סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אנשים אתם מכירים שהגשימו את הפנטזיה?

בטי בום​(שולטת)
לפני 13 שנים • 4 בנוב׳ 2010
בטי בום​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:

**

הסטטיסטיקה היא לא לטובת אף אחד, לא שולטים, לא נשלטים, לא זוגות בדס"מים ואפילו לא זוגות ונילים.
זוגיות היא מערכת יחסים מורכבת, עוד לפני ש"מניחים" עליה את הבדס"ם. אני אפילו לא חושבת שיש צורך להרחיב בכך.

כל מה שניתן לעשות זה להסתכל לאותו בן/בת זוג בעיניים, להבטיח לעשות את המירב והמיטב על מנת שזה יעבוד, ולהגיד: "תסתכל/י עלינו טוב טוב, אנחנו מהבודדים האלה שיצליחו".

בהצלחה : )

כפרה עליך, בפעם הבאה אני אשה בדיוק את זה
}{
יהלום נא
לפני 13 שנים • 4 בנוב׳ 2010

לנו. זה קרה לנו.

יהלום נא • 4 בנוב׳ 2010
מבחינתנו, אנחנו חיים את החלום.
במלואו.
זה לא התחיל ככה, אבל זה ככה היום.
כולל המשכנתא, הילדים, הכביסה והזבל והכלים והאוברדראפט וכו'.
זה לא בלתי אפשרי, אבל זה לא נפוץ.

מצד שני, כבר אמרו עלינו שאנחנו גימיק, אז לכי תדעי icon_smile.gif
בטי​(אחרת)
לפני 13 שנים • 5 בנוב׳ 2010

התזכורת הזאת מעודדת, תודה ששיתפת

בטי​(אחרת) • 5 בנוב׳ 2010
וזה אמור להיות אגדה פשוט בגלל הנדירות של הדברים האלה. כמו שנדיר לפגוש בת ים בבת גלים. מה שהופך אותה לסוג של אגדה. כל הכבוד לכם ברי מזל שכמותכם שהצלחתם לחיות את האגדה. שיהיה הריון קל ונעים.

וסליחה שאני נכנסת בין הסדינים והשוטים, אבל במקרים של אלו שהגשימו את החלום הזה, האם השליטה נשארת יותר סביב האקט המיני ופחות במסביב?
יש לי תמונה כזאת בראש -
הוא: "תמצצי לי, כלבונת"
היא: "סתום, אני עושה סופנג'ה".

Brave Dwarf כתב/ה:
אנג'לינה ואני נשואים מזה שנה ומצפים בפברואר לתוספת (כפולה).
ואני מכיר אישית ומקרוב עוד שני זוגות שכאן לא מרבים לשתתף אבל היו פעילים באדונים ומשרתים של רונן. זוג אחד חי 15 שנים יחד ומגדל אפרוח והזוג השני שבע שנים והורים לשני ילדים.

וגם מהכלוב אני מכיר שני זוגות כאלו.

לא הבנתי למה זה אמור להיות אגדה. או שהשאלה היא האם אני מוריד זבל?
בטי​(אחרת)

לא נורית. ברור שלא של כ-ו-ל-ם, אבל זו פנטזיה רווחת

כי הרבה נשים (וגם כמה גברים) מחפשים פה גם אינטימיות, קשר זוגי, אולי אפילו אהבה.
הטבעת היתה רק סמל לכל זה.
כמובן שיש כאלה שמעדיפות שיצליפו בהן, ישתינו עליהן ואז יחזרו הביתה לאישה החוקית.
בגלל זה ה-M. של ה-BDSM. זה בא ממאזו. וזה בסדר, כל אחת וההעדפות שלה.

נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
להתחתן ולעשות משפחה עם הצד השני/ה
של השוט?
בזה? מסתכם כל העיניין, כולו?
בטי​(אחרת)

אשרייך מותק

אוויר לנשימה כתב/ה:
שהתמזל מזלי לחיות עם אחד כזה. זבל הוא שוכח, אבל אין עליו בענייני כביסות (-:
בטי​(אחרת)

Re: זוגות-זוגות

גם תא משפחתי שאינו כולל שליטה כרוך בויתורים אדירים משני הצדדים. לא ככה?

אני דווקא חושבת שזה כן אפשרי גם אם אין להם ילדים משלהם, כי ברגע שהילדים שלהם יגיעו, הרי יהיה להם ברור שאדוני הבית הראשונים במעלה הם הילדים, ויואיל האדון לתפוס את המקום המכובד השני. לא נראה לי שמישהו ירצה להמשיך סשן כשהתינוק בחדר ליד בוכה כי הוא רעב/רטוב/נפל לו המוצץ.

ראובן כתב/ה:
גם אני מכיר כמה וכמה זוגות, המצליחים לשלב בין זוגיות, יחסי שליטה, צאצאים וכו'.
למרבה הצער - הם היוצאים מן הכלל, אבל הדבר ללא ספק אפשרי.
בכל מקרה, ברור כי קיום תא משפחתי הכולל שליטה כרוך בויתורים אדירים משני הצדדים.

במפגש האחרון של פורום ''תפוז'', התנהל דיון סביב השאלה הזו בדיוק - האם יתכנו יחסי שליטה כחלק מזוגיות שהיא תא משפחתי - מסקנות הדיון מצורפות:

1. כאשר בני הזוג כבר גרושים, כל אחד עם ילדים משלו/ה, ניתן לכונן זוגיות הכוללת יחסי שליטה.
2. כאשר מדובר בזוג טרי, כלומר ללא ילדים, כינון זוגיות הכוללת יחסי שליטה יתאפשר רק במידה והזוג מתנהל בשליטה נשית.
ההסבר הוא, כי ההיקשרות הטבעית בין האם והתינוק עומדת בסתירה לשליטה גברית - והיחסים הופכים וניליים למעשה.

אשמח, אגב, אם המסקנה השנייה תופרך icon_smile.gif
מזל טוב ובהצלחה לגמד האמיץ וזוגתו,

R
נילי ונילי

Re: לא נורית. ברור שלא של כ-ו-ל-ם, אבל זו פנטזיה רווחת

נילי ונילי • 5 בנוב׳ 2010
בטי כתב/ה:

והנה שוב השיפוטיות הזו.
אל"ף- יש אנשים שלא חושבים כמוך. קבלי את זה.
בי"ת- אם כבר מישהי השקיעה מזמנה וכתבה הודעה בפורום, מן הראוי שתעני לה בנימוס המתחייב. ההודעה של נורית היתה כל כך כנה ומשתפת, למה את גומלת לה בנפנוף יד מזלזל?

Brave Dwarf

Re: התזכורת הזאת מעודדת, תודה ששיתפת

Brave Dwarf • 5 בנוב׳ 2010
בטי כתב/ה:
וזה אמור להיות אגדה פשוט בגלל הנדירות של הדברים האלה. כמו שנדיר לפגוש בת ים בבת גלים. מה שהופך אותה לסוג של אגדה. כל הכבוד לכם ברי מזל שכמותכם שהצלחתם לחיות את האגדה. שיהיה הריון קל ונעים.

וסליחה שאני נכנסת בין הסדינים והשוטים, אבל במקרים של אלו שהגשימו את החלום הזה, האם השליטה נשארת יותר סביב האקט המיני ופחות במסביב?
יש לי תמונה כזאת בראש -

מוזר שאני לא ראיתי את התופעה כנדירה. מבחינה סטטיסטית, אם להסתכל על הכלוב, תוך שאנחנו לוקחים בחשבון את מצבם המשפחתי של המשתתפים ואת חתך הגילים, התופעה של זוגיות ארוכה לא כזאת נדירה (משני צדי המתרס).

ולגבי שאלתך הנוספת והדוגמא המצחיקה שהבאת (כן, צחקתי מכל הלב) אני חושב שבכל סוג של מערכת יחסים יהיה לא מומלץ להשיב על בקשתו של בן הזוג במילים: "סתום, אני..." ולדעתי ומנסיוני דווקא ההפך הוא הנכון - בזוגיות ארוכת טווח השליטה נסובה יותר סביב חיי יומיום ופחות סביב הפלסטיקה (שוטים, חבלים וכד') שמצריכה זמן, אבזור והכנה. בקרב מכרינו הונילים אנחנו נחשבים לעופות מוזרים למדי למרות שאין להם מושג על מעללינו במיטה או על היותנו חלק מהקהילה וזאת מכיוון שמערכת יחסים שלנו שומרת על ההיררכיה של אדון / שפחה בכל תחומי החיים.

נקודתית ולשם הדגמה, אספר למשל שכמעט אחרי כל ישיבה שנערכת אצלנו, אני נשאל איך זה שאנג'לינה נמצאת תמיד ב"היכון" למלא אחר כל בקשותיי ושהשיא היה כאשר לפני אחת הישיבות היא ביקשה רשות להשאר במיטה כי הייתה עייפה. ז"א מבחינתה ברור לה שתפקידה לשרת אותי ושכל חריגה יכולה להתקיים אך ורק אם אתן את הסכמתי המפורשת לכך.

אעיר, כהרגלי, שהקשר בין אורח חיי ל BDsM מקרי לחלוטין . איני נוהג עפ"י חוקי BDsM (אם קיימים כאלו) אלא בהתאם למי שאני ולרצונותיי. מה עוד ש BDsM עמוס ניואנסים ומוחצן אצל כל אחד באופן שונה. אבל נדמה לי שבנקודה הזאת - אני מרכז העולם והיא המסתובבת סביבי במטרה לספק אותי, מערכת היחסים שלנו יכולה לשמש דוגמא לסוג נוסף של מערכת יחסים BDsMית.

ולמען הסר ספק, אני מוריד את הזבל, מבשל, מנקה, מכבס ומטבעי אדם מאוד עצמאי. הדרישה שלי שתספק את צרכיי אינה מושתתת על חוסר יכולת שלי לבצע משימות כלשהן בעצמי, אלא אגוטיסטית (מושתתת על אגו) קנאית ורכושנית או במילים אחרות - היא שלי ולא של אף אחד אחר (גם לא שלה).
נוריתE

Re: לא נורית. ברור שלא של כ-ו-ל-ם, אבל זו פנטזיה רווחת

נוריתE • 5 בנוב׳ 2010
בטי כתב/ה:

נוריתE כתב/ה:
וזאת, באמת
ה-פאנטסיה של כולם-ן?
להתחתן ולעשות משפחה עם הצד השני/ה
של השוט?
בזה? מסתכם כל העיניין, כולו?

אינטימיות וקשר זוגי
לא "דורשים"חופה וקידושין,או כדומה בהתאמה,
ולמרות ואף על פי
אני שמחה בשביל כל זוג שהגשים את החלום.
ולו רק כי הם מראים,שזה אפשרי.

לי פשוט יש חלומות אחרים שממש לא כוללים את ה"לגור ביחד"
והיות ואני גם לא בנויה ל"הצלפות ולכי הביתה עד לפעם הבאה"
אז לרוב אני נשארת ומעדיפה להיות לבד ולא לוותר על הצרכים והרצונות שלי
שמעבר לצרכים הפיזיים

ומי יודע ,אולי דווקא ,החלום הפשוט שלי של כאב בצד לב
הוא הפאנטסיה האמיתית שלא תתגשם לעולם

Re: התזכורת הזאת מעודדת, תודה ששיתפת

בדרך כלל, כשאתה נוהג במרצדס, אתה רואה רק מרצדסים חולפים מולך. אז זה לא מפתיע שזה לא נראה לך נדיר ויש בזה גם משהו אופטימי. ואולי זו אפילו המציאות והרושם שלי היה מוטעה.

בכל מקרה, היה מעניין אותי לדעת כמה גברים בכלל מעוניינית שהשפחה שלהם תהפוך לבת זוג (במובן הוינילי ה"רגיל" של המילה). כי אני חושבת שיש לא מעט גברים שמאד יהנו להשתעשע עם נשלטת, אולי אפילו יתאהבו בה, אבל לחופה וקידושים הם מעדיפים אישה ממלכתית יותר על פני שרמוטה (במובן החיובי מאד של שרמוטה).

Brave Dwarf כתב/ה:
בטי כתב/ה:

יש לי תמונה כזאת בראש -

מוזר שאני לא ראיתי את התופעה כנדירה. מבחינה סטטיסטית, אם להסתכל על הכלוב, תוך שאנחנו לוקחים בחשבון את מצבם המשפחתי של המשתתפים ואת חתך הגילים, התופעה של זוגיות ארוכה לא כזאת נדירה (משני צדי המתרס).

ולגבי שאלתך הנוספת והדוגמא המצחיקה שהבאת (כן, צחקתי מכל הלב) אני חושב שבכל סוג של מערכת יחסים יהיה לא מומלץ להשיב על בקשתו של בן הזוג במילים: "סתום, אני..." ולדעתי ומנסיוני דווקא ההפך הוא הנכון - בזוגיות ארוכת טווח השליטה נסובה יותר סביב חיי יומיום ופחות סביב הפלסטיקה (שוטים, חבלים וכד') שמצריכה זמן, אבזור והכנה. בקרב מכרינו הונילים אנחנו נחשבים לעופות מוזרים למדי למרות שאין להם מושג על מעללינו במיטה או על היותנו חלק מהקהילה וזאת מכיוון שמערכת יחסים שלנו שומרת על ההיררכיה של אדון / שפחה בכל תחומי החיים.

נקודתית ולשם הדגמה, אספר למשל שכמעט אחרי כל ישיבה שנערכת אצלנו, אני נשאל איך זה שאנג'לינה נמצאת תמיד ב"היכון" למלא אחר כל בקשותיי ושהשיא היה כאשר לפני אחת הישיבות היא ביקשה רשות להשאר במיטה כי הייתה עייפה. ז"א מבחינתה ברור לה שתפקידה לשרת אותי ושכל חריגה יכולה להתקיים אך ורק אם אתן את הסכמתי המפורשת לכך.

אעיר, כהרגלי, שהקשר בין אורח חיי ל BDsM מקרי לחלוטין . איני נוהג עפ"י חוקי BDsM (אם קיימים כאלו) אלא בהתאם למי שאני ולרצונותיי. מה עוד ש BDsM עמוס ניואנסים ומוחצן אצל כל אחד באופן שונה. אבל נדמה לי שבנקודה הזאת - אני מרכז העולם והיא המסתובבת סביבי במטרה לספק אותי, מערכת היחסים שלנו יכולה לשמש דוגמא לסוג נוסף של מערכת יחסים BDsMית.

ולמען הסר ספק, אני מוריד את הזבל, מבשל, מנקה, מכבס ומטבעי אדם מאוד עצמאי. הדרישה שלי שתספק את צרכיי אינה מושתתת על חוסר יכולת שלי לבצע משימות כלשהן בעצמי, אלא אגוטיסטית (מושתתת על אגו) קנאית ורכושנית או במילים אחרות - היא שלי ולא של אף אחד אחר (גם לא שלה).