ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס מהחובבניות של מנהלי ליין הספייס במועדון מקסים

AIR​(נשלט)
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010
AIR​(נשלט) • 19 באוק׳ 2010
מה את בכלל עונה לו ? בן אדם שמתבטא בצורה כזאת צריך להתעלם ,לא מגיע לו תשובה מאיתנו ,לא יחס ולא כלום .
ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010
ניקי666 niki • 19 באוק׳ 2010
אני נתתי לפוסט הזה לרוץ ,לא הגבתי וחיכיתי בסלנות במטרה לראות לאיזה רמה הוא יגיע ,
ציפיתי לבגרות ,תרבות דיון ובגרות אבל כלום ,שום דבר ,הפוסט הזה ירד לרמות נמוכות ביותר
כאשר במהלך הקריאה שלו ניתקתי את האתר ..חזרתי ועכשיו אני מגיב ,לא קראתי את הפוסט
כולו אך שלושה עמודים בהחלט סיפקו אותי .

הפוסט בתחילתו הינו לגיטימי לחלוטין ,לקוח במקרה זה טריסר מלין על השרות שהוא קיבל ,השרות במקרה הינו מסיבת בדסמ וההלנה נרשמה באתר שאמור הבית של קהילת הבדסם ,הלקוח אמור לציית לכללים של המארגנים כלומר הרשמה מוקדמת כפי שפורסם וכן הגעה בדרס קוד ,הלקוח אמור להצטייד בכסף מזומן לשם הסדרת התשלום בכניסה וכן במצב רוח טוב ..לעניות דעתי
טריסר ביצע כל זאת ,הוא נרשם ,אושר ,הגיע בדרס קוד עם כסף מזומן ומצב רוח טוב במטרה להעביר ערב מהנה אך כל זה נמנע ממנו עקב טעות בירוקרטית של ליין הספייס ,הוא כעס והחליט לפתוח פוסט על הנושא באתר המוביל של הקהילה .....מה לא לגיטימי עד כה ....?

ועכשיו נעבור לחלק השני ...אופן הכתיבה ..מעיון ראשוני אכן טריסר כותב עם הרבה שגיאות ,
הוא לא מצטיין בהתבטאות בכתב אך ערב המסיבה לא זכור לי כי אחד התנאים להגיע אליה היה הצטיינות בבחינת הבגרות בלשון ..גם כתיבה באתר לא מחייבת הצטיינות כזאת ...
ומה עושים אנשים ,אלה שמתהדרים בנוצות הנאורות שמבחינתם האנשים שבוחרים לבלות
בדאנגן פחות איכותיים ..אנשים חכמים אלה אינם מתייחסים להלנה עצמה כי אם מלגלגים על
אופן ההתבטאות תוך נסיון להוציא את טריסר אידיוט ..טריסר אינו אידיוט אני מכירו אישית ,לאדם יש תואר שני תאמינו לי מלח הארץ .

והחלק השלישי ,למען האמת ואני נאמן אליה אינני נוהג לבלות בספייס ,לא מוצא לנכון להגיע לשם
עקב סיבות השמורות איתי ,בעוונותי הרבים אני נמנה עם אלה שניתן לפגוש בם במועדון הדאנגן
אין לי דבר וחצי דבר כנגד הספייס מלבד זה שאני מצביע ברגלי ,הרבה מחברי יוצאים לספייס ואני חושב שתחרות אם בכלל קיימת כזאת טובה לכולם ,למרות כל זאת לא הבנתי מדוע מנהלי הספייס
לא ניסו ליצור קשר עם טרייסר ולסגור את הנושא לשביעות הצדדים לפני כל הלכלוכים בפוסט ,לי זה נראה חבל .

החלק הרביעי ,אולטרא ויולט ...זה החלק המעצבן ביותר ,זאת תת רמה שמזמן לא ראיתי ואני מקווה גם שלא אראה ...בושה !! אני מציע לכל הצדדים להתנצל זה בפני זה לשם כבוד האתר והקהילה ,אל תנסו בעזרת הבושה הזאת הזאת להציג מצג שווא שהצד השני אינו בסדר ,כולכם אשמים וקחו את המילים שנכתבו בחזרה .
עמיממי
לפני 13 שנים • 20 באוק׳ 2010

פשוט צריך להחרים אתכם חודש וזהו. הרי ממש לא מזמן התחננתם

עמיממי • 20 באוק׳ 2010
שנכנס, כי היו לך רק 30- 40 כניסות. וערב אחד מוצלח אז אתם מרימים את האף??
חוץ מזה המסיבות שלכם בכלל לא משהו ויש מסיבות הרבה יותר מוצלחות וטובות.
המסיבות הללו הן בדרך כלל לא לאנשים מזדמנים אלה אנשים שכבר היו בהן עשו את כל הבירורים ובאו .. זה לא סתם עוד מסיבה יחצנית וחבל שאתם מתנהגים ככה.

אבל יש רק פתרון אחד להחרים את המסיבות במקיסם למשך חודש שלם!!!! החל ממחר יום ה 21.10.10 למשך חודש.
אל תהיו פריאירים
Ultra Violet

טוב, אולי די?

Ultra Violet • 20 באוק׳ 2010
אני לא מבינה אתכם, באמת... לא מתאים לכם מקום בילוי מסוים - אל תבואו. אתם לא עושים לאף אחד טובה. אני לא מבינה מה האינטרס שלכם לשבת וללכלך בפורום כמו ילדים בני 4... אתם רוצים לחזור למה שהיה פעם? שהיה רק מקום בילוי אחד לקהילה ואם אהבתם אותו או לא לא היתה לכם ברירה? במקום לשמוח על העובדה שיש לכם אופציה לבחור אתם יושבים ומלכלכים. אין לכם משהו יותר טוב לעשות? יש מספיק אופציות ומספיק קהל לכולם!
אייר עושה מסיבות נפלאות, דיוה עושה מסיבות נפלאות ואורלי עשתה ותעשה מסיבות נפלאות... אחת מהאופציות לא מתאימה לכם מסיבה זו או אחרת? יש לכם שתיים נוספות. אבל לשבת מול הפורום וללכלך בכל פוסט אפשרי לא מעיד עליכם לטובה.
אתה רוצה לתקוף אותי טריסר? בבקשה. תתקוף אותי עד מחר ותאמר שהרמה של ההודעות שלי ירודה. בינתיים אתה ושכמותך משתמשים במילים נמוכות ותוקפים אותי מסיבה אחת בלבד - אני מגנה על משהו שלא לטעמכם. אז תעשו לעצמכם ולשאר האתר טובה ותמצאו תחביב חדש.
אני מבינה שמשעמם לכם, אבל הילדותיות הזו והקטנוניות הזו נמאסו!!!
טריסר

תתבגרי

טריסר • 20 באוק׳ 2010
תאמת החלטתי לא להגיב יותר , אני את שלי עשיתי אבל הצלחת לגרו אותי לכאן שוב.
גברת שוקולד, הרמה שלך לא בכיוון שלי בכלל, את אטומה כמו בלוק בטון. הראש שלך עמק בתחת של האיר הזה.
תלמדי משהו על חיים... נכון מעולה שיש אלטרנטיבות... אבל באותה מידה שילמדו לקבל ביקורת, וגם ביקורת שלילית.
שיש אנשים כמוך שהולכים אחריהם בעיניים סגורות כמו עדר של כלומניקים זה מה שיותא וככה נראות המסיבות הויחס שלהם.
פתחו עסק? אחלה, שילמדו שעושים טעויות משלמים
אני באמת מקווה לא לראות אותך במסיבות האחרות, תשארי במקסים( גם לדיווה אין צורך שתגיעי).
אז השפה שלך והכוונות שלך לא דגדגות לי
דבר אחת הצלחת... להחזזיר ותי לזירה ועל זה המילים היפות שיצאו לי מהפה
אנשים שורה תחתונה....... תהיו בני אדם, זלזלו בכם, בואו לכאן וספרו לכום...עבדו עליכם?.. בואו ספרו לכולם..
רוצים תחרות, יקבלו תחרות
בהצלח לאולי בליין החדש ולעמס במועדון החדש.
דחיLK
לפני 13 שנים • 22 באוק׳ 2010

הפליה על רקע גזעני?

דחיLK • 22 באוק׳ 2010
לפני כחודשיים אני וחבר שמגיעים מידי פעם למסיבות הקהילה(בדרס קוד כמובן)
הגענו עם חבר שלישי (תימני שנראה חיצונית "קצת בעייתי"-אבל מדובר בבחור שומר חוק שהגיע בדרס קוד מלא)

אותו כמובן לא הכניסו
ואת החבר שלנו שנכנס לפני כן סילקו בטענת דרס קוד למרות שנכנס קבוע עם אותם בגדים ל10 מסיבות במקסים לפחות..

השומרת בכניסה התנהגה ממש מכוער,גרמה לנו להבין שאנחנו "לא קהל היעד"
בדס"מ לא טוב מספיקים בשביל יוצאי עדות המזרח?

ואיימה להפעיל את השומר

הטענה שלה "שאנחנו ללא דרס קוד"
לבשנו שחור,אנחנו אנשים טובים,שרק מחפשים לכייף
כנראה שזה לא במקסים

מזל שיש דאנג'ן
!!!icon_smile.gif
Rage Cage
לפני 13 שנים • 22 באוק׳ 2010
Rage Cage • 22 באוק׳ 2010
באמת מזל....
ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 23 באוק׳ 2010

Re: הפליה על רקע גזעני?

ניקי666 niki • 23 באוק׳ 2010
דחיLK כתב/ה:
לפני כחודשיים אני וחבר שמגיעים מידי פעם למסיבות הקהילה(בדרס קוד כמובן)
הגענו עם חבר שלישי (תימני שנראה חיצונית "קצת בעייתי"-אבל מדובר בבחור שומר חוק שהגיע בדרס קוד מלא)

אותו כמובן לא הכניסו
ואת החבר שלנו שנכנס לפני כן סילקו בטענת דרס קוד למרות שנכנס קבוע עם אותם בגדים ל10 מסיבות במקסים לפחות..

השומרת בכניסה התנהגה ממש מכוער,גרמה לנו להבין שאנחנו "לא קהל היעד"
בדס"מ לא טוב מספיקים בשביל יוצאי עדות המזרח?

ואיימה להפעיל את השומר

הטענה שלה "שאנחנו ללא דרס קוד"
לבשנו שחור,אנחנו אנשים טובים,שרק מחפשים לכייף
כנראה שזה לא במקסים

מזל שיש דאנג'ן
!!!icon_smile.gif

אתה אומר שהגעת עם אדם שעל פניו נראה בעייתי ולא הכניסו אותך ..אני לא מחובבי הספייס
אבל לעניות דעתי הפעם הם צדקו ...מי רוצה בעיות .

מזל שיש דאנגן זה נכון ואני אף אוסיף ,הדאנגן אינו פח הזבל שמכניס את הבעיות שהספייס לא רוצה אם יהפוך לכזה גם לשם לא אגיע ...
טריסר

הפליה

טריסר • 23 באוק׳ 2010
ניקי אתה ממש לא צודק
מי הם שיחליטו מי נראה טוב למסיבות ומי לא? גם הם אנשים, גם להם מותק לצאת לאותם המקומות שדוגמנים ודוגמניות יוצאים ( לא שזה מה שמגיע לספייס).
בושה איך שהם מתנהגים. הם באו לבושים לפי השרישות של המועדון, עשו מאמץ להגיע, התארגנו ובסף הכל רצו להעביר ערב ... זאת לא צורת התנהגות נאותה.
לגבי הדאנגן, אנשים באים להנות שם והם לא עושים סינון לפי מראה.
הספייס ומנהליו חושבים שהם יכולים להפוך למועדון על שיכיל ברורו נשים וכמון שהקהל יהיה קהל על...
בהצלחה להם בזה
אני ממליץ לכולם , יש היום לא מעט אלטרנטיבות למסיבות בדסמ, יש את הדאנגן כמובן שמריץ 2 ליינים שונים וי את דיווה שפעם בשבוים עושה מסיבות בפתח תקווה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 23 באוק׳ 2010
סלקצייה טובה היא סלקצייה שמסוגלת לעשות סינון כזה שישאיר את הבעיות בחוץ כלומר שהמבלים שם בפנים יוכלו לבלות מבלי לדעת מה קורה בסלקצייה ולא יצטרכו להגיע לאינטראקצייה עם אותם בעייתיים ,הבטחון צריך להיות מספיק מרתיע בכדי לתת לאותה סלקצייה לגיטמצייה לעבוד .

טריסר אני לא מדבר על המקרה שלך שעל פניו נראה יותר כטעות של מנהלי הליין וכמו שכבר
כתבתי בתגובה אחרת היה יכול להסתיים בקול ענות חלושה ובהתנצלות שהיתה מקובלת כל שני הצדדים ,כאן המקרה הוא שונה הכותב אומר אומר במפורש שהוא הגיע עם אדם שנראה בעייתי
כך שאם לסלקצייה יש יסוד סביר להניח כי אדם זה יפר את הסדר או לפחות מראהו המרתיע יגרום למבלים שלא להפתח ולזרום ברוח המסיבה הרי מתפקידה של הסלקצייה למנוע את כניסתו ,עדיף אדם אחד מאוכזב מאשר מאה ששילמו ממיטב כספם ומהווים גרעין של לקוחות .

הכותב הזה אני מניח נתן את התגובה הזאת בכדי לנגח את הספייס אך קריאה פשוטה מציגה את ההפך הגמור ,הספייס אינו מכניס בעיות בעוד הדאנגן מהווה את פח הזבל ...דבר שאינו נכון כלל וכלל ,גם בדאנגן ובמיוחד בליין של אורלי קיימת סלקצייה רצינית ומקצועית שמשאירה בעיות במפתן הדלת .

לסיכום אומר,אני בעד ביקורת ותלונות צרכנים כאשר יש אמת מאחוריהם ,מאחורי אמת כזאת אעמוד על רגלי האחוריות ואגבה אותה אך אני נגד תלונות קנטרניות למטרת התלונה בלבד .
אני לא מבלה בספייס ,הספייס אינו מהווה אלטרנטיבה עבורי אך בלי כל קשר לכך הפעם וזאת על פי תגובתו של המלין הספייס צדקו ,המושג שהכותב השתמש בו "בחורים טובים" לא בבית ספרנו .