לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מושמצים בע"מ

nomorenomore
לפני 13 שנים • 8 בנוב׳ 2010
nomorenomore • 8 בנוב׳ 2010
סקרן להמשך icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)

ניסיתי להתאפק אבל זה לא הולם אותי

בטי בום​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2010
אני ידעת שהמעשה הבוגר זה לא להגיב, הרי אור מת שידברו עליו.
זה מביא לו עוד קהל ושולח אליו אנשים, הסקרנות לא הרגה את החתול אבל שלחה לו הרבה גורות.
אבל אני איומה בדחיית סיפוקים גם אם זה הדבר הכנון לעשות וכמישהיא שלמדה איך עובדים מניפולטורים מקרוב מבינה את החרא הזה.
עכשיו הוא שולח את ליבנת של ראובן לתת לו לגיטימציה, תמורת שימוש במתקנים שלו.
היא גם אמא שמכינה ארוחת ערב, אז בכלל...

יופי של תרגיל ביח"צ, מה השלב הבא?
צילום של אור בחווה מחבק כיבשה?

MasterKey​(שולט)

Re: ניסיתי להתאפק אבל זה לא הולם אותי

MasterKey​(שולט) • 8 בנוב׳ 2010
בטי בום כתב/ה:

יופי של תרגיל ביח"צ, מה השלב הבא?
צילום של אור בחווה מחבק כיבשה?

לא - חיבוק כבשים שמור לגברים נועזים וגם מזמן כבר לא IN
צילום הנדיב מחלק שוקולדים לילדות פטיות - עושה עבודה טובה.
מUחדת

מחוללות. גרסת ע.מאפרת.

מUחדת • 8 בנוב׳ 2010
(צילום מטושטש של מפתן דלת. גבר מקשיש ממתין בכניסה עם עלמת חן צעירה לבושת שחורים. יד של גבר חוצה את המסך. מאסטר צוברי. מודרן טוקינג ברקע)
איזה סרט. אני בבית שלו. (קלוז-אפ של נחיר הומה. גניחות ואנקות ברקע, ככל הנראה של אם המארח שחשה ברע)
וואו, איזה סרט משונה. מזכיר לי את הפעם ההיא בכיתה ח'. מסיבת כיתה אצל עדי פדלון, זאת עם העין העצלה. בול אותו דבר. אותם גילאים, אותם הורים מלווים. רק המון שחור. הם בחדר (לוחשת למצלמה), עושים דברים כאלו, כמו אצל עדי פדלון, שבע דקות בגן עדן. או גהינום. איזה מדהים וזוועה. אעדכן סטטוס בפייסבוק: "אני אצלו, ונשארתי כדי לספר". המתקנים פה מהממים, גם לי בא סיבוב. יש פה מלא נשלטות (צילום של רגליים ארוכות וחטובות חולפות ברקע), מלא טקסי קילור, במקביל. אי אפשר להסביר סאדו למי שלא טעם מאזו..(אבא של אביתר, כמובן). אף אחד לא מבין. הוא כמו אבא. איזה קהילה מסריחה. אם הם היו יודעים איזה מתקנים יש פה ואיזה עולם של פתיחות ואהבה ממתין מעבר לדלת הזו (צילום של דלת, גב של גבר עם חולצת "תדיראן" מתרחק. דממה. סוף סצינה. עדכון סטטוס)
דפי.

Re: מחוללות. גרסת ע.מאפרת.

דפי. • 8 בנוב׳ 2010
מUחדת כתב/ה:
(צילום מטושטש של מפתן דלת. גבר מקשיש ממתין בכניסה עם עלמת חן צעירה לבושת שחורים. יד של גבר חוצה את המסך. מאסטר צוברי. מודרן טוקינג ברקע)
איזה סרט. אני בבית שלו. (קלוז-אפ של נחיר הומה. גניחות ואנקות ברקע, ככל הנראה של אם המארח שחשה ברע)
וואו, איזה סרט משונה. מזכיר לי את הפעם ההיא בכיתה ח'. מסיבת כיתה אצל עדי פדלון, זאת עם העין העצלה. בול אותו דבר. אותם גילאים, אותם הורים מלווים. רק המון שחור. הם בחדר (לוחשת למצלמה), עושים דברים כאלו, כמו אצל עדי פדלון, שבע דקות בגן עדן. או גהינום. איזה מדהים וזוועה. אעדכן סטטוס בפייסבוק: "אני אצלו, ונשארתי כדי לספר". המתקנים פה מהממים, גם לי בא סיבוב. יש פה מלא נשלטות (צילום של רגליים ארוכות וחטובות חולפות ברקע), מלא טקסי קילור, במקביל. אי אפשר להסביר סאדו למי שלא טעם מאזו..(אבא של אביתר, כמובן). אף אחד לא מבין. הוא כמו אבא. איזה קהילה מסריחה. אם הם היו יודעים איזה מתקנים יש פה ואיזה עולם של פתיחות ואהבה ממתין מעבר לדלת הזו (צילום של דלת, גב של גבר עם חולצת "תדיראן" מתרחק. דממה. סוף סצינה. עדכון סטטוס)

icon_smile.gif
את בסדר.
קיפופיף​(מתחלפת)

Re: ניסיתי להתאפק אבל זה לא הולם אותי

קיפופיף​(מתחלפת) • 8 בנוב׳ 2010
אבל אני איומה בדחיית סיפוקים

יופי.עוד מיתוס על שולטים התרסק לי אל סלעי המציאות icon_wink.gif
A v​(שולט)

גם..

A v​(שולט) • 8 בנוב׳ 2010
לחזיר אפשר לעשות שחיטה כשרה..

לנסות להכשיר את השרץ,כשר בדיוק כמו בשר החזיר..

ותמיד יהיה מי שזה טעים לו.
L איה
L איה • 8 בנוב׳ 2010
ובכן מיוחדת, הבנת . הלונגים הם באמת טעם רע, והם אאוט אפילו בפריפריה.
ברשותך אמשיך לשעמם אחרים.
מ' הנוקמת וא2 התייצבו אל מול ישבני. זה הקטן לחש לי: זהו, תנוחת ישיבה היא לא אופציה בזמן הקרוב. ולמרות שמחמצי היה רגוע למדי , ההבעה על פניהן גרמה לי לשמוע בראשי שוב ושוב את ה-מנטרה של ההפגנות בגדה: "ברוח, בדם, נפידאק יא' שהיד!!"
הפתיח לחלק הקומי של הערב החל : "את אוהבת טניס?" שאלה מ' תוך שהיא מנסה להדגים אחיזה מקצועית בפלוגר. לתחושתי הראשונית, המדובר היה בגרסה הנשית לאנדריי אגאסי בחזותו של אבי ביטר בחלוק הלילה שלו. (סליחה מ. זה הדימוי היחיד שהצליח להצחיק את התחת הפחדן שלי באותו הרגע..)
הן באמת ניסו, הניפו, החליקו, הנחיתו, עצרו להתייעצויות והתנשפויות. ואנוכי-זו עם סף הכאב הנמוך בתולדות הסאדו-מאזו ניחמתי אותן במבט מעריך השתדלות וחליצת שד קלה. טרם הספיקותי להתענג על כישלונן מחמצי קם ממרבצו . דוגמית של זוית גב היד. שקט. "אוו" של נחת נפלט מפיו של מר אור. ברבי שמעון שלא התכוונתי להסתשן שם...(כעת אני כותבת על כרית מהסוג שמשמש לטחורים לא עלינו..)
'הכלוביסטים'-להל"ן אני ומחמצי,שלא כהרגלנו, הנמכנו פרופיל. ונהנו מן האירוח והצפייה בהצלפה
אקסטרימית למדיי בא3. מר אור עבר משוט לשוט כאשר הוא מסביר בחינניות על השוטים - הייצור, כאב חד, עגול, מפרט ומדגים.. הכל בסבלנות ושלווה. מזגתי לי ולמחמצי עוד כוסית , מר אור עבר לשוט רכיבה. שפחותיו של מר אור החלו קוראות קריאות חמלה , וניכר עליהן שהן נסערות. אבל הן כנראה מורגלות לראותו עובד קשה, במשך כל ההצלפה הן אפילו לא הגישו לו שתייה-חשבתי בלבי.
לך תשקיע בלארח להצליף ולענות ערימת שפחות כל היום, ובסוף כוס מים לא תקבל??
א3 קרסה אל מזרן שהוכן מראש, המארח התשוש התיישב , הצעתי לו שתייה והוא סירב בנימוס.
-ייצוגי וחינני. ובשעה שכל עלמיא עסוקות ומכונסות בכאבן, א2 החליטה להעביר הילוך ולתקוף ישירות...
אני חלושס. כואב לי הגרון.
אמשיך כשאשוב לאיתני.
ליבנת
נטול מושג​(אחר)
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010

Re: מחוללות. גרסת ע.מאפרת.

נטול מושג​(אחר) • 9 בנוב׳ 2010
מUחדת כתב/ה:

יש מצב שזיינתי את הפדלון הזו פעם, היא הולכת למינוס אחד לערבי מוזיקה עברית?
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf • 9 בנוב׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
אוי. זה הולך להיות שרשור מרגש כמו שהרבה זמן לא היה כאן....

סתם עוד שרשור של בחורה שרצתה לחלוק מחוויותיה ועוררה את הקליקה שכבר מזמן חשבתי שהעלתה נקבוביות ועובש על עורה והשלימה עם עובדת היותו של דמה קר.

כמה רוע נשפך בשרשור הזה (כלפי ליבנת). ולדעתי בלא צדק לחלוטין.
חבל. )-: