בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

26.11.10 CFNM 2 FEMDOM PLAY PARTY

ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 12 בנוב׳ 2010

Re: שבת

ניקי666 niki • 12 בנוב׳ 2010
[quote="ginex"]שלום
אני מאאאאאאד בקטע של זה אבל גם שומר שבת. אולי יש למישהיא או משהו רעיון איך אפשר להגיע בלי לחלל שבת? אפשר לשלם מראש? אפשר לישון איפה שהוא אותו לילה כדי לא לחזור ברגל עד רמת גן? אני אשמח להמכר למישהי שגרה באזור ושתיתן לי לשמור שבת תחת מלכותה ואם יש משהו שהיא רוצה לעשות לעבדה או שעבדה תעשה שנוגד שמירת שבת אשמח לפצות אותה בשיעבוד יתר אחרי השבת כך שאני לא בהכרח רכוש פחות שווה כי תקבלי יותר זמן של עבדות... נשמע סביר? [/quote

אתה רציני icon_eek.gif ,מפריע לך לנסוע בשבת ולשלם בשבת אך אין לך בעייה לבלות בשבת במסיבת סאדו ..אני בעד שאיש איש באמונתו יחיה אבל ..
דחיLK
לפני 13 שנים • 13 בנוב׳ 2010
דחיLK • 13 בנוב׳ 2010
ניקי,הבנת הנקרא..נייקי..
הבחור שאל איך יוכל לשלם מראש,ואם יש דרך שיוכל להגיע -מבלי-לנסוע בשבת
אולי הוא מתכוון לקנות כרטיס מראש
ולישון במלון?

כל הפוסל במומו פוסל

ותחשבו על זה.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 13 בנוב׳ 2010
מומו שמומו ..אני הבנתי מצויין .

השבת נזכרת לראשונה כיום מיוחד כבר בתחילת התנ"ך. לפי הכתוב, ביום זה נפסקה בריאת העולם, ואלוהים שבת מכל מלאכתו:

ויכֻלוּ השמים והארץ, וכל צבאם. ויכל אלוהים ביום השביעי מלאכתו אשר עשה, וישבות ביום השביעי מכל מלאכתו אשר עשה. ויברך אלוהים את יום השביעי ויקדש אותו, כי בו שבת מכל מלאכתו, אשר ברא אלוהים לעשות.

לאורך ההיסטוריה היהודית כולה מהווה השבת מרכיב חשוב ביהדות. הכרזת השבת כיום מנוחה מחייב מופיעה בתורה במצווה הרביעית בעשרת הדיברות:

זָכוֹר אֶת יוֹם הַשַׁבָּת לְקַדְּשׁוֹ. שֵׁשֶׁת יָמִים תַּעֲבֹד וְעָשִׂיתָ כָּל מְלַאכְתֶּךָ. וְיוֹם הַשְּׁבִיעִי שַׁבָּת לַה' אֱלֹהֶיךָ לֹא תַעֲשֶׂה כָל מְלָאכָה אַתָּה וּבִנְךָ וּבִתֶּךָ עַבְדְּךָ וַאֲמָתְךָ וּבְהֶמְתֶּךָ וְגֵרְךָ אֲשֶׁר בִּשְׁעָרֶיךָ. כִּי שֵׁשֶׁת יָמִים עָשָׂה ה' אֶת הַשָּׁמַיִם וְאֶת הָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם וַיָּנַח בַּיּוֹם הַשְּׁבִיעִי עַל כֵּן בֵּרַךְ ה' אֶת יוֹם הַשַּׁבָּת וַיְקַדְּשֵׁהוּ.

אם כך אנו רואים כי שמירת השבת אינה מסתכמת בלא לשלם או לא לנסוע ,מדובר ביום קדוש
למי שמאמין שאלוהים ברך אותו ,בברכה הוא לא התכוון לשמור שבת תוך כדי התהוללות
בפליי פארטי פאמדומי
Alexey90210​(מתחלף)

טוב חברים!!

Alexey90210​(מתחלף) • 13 בנוב׳ 2010
כי רב עובדיה יוסף של CFNM הישראלי.. תרשו לי לסיים את הדיון על נושה קדושה בפוסט הזה..
בראשית כל זה..

כל אחד שומר שבט (או לא) בדרך שבא לו..
אני מכיר מישהו שהיה מעשן כבד של בנגים, אז בשביל לא להדליק בנג היה רק גומר את העדים בסוף של הבאנג לכל אחד מהחברי.. אכן זה נירה לי מטופש, אבל (כי רב עובדיה יוסף של CFNM הישראלי) אני חייב לציין שעם מישהו רוא קבלת מכות כי דבר קדוש, אז אכן מותר לו לקבל מקות בשבט..

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
מה שאני הצעתי לבחורצ'יק (בהודעה פרטית) תקנה קרטיס יום אחד קודם, ותגיע באופניים..
עם הוא היה גר בבאר שבע, הייתי ממליץ לו על מומו-הוסטל.. אבל הוא לא..
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

תורה » ספר דברים » פרק כח » פסוק נט
"וְהִפְלָא יְהוָה אֶת מַכֹּתְךָ וְאֵת מַכּוֹת זַרְעֶךָ מַכּוֹת גְּדֹלוֹת וְנֶאֱמָנוֹת וָחֳלָיִם רָעִים וְנֶאֱמָנִים."

תורה » ספר דברים » פרק כט » פסוק כא
"וְאָמַר הַדּוֹר הָאַחֲרוֹן בְּנֵיכֶם אֲשֶׁר יָקוּמוּ מֵאַחֲרֵיכֶם וְהַנָּכְרִי אֲשֶׁר יָבֹא מֵאֶרֶץ רְחוֹקָה וְרָאוּ אֶת מַכּוֹת הָאָרֶץ הַהִוא וְאֶת תַּחֲלֻאֶיהָ אֲשֶׁר חִלָּה יְהוָה בָּהּ."

כתובים » ספר דברי הימים ב » פרק ב » פסוק ט
"וְהִנֵּה לַחֹטְבִים לְכֹרְתֵי הָעֵצִים נָתַתִּי חִטִּים מַכּוֹת לַעֲבָדֶיךָ כֹּרִים עֶשְׂרִים אֶלֶף וּשְׂעֹרִים כֹּרִים עֶשְׂרִים אָלֶף וְיַיִן בַּתִּים עֶשְׂרִים אֶלֶף וְשֶׁמֶן בַּתִּים עֶשְׂרִים אָלֶף."

תורה » ספר ויקרא » פרק יג » פסוק כד
"אוֹ בָשָׂר כִּי יִהְיֶה בְעֹרוֹ מִכְוַת אֵשׁ וְהָיְתָה מִחְיַת הַמִּכְוָה בַּהֶרֶת לְבָנָה אֲדַמְדֶּמֶת אוֹ לְבָנָה."

=> לכן לקבל מכות - זה דבר מאוד קשר, במיחד בשבט!!!
מלכה כחולה​(שולטת)

יאמי יאמי

מלכה כחולה​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2010
מסיבה קודמת היתה מעולה!
ונראה כי הבאה הולכת להיות הרבה יותר "פצצתית" icon_smile.gif
לא לשכוח לרשום אותי + 2.
נשיקה וחיבוק אלכסיי מתוק קטן.
Tish Adams
Tish Adams • 13 בנוב׳ 2010
אלכסיי מותק,
שיהיה בהצלחה בארגון המסיבה ושיהיה המון כיף.
אשתדל מאוד להגיע.
}{
diablo666​(שולט)
לפני 13 שנים • 14 בנוב׳ 2010

אני מציע ..

diablo666​(שולט) • 14 בנוב׳ 2010
זהו ... אני מציע להקים אתר חדש ... הכלוב לשומרי שבת .. אולי נקרא לו "כלוב הקודש" או בכלל בית כלובסת (שילוב של כלוב ובית כנסת )
מעניין מה יכתבו שם בפורומים .. חחחחחחחחחח ... גדול

מה שהכי חשוב חייבים להוציא פסק הלכה שלקבל מכות בשבת זו עבודת קודש .. (לפי הפרשן הצדיק רבי אלכסי החיטי )
חחח קרעתם אותי מצחוק כאן שעה שלמה ..

תבורכו ..

קראתי כאן כבר יותר מדי פסוקים באמצע הלילה .. (מסוכן לשטן לקרוא כאילה פסוקים באמצע הלילה )
icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
המלכה קמילה
לפני 13 שנים • 15 בנוב׳ 2010

Re: 26.11.10 CFNM 2 FEMDOM PLAY PARTY

המלכה קמילה • 15 בנוב׳ 2010
Alexey90210 כתב/ה:
מסיבה שנייה!! CFNM FEMDOM PLAY PARTY
המסיבה שמוקדשת לשליטה נשית בלבד
CFNM = Clothed Females Naked Males
FEMDOM = Very Dominant Female and Very Submisive Male
PLAY PARTY - זה ההיפך ממסיבת פטיש שאנחנו מכירים, זה ערב משחקים!!
לכל הסאבים האחרים - ידביקו מדבקה שבה יהיה רשום - מה ניתן ומה לא ניתן ומה גם רצוי.
או בהודעה פרטית אליי
או בפייסבוק event.php?eid=160830620614850
בשעה 3:00 תהיה מכירה של עבדים ל 24 שעות לחלקם אין בעיה עם השפלות במקומות ציבוריים..))
זה הולך החל מ-1 ש"ח - וטוסיק שלי לא יוכל לסלוק כרטיסי אשראי בשעה הזאת אחרי ש..... לכן זה רק במזומן
מיותר לציין, שאת הכסף מהמכירה אני לא תורם לאף אחד - אלא לוקח לעצמי..

דבר קטן נוסף.. במסיבה האחרונה (במקרה או לא) הגיעה חבורה מקסימה של 7 וניליות (לא בעסק בכלל) - זאת הייתה מסיבת רווקות, שהשתעשעו עם הסאבים כמו ילדות בנות 4 עם הבובות.. לדעתי הן נהנו יותר ממה שהן היו נהנות במועדון חשפנים.. מה שבטוח שזאת שמתחתנת תדע מה לעשות עם בעלה אחרי החתונה..)).. בקיצור אם ה-26 בנובמבר נופל בדיוק שבוע לפני שהחברה שלך מתחתנת - תספרי לה על CFNM..