בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אדונים יש פה בכלל

שבירה​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004

דום 31

שבירה​(נשלטת) • 27 באפר׳ 2004
מעניין, כשקראתי את התגובה שלך לראשונה התרגזתי, אך בקריאה שניה אני מסכימה עם כל מילה. ההגדרות הן באמת כוללניות מדי, ואולי יש מקום להבדיל בין דום (שולט?), מאסטר (אדון?) וטופ, למשל. או בין סאבית, שפחה ובוטום.
מעניין למה לא עושים את זה. אולי כיוון שאנשים משתנים כל הזמן? דום הופך למאסטר, סאבית הופכת לשפחה?
או אולי כיוון שזה תהליך אינסופי - אחרי שנשבור את הגדרות-האב לתת-הגדרות, הרי קיים עוד עולם שלם של הגדרות שאפשר להיכנס אליהן (עושה את זה ולא את זה, 24/7 או רק סשנים בודדים וכיו"ב). ז"א, הגדר את עצמך כשולט וכתוב את כל השאר בפרופיל האישי, וכולם מרוצים.

אבל לא בדיוק. בנוגע לטופים ובוטומים, אני סקרנית לדעת - כטופ שאינו דום, האם אתה מוצא עניין בנושאים בהם דנה קהילת הבדסמ (כמו באתר הזה, למשל)? הרי הדרך בה אתה חווה את העולם הזה שונה מאוד מהדרך בה אני, למשל, חווה אותו. ז"א, אני (או מישהי כמוני) ואתה (או מישהו כמוך) לאו דווקא בעלי מכנה משותף יותר גדול מאשר יש לי עם בחורים ונילים לגמרי (והרי הרבה בחורים ונילים הם טופים).
חצי אדון
לפני 20 שנים • 27 באפר׳ 2004
חצי אדון • 27 באפר׳ 2004
לדעתי יש כאן בסך הכל חצי אדון...
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 באפר׳ 2004
קליבר​(שולט) • 28 באפר׳ 2004
icon_twisted.gif אני מעריך שיש כאן רבע של חצי אדון וגם זה בגרמים ..
רב תכליתי
לפני 20 שנים • 28 באפר׳ 2004

אדון אמיתי

רב תכליתי • 28 באפר׳ 2004
אני חושב שוי אי פי הוא אדון אמיתי , כל השאר הם חובבנים שמיתחזים לאדון האמיתי,
בכלל יש אומרים שהאדון האמיתי וי אי פי הוא ממציאי השליטה וממיסדיי השעשוע ,
אילו היתה עיר של BDSM אזיי הרחוב הראשי בה היה קרוי על שמו ובבית המחוקקים היה תלוי דיוקנו , ילדים היו לומדים בבתי הספר את הגיגיו ומשפטי חוכמתו היו נכתבים על שלטי ענק .
זכות גדולה נפלה בחלקנו ( וגם בחלקם של קוראי תפוז ) שאדון אמיתי כל כך מקדיש מזמנו בכדי להאיר לנו את הדרך.

כל הכבוד וי אי פי - אדון אמיתי עלה והצלח
דום31​(שולט)
לפני 20 שנים • 8 במאי 2004

Re: דום 31

דום31​(שולט) • 8 במאי 2004
שבירה כתב/ה:

...
אבל לא בדיוק. בנוגע לטופים ובוטומים, אני סקרנית לדעת - כטופ שאינו דום, האם אתה מוצא עניין בנושאים בהם דנה קהילת הבדסמ (כמו באתר הזה, למשל)? הרי הדרך בה אתה חווה את העולם הזה שונה מאוד מהדרך בה אני, למשל, חווה אותו. ז"א, אני (או מישהי כמוני) ואתה (או מישהו כמוך) לאו דווקא בעלי מכנה משותף יותר גדול מאשר יש לי עם בחורים ונילים לגמרי (והרי הרבה בחורים ונילים הם טופים).

איך אני חווה את העולם הזה ? שאלה טובה.
רוב הדברים שדנים פה מעניינים אותי אבל פחות מה שנוגע למה שבשבילי הוא קיצוניות. יש דברים שנראים לי כמו רצינות יתר אבל ברור לי שבשביל אחרים אלו דברים שחשובים להם ושחס וחלילה לא ייתיחסו למלעיזים.
אני לא לא מזדהה עם המלה דום. טופ נראה לי ככינוי מתאים יותר. הפרשנות שאני נותן למלה הזו היא מישהו שבין ונילה קינקי לבין דום שלא 24/7. צריך לבקש מהאקדמיה ללשון העברית לעשות סדר במושגים.

ל-Bunty
יושרו ההדורים ביננו.
DOM Perignon​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 במאי 2004
DOM Perignon​(שולט) • 10 במאי 2004
דום31 כתב/ה:
אני לא רואה את עצמי צריך להתנצל בפני מישהו ובטח שהתואר מתחזה גם לא ראוי לי. יש כל מיני יצרים וצרכים בכל מיני עוצמות וחבל שבמקום סובלנות קבלה והבנה מנסים לייצר פה הוקעות...

אם אנו מרגישים שלתופעות מסויימות אין אף מלה מתאימה זה רק אומר שצריך להמציא מלה חדשה. אם התגלה איזשהו חרק לא מוכר באפריקה אז אנחנו לא נאשים אותו שהוא זבוב מתחזה או שפירית מזוייפת אלא נמציא לו איזשהו שם חדש כמו "זבופירית".

מצד אחד אני מאד בעד זבופיריות ומאד נגד העדר הסובלנות כלפיהן. אבל מצד שני אני מאד נגד כל אותם אלו שלא מבינים שלשלוט פירושו לקחת אחריות. לפני שיצאתי מהארון והכרזתי על עצמי כשולט שאלה אותי ידידה טובה אם אני מוכן לקחת אחריות מלאה על אדם אחר. רק אחרי שעניתי לעצמי שכן הוספתי לכינוי שלי את ההגדרה (שולט).

DOM Perignon.
lain
לפני 20 שנים • 19 במאי 2004
lain • 19 במאי 2004
perignon- אהבתי מאוד את התייחסותך לגבי האחריות ומהותה בבדס"מ.
שמחה לראות מאסטרים המכירים בכך.
moonstone​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 20 במאי 2004
moonstone​(נשלטת) • 20 במאי 2004
מכייוון שהתפטרתי מתפקידי אני מרגישה נח יותר להגיב עכשו.
לאחר ספירה אחד על אחד אני שמחה להגיד לכם שיש פה
5 אדונים בלבד.

כל היתר מבחינתי הם לא icon_exclaim.gif
נבט{marlena}
נבט{marlena} • 20 במאי 2004
moonston

בבקשה תחזרי לתפקידך ותחסכי מאיתנו את דעתך. לאף אחד לא איכפת.
פנתי​(נשלטת)
פנתי​(נשלטת) • 20 במאי 2004
ברשותכם כמובן, (וגם אם לא תרשו...)

אני רוצה להדגיש שוב את מה שטחנתי לכם כבר בעבר.

אף אחד לא יכול להעיד על עצמו אם הוא כן דום או לא דום.

עם כל הכבוד (ומי שיגיד לעצמו עכשיו - "ויש כבוד" שיתן לעצמו גם כאפה על הדרך)

דום, אדון, מאסטר, שולט, וכל כינוי באשר הוא ניתן לאדם בזכות הסאבית, השפחה שלו.

בבואתה שלה הוא האדון.

כאשר יש למישהו סאבית, שנתונה לו ומשוייכת אליו הוא הופך לדום. אין זה משנה אם הוא שם את הכינוי "דום" "מאסטר" "שולט" או מצידי "רועה כבשים"

והאמת היא, וזה דיי מפתיע, שאני את הדום שהיה לי, הכרתי דרך צ'ט של אתר מעאפן. ובאמת - הוא היה ה-כ-י דום בעולם... ובכלל דיברנו על הים... כמה מפתיע... icon_biggrin.gif אז מי יכול לקום ולקבוע שהוא לא "דום" או כן "דום" ?

נקודה קטנה למחשבה,

יום מקסים,
פנתי