אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בגירה על תקן קטינה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010
פרלין​(נשלטת){ש} • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אני לא כועסת אפילו על הגברים שניצלו אותי כשהייתי בת 14 ורציתי שינצלו אותי.
לא כי אני חושבת שזה בסדר, אלא כי אני מעדיפה לחשוב שאני אחראית על הבחירות שלי בכל גיל.

אני כן חושבת שיש משהו בשנים האלה, בין 14-16 שהופך בנות לפגיעות במיוחד. המיניות שלך ניתכת עלייך במלוא עוצמתה. מילדה את הופכת פתאום לאובייקט מיני. גברים רואים אותך, את רואה אותם ולא כל כך יודעת מה לעשות עם זה. אין עדיין את הבגרות הנפשית לנהל את כל היצר הזה. אני שמחה שיש חוק שמגן על נשים בגיל הזה. בעיקר מעצמן.

מבחינה מוסרית אני חושבת שבעל הידע הוא תמיד בעל האחריות בסיטואציה. אם יחסי הכוחות הם כאלה שאתה מחזיק ביותר ידע ונסיון מעצם גילך, אתה אחראי לסיטואציה. זה נכון גם ליחסי שליטה - אתה מנהל את הסיטואציה, יש לך יותר ידע, אתה אחראי לסיטואציה.

בחירת המילים היא לא מקרית: אתה אחראי לסיטואציה. לא למי שאתה איתה, לסיטואציה.

ובגיל שש עשרה ושעה הפכת להיות אחרת?

לא 16 ושעה, אבל לראשונה אני חושבת שיש הגיון בקביעה הגילית הזו.
אין ספק שהייתי מפוכחת וחכמה יותר כשהייתי בת 16. לא הרבה יותר, אבל יותר.
החוק עושה פה כמיטב יכולתו, אני חושבת. נע בין הרצוי למצוי.
קיפופיף​(מתחלפת)

החוק צריךלשים את הקו איפשהו

קיפופיף​(מתחלפת) • 9 בנוב׳ 2010
אולי זה הכוח שצריך להיות לקהילה-לשים לב לבוגרים/ות נצלניים ולמנוע מהם להגיע לצעירים /ות (בכוונה מתייחס לשני המינים, גם נערים צעירים פגיעים ונתונים להשפעות שליליות).
ומה שאמרת על משיכה דווקא להתנהגות שמעוררת כיוויות- זה נכון מאוד, לאנשים יש נטיה לשיזר טראומות בתקווה להבין אותן או להתנהג בכל פעם אחרת כאשר הם נתקלים בהתנהגות פוגענית. לרוב, למעשה, זה עובד בדיוק ההפך.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 בנוב׳ 2010
פרלין כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אני לא כועסת אפילו על הגברים שניצלו אותי כשהייתי בת 14 ורציתי שינצלו אותי.
לא כי אני חושבת שזה בסדר, אלא כי אני מעדיפה לחשוב שאני אחראית על הבחירות שלי בכל גיל.

אני כן חושבת שיש משהו בשנים האלה, בין 14-16 שהופך בנות לפגיעות במיוחד. המיניות שלך ניתכת עלייך במלוא עוצמתה. מילדה את הופכת פתאום לאובייקט מיני. גברים רואים אותך, את רואה אותם ולא כל כך יודעת מה לעשות עם זה. אין עדיין את הבגרות הנפשית לנהל את כל היצר הזה. אני שמחה שיש חוק שמגן על נשים בגיל הזה. בעיקר מעצמן.

מבחינה מוסרית אני חושבת שבעל הידע הוא תמיד בעל האחריות בסיטואציה. אם יחסי הכוחות הם כאלה שאתה מחזיק ביותר ידע ונסיון מעצם גילך, אתה אחראי לסיטואציה. זה נכון גם ליחסי שליטה - אתה מנהל את הסיטואציה, יש לך יותר ידע, אתה אחראי לסיטואציה.

בחירת המילים היא לא מקרית: אתה אחראי לסיטואציה. לא למי שאתה איתה, לסיטואציה.

ובגיל שש עשרה ושעה הפכת להיות אחרת?

לא 16 ושעה, אבל לראשונה אני חושבת שיש הגיון בקביעה הגילית הזו.
אין ספק שהייתי מפוכחת וחכמה יותר כשהייתי בת 16. לא הרבה יותר, אבל יותר.
החוק עושה פה כמיטב יכולתו, אני חושבת. נע בין הרצוי למצוי.

אבל את מבינה עד כמה הוא גמיש?
ואני לא מנסה להפחית מפגיעתך או מכאב שיולי תיארה. אלא שאני מתקשה לשייך אותו לגיל. בנות חמש עשרה, כאשר אני הייתי בן חמש עשרה, לא היו מפותחות כפי שבנות עשר של היום. גם אני הבתול, כפי שהייתי בגיל 19 שלי בליל הכלולות שלי, יכול לחפש מי ינענע אותי בכיסם של בני 12 של היום.

אני לא יודע מה להגיד. ברור שיכולתי לסתום לשרשור של אפצ'י ולקבור את הראש בחול או לצעוק "חרא מי שמזיין בת 16" אבל בחרתי להגיד את האמת. אני אדם שומר חוק. מעולם לא חטאתי מבחינה זו, אבל אני כן נוהג לקטוף אותן מיד לכשמגיעות לגיל המותר .
L איה
L איה • 9 בנוב׳ 2010
מבחינה חוקית, חייבים למתוח קו היכן שהוא. גיל 16 הוגדר כמינימום מחינה חוקית ועל כולנו החובה לשמור על החוק. מלבד חוקים שיש לכבד כאזרחים שומרי חוק -לכל אדם ישנו את הקוד המוסרי לו הוא מחוייב החל מ16 ומעלה. אדם ללא קוד מוסרי ,המנצל ביודעין את שיקול הדעת הרופף של נערה או אישה נוהג ברשעות גם אם ה'מנוצלת' לוקחת אחריות מלאה על בחירותיה. לצערי בקהילה זו נתקלתי בכמה מיקרים של מי שהייתי מגדירה כל קשר מיני או סאדו-מאזוכיסטי איתן בחזכת התעללות בחסרי ישע, גם בגיל 200 .
יחד עם זאת,יצא לי להתרשם, כי ישנם מקרים שהמתעלל מפעיל את קסמיו ומניח שהוא שולט מנטלי גדול,
בעוד עלמת החן מסתירה את היותה לא יציבה או בריאה נפשית במשך תקופה מסויימת ותולה את פגיעותה ונזקיה כלאחר מעשה.
קורה שבתחילתו של קשר -עד אשר ברור לצד 'המוביל' או 'הבוגר' כי אין ביכולתה של העלמה איתה הוא מבלה להבדיל בין טוב ורע מסיבות של דחק נפשי -נזק כבר נעשה ושלא במזיד. גם זה קורה.
ידוע לי מקרה אחד בקהילה של בחורה מעורערת מאוד בנפשה , היא נשלטת חתיכה והיא מחוזרת.
יש לה אפשרות להסתיר זאת מצויין ברושם ראשוני, והיא מסתשנת ע"י שולטים השקם וערב.
ידוע לי כי לא שולט אחד ולא שניים נסתרה מעינהם חומרת מצבה. ורק כלאחר יד הם הבינו והתרחקו. היא נפגעה וננטשה שוב ושוב ומצבה הוסיף להחמיר. ישנם מקרים שקשה לשפוט מי 'האשם' וכיצד היה נכון לו לנהוג..
לכן מלבד שמירה על החוק היבש, אל לנו לבוא בטענות ומענות לאיש. ניתן רק להמליץ על עירנות והגינות.
ליבנת
Brave Dwarf
mia walles כתב/ה:
מבחינה חוקית, חייבים למתוח קו היכן שהוא. גיל 16 הוגדר כמינימום מחינה חוקית ועל כולנו החובה לשמור על החוק. מלבד חוקים שיש לכבד כאזרחים שומרי חוק -לכל אדם ישנו את הקוד המוסרי לו הוא מחוייב החל מ16 ומעלה. אדם ללא קוד מוסרי ,המנצל ביודעין את שיקול הדעת הרופף של נערה או אישה נוהג ברשעות גם אם ה'מנוצלת' לוקחת אחריות מלאה על בחירותיה. לצערי בקהילה זו נתקלתי בכמה מיקרים של מי שהייתי מגדירה כל קשר מיני או סאדו-מאזוכיסטי איתן בחזכת התעללות בחסרי ישע, גם בגיל 200 .
יחד עם זאת,יצא לי להתרשם, כי ישנם מקרים שהמתעלל מפעיל את קסמיו ומניח שהוא שולט מנטלי גדול,
בעוד עלמת החן מסתירה את היותה לא יציבה או בריאה נפשית במשך תקופה מסויימת ותולה את פגיעותה ונזקיה כלאחר מעשה.
קורה שבתחילתו של קשר -עד אשר ברור לצד 'המוביל' או 'הבוגר' כי אין ביכולתה של העלמה איתה הוא מבלה להבדיל בין טוב ורע מסיבות של דחק נפשי -נזק כבר נעשה ושלא במזיד. גם זה קורה.
ידוע לי מקרה אחד בקהילה של בחורה מעורערת מאוד בנפשה , היא נשלטת חתיכה והיא מחוזרת.
ידוע לי כי לא שולט אחד ולא שניים נסתרה מעינהם חומרת מצבה. ורק כלאחר יד הם הבינו והתרחקו. היא נפגעה וננטשה שוב ושוב ומצבה הוסיף להחמיר. ישנם מקרים שקשה לשפוט מי 'האשם' וכיצד היה נכון לו לנהוג..
לכן מלבד שמירה על החוק היבש, אל לנו לבוא בטענות ומענות לאיש. ניתן רק להמליץ על עירנות והגינות.
ליבנת

ואחרי תגובתה של ליבנת, אני חייב לציין, שמעולם לא נפגשתי עם נשות ה"קהילה" פרט לאחת. הראשונה והאחרונה עמה ניסיתי ואחרי ארבעה חודשים שהחלטתי שלא מתאים, הביאה את הסימנים הכחולים לתחנת משטרה כי ידעה שאשתי הראשונה מנגנת על היותי חלק מה"קהילה" ולכן איני יכול לראות עוד את ילדיי.

אני מדבר על נשים מחוץ ל"קהילה". לנשות ה"קהילה" יש חוקים אחרים. לנשות ה"קהילה" לא אתקרב גם כשתהיינה בנות שמונים.
L איה
L איה • 9 בנוב׳ 2010
אני נבהלת לרגע, ואני יודעת שזה אישי, אבל אשמח אם תוכל להסביר איך היותך קשור לs&m עמד לך לרועץ בהקשר של מניעת הסדרי ראיה בבית המשפט?
האם ישנו שופט או עו"ס שציין שבכך טמונה הבעיה במפגשים עם ילדיך?
אגב,ידוע לי כי יש לך הזכות לפוגשם בכל מצב, גם אם נאסר עליך.- תחת פיקוח ב'מרכז קשר'.
זה עוול נוראי לילדים ולך אבל תשקול את האפשרות כי מדובר ברע במיעוטו.
ליבנת
Brave Dwarf
mia walles כתב/ה:
אני נבהלת לרגע, ואני יודעת שזה אישי, אבל אשמח אם תוכל להסביר איך היותך קשור לs&m עמד לך לרועץ בהקשר של מניעת הסדרי ראיה בבית המשפט?
האם ישנו שופט או עו"ס שציין שבכך טמונה הבעיה במפגשים עם ילדיך?
אגב,ידוע לי כי יש לך הזכות לפוגשם בכל מצב, גם אם נאסר עליך.- תחת פיקוח ב'מרכז קשר'.
זה עוול נוראי לילדים ולך אבל תשקול את האפשרות כי מדובר ברע במיעוטו.
ליבנת

לא, זה לא הולך ככה.
זה קצת יותר מורכב ולא לפומבי. בכל מקרה, ניתנה האפשרות לחקור את הילדים. שניים. בן ובת. אבל החלטתי שעדיף שלא. (מחקתי ימבה שורות. מזל שכלובי נתן לי טיפקס מיוחד שמוחק רגשות).
לא על זה השרשור.
בכלל לא.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2010
מסכימה עם מיה ומוסיפה -

לא מעט נשים צריכות לחוש תחושות קורבניות, וזו אחת הסיבות שהן נמשכות לעולם הבדס"ם. הבעיה היא שהרבה פעמים הן מנזקות את ה"שולט הבוגר המבין שבשליטה על הסיטואציה", כי קורבן חייב מקרבן.

לאדם ישנה אחריות על עצמו נפשו וגופו. כשכל אחד מאיתנו נכנס לסיטואציה הוא בוחן את הסיכויים והסיכונים שם, ומחליט לא פעם להגביר סיכונים מסויימים בתמורה לסיכויים.

אם מישהו חושב שפער גילאים או כל נתון אחר חושף אותו לנזק, שיעשה את חישוביו בהתאם לכך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
mia walles כתב/ה:
ליבנת

מסכימה עם כל מילה.
נוריתE
נוריתE • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
בפעם הבאה
שמי מכם יאונן על "לזרום", עם ילדה קטנה
שיחשוש על אחותו או על הבת שלו שתתבגר בקרוב ועל כל אילו שיזממו לזרום
איתן

לא הבנת, נורית. לא לאונן. מאוננים עם כוס רוטט או עם יד ימין. אני התחתנתי עמן.
ואם זה חשוב - אני בן יחיד.

ולגבי בנותיי, ברור שאפקח עיניים. לפנים איימתי על בן כיתתה של הבכורה כאשר היו בכיתה א'. על איזה ילד עם תספורת ריבועים על הראש ששלח לה מכתב אהבה. לחצתי לו את היד והסברתי לו שאני אבא שלה וש (הו! איזה דרקונים) קעקועי הדרקונים שעל גופי אפילו נושכים. למה נראה לך שאסכים שתתחתן טרם ימלאו לה חמישים?

נוריתE כתב/ה:
[color=yellow]בפעם הבאה

למה אתם מזדזעים על סיפורים מהעולם השלישי על בנות 12
שמחותנות בעל כורכן עם[ בני 70 ולא על מה שהולך פה

כי הן מתחתנות בעל כורחן.

[color=yellow]זהו
שעל הבנות שלכם
אתם שומרים
זה על בנות של אחרים שאולי לא כל כך שומרים על הבנות שלהם,
אתם זוממים

ובאשר ל"על כורחה" של זאת מהעולם ה 3
כמה בנות בגיל 14-16 באמת מבינות מה הן עושות