ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שוט גמלים

jesica​(שולטת)
לפני 13 שנים • 6 בנוב׳ 2010
jesica​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2010
Tיפוס כתב/ה:
זה נקרא סינגל טייל או בולוויפ ( single tail / bullwhip) באתרים מחו'ל
סביר להניח שאפילו לא תדעי להשתמש בו - ובאמת שצריך לדעת ( אלא אם רוצים לאבד עין ..).
בהנפה נכונה הקצה מגיע למהירות שגבוהה ממהירות הקול !!!!

יש פה מאמר שלם על זה שבנט וורדסמית העלה בעבר .

המחירים נעים מ 100$ ועד אלפי דולרים ( ממוצע לשוט בינוני כ 300$ )

מה שמוכרים בשווקי פשפשים זה לרוב מזכרות לתיירים מחומרים זולים שראוי שיתלו על הקיר ולא לשימוש בדס'מי ובטח שלא בשימוש בתוך בית ( צריך מרחב גדול).

בגלל זה אני מחפשת משהו בחנות מקומית כדי שאני אוכל לבחור את הגודל שמתאים לשימוש שאני צריכה ולהרגיש את החומרים.
אני לא מתיימרת להיות מושלמת בשימוש אבל השתמשתי מספיק כדי לא להוציא עין או לגרום נזקים icon_smile.gif
שוסי
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010
שוסי • 7 בנוב׳ 2010
אאוץ.
Bent
Bent • 7 בנוב׳ 2010
במה ואיפה השתמשת?

אני פשוט סקרן
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 7 בנוב׳ 2010
רק באתרי אינטרנט בחו"ל בעיקר מארה"ב שם השימוש בשוט הזה יותר נפוץ למטרות בדסמיות ניתן לקנות שוט כזה באיכות טובה.
יש לזה כמה פרמטרים כמו גמישות, יחס בין המשקל לאורך ועוד כמה פרמטרים.
כמו שטיפוס אמר צריך ללמוד איך להשתמש בדבר כזה בארה"ב יש סדנאות לדברים האלה אני במו עיני ראיתי מישהי שמצליחה לכבות נר שנתחב בישבנו של עבד מבלי להפיל אותו ממרחק של 6 מטר
כשמישהו טען שזה פוקס היא חזרה על זה שוב והצליחה בחמשה מתוך חמשה נסיונות.
Bent
Bent • 7 בנוב׳ 2010
אחד שמבין כתב/ה:
רק באתרי אינטרנט בחו"ל בעיקר מארה"ב שם השימוש בשוט הזה יותר נפוץ למטרות בדסמיות ניתן לקנות שוט כזה באיכות טובה.
יש לזה כמה פרמטרים כמו גמישות, יחס בין המשקל לאורך ועוד כמה פרמטרים.
כמו שטיפוס אמר צריך ללמוד איך להשתמש בדבר כזה בארה"ב יש סדנאות לדברים האלה אני במו עיני ראיתי מישהי שמצליחה לכבות נר שנתחב בישבנו של עבד מבלי להפיל אותו ממרחק של 6 מטר
כשמישהו טען שזה פוקס היא חזרה על זה שוב והצליחה בחמשה מתוך חמשה נסיונות.

אני אגלה לך סוד "אחד שמבין", על מנת לכבות נר, כול מה שצריך לעשות הוא לתת לקצה השוט להגיע במרחק של כחמישה עש עשרה סנטימטר מהנר, ואז המהירות שלו תיצור גל הלם שיספיק גם כדי שאתה תשמע אותו וגם באופן מפתיע שהנר יכבה.

אבל זה מגניב בכול מקרה, וזו עדיין יותר שליטה ממה שרובנו מגיעים אליה, במיוחד בשוט יחסית ארוך כמו שישה מטר, כבוד רב לי אל הגברת.
4X4​(אחר)
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010

בוקר טוב

4X4​(אחר) • 9 בנוב׳ 2010
זה לא BULL WHIP, מה נראה בתמונה,
זה יותר דומה לשוט לאילוף סוסים,
בד"כ מריצים אותם במעגל, רעש השוט גורם להם לריצה יותר מהירה,
לענייננו, אם יש לך מקום להניף את זה, סבבה,
אני מאמין שתמצאי בחוות הסוסים במושב אודים את מה שאת מחפשת, יש להם חנות אבזרים מלאה,
שבכל מקרה כיף לבקר בה,
זה לפני איקאה ,קצת אחרי ויגייט בסיבוב,
http://www.google.co.il/#hl=iw&source=hp&q=%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%93+%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%91%D7%94&meta=&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=de679e8edc932f43

זה חיפוש בגוגל, : " ציוד רכיבה"
בכמה טלפונים, ואני בטוח שתמצאי.
בהצלחה
H
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 13 שנים • 14 בנוב׳ 2010

עיניים, אוזניים וסתם קרעים בעור

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 14 בנוב׳ 2010
שוטים עם זנב ארוך הם אחת ההזדמנוית שהם ישנה הסתברות גבוהה לפגיעות חמורות בשולט/ת ולא רק בנשלט/ת.

כמי שהיה בסדנת Single Tail, אני חושב שכאן במקום לצטט את המומחה שעביר אותה:
icon_exclaim.gifרצוי מאד להתתאמן על פגיעה בציפה של כרית (טובלים את הזנב בקצה השוט בדיו שחורה כדי לדעת היכן קצה השוט פוגע) עד שיש תיאום מלא בין המקום שאליו מופנה המבט והמקום בו הזנב פוגע.
icon_exclaim.gifחשוב להתאמן עם משקפי מגן וכובע רחב שוליים - הם יכולים לחסוך כמה פגיעות ונזק בלתי הפיך. צפו ללא מעט מקרים בהם הזנב של השוט מגיע אל העור שלכם בהתחלה...
icon_exclaim.gifלא לצפות לשלוט בשוט של 6 מטרים בהתחלה - למעט מאד אנשים יש בכלל שטח פתוח ברדיוס של שישה מטרים כדי להתאמן בו עד לרמה שמאפשרת לעבור לשחק עם שותפים.
icon_exclaim.gifבמקרים בהם אתם באים לשחק עם שוט שכזה במועדון (או כל שטח שיש בו צפיפות של אנשים) - רצוי מאד לבקש מכמה אנשים לוודא שיש רדיוס נקי מעוברים ושבים מסביבכם.
icon_exclaim.gifבמקרים שבהם מישהו/י משחקים עם שוט שכזה בסביבתכם - רצוי לשמור על מרחק בריא מהם, כדי שלא להיפגע בטעות.

icon_twisted.gif
slu
slu
לפני 13 שנים • 14 בנוב׳ 2010

נסי את זה

slu • 14 בנוב׳ 2010
הוא איכותי ביותר, קלוע עור לכל אורכו. משקל נוח מאוד ומרשים מכל בחינה.
אי אפשר שלא להתאהב בו.
המחיר יקר אבל שווה. אם נרשמים לאתר הם מעדכנים לגבי מבצעים וכד'..(בכריסטמס יש להם תמיד מבצעים מעולים).
http://www.extremerestraints.com/whips_68/iditarod-single-tail-whip_2089.html
Bent
לפני 13 שנים • 15 בנוב׳ 2010

Re: נסי את זה

Bent • 15 בנוב׳ 2010
slu כתב/ה:
אי אפשר שלא להתאהב בו.
המחיר יקר אבל שווה. אם נרשמים לאתר הם מעדכנים לגבי מבצעים וכד'..(בכריסטמס יש להם תמיד מבצעים מעולים).

סלו,

לדעתי, ממה שרואים בתמונה, נראה כאחד השוט הנחותים שראיתי, צר לי לא להסכים איתך, הקליעה בסופו של השוט נוראית ומאבדת את ההצרה הדרושה לגמישות כדי להנחית מכה מדוייקת, ה CRACK או ה FALL אני לא בטוח מה מראים בתמונה מרוסק לרסיסים, אני לא הייתי נוגע בשוט שבתמונה בלי לשפץ אותו.

בכלל, לא הייתי קונה סינגל טייל שלא אצל יצרן בעל שם.

במאמר שפעם כתבתי עם זכרוני אינו מטעהיש לינקים ליצרנים מומלצים, עם לא, מי שצריך מוזמן לשאול.

אבל בסכנה לשעמם את כולכם לדמעות, אני אחזור על עצמי, סינגל טייל לא לומדים לבד.
סינגל טייל לא קונים לבד.
סינגל טייל מסוכן.

אחרי כול זה סינגל טייל למי שמוכן להשקיע את הזמן וללמוד בכבוד, זה אחד הדברים הכי כיפיים בעולם.

בהצלחה לכולכם
slu
slu
לפני 13 שנים • 15 בנוב׳ 2010

Re: נסי את זה

slu • 15 בנוב׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
slu כתב/ה:
אי אפשר שלא להתאהב בו.

סלו,

לדעתי, ממה שרואים בתמונה, נראה כאחד השוט הנחותים שראיתי, צר לי לא להסכים איתך, הקליעה בסופו של השוט נוראית ומאבדת את ההצרה הדרושה לגמישות כדי להנחית מכה מדוייקת, ה CRACK או ה FALL אני לא בטוח מה מראים בתמונה מרוסק לרסיסים, אני לא הייתי נוגע בשוט שבתמונה בלי לשפץ אותו.

בכלל, לא הייתי קונה סינגל טייל שלא אצל יצרן בעל שם.....

בהצלחה לכולכם

מסכימה איתך. התמונה לא עושה לו צדק בכלל.
ידיד קנה אחד ואני מייד התקנאתי ורכשתי גם.
הוא עשוי אגב עבודת יד. ואם היית רואה אותו, היית מבין.
הרבה יותר ארוך מהנראה והעור סופר איכותי.
היה לי כבר אחד מארצות אירופה בעבודת יד.. זה השחור עולה עליו.
ממליצה בחום. זהו.
S