שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבות בדסמ

yosilev​(נשלט)
לפני 13 שנים • 4 באוק׳ 2010
yosilev​(נשלט) • 4 באוק׳ 2010
כל הגברים מכל סוג , צבע , דת , לאום וגזע שואפים להשיג זיון כל הזמן ועם הרבה נשים ובכל מקום .
(מועדונים , פאבים , רחוב , שפת הים ואפילו את השכנות) זה אצלם בדם !

הנשים , לעומת זאת , ערות לנקודת התורפה של הגברים לעיל ומנצלות זאת כמיטב יכולתן , לצרכיהן.

אין פסול בסקס , אומרים שזה בריא. גם עבדים צורכים סקס. לא ידוע לי על אונס במסגרת הקהילה.

מיעוט הגברים מזיינים את מרבית הנשים עקב תכונות "נעלות" שכובש את הנשים.

ואם נפלת על אחד כזה , אז כנראה שפיספסת אותו. תוותרי על המרירות ותעברי לגבר הבא.
מפנק בכיר​(נשלט)
מפנק בכיר​(נשלט) • 4 באוק׳ 2010
yosilev כתב/ה:
כל הגברים מכל סוג , צבע , דת , לאום וגזע שואפים להשיג זיון כל הזמן ועם הרבה נשים ובכל מקום .
(מועדונים , פאבים , רחוב , שפת הים ואפילו את השכנות) זה אצלם בדם !

הנשים , לעומת זאת , ערות לנקודת התורפה של הגברים לעיל ומנצלות זאת כמיטב יכולתן , לצרכיהן.

אין פסול בסקס , אומרים שזה בריא. גם עבדים צורכים סקס. לא ידוע לי על אונס במסגרת הקהילה.

מיעוט הגברים מזיינים את מרבית הנשים עקב תכונות "נעלות" שכובש את הנשים.

ואם נפלת על אחד כזה , אז כנראה שפיספסת אותו. תוותרי על המרירות ותעברי לגבר הבא.

לפי התגובה שלך אתה כנראה לא הבנת מה ויקטוריה פרנסיס ניסתה להגיד פה.. כי התגובה שלך קצת לא קשורה לנושא
yosilev​(נשלט)
yosilev​(נשלט) • 4 באוק׳ 2010
אני הבנתי מצויין. היא דיברה על גברים שבאים לזיין. כאילו יש גברים שלא רוצים זיון (עבדים אמיתיים כביכול). היא דיברה שהגברים חושבים שהן זונות וזה ממש לא נכון.

בקיצור , אני לא מסכים איתה.
Arya​(אחרת)
Arya​(אחרת) • 4 באוק׳ 2010
לסנן את הקהל הונילי זה לא כל כך בר ביצוע. איך תבדילי?
מה, רק למי שיש פרופיל בכלוב מותר להיכנס? מי שבאמת רוצה להיכנס פשוט יפתח פרופיל. זה מה שהופך אותו לבדסמי?
חוץ מזה, אני מכירה המון אנשים שאין להם פרופיל בכלוב והם כן בדסמים. אז שוב, איך נבדיל?

את יכולה לבוא ולהגיד "אוקיי, אז רק מי שיש מי שמכיר אותו ויודע שהוא בדסמי- יכול להיכנס". ומה יהיה על החדשים שעוד לא מכירים אף אחד? או על אילו שמתעניינים, ורוצים לראות מבלי לשייך עצמם עדיין לקטגוריה מסויימת?

או שאולי בכלל צריך לעשות מבחן בכניסה.. "הצלף בבחורה שמשמאלך כדיי להוכיח שאתה בדסמי"
זה יכול להיות מעניין.

בקיצור- לא בר ביצוע.
Vavilon​(שולט)
לפני 13 שנים • 5 באוק׳ 2010

Re: IMHO מוחלט

Vavilon​(שולט) • 5 באוק׳ 2010
Victoria Frances כתב/ה:

היי.
לידעתך פעם במסיבות בדסמ בכלל היה אסור להראות איבר מין בשום פנים באופן
וממש לא מעניין אותי לראות שמה את הזין של אף אחד.
ונכון, לא בכל מסיבה אפשר לעשות את זה לעייני הקהל הרחב אבל הנה לך-
יש מסיבות סקס רגילות לחלוטין שאפשר לעשות שמה בידיוק את הדברים האלה ולשם כך הן מיועדות.

שלום
אני אשמח להתעדכן לגבי מסיבות בדס"מ שבהן אסור להראות את העבר המין הגברי. הרי זה מבטל קיום פרוצדורות כגון CBT וטראמפלינג - לא נראה לי שזה היה אי פעם. אבל - אני באמת באמת אשמח עם תוכלי לעדכן אותי על קיום מועדון או ליין בדס"מי שבהם חל איסור על public nudity. כמובן אנחנו לא נזכרי כאן את מפגשי מאנץ' למיניהם...

יתכן מאוד שאת מתכוונת לאיסור של החלפת נוזלים שאותם איסורים מדי פעם מנסים להחזיר לחיים במועדונים ובליינים. אני ממש מרגיש חובה לציין שזה היה אחד החוקים במועדון דאנג'ן ביומיו הראשונים, שאנוכי התנגד לו נחרצות. עם הזמן חוק איסור החלפת נוזלים ירד מסדר היום של הליינים הדאנג'ניסתיים והיום בכל מסיבה, ללא יוצא מן הכלל אפשר לראות, למשל, יריקות בפה וקונילינגוס, שזה לא היה אפשרי תחת איסור liquid exchange.

ולבסוף אני רוצה עוד הפעם לחדד את נקודת ה-IMHO שלי : ככל שמסיבה תהיה יותר נועזת, יותר קינקית, יותר סקסית, יותר ערומה, יותר צבעונית - כך היא תהיה יותר מעניינת.
אם לעומת זאת במסיבה היה אסור להוריד תחתון וא חזייה - אני לא בטוח שיהיה אפשר לקיים שם סשן סאדיסתי מושלם.
בברכה ובכבוד
הבליין
Vavilon​(שולט)
Vavilon​(שולט) • 5 באוק׳ 2010
אילוף הסוררת22 כתב/ה:
לסנן את הקהל הונילי זה לא כל כך בר ביצוע. איך תבדילי?
מה, רק למי שיש פרופיל בכלוב מותר להיכנס? מי שבאמת רוצה להיכנס פשוט יפתח פרופיל. זה מה שהופך אותו לבדסמי?
חוץ מזה, אני מכירה המון אנשים שאין להם פרופיל בכלוב והם כן בדסמים. אז שוב, איך נבדיל?

את יכולה לבוא ולהגיד "אוקיי, אז רק מי שיש מי שמכיר אותו ויודע שהוא בדסמי- יכול להיכנס". ומה יהיה על החדשים שעוד לא מכירים אף אחד? או על אילו שמתעניינים, ורוצים לראות מבלי לשייך עצמם עדיין לקטגוריה מסויימת?

או שאולי בכלל צריך לעשות מבחן בכניסה.. "הצלף בבחורה שמשמאלך כדיי להוכיח שאתה בדסמי"
זה יכול להיות מעניין.

בקיצור- לא בר ביצוע.

כן ולא
בשביל זה יש ליינרים - אנשים שמארגנים מסיבות. יש ליינים שלשם נכנסים רק אנשים מוכרים לליינר וכך הסינון הופך לממשי.
יש גם פליי-פארטי, שבהן השתתפות חובה - לשם יבואו רק אנשי עשיה ולא אנשי שיחה, ככל שיפה ומסוגננת לא תהיהicon_smile.gif)
Rubigirl
Rubigirl • 5 באוק׳ 2010
כמה שאני אוהבת את המשפטים האלה" למה במסיהת בדס"מ אין בסד"מ" וכדמ'
אם כל אלה שכל כך אוהבים להתלונן היו באים למסיבה ועושים את מה שהם מצפים לראות מאחרים, אני חושבת שמזמן כבר היו נפסקות כל הטענות בנושא.
אתם באים למסיבה או לקרקס?
בדס"מ מעניין אתכם או בגדי פטיש וצפיה באחרים?

כל מי שמגיע למסיבות אלו כדי להנות בהתאם לסוגן, נהנה .
כל מי שמגיע להראות את המכנס החדש והמחוך ועל הדרך לצפות בסשנים של אחרים-לא נהנה ומתלונן אחר כך.

ואין שום קשר בין אם אדון מצליף בשפחה שלו או מזיין אותה מול העיינים של כולם- הוא עושה משהו!
ולא יושב בצד ובסטר משפשף את עיבר מינו המחורמן מהצפיה באחרים.

לכבוד הוא לי למצוץ זין לחבר-אדון שלי איפה שהוא ירצה שאני אעשה את זה. ולשמחתי הוא רוצה לא רק בבית .

ואם אנחנו יכולים- אז כל מי שמשייך את עצמו לתחום-גם יכול להנות-לסשן-להזדיין ועוד'.. ולא רק להתלונן.
yosilev​(נשלט)
לפני 13 שנים • 6 באוק׳ 2010
yosilev​(נשלט) • 6 באוק׳ 2010
צודקת ! יותר מעשים ובלי תלונות !
Nimbus

אני לא מבינה

Nimbus • 6 באוק׳ 2010
אני לא מבינה.
אלה לא אמורות להיות מסיבות BDSM **ופטיש**?
אם אני אוהבת יותר פטיש ופחות BDSM אני לא מוזמנת?
מה זו תפיסת התחת הזו?
Arya​(אחרת)
Arya​(אחרת) • 6 באוק׳ 2010
לי לא ברור מתי בדסמ הפך לזיונים ומציצות פומביות.