ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אחריות בבדס"מ

Loyalty​(נשלטת){סדום ועמור}
לפני 13 שנים • 27 באוק׳ 2010

אחריות בבדס"מ

אז מה לא כתבו פה על אחריות ביחסים של שליטה?!

החל מסיפורי זוועה על סשנים שהסתיימו בתלונות על פגיעה נפשית ופיזית ואפילו בתיקים במשטרה, דרך בלוגים הזויים של שפחות שחושבות שבוקסים בפנים ובעיטות לראש זה לא אלימות
ועד שולטים דמיקולו (והכוונה כאן היא לשני המינים) שמתיימרים לאלף אחרים, כשהם עוד לא למדו לקשור כראוי את שרוכי הנעליים שלהם

אז נכון שבגרעין האורתודוקסי המצומצם של אלה שלוקחים את הנושא הזה ברצינות ובחרדת הקודש (לא פחות) הראויה לו, יש קונצנזוס בנושא אחריותו של השולט לביטחונו הנפשי והפיזי של הנשלטת שלו

(ואין מחזה יותר מעצבן מלראות שולט שמתנהג בחוסר רגישות ותשומת לב לנשלטת שלו
או שאינו קשוב למצוקותיה, ככל שיהיו)

ונכון שכולנו גם מסכימים שנשלטת אמיתית, שבאה ממקום כנוע, לא תתרעם על התנהגות כזאת, כי זה מנוגד לטבעה ולמעמדה
אבל האם במסירת השליטה, מוותרת הנשלטת גם על האחריות שלה על עצמה?

התשובה שלי היא: בפירוש לא

מחובתה של הנשלטת לעצור את הסשן (פיזי או מנטלי) כשהיא מרגישה שזה יותר מדי.

ולא רק זה, אלא שאני באמת מאמינה שאין כל חשיבות למילת ביטחון, אם הנשלטת עושה את מה שהיא עושה בלי מודעות עצמית

(ביטול עצמי שנעשה שלא למטרת התעלות רוחנים ומנטלית, הוא פטיש ולא מסירת שליטה)

ושחלק בלתי נפרד מתפקידה של הנשלטת בעיניי, הוא להיות קשובה תמיד לגוף שלה ולנשמתה, ולהגיד גם את הדברים הפחות נעימים, בסשן ובכלל

ובלבד, שתעשה זאת, אחרי ששאלה את עצמה בכנות, אם הכאב והקושי באים ממקום של קיטור והתבכיינות, או שמקורם בסיבה מוצדקת

או אז, חובתו של השולט לקבל את הדברים באהבה ובחמלה
גם אם זה מאוד קשה
מתוך הבנה, שהוא גדל כאדם וכשולט בעשותו כן

ואם זה לא מספיק, אז, שבכך הוא שומר גם לעצמו אפשרות להרפות מדי פעם את האחיזה מבלי להסתכן באובדן שליטה.
צל_המענה​(שולט)
צל_המענה​(שולט) • 27 באוק׳ 2010
יש בעיה עם מה שאת אומרת, גם אם כל הנשלטות יעשו את מה שאת מציעה ויביטו בעצמן בידיעה שיש להן את הכוח והיכולת להפסיק הכל ברגע, עדיין לא פתרת כלום, הנשלטות שלא מבינות מה פוגע בהן פשוט יגידו לעצמן בלב "זה רק פינוק, אני יכולה עוד" וימשיכו להגיע למקומות שרעים להן ממש.

הפתרון היחיד לבעיות מהסוג הזה, בעיניי, הוא פשוט להקפיד לא להכנס למיטה עם אנשים לפני שאתה מכיר אותם כמו שצריך.
the rain song
the rain song • 27 באוק׳ 2010
הכוונות שלך טובות ונכונות - אין לי ספק
אבל איכשהו זה מזכיר לי קצת את ההרצאות בחינוך מיני בבית ספר.
סיפרו ולימדו אותנו הכל
רק שכחו לספר פרט אחד קטן
שזה כיף

כל מה שכתבת כאן נשמע כל כך כבד
בשביל מה להסתבך עם כל הבלגן הזה?
לספר כל הזמן מה אני מרגישה - נשים אוהבות לדבר, אני יודעת ובכל זאת.....
ואני באופן אישי לא פגשתי עדיין גבר שמוכן ומסוגל להקשיב כל כך הרבה. וגם הגברים השווים ביותר - לא הוגן להפיל עליהם את כל "מצוקותיה" של בת הזוג שלהם.
ואחת ולתמיד - אף אחד לא צריך ולא יכול להיות אחראי על בטחונו הנפשי של מישהו מלבדו. וטוב יהיה שאף אחד גם לא יתיימר.
בטחון פיזי מוגבל לזמן הסשן ועדיין לא כולו מוטל על הצד השולט

חוץ מזה שלאנשים יש חיים
התיאוריות נהדרות
במציאות - אין אנשים כאלה
לכן, הבה ננסה פשוט להנות תוך כדיicon_smile.gif
Brave Dwarf

Re: אחריות בבדס"מ

Brave Dwarf • 27 באוק׳ 2010
Loyalty כתב/ה:

ונכון שכולנו גם מסכימים שנשלטת אמיתית, שבאה ממקום כנוע, לא תתרעם על התנהגות כזאת, כי זה מנוגד לטבעה ולמעמדה

ואני, כיוון שהנושא הזה נחרש אינספור פעמים וגם בטוח שייחרש פה שוב ויזכה להמון תגובות עמוקות, נבונות, ומנוסות (ללא ציניות), אחסוך את דעותיי ורק אשאל:

מי היא הנשלטת האמיתית ובמה היא נבדלת מהנשלטת הלא אמיתית ומי קבע שהיא האמיתית ולא האחרת?

(אני בכוונה לא ממשיך אל תוך המשפט שמרמז על כי האמיתית היא דווקא כזאת שיש לה טבע אחר ומעמד שונה ובכלל מהווה חלק מאיזהו זן נטול יכולת התנגדות וחסר שיקול דעת)
שלגי

שלגי • 27 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
Loyalty כתב/ה:

ואני, כיוון שהנושא הזה נחרש אינספור פעמים וגם בטוח שייחרש פה שוב ויזכה להמון תגובות עמוקות, נבונות, ומנוסות (ללא ציניות), אחסוך את דעותיי ורק אשאל:

מי היא הנשלטת האמיתית ובמה היא נבדלת מהנשלטת הלא אמיתית ומי קבע שהיא האמיתית ולא האחרת?

(אני בכוונה לא ממשיך אל תוך המשפט שמרמז על כי האמיתית היא דווקא כזאת שיש לה טבע אחר ומעמד שונה ובכלל מהווה חלק מאיזהו זן נטול יכולת התנגדות וחסר שיקול דעת)

אני.
אני נשלטת לא אמיתית.
פעם חשבתי שאסור לי להתרעם. היום הבנתי שמותר לי...
האזוקים
האזוקים • 27 באוק׳ 2010
צל_המענה כתב/ה:
יש בעיה עם מה שאת אומרת, גם אם כל הנשלטות יעשו את מה שאת מציעה ויביטו בעצמן בידיעה שיש להן את הכוח והיכולת להפסיק הכל ברגע, עדיין לא פתרת כלום, הנשלטות שלא מבינות מה פוגע בהן פשוט יגידו לעצמן בלב "זה רק פינוק, אני יכולה עוד" וימשיכו להגיע למקומות שרעים להן ממש.

הפתרון היחיד לבעיות מהסוג הזה, בעיניי, הוא פשוט להקפיד לא להכנס למיטה עם אנשים לפני שאתה מכיר אותם כמו שצריך.

מנסה להבין
נשלטת לא יודעת לא יודעות מה פוגע בהם? כי לדעתי הן יודעות מצויין

ואם אזרום אם מה שכתבת, האם השולט כן יודע מה טוב עבורה?ולמתוח גבולות זה לא
לגשש בלי לדעת אם זה יפגע או לא?
לילה לבן

לילה לבן • 27 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
Loyalty כתב/ה:

גמד, קרא שוב. המשפט הזה היה הרמה להנחתה. היא כופרת בו במשפט הבא: "התשובה שלי היא: בפירוש לא"... ז"א, היא מתנגדת לאמירות כאלה, שנשלטת "אמיתית" תעשה כך או אחרת.

(כמעט והצלחתי ללכת עם האינסטינקטים שלי ולא להגיב לשרשור, אבל כל פעם נורא בא לי להגיב לך ואני לא, אז זה נפל דווקא פה. מה שלומך, אליפל?)
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 27 באוק׳ 2010
Loyalty כתב/ה:

icon_eek.gif

הדברים שלך נשמעים שבוקעים מגרונו של שולט עם אגו מנופח ובטחון עצמי ברצפה, שרואה בכל הבעת דעה של אדם באשר הוא, וביחוד של הנשלטת, כנסיון ל"שליטה מלמטה".
רק מה, זה נשמע *כל כך* הרבה יותר חמור וגרוע כשזה בא מפיה של נשלטת.

אני בדעתו של הגמד - מי אמר מיהי נשלטת "אמיתית" ומי לא?

(ובקריאה שניה יש מצב שלא ממש הבנתי את דבריה של לויאלטי עד הסוף, ואם טעיתי עמך הסליחה).
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 27 באוק׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Loyalty כתב/ה:

גמד, קרא שוב. המשפט הזה היה הרמה להנחתה. היא כופרת בו במשפט הבא: "התשובה שלי היא: בפירוש לא"... ז"א, היא מתנגדת לאמירות כאלה, שנשלטת "אמיתית" תעשה כך או אחרת.

(כמעט והצלחתי ללכת עם האינסטינקטים שלי ולא להגיב לשרשור, אבל כל פעם נורא בא לי להגיב לך ואני לא, אז זה נפל דווקא פה. מה שלומך, אליפל?)

(מרחף מאושר (-: )

מקבל את התיקון. מודה שלי הקטע הזה נשמע כמו: כידוע לכולם ואין על כך עוררין, זאת הנשלטת האמיתית ועכשיו אני אלמד אותה מספר עובדות כדי שתדע מה מסוכן לה.

אז:
א. במקרה ואני טועה ולילה מקסים צודקת, אני מתנצל על האי הבנה.
ב. במקרה ואני טועה ולילה מקסים צודקת, מי הם ה"כולנו" הסוררים במשפט: "ונכון שכולנו גם מסכימים שנשלטת אמיתית, שבאה ממקום כנוע, לא תתרעם על התנהגות כזאת, כי זה מנוגד לטבעה ולמעמדה"

כל הקטע הזה כל כך גדוש בהכללות, בהתנשאות, במעין מבט מגבוה (אני יודעת משהו שאתם לא יודעים) וכד', שהוא פשוט עשה לי לא טוב.
סליחה.

(שלגי, לעומת זאת, מתבקשת לגשת לפינה הכי חשוכה בכלוב ולא לצאת משם עד שתחזור להיות אמיתית!)
הוא​(שולט)
לפני 13 שנים • 28 באוק׳ 2010

כמו מכשיר חשמלי

הוא​(שולט) • 28 באוק׳ 2010
אחריות לשנה וניתן להאריך את האחריות בתשלום נוסף
ישנן שהאחריות נקבעת לפי מודל ענף הרכב 3 שנים או קילומטראז'