שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס מהחובבניות של מנהלי ליין הספייס במועדון מקסים

טריסר
לפני 13 שנים • 16 באוק׳ 2010

נמאס מהחובבניות של מנהלי ליין הספייס במועדון מקסים

טריסר • 16 באוק׳ 2010
השבוע לאחר המון לבטים החלטתי לנסות שוב וללכת למועדון מקסים, מכיוון שאתר הכלוב נפל נכנסתי לפייסבוק וציינתי שאני מגיע למסיבה פלוס 2. מנהלי הליין איר וטום אישרו אותי ואפילו לחצו על הלייק על מנת לעשכני שהכל כשר. התארגנו 3 חברים ממקומות שונים באיזור המרכז, שילמנו על מוניות וציפינו לערב מהנה וסתם כחברים להפגש ולשתות משהוץ בכניסה עמדה בחורה בשם יעל או מיכל שטענה שאין כניסה לגברים בודדים או לחבורות, איפה לכל הרוחות נכתב הדבר הזה?.... פניתי ושאלתי והתשובה היתה שמהשבוע הם החליטו.... . הם החליטו..... מי הם בכלל? מלזלים בנו עד די כך?.... ניסיתי לבקש שתקרא לאיר הזה... ובמוכן זה לא קרה... הבנתי המון אנשים נפגעו באותוה ערב... אנשים......... הגיע הזמן להרעיד את הקהילה... מי אוהב שיחרבנו עליו אז אחלה אבל רובנו לא.. וזה לא יחס ללקוחות שבאים להנות במקום ציבורי.. פרסום מוטעה זאת עבירה על החוק .
עוד נושא שהם לא אוכים, כולכם קראתם שיש דרס קוד....מסתבר שיש שני סוגי דרס קוד... אחד לאורחים ואנשים שבאים להתרשם והשני לחברים ומכרים של מנהלי הליין... לא ידעתי שזינג וחולצה לבנה נחשבים כחלק מהדרס קוד הקפדני שנאכף בכאילו בכניסה.......
אז לכלי שמחפש ללכת ולהתרשם ממועדות סאדו... י אחלה אלטרנטיבות, יש את הדאנגן החדש שנפתח ויש את הקינק ליין סלון שממש הרבה יתר נעים שם. י
Arya​(אחרת)

מסכימה חלקית

Arya​(אחרת) • 16 באוק׳ 2010
כשמישהו בא אליי בכניסה ושאל אם אני יכולה להגיד שהוא איתי, כי לא מכניסים גברים לבד, הייתי בטוחה שהוא צוחק. כשראיתי שזה נכון- התחשק לי ללכת.
הסיבה היחידה שנשארתי היא בגלל שזה היה היומולדת של פיניקס.
אי אפשר לפרסם בהזמנות דבר אחד- ואז פתאום בכניסה לא להכניס אנשים בגלל "חוק" שלא נאמר בכלל.
אתם במקרה הגעתם מהמרכז- אבל יש גם כאלו שמגיעים ממרחקים גדולים אף יותר. וזו פשוט חוצפה וזלזול מוחלט, להחליט בלי התראה מוקדמת לא להכניס גברים שמגיעים לחוד או בחבורה. לא האמנתי שזה באמת המצב.

בנוסף- בתור מנויית זהב- הייתי אמורה לקבל כניסה חינם. אבל כשהגעתי, הבחורה בכניסה רשמה על הפתק "30". כשאמרתי לה "יש לי זהב, זה אמור להיות חינם" היא השיבה בגסות רוח "אין חינם, כנסי".
אני לא בנאדם שאוהב להתווכח אז המשכתי בדרכי, וחבל שכך.
צלילה
צלילה • 16 באוק׳ 2010
מנויי זהב-
לא היה ניתן להכנס חינם כמנויי זהב כי לא היתה לנו רשימה כזאת בגלל נפילת האתר.
לפני שהאתר נפל נרשמו 4 אנשים בלבד למסיבה .
לאור זאת, השבוע הזה שהובטח ולא קויים כי לא היה איך לקיימו, יוחזר בנובמבר.
הצורה בה ענו לך בכניסה היא לא לעניין ואני מניחה כי היא נובעת מלחץ בכניסה, הנושא יטופל.
מהותית, לא היתה אפשרות לתת ל4 רשומים כי לא היה ידוע מי הם כלל וכל השאר לא נרשמו כי האתר נפל.
כאמור, השבוע הזה יוחזר לכל חברי הזהב כפי שהובטח להם !

גברים בודדים -
לגבי הנושא תצא הנחיה מסודרת השבוע בהזמנה .
אף אחד לא מסתתר, הנושא טופל בגלל חברות קהילה שהתלוננו !
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה .
הבעלים של הליין הוציא הנחיה שהיא הרבה יותר מורכבת
וזאת בשל הצורך להתמודד עם חברות קהלה אשר התלוננו בדיעבד
על נושא הגברים ולא על גבר אחד ספציפי
לאור זאת היו שיחות אישיות עם כל הגברים שבכניסה
ואלה שהיה נראה שלא בדיוק יודעים להיכן באו
( אגב להיות חבר בכלוב לא מבטיח שיודעים לאן הגיעו באמת )
ושמעולם לא היו במסיבה או שהתלוננו עליהם
לא נכנסו
האינטרס הכלכלי שלנו הוא להכניס את כולם
אבל אנחנו מעדיפים פחות בקופה ויותר בשביעות רצון
למדנו שתמיד יהיו אלה שיתלוננו ואנחנו נחייה עם זה .

דרס קוד- אין לי מה להגיד חוץ מכך שזה לא נכון באופן נחרץ וברור.
אף לא אחד נכנס בג'ינס או ללא דרס קוד
וכן, יש מאבטחים, יש מנקה ויש 4 שותפים שבאים בג'ינס זה המצב והם לא בליינים
בליינים חברים לא חברים לא נכנסו בגינס.

אנחנו נמשיך לעשות הכל בשבילכם, נתראה בחמישי הקרוב!!!
underheel
underheel • 16 באוק׳ 2010
תוך 9 שעות מחזרת הכלוב לתקופת נסיון, יש כבר פליים מסיבות ראשון.
נראה לי שעד פרסום הפליים (1:30 בצהריים), כלובי נמנע מלעדכן את הסטטוס מ"הרצת נסיון" ל"חזרנו!"
טריסר

נמאס ממכם מנהלי ליין הספיס

טריסר • 16 באוק׳ 2010
הדבד הכי קל לעשות זה להסתתר מאלורי מילים. בשום מקום בעולם לא קיים דבר כזה שיצה פרסום X ובכניסה הוא כובד כ Y. אתם הייתם צריכים להכניס את כולם הפעם כבייכול וכשהל היה תקין לפרסם שינויים.
אתם חובנים, אתם ירקתם בפנים על אנשים שבאו לכבד אתכם ולפגוש חברים. סליחה שלא חרטנו על המצח כמה זמן אנחנו חברים בכלוב ואת מי אנחנו מכירים. אתם בושה לקהילה . ואני אישית ראיתי בעיניים שלי ( אהה ועוד 2 חברים שהיו איתי) בחור שלובד גינס כחלול וחולצה אדומה נכנס פנימה ולא הוא לא היה מנקה או לקקן רצפות....... תפסיקו לשקר לאנשים.....
אני ממליץ.... פשוט להפסיק לבוא למסיבות שלהם, לא שנה אם אתם חברם וותיקים או חדשים, היחס הזה יגיע יום אחד גם לוותיקים. פשוט לא ללכת, י אחלה אלטרנטיבות .
Arya​(אחרת)

טריסר

Arya​(אחרת) • 16 באוק׳ 2010
קיבלת הסבר מפורט של הסיבה להתנהלות באותו ערב ואתה מתייחס לכך בזילזול. במקום להשמיץ ולהתנהג כמו ילד קטן- נסה לקרוא אותה שוב.
אני מבינה שנפגעת, אבל אין צורך להיסחף.

לגבי הדרס קוד- שכחתי לציין את זה בהודעה הקודמת אבל לל"ג צודקת. לא מכניסים אף אחד שלא מגיע בדרס קוד. אנשים עם ג'ינסים לא נכנסים, אלא אם הם האנשים שלל"ג ציינה. וכן- זה תקף גם לגבי הקבועים והותיקים. רק לפני שבועיים ידיד טוב מהאתר לא הוכנס בגלל שהגיע בג'ינס (והוא קבוע ומגיע לכל מסיבה! ומכירים אותו!)
דרס קוד זה דרס קוד!
אם כתוב במפורש, לבן על גבי שחור, שאין כניסה בג'ינס- ואתה בוחר בכל זאת לבוא בג'ינס, זו בעייה שלך!
גורגי99

המקסים

גורגי99 • 16 באוק׳ 2010
ראשית כל ברצוני לומר שהרבה פעמיים הגעתי למסיבה לבד ..ותמיד אבל תמיד הכניסו אותי בלי שום קשר להיותי לבד או לא...וזאת בגלל שאכן מכירים אותי ,כשייך לקהילה ,וכאחד שלא עושה בעיות ,הבנתי ששבוע שעבר הגיעו כמה אנשים חדשים שלא קשורים לקהילה ..והטרידו בנות בתוך המסיבה ,דבר שלעניות דעתי הורס את המסיבות ,וגורם לבנות להיעלם מהמסיבות ,דבר שני ,אני באופן אישי השבוע הכנסתי כמה בחורים שבאו לבד,אבל הם מכירים מישהוא ששייך לקהילה ,ואז הם הוכנסו,בלי בעיות ,ואחד מהם הגיע עם גינס כחול...ואני דאגתי לו למיכנס שחור ,ואז הוא הוכנס למסיבה ,והוא הגיע לבד ,אבל כמו שציינתי הוא מכיר מישהוא שכבר היה במסיבה פעמיים קודמות ...ובקשר לקוד דרס...אני הרגשתי את זה על בשרי ...כשנשארתי בחוץ שעה וארבעים דקות..כאשר הגעתי עם חולצה אדומה...אכן מקפידים על דרס קוד...ומי שמציין שיש מועדון דנגאן ,ויש דיווה ,ויש עוד ועוד ,שילך לאן שהוא רוצה,כל אחד נהנה היכן שטוב לו ,המסיבות במקסים ראויות ,טובות,מוסיקה טובה,אנשים טובים,מלכות רעות הכי חשוב ,ומלכות יפות ,וגם לאחר שנשארתי שעה וארבעים דקות בחוץ...לא התלוננתי על איכות המסיבה ומארגנה ..המקסים הוא מועדון טוב ,איכותי ,וברמה ,כמו שיש מישהוא שנהנה בדנגאן ,וזה זכותו ,כל אחד בוחר את הבילוי שלו.
טריסר

סליחה לא פותרת כלום

טריסר • 16 באוק׳ 2010
לא מקבל את התירוצים העלובים שלהם... האתר הכלוב בכלל לא שייך אליהם, כל התירוצים שבגלל שהוא נפל לא היה ניתן לאש מה? את מנויי הזהב לכניסה חופשית? ממש מעניין אותי. מעבר לכך, יש התנהלות בסיסית לכלדבר וכאן היא לא היתה קיימת. אפילו להתנצל הם לא יודעים, לא שמישהו יקבל את זה. דרס קוד? עוד תירוץ עלוב, כן אנשים נכנסים כלהזמן ללא דרס קוד, כל מה שצריך זה להכיר את ההפקה או להיות חברים של ותיקים...
תפסיקו להגן עליהם כולכם, אתם יורדים ביח איתם ברמה. המקום הזה לא שווה את ההגעה אליו.
התמכרתם למקום , מהלעשות הם עברו למקום הזה אחרי שבמסד הם גוועו ברעב והיום שבאים אנשים אז הם מתפלצנים אלינו.
לא מקבל שום סליחה בנושא ושום תירוץ, זה הכי קל בקש סליחה אבל מה לעשות סליחהלא פותרת לום.
תתעוררו אנשים, תסתכלו סביב, גם אתם הייתם חדשים בעבר הרחוק או הקרוב, גם אתם רציתם לבלות ולהכיר את הכיוון הזה אז גם אתם תנסו לכבד את החדשים ולגבות אותם במקום את הוותיקים כי ככה הקהילה שלהם רק תלך ותגווע
טריסר

תגובה לגורג

טריסר • 16 באוק׳ 2010
גורג, העיניים שלי ראו ועוד 2 זוגות עיניים ראו איך בחור שבכלל לא היה בכיוון של הדרס קוד נכנס למסיבה בחמישי וגם בעבר אותו דבר בדיוק קרה. הכל עיניין של את מי את מכיר שם.
מעברלכך, כשלא מפרסמים אז אי אפשר להזמין בן אדם ובכניסה להחליט שהוא לא נכנס כי הוא לבד.
יופי אז אני מכיר מספר אנשים שכןהיו במסיבה, אז מה היו אמורים לאשר לי כניסה?
ץעשה לי טובה, הם פלצנים, הם רדודים, השתן עלה הם לראש. בשום מקום בעולם אין את השטויות האלו. המסיבות ציבוריות לגמרי וכולם מוזמנים , יש להם בעיה של נשים? שיפתרו את זה ולא יצרתו את זה כבעית גברים. מישהו עשה בעיות? שישכרו עוד מאבטחים.
טריסר

150 איש קראו את הפוסט

טריסר • 16 באוק׳ 2010
ורק 2 הגיבו....... כמה צבועים אנשים
צאו מהחורים שלכם ותגיבו לטוב ולרע.
ממה אתם מפחדים? שיגידו עליכם שאתם ממורמרים? שיגידו... אבל אתם את שלכם תעבירו הלאה
קדימה אנשים... זה כל כך פשוט