סיבה מספקת להגיב. חוץ מזה שלכל אחד מאתנו יש את הטיפוס שמגרד לו את קצות עצבי הרשעות... אז משחררים קיטור icon_cool.gif

אה? (בלונדיני עם גוון פולני)
לשחרר קיטור... רגע, אני הולכת מחפשת
http://www.youtube.com/watch?v=2sHZBJEXets
חג שמח, והכי חשוב (בלי ציניות), מחוייך.
Mary Jane
לפני 13 שנים • 23 בספט׳ 2010

Re: ואני רוצה להבהיר את עצמי:

Mary Jane • 23 בספט׳ 2010
teacher כתב/ה:
....
ציטוט: ''בדסמ פירושו חופש להיות מטורלל כאוות נפשך''

למה? ממתי? אני לא חושב שזה ככה. יתרה מכך, אולי חלק גדול מהמקרים הרעים שאנחנו שומעים עליהם כאן מדי פעם, נובעים מחוסר ההבנה ש-BDSM זה לא FREE PASS לעשות כל מה שאתה רוצה מבלי לענות לאיזה שהם כללים. זה כבר לא חופש, זו אנרכיה, ולא כולנו אנרכיסטים. גם חלק מהם לא ממש...

היה עליי לנסח אחרת: לראייתי, בדסמ פירושו חופש להיות מטורלל כאוות נפשך, בכפוף להפעלת שיקול דעת של שני הצדדים באשר למידת הפורענות בה הם מעוניינים. היעדר גבולות מוחלט אינו חיובי בעיניי ונוסף לכך, הוא חסר חן, שכן דווקא הגבול מכיל הרבה יותר: התבוננות, למידה, בחירה, משמעת עצמית, פוטנציאל לא ממומש, סכנה, כוח...יש משהו פראי ולא תרבותי בהיעדר רסן, ולרוב אנשים שבוחרים בדרך זו הם לא אנשים מעניינים בעיניי, אלא חסרי תחכום ומגושמים. קצת כמו חזירים קטנים.

לב הטענות שהועלו עניינן בשאלה היכן עובר הגבול בין שפיות לטירוף. המתכנה 'גבירה שפויה' הצהירה בלי שמץ של פקפוק, כי היא היא זו האוחזת בחוט ההגיון, השזור לכל אורכם ורוחבם של דבריה, אולי אף בזכות חינוכה המעולה ושני תאריה, ואילו כל היתר הרי הם נעים מאנוכיות ועד טפשות ואטימות. על כך כבר נאמר לא אחת: הלו גברת, רדי מהעץ, ולכל הפחות קיראי את "תולדות השגעון" של פוקו. שאיפותייך לקבוע אלו פרקטיקות הינן שפויות ואלו מוקצות אינן מרשימות בעידן פוסט-מודרני, ובייחוד לא באתר בדסמ. היצמדות לקביעות מוחלטות בעניינים אלו היא לא יותר מאגוצנטריות ויומרנות של אדם שאינו מעוניין/מסוגל להכיר בהעדפותיו השונות של האחר. נא הבדילי בין "הכל מותר", טענה שאיש לא העלה ולא צידד בה עד כה, לבין "המותר הוא רב, וגדול יותר ממה שאנשים נורמטיביים מעלים על דעתם".

ביחס לטענת ההומאניות המניעה את הביקורת אומר, שלדעתי דווקא גישה המכבדת את חירותו ובחירותיו של האדם היא זו המכירה באנושיותו, והיא זו ההומאניסטית. לא רק זאת, אלא שאדם יכול גם לוותר על כבודו ולבקש סיטואציות של בוז ולעג, וגם את זה מכבדים ללא שמץ של אופורטוניזם. עד כדי כך הומאניסטים כאן icon_smile.gif
עלוב החיים

Re: צר לי גבירה,

עלוב החיים • 23 בספט׳ 2010
צביעות ??! icon_rolleyes.gif
איפה צביעות?
איפה קביעה? היא יכולה לקבוע רק מול הסאב ומול עצמה.
היא רק הביעה דיעה !!!

נראה לי שאיבדת פרופורציות בנוגע לזו האמירה ...
[/quote]

ניקיטה -

הבחורה קבעה מה לדעתה מותר ומה מוגזם (שזה בסדר גמור), אבל החליטה שזו אמורה להיות האמת האבסולוטית, ושכולם אמורים להבין את זה, ואת ההיגיון "הפשוט" שבזה. זו התנשאות.

צביעות - ייתכן שהשימוש במילה לא במקום, אני מקבל את ההערה שלך, ומתנצל בפני גבירה שפויה.

הכוונה שלי היתה להראות שבדיוןק כמו אצל הונילים, שעבורם כל מי שפה סוטה, אז כנראה גם פה יש חלוקה, עבור אלה שקשה להם לקבל את הבדסמ כצורת חיים וצורך, ולא כסתם שעשוע מיני.
היולי
היולי • 23 בספט׳ 2010
*מנגינה* כתב/ה:
שנאמר:
"חיה ותן לחיות"

כלל חשוב באופן כללי ובמיוחד במקום כזה בו למושגים של שיפוטיות והתנשאות אין זכות קיום!
מעבר לכך, "שפוי,בטוח ומוסכם" - כללים שאיש לא העביר עם "סרגל מדידה" ולכן לכל אחד יש הרשות לקבוע כבר דעת בהנחה שהוא לא כפות בכתונת הפוכה icon_wink.gif
הכי חשוב אם זה הדדי וישנה הסכמה בין ה"מבריג" ל"מוברג" אז אין בעיה כל עוד נשמרת זכות הבחירה!
אפשר ואף מומלץ להזדעזע בלב בשקט או במקום אחר שלא יפגע ברגשותיו של מי שכן חושב שזה בסדר,דבר ש יגרום לו להרגיש דפוק משום שזו לעניות דעתי, פגיעה גדולה בהרבה גם כאשר זה כביכול תחת אצטלה של "אני פה רק להביע דעה"
icon_confused.gif
חג שמייח icon_biggrin.gif