צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתוב בעור - THE SPACE - חמישי הקרוב

diablo666​(שולט)
לפני 13 שנים • 17 באוק׳ 2010

יאפ

diablo666​(שולט) • 17 באוק׳ 2010
לפחות ממה שנלחש לאזניי בשקט בשקט ....
הולכת להיות מסיבה ...
פ צ צ ה icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

אולי יש כאן מישהו שמחפש למצוא את הביצים שלו בצורת חביתה או מקושקשת ????
שיפנה אליי בהודעה פרטית ... אוליי אבל אוליי יש לי סוד לספר לו .. שששששש... icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
(לכל השאר ... אני עדיין נשארתי ואשאר סטרייט ...ומתכוון להמשיך להפליץ עם רעש ... ושלא יעלו לכם כל מיני רעיונות לראש ..)
צלילה
צלילה • 17 באוק׳ 2010
תודה לכל המברכים

חמישי הקרוב תהיה אחת ההפקות המדהימות ביותר

עמלנו על המסיבה הזאת רבות

התצוגה תהיה משהו שטרם נראה בישראל

ויש הפתעות למכביר

מחכה לכם

ולמי שהתלבט איך אני רוצה את העוגת יום הולדת שלי

אז הנה המחשה ...

.
טריסר

איר יקירי

טריסר • 17 באוק׳ 2010
אוישי כמה שאתה בן אדם כל כך פשוט ....... מה זה " לשם הבהרה , גברים בודדים שמוכרים לנו ובאים באופן קבוע יוכנסו ללא בעיה ."
אתה אישרת אותנו בחמישי לבוא למסיבה שלך... ואתה דאגת שלא ניכנס בכניסה בטענה שגברים בודדים ל נכנסים.... אז שוב אתה מוליך שולל אנשים? שוב אתה מסתת מאחורי המסך ודואג שמחוץ למועדון יעמדו חבורות של גברים מסורבים וככה אנשים יחשבושממש פצצה למטה?...
אוייש כמה שאתה מאוס... וככה נראות המסיבות שלך.... שים לב שלאט לאט בתקופה הקרובה ירד ספר המבקרים המסיבות שלך ואתה יודע למה?................... כשאתה משחק באנשים... זה תפוצץ לך בפנים.
שימו לב....... אנשים חדשים, שלא מוכריםוחושבים להגיע למסיבות אלו על מנת לטעות .... אל תעשו זאת, אל תבואו, ייבשו אותם בחוץ ולא תכנסו.. ואז כל החוויה של העולם הזה תעלם לתמיד. יש אחלה אלטרנטיבות למסיבה הזאת, נסו אותם.
אההה וללג...... מזל טוב בכל אופן.... את בן אדם גם אני בן אדם.. ואין קשר בין הליין שלך להיותך בן אדם שחוגג יום הולדת
diablo666​(שולט)
לפני 13 שנים • 18 באוק׳ 2010

Re: איר יקירי

diablo666​(שולט) • 18 באוק׳ 2010
טריסר כתב/ה:
אוישי כמה שאתה בן אדם כל כך פשוט ....... מה זה " לשם הבהרה , גברים בודדים שמוכרים לנו ובאים באופן קבוע יוכנסו ללא בעיה ."
אתה אישרת אותנו בחמישי לבוא למסיבה שלך... ואתה דאגת שלא ניכנס בכניסה בטענה שגברים בודדים ל נכנסים.... אז שוב אתה מוליך שולל אנשים? שוב אתה מסתת מאחורי המסך ודואג שמחוץ למועדון יעמדו חבורות של גברים מסורבים וככה אנשים יחשבושממש פצצה למטה?...
אוייש כמה שאתה מאוס... וככה נראות המסיבות שלך.... שים לב שלאט לאט בתקופה הקרובה ירד ספר המבקרים המסיבות שלך ואתה יודע למה?................... כשאתה משחק באנשים... זה תפוצץ לך בפנים.
שימו לב....... אנשים חדשים, שלא מוכריםוחושבים להגיע למסיבות אלו על מנת לטעות .... אל תעשו זאת, אל תבואו, ייבשו אותם בחוץ ולא תכנסו.. ואז כל החוויה של העולם הזה תעלם לתמיד. יש אחלה אלטרנטיבות למסיבה הזאת, נסו אותם.
אההה וללג...... מזל טוב בכל אופן.... את בן אדם גם אני בן אדם.. ואין קשר בין הליין שלך להיותך בן אדם שחוגג יום הולדת

[B]איש..... אתה מסכן .. תנסה הפעם את הכדור הצהוב .... כנראה שהכדור הכחול לא משהו ...[/B]
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 באוק׳ 2010
לל"ג, כשאת מקבלת את העוגה, תזכרי את החברות שלך...
אני רוצה נתח מהימני icon_smile.gif
דיווה​(מתחלפת)

לל"ג

דיווה​(מתחלפת) • 18 באוק׳ 2010
מזל טוב כד 120 כ-20
רק ימים ולילות מחייכים

}{

birthday.gif

icon_twisted.gif עוד אחד לאוסף...

bikoretbona73​(שולט)
bikoretbona73​(שולט) • 18 באוק׳ 2010
הכניסה לגברים בודדים בתיאום מראש בלבד !!!
לי אישית אין בעיה כי אני מסודר מבחינת הליווי הנשי וגם מכירים אותי טוב מאוד בניק האחר ויכניסו אותי כשאני אבוא לבד. אבל מה עם החדשים? תחשבו הרי אתה אייר, אתה דיאבלו היתם פעם גם חדשים. הגעתם לדנגין הישן. מה היה קורה אם לא היו מכניסים אותכם? איפה היתם היום? אה? לי לא ברור איפה תאום מראש מתבצע אז לאלה שרוצים להגיע וחדשים בעניין בכלל. רק חסר שזה יתפשט לללינים אחרים זה יהרוס את הקהילה. כשלא באים צעירים, חדשים נחזור להיות שוב מבודדים כמו פעם. דווקא אני מאוד אהבתי את הרעיון של ליין ספייס שהוא מכניס אויר חדש לקהילה. אולי במקום זה תתנו לחדשים ( וכדאי כאן לא לעשות אפליה ולכלול גם נשים ) לקרוא את הכללים, לחתום עליהם בכניסה איפה שקופה. לא צריך הרבה דפים, מספיק פיסה קטנה. אני בטוח שזה מאוד יעזור.
טריסר

הלוואי והם היו עומדים בדרישות של עצמם

טריסר • 18 באוק׳ 2010
bikoretbona73 דבר ראשון שיחקת אותה שלא פחדת להגיב . עושה רושם שהקהילה מתנהלת כמו אסיפה של דגים בים.
מעבר לכך , גם תיאום מראש ליעזור כי הם לא יודעים לעמוד מאחורי המילים שלהם.
שבוע שעבר, הם אישרו אנשים לבו ובכניסה החליטו שאין כניסה. דאת לא דרך להתנהג ולהתיחס ללקוחות.
אני לא חושב שצכירה להיות כאן בכלל עננה של מכירים או לא כירים את מי שבא לבלות במסיבות. כשמדובר על מקום ציבורי, חלק מוכרים וחלק לא.
כל ההתבטאויות הרדודות של חברי הקהילה והדרך שבה הם מגנים בנפשם על מנהלי להיין מעוררת תמיהה מה בעמת קורה ואיך באמת מתנהלת הקהילה הזאת. חיילי צה"ל לא שוכבים על הגדר בצורה כזאת בשביל המדינה או חבריהם.
בכל מקרה תודה על האומץ ועל התגובה, היא היתאמיתית , ראלית וכנה.
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 18 באוק׳ 2010
bikoretbona73 כתב/ה:
הכניסה לגברים בודדים בתיאום מראש בלבד !!!
לי אישית אין בעיה כי אני מסודר מבחינת הליווי הנשי וגם מכירים אותי טוב מאוד בניק האחר ויכניסו אותי כשאני אבוא לבד. אבל מה עם החדשים? תחשבו הרי אתה אייר, אתה דיאבלו היתם פעם גם חדשים. הגעתם לדנגין הישן. מה היה קורה אם לא היו מכניסים אותכם? איפה היתם היום? אה? לי לא ברור איפה תאום מראש מתבצע אז לאלה שרוצים להגיע וחדשים בעניין בכלל. רק חסר שזה יתפשט לללינים אחרים זה יהרוס את הקהילה. כשלא באים צעירים, חדשים נחזור להיות שוב מבודדים כמו פעם. דווקא אני מאוד אהבתי את הרעיון של ליין ספייס שהוא מכניס אויר חדש לקהילה. אולי במקום זה תתנו לחדשים ( וכדאי כאן לא לעשות אפליה ולכלול גם נשים ) לקרוא את הכללים, לחתום עליהם בכניסה איפה שקופה. לא צריך הרבה דפים, מספיק פיסה קטנה. אני בטוח שזה מאוד יעזור.

סוף סוף ,
היי תודה על הביקורת icon_smile.gif
אשמח לענות לך בכייף

קודם כל אני מתנצל על כך שההחלטה הזו לא עודכנה מראש בפירסומים
אענה לכם מה עומד מאחוריה :
המסיבה היא מסיבת פטיש(בעלת אופי בדסמי /מיני/קינקי) ואנחנו צריכים לשמור על האיזון בין הגברים לנשים במסיבה
אם היו יותר נשים במסיבות אזי ההחלטה הייתה נופלת על הצד ההפוך
לצערי כל מסיבה יש הרבה יותר גברים ,מה שגורם לנשים להרגיש בחוסר נוחות (בלשון המעטה)
בשנה האחרונה חל גידול משמעותי ביותר בכמות המבלים של הספייס , שימו לב שרק מאתר הכלוב נרשמים למעלה מ 250 מבלים כל שבוע(ב 6 שנותיי כמפיק פטיש לא ראיתי כזה דבר) .מה שהופך את הבעיה ליותר גדולה ..
אם זה לא היה חשוב עד כך ,לא היה איכפת לי להכניס את כולם - הרי זה יותר כסף מבחינתי אבל יחד עם זאת אני מעדיף לשמור על איכות המסיבות ושכולם יהנו ללא הרגשת חוסר נוחות.

יש לציין ,בליינים קבועים שמגיעים אלינו או שמוכרים לנו מהקהילה(כלא עושיי בעיות) יכנסו ללא בעיה

דרך התיאום(אפילו בדיסקרטיות) היא בהודעה פרטית אליי : air
מבטיח לענות לכולכם !

בקשר להצעותיך כפיתרון :
כבר שמתי שלטים בכל המועדונים בהם הפקתי ותן לי להבטיח לך שאף אחד לא קורא אותם
על חוזה אני לא מעוניין להחתים אף אחד ,חס וחלילה ,בטח לא לפניי כניסה למועדון בילויים .

מקווה שסיפקתי אותך ידידי icon_smile.gif
latex
latex • 18 באוק׳ 2010
icon_razz.gif icon_twisted.gif
נראה שהולכת ליהיות אחלה של מסיבת חמישי!!!
מבקשים להגיע עם זוג חברים

בתודה מראש...
LATEX