ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד,המחזיק את השוט,(שאלה..)

גברים​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בנוב׳ 2010
גברים​(שולט) • 3 בנוב׳ 2010
mia walles כתב/ה:
ז"א לשולט יש צורך להיות מוצף מתחושות הצד תוקף, ואז יכול, באם ירצה-ללמד עצמו לא לחוש רגשות אשם על היותו ראוי שיצייתו לכל גחמותיו גם במחיר סבל, או נניח להתענג על כניעתה של אישה כאשר הוא עורך סובלימציה ריגשית מאימו השתלטנית. או -(וזה האחוז הקטן יותר מבין השולטים) שאימם הייתה כנועה ונרצעת תחת אביהם והם עורכים שיחזור בהעתקת מודל זוגי. השולט האולטמטיבי- הוא זה שאימו הייתה כנועה ונרצעת מול אביו ובטאה את הצורך בשליטה בחייה בשתלטנות מופרזת על ילדיה. כמובן שישנם גם שולטים שסתם לא היו אהובים ע"י אימהותיהם ו/או נדחו ע"י נשים שהיו חפצים ביקרן, וחוויה של התנהגות ש"מענישה נשים" מביאה אותם לידי עונג.
על קצה המזלג,ופרוידיאני משהו, אך די מדוייק.
ליבנתmia

אבל מה קורה לשולט שגדל ללא אמא ?

(יכול להיות שהוא "השולט הלא אמיתי" שכולם מדברים עליו ?)
Brave Dwarf

Re: אז...

Brave Dwarf • 3 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
אז מה, מבחינת עונג, ערך מוסף ועוד כל מיני כטוב בעיניכם, מפיק השולט מאקט השליטה?
הייתי מאד רוצה לשמוע תשובות של שולטים/ות.

בעיניי זה כמו לשאול אדם ונילי איזו תועלת הוא מפיק מהיותו ונילי. שליטה אינה כובע שאני חובש או גרביונים וגלימה, עושה שלושה סיבובים בעמדת טלפון ציבורי ומעתונאי ממושקף הופך להיות מציל העולם ולכן אין לה מטרה ספציפית. היא חלק ממני, היא משהו שאני. אני גם אוהב ג'אז, בשר, עבודת כפיים, הייתי מאושר כאשר ניתנה לי ההזדמנות לעסוק בקוסמוגוניה וקוסמולוגיה (מדעי החלל, מתנצל) וקצת פחות כאשר גיליתי שסיכויה של תיאוריה להביא לחם לשולחן מוגבלים ועוד... לו נשאלתי מה, מבחינת עונג, ערך מוסף וכד', אני מפיק מכל אלו, לא הייתי יכול להשיב על כך תשובה אחרת מ - כי מוזיקה שאינה ג'אז אינה נעימה לאוזניי, איני מסוגל לשבוע מארוחה שאינה מכילה בשר, עם אשה ונילית אני מאבד זקפה ובמסגרת בה אין לי האפשרות להיות המוביל והמחליט, אני נחנק.

אני, אגב, לא אחת פניתי לטיפול כדי לרפא את מה שקוראים לו כאן BDsM ואפילו עברתי בדיקת כרומוזומים (כן, עד כדי כך נואש) כדי לפחות להבין את "מקור הבעיה", אך פרט לכך שספירת הכרומוזומים שלי תקינה, לא קיבלתי תשובה חד משמעית מעולם.

מצד שני אולי אני האדם הלא נכון להשיב על השאלה הזאת והיא בעצם הופנתה לאלו שהשליטה עבורם זה אכן כובע שנחבש בהתאם לצורך, כפי שהסברת לי בשרשור אחר (ואין לך מושג כמה אני מודה לך, יולי, על כך), כי במקרה ונחבש לזמנים קצובים, קרוב לוודאי קיימת לו מטרה מוגדרת, למלא צורך מוגדר.

(ו- LOL האותיות הקטנות של "גברים" הצחיקו אותי כל-כך)
MasterKey​(שולט)
MasterKey​(שולט) • 3 בנוב׳ 2010
גברים כתב/ה:

אבל מה קורה לשולט שגדל ללא אמא ?

(יכול להיות שהוא "השולט הלא אמיתי" שכולם מדברים עליו ?)

גברים,

זהו בדיוק מקרה השולט, שגדל עם אבא שתלטן, חסר כל רגש ונרקסיסטי.

למה אמא צריכה לעשות הכל לבד?
צל_המענה​(שולט)
צל_המענה​(שולט) • 3 בנוב׳ 2010
מחזק את הגמד, אני כזה כי אני כזה, זאת לא בחירה מודעת, זה מי שאני.
MasterKey​(שולט)

Re: אז...

MasterKey​(שולט) • 3 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
אז מה, מבחינת עונג, ערך מוסף ועוד כל מיני כטוב בעיניכם, מפיק השולט מאקט השליטה?
הייתי מאד רוצה לשמוע תשובות של שולטים/ות.

פחות או יותר אותו דבר כמו זה, שמפיקה הנשלטת מאקט ההשלטות.
שם זה רטוב כאן זה עומד.
שם זה סבספייס כאן זה דומספייס.
בשני המקרים ממלא צורך ותשוקה לא מוסברים (לפחות לעת עתה)
שולה פנינים
שולה פנינים • 3 בנוב׳ 2010
כבר אמר שלום עליכם ואני מחזקת:
אשרי, יתום אני.
icon_cool.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
טוב... שמעו, נורית העלתה שאלה שאני חושבת שהיא מעניינת.
עומד לי רטוב לי זה קל מידי. הייתי רוצה שיחלקו איתי חוויה. קשה לי להאמין שזה עד כדי כך טכני. התשוקות שלנו לעולם לא לגמרי טכני.

בסדר, הבנתי, נולדתם ככה. סבבה. אבל לא חייבים להבין את השאלה כשאלה על תכלית ומטרה מראש.
מה מפיק ונילי מאקט של אהבה ונילית? הוא מפיק לא רק, או לא תמיד רק מאורגזמה. תחושת קרבה לפרטנר, תחושת חופש, הנאה טהורה, רגיעה, תחושת ערך, נחמה, קבלת חיבה, רוך, הבעת חיבה, הבעת רגש וכו' וכו'. סקס זה לא אוננות, תודה ששאלתם. התשובות מגוונות.

מה אני מפיקה כנשלטת? אני מפיקה הנאה מינית. אני מקבלת גם (לא בהכרח בכל אקט): אתגר, תחושת התעלות, גאווה, הבעת מסירות, תחושת שייכות, הגנה, תחושה שאני סופרוומן וכו' - ואני לא אכנס לדברים האלה כאן כי זו לא הייתה השאלה. אלא שאולי על ידי הדוגמה הצלחתי להסיר מעט מהדה-לגיטימציה שעשיתם לשאלה.

מה אתה מקבל כשולט? מה זה עושה לך?
אולי מה שאני רוצה לדעת זה - איך זה מרגיש?
קיפופיף​(מתחלפת)

על השאלה "איך זה מרגיש"

קיפופיף​(מתחלפת) • 3 בנוב׳ 2010
מאוד קל לענות-נסי ותדעי.
מה יותר פשוט מזה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי נוב' 03, 2010 6:58 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים