סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תכריחי אותי למצוץ זין

פרינססה​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 26 בספט׳ 2010

בכוח המוח

פרינססה​(נשלטת) • 26 בספט׳ 2010
הדיון שלך אכן מרתק.
לא רק מהנקודה הצרה של האם נשלט שמבקש "למצוץ זין" הוא הומוסקסואל מודחק...
אלא גם הרעיון הרחב של שימוש בשולט ככלי - בין כמתווך לצרכים כמוסים ובין לכל דבר אחר - אמרת זאת בעצמך, עקב "עננת ההסכמה" - הרי זהו ה"נשלט" שקובע מהם הגבולות ודוחף את השולט לכיוונים שאותם הוא רוצה להגשים (בין בעצמו ובין בעידודו של השולט - "תן לי רשימה של עונשים עבורך" וכו)

הבעיה בדיונים מסוג זה.. ואחד כזה פתח גם קושי.. אם כי מזווית טיפה שונה (של שולטות מלמטה)  - היא כי אינם זוכים להרבה תגובות. אני חושבת שזה הפחד של הקהילה להודות במציאות אשר הפוכה היא מהמוסכמות.
המשחק הבדסמי - אולי מנסה לחקות תקופה אחרת - במרתפים, בתלבושות ואף ברטוריקה "שפחות, עבדים".. אך בעצם אינו מהווה אלא משחק תפקידים מוסכם -
אותה הסכמה - היא היא ההופכת את הקערה על פיה ומאפשרת דווקא לנשלטים להיות בעלי הצרכים ולשולטים להיות הכלי בידיהם, למימוש אותם צרכים - שוב, גם בנושא אותו הזכרת אך זה לא נגמר שם.

אם תחשבי על זה לעומק, תפקיד השולט הוא תפקיד משרת  - הוא "מחנך", "מעניש", "קושר", "מצליף" - הנשלטת, היא לתפיסתי פרינססה אשר שוכבת במרכז ההוויה כאשר מטפטפים עליה שעווה, הצובעת את גופה בצבעים, מצליפים בה, ידיה קשורות מעל ראשה, עניה מכוסות והיא כולה מתענגת מהאקט - מהכאב וההנאה גם יחד, היא לא צריכה לחשוב או לתכנן - הכל עושה בשבילה השולט..
ככלי הנשלט בידיה.
Electro Slut​(נשלט)

גם אני אוהב למצוץ זין:] ואני סטרייט..

Electro Slut​(נשלט) • 26 בספט׳ 2010
אני חושב שאת ממש צודקת במה שכתבת "תכריחי אותי למצוץ" אני אחד מהדוגמאות שנתת שם.. אני סטרייט גמור אבל הייתי עם קוקסינליות אני נמשך רק לפנים וגוף של אישה שהכל חלק שיש ציצי ולא משנה לי אם יש שם למטה כוס או זין למרות שישלי העדפה לזין אני אוהב למצוץ ולקבל בתחת וישלי נסיון עם קוקסינליות עם בנות ועם בנות ששמו על עצמן סטרפאון שזה הרגיש שונה קצת מזין במציצה כמובן.. בכל מקרה אינלי שום משיכה לגבר אבל אין לדעת עוד לא ניסיתי.. בהחלט חומר למחשבה! כל הכבוד:]

icon_smile.gif
בכוח המוח{Aion}

Re: בכוח המוח

בכוח המוח{Aion} • 26 בספט׳ 2010
פרינססה כתב/ה:
הדיון שלך אכן מרתק.
לא רק מהנקודה הצרה של האם נשלט שמבקש "למצוץ זין" הוא הומוסקסואל מודחק...
אלא גם הרעיון הרחב של שימוש בשולט ככלי - בין כמתווך לצרכים כמוסים ובין לכל דבר אחר - אמרת זאת בעצמך, עקב "עננת ההסכמה" - הרי זהו ה"נשלט" שקובע מהם הגבולות ודוחף את השולט לכיוונים שאותם הוא רוצה להגשים (בין בעצמו ובין בעידודו של השולט - "תן לי רשימה של עונשים עבורך" וכו)

הבעיה בדיונים מסוג זה.. ואחד כזה פתח גם קושי.. אם כי מזווית טיפה שונה (של שולטות מלמטה)  - היא כי אינם זוכים להרבה תגובות. אני חושבת שזה הפחד של הקהילה להודות במציאות אשר הפוכה היא מהמוסכמות.
המשחק הבדסמי - אולי מנסה לחקות תקופה אחרת - במרתפים, בתלבושות ואף ברטוריקה "שפחות, עבדים".. אך בעצם אינו מהווה אלא משחק תפקידים מוסכם -
אותה הסכמה - היא היא ההופכת את הקערה על פיה ומאפשרת דווקא לנשלטים להיות בעלי הצרכים ולשולטים להיות הכלי בידיהם, למימוש אותם צרכים - שוב, גם בנושא אותו הזכרת אך זה לא נגמר שם.

אם תחשבי על זה לעומק, תפקיד השולט הוא תפקיד משרת  - הוא "מחנך", "מעניש", "קושר", "מצליף" - הנשלטת, היא לתפיסתי פרינססה אשר שוכבת במרכז ההוויה כאשר מטפטפים עליה שעווה, הצובעת את גופה בצבעים, מצליפים בה, ידיה קשורות מעל ראשה, עניה מכוסות והיא כולה מתענגת מהאקט - מהכאב וההנאה גם יחד, היא לא צריכה לחשוב או לתכנן - הכל עושה בשבילה השולט..
ככלי הנשלט בידיה.

היי פרינססה, תגובה מעולה. : )
מערכת יחסים בין שולט לנשלט יכולה לספק את שני הצדדים, אני מניחה, וכך עושה כל מערכת יחסים טובה. לא רק בדסמית, בכלל.
השאלה היא אם ברור של מי כל צורך, מאין הוא נובע, מה הוא מספק.
בלעדי זה מתחלפות היוצרות ואכן שולט או שולטת יכולים להפוך עבדים לגחמות הנשלטים שלהם תחת שקר ההתמסרות וההכנעה.
לכן גם עולה השאלה מה בעצם מהותה האמיתית של השולטת בסיטואציות מהסוג שהעליתי - האם היא מתווך לצורך, או שמדובר באמת בכוח שלה לייצר התמסרות, או הכנעה.

הדינמיקה הרי שונה לחלוטין, למעשה היא הפוכה, במקרים השונים.
בכוח המוח{Aion}

Re: גם אני אוהב למצוץ זין:] ואני סטרייט..

man in pain כתב/ה:
אני חושב שאת ממש צודקת במה שכתבת "תכריחי אותי למצוץ" אני אחד מהדוגמאות שנתת שם.. אני סטרייט גמור אבל הייתי עם קוקסינליות אני נמשך רק לפנים וגוף של אישה שהכל חלק שיש ציצי ולא משנה לי אם יש שם למטה כוס או זין למרות שישלי העדפה לזין אני אוהב למצוץ ולקבל בתחת וישלי נסיון עם קוקסינליות עם בנות ועם בנות ששמו על עצמן סטרפאון שזה הרגיש שונה קצת מזין במציצה כמובן.. בכל מקרה אינלי שום משיכה לגבר אבל אין לדעת עוד לא ניסיתי.. בהחלט חומר למחשבה! כל הכבוד:]

icon_smile.gif

אז בעצם קוקסינל הוא אישה למרות שהמהות שלו היא זכרית כי המראה שלו דומה לאשה?
מה עם התנהגות? אישה וגבר מתנהגים דומה?
קוקסינלית ואישה עם סטרפ נוהגות דומה, או שאפשר לאבחן בין כאלה לכאלה?

ולסיום, כדי להיות עם גבר "אמיתי" צריך להכריח אותך? צריך שמלכה תכנס לתמונה כדי שזה יקרה?
זה מרגש כי זה משפיל רק, או כי גבר וזין יכולים להוות ריגוש בפני עצמם?
Brave Dwarf

Re: גם אני אוהב למצוץ זין:] ואני סטרייט..

Brave Dwarf • 26 בספט׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
man in pain כתב/ה:

icon_smile.gif

אז בעצם קוקסינל הוא אישה למרות שהמהות שלו היא זכרית כי המראה שלו דומה לאשה?
מה עם התנהגות? אישה וגבר מתנהגים דומה?
קוקסינלית ואישה עם סטרפ נוהגות דומה, או שאפשר לאבחן בין כאלה לכאלה?

ולסיום, כדי להיות עם גבר "אמיתי" צריך להכריח אותך? צריך שמלכה תכנס לתמונה כדי שזה יקרה?
זה מרגש כי זה משפיל רק, או כי גבר וזין יכולים להוות ריגוש בפני עצמם?

בונ'ה את מטומטמת.
בלונדינית בנשמה.
וסוכריה ורודה מושכת כי אני בלונדינית או כי אין לי שמץ של מושג מה כוללת האונה הקדמית?
Electro Slut​(נשלט)
אני יודע שלא אכנס עם גבר למיטה בחיים לבד מיוזמתי ומרצוני החופשי.. אכן כמו שאמרת לדעתי אם דבר כזה יקרה זה יהיה בהתערבות של מלכה שאהיה מסור אליה ונשלט שלה שתבקש ממני לעשות איתו דברים מסוימים.. גם אם אהנה מזה וגם אם לא עצם ההשפלה ושהיא מבקשת זאת וזה שאני חייב חייב לשרת אותה ולעשות כרצונה זה מה שיעשה לי את זה:] לדעתי זה לא בלבול או משו אני אמשיך לשכב עם קוקסינליות ועם בנות ועם כאלה שישימו סטרפ הייתי עם קוקסינלית שהיא גם מלכה זה היה תענוג פשוט! מחכה למלכה שתכריח אותי להיות עם גבר אמיתי כמו שאת אומרת.. אין לדעת אם זה יקרה או לא:]
בכוח המוח{Aion}
man in pain כתב/ה:
אני יודע שלא אכנס עם גבר למיטה בחיים לבד מיוזמתי ומרצוני החופשי.. אכן כמו שאמרת לדעתי אם דבר כזה יקרה זה יהיה בהתערבות של מלכה שאהיה מסור אליה ונשלט שלה שתבקש ממני לעשות איתו דברים מסוימים.. גם אם אהנה מזה וגם אם לא עצם ההשפלה ושהיא מבקשת זאת וזה שאני חייב חייב לשרת אותה ולעשות כרצונה זה מה שיעשה לי את זה:] לדעתי זה לא בלבול או משו אני אמשיך לשכב עם קוקסינליות ועם בנות ועם כאלה שישימו סטרפ הייתי עם קוקסינלית שהיא גם מלכה זה היה תענוג פשוט! מחכה למלכה שתכריח אותי להיות עם גבר אמיתי כמו שאת אומרת.. אין לדעת אם זה יקרה או לא:]

אבל גם אם היא מכריחה אותך זה מרצונך, לא?
עובדה שאתה מפנטז על זה. זה רצון סמוי כזה שיבוא לידי ביטוי רק בעזרת ה"כוח" שלה עליך,
אבל זו עדיין פנטזיה.

תגיד, זה משנה איך יראה הגבר הזה שהיא תתן לו לזיין אותך?
יש לך העדפות, אם זה יהיה תלוי בך?
Electro Slut​(נשלט)
אם היא מכריחה אותי זה מרצונה.. אני אעשה כל מה שהמלכה שלי תגיד לי.. אני אתמסר בכל גופי ונשמתי ואהיה נאמן וצייתן ככל שביכולתי. יש כאן רצון סמוי את צודקת אולי באיזשהו מקום אני ארצה לנסות כדי לדעת איך זה כי אף פעם לא ניסיתי.. אבל אולי אחרי שאנסה לא ארצה עוד.. ואולי כן:]
לגבי המראה של זה שיזיין אותי? כן חשוב לי.. שיהיה חטוב וחלק ולא איזה שמן שעיר או סמרטוט רזה כזה ממש לא! מקווה שהבנת:]
בכוח המוח{Aion}
man in pain כתב/ה:
אם היא מכריחה אותי זה מרצונה.. אני אעשה כל מה שהמלכה שלי תגיד לי.. אני אתמסר בכל גופי ונשמתי ואהיה נאמן וצייתן ככל שביכולתי. יש כאן רצון סמוי את צודקת אולי באיזשהו מקום אני ארצה לנסות כדי לדעת איך זה כי אף פעם לא ניסיתי.. אבל אולי אחרי שאנסה לא ארצה עוד.. ואולי כן:]
לגבי המראה של זה שיזיין אותי? כן חשוב לי.. שיהיה חטוב וחלק ולא איזה שמן שעיר או סמרטוט רזה כזה ממש לא! מקווה שהבנת:]

כי יש גברים שמושכים אותך יותר מאחרים, ואחרים שדוחים בעיניך?
כשאתה רואה גברים, קורה שאתה אומר לעצמך שאם המלכה תבחר לך מישהו, כזה אתה מעדיף?
Electro Slut​(נשלט)
בהחלט.. אעדיף גבר עם בייבי פייס עם גוף שרירי קצת וחלק.. חחח את גורמת לי להשמע הומו בסוף תוציאי אותי מהארון ואני אגלה שאני דו מיני חחחח לדעתי אינלי הגדרה לגבי המיניות שלי:]