לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

cai
cai
לפני 13 שנים • 16 בנוב׳ 2010

Re: מכיוון שעורך המגזין

cai • 16 בנוב׳ 2010
[quote="Brave Dwarf"]
חתולה פושטקית 1607 כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:

את תפקידו של העורך מגדירים בעלי האתר. אז ביום שהם יסבירו לי מה המנדט שלו, אני אדע לשפוט אותו. את יודעת מה תפקידו כי את בועדת ההיגוי של האתר? או בועדת הגירוש?

זהו. שבתור מנויית זהב - אני אחת מהבוסיות שלו! לא נאה לו? שיתפטר.

קוקי. השתגעת.
זה שאת חברה בכלוב, מעניק לך את הזכות לבקש יפה. אולי אפילו הזכות לקבל תשובות למה כרגע אין עדכונים.
"בוסית" ו "יתפטר" אינן מילים מתאימות לכאן.

חתולונת, בואי נהפוך את היוצרות לרגע ונצא מנקודת הנחה שאת היא זאת שעורכת את המגזין בהתנדבות. ושכרגע נו ממש אין לך זמן לקרוא עשרים סיפורים ביום או שלחילופין, אין לך חומר שלדעתך מתאים לפרסום ואני (הגמד האמיץ הרע והאכזר
(מנגינונת? ניסית לשלוח לעורך IM? אולי בפעם הבאה לנסות לשוחח עמו ולשאול אותו טרם מתחילים עוד מהומה בנדון. לא?)

אני דווקא שלחתי לו הודעה לפני איזה שבועיים. לא קיבלתי תשובה. זה מבאס קצת.

זה לא קטע של "מגיע לי מגזין". אבל גם לרצות לפרסם פה סיפורים זה לנסות לתרום לאתר (כי לא תהיה לכותבים תהילת עולם מזה, כן? והיה אפשר לפרסם את אותם סיפורים בפורום או בבלוג). ואפילו לקבל תגובה כמו, "לצערנו, הסיפור שלך לא עומד בסטנדרטים של מגזין הכלוב" היה יכול להיות נחמד יותר משום תגובה.
Bent

Bent • 16 בנוב׳ 2010
הדבר היחיד שעומד נגד עיני, הוא שהמגזין יהיה "פורח ומלבלב" כמובטח, שתחלופת החומרים בו תהיה מהירה ולא פעם ביובל. אין לי מושג איך ג"ג כאדם, אך ממה שראיתי אותו כעורך - הוא לוקה בתפקידו.

עכשיו בוא ננסה לחשוב - אם המקרה הזה היה קורה בשוק החופשי - מה היה קורה עם עורך שלא מתפקד, בנט?

בוודאות אני יכולה לומר שיש הרבה מאוד יוצרים טובים, שמשום מה חומריהם לא מגיעים למגזין, ומשום מה אין תחלופה של היצירות המוצגות בו.

לא חבל?

כמה חבל, שלמראה הכי קטן של ביקורת, בנט, התנהגת כמו כולם - רצת להתקפה ונכנסת למגננה.

סה"כ עצוב לי מאוד לראות, שאנשים פשוט לא מסוגלים לקבל פה ביקורת בונה כשהיא באה מהלב.

עצוב.

הדבר היחיד נגד עיניך הוא דעתך, ונכונתה או צדקתה אינה משנה כהוא זה.

צר לי יותר שעדיין לא הבנת, פושטקית תהיי בתואר מול עצמך, בעייה שלך.

ביקורת לא הבעת, לא הפעם, אלא נאצה ושנאה, את העפת ופיטרת.

אז קחי ביקורת בונה, תתנצלי, או לפחות תודי בטעות, ותרדי מהעץ, ועל תסיטי את הדיון ממך אלי.

אני לא מבין עד כמה קשה לך לקבל שאת, לא אנשים טעית.

סליחה, תודה, שלום.

אחרי שתתנצלי אשמח לעזור לך לבחון דרכים לשפר את השירות של המגזין, לעזור לג"ג, לשדרג את המערכת.

חתולה הבנת? לפטר ולהעיף, זה הנושא!!!!!!!!!!!!!!!! זה מקור ההתלהמות שלי, זו הדרישה, השפה שבפיך.
להבה חשופה

לפרגן זו לא מילה גסה.!!

להבה חשופה • 16 בנוב׳ 2010
ראשית, לא קראתי את כל 25 דפים של השרשור.

מהמעט שקראתי. יכולה אני לומר שיש כאן אנשים שעושים עוול ענקי ל ג"ג. מעבר להיותו כותב מצויין,

ג"ג, לקח על עצמו לעורך את המגזין. מקדיש מזמנו הפרטי לשם כך. עושה כמייטב יכולתו {כך אני מאמינה}.

לכתוב: "זהו. שבתור מנויית זהב - אני אחת מהבוסיות שלו! לא נאה לו? שיתפטר"..

ממתי, מנויי זהב הם "בוסים" של האתר \ מגזין האתר?.

לכתוב לעורך המגזין : "אה, ועוד משהו - יועף העורך הנוכחי לאלתר!!".

ודאי, שזו אינה הדרך, לא מגיע ל ג"ג. שמשקיע מזמנו, יכולתו ומרצו למען המגזין.

האם משהו מכם, פנה לג"ג, במסר אישי או מייל לשאול מדוע "המגזין תקוע"?.

האם הצעתם לג"ג, הצעות, רעיונות, שלחתם סיפורים למגזין?.

לכתוב, "ביקורת בונה" להתלהם, ודאי אינה הדרך הנכונה והראויה לעודד את עורך המגזין.

לפרגן זו לא מילה גסה. ויש על מה לפרגן.!

להבה חשופה.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 19 בנוב׳ 2010

[quote="חתולה פושטקית 1607"]
bent_wordsmith כתב/ה:

את תפקידו של העורך מגדירים בעלי האתר. אז ביום שהם יסבירו לי מה המנדט שלו, אני אדע לשפוט אותו. את יודעת מה תפקידו כי את בועדת ההיגוי של האתר? או בועדת הגירוש?

תגידי חתולה לא התבלבלת קצת?
מה זו התגובה הזו? ממתי הכלוב בבעלותך וג"ג הוא עובד שלך ששמת את עצמך
לבוסית שלו ודורשת את פיטוריו? אם זכור לי נכון להיות עורך המגזין הינה עבודה התנדבותית
ולא את בתור מנויית זהב ולא אף אחד אחר, למעט כלובי אולי, הינם הבוסים שלו.

לא מבינה מאיפה החוצפה הזו לכתוב כזו התלהמות, ולא אל תנסי לשים את דברייך
תחת איצטלת "הביקורת הבונה"-כי הם רחוקים מזה, הם השתלחות ברורה
ולא מובנת בעליל.
אגב, איני מכירה כלל את ג"ג, כך שלא תוכלי "להאשים" אותי בקרבה כזו או אחרת
אליו,דברייך אינם במקומם ואינם מוסיפים כבוד לא לך ולא לשרשור הזה.

את מודאגת מגורל המגזין? קחי את ניהולו עלייך במקום להשתלח בעורך שלו.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 20 בנוב׳ 2010

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2010
[quote="Brave Dwarf"]
bent_wordsmith כתב/ה:

קוקי. השתגעת.
זה שאת חברה בכלוב, מעניק לך את הזכות לבקש יפה. אולי אפילו הזכות לקבל תשובות למה כרגע אין עדכונים.

חתולונת, בואי נהפוך את היוצרות לרגע ונצא מנקודת הנחה שאת היא זאת שעורכת את המגזין בהתנדבות. ושכרגע נו ממש אין לך זמן לקרוא עשרים סיפורים ביום או שלחילופין, אין לך חומר שלדעתך מתאים לפרסום ואני (הגמד האמיץ הרע והאכזר) מתחיל להכות על חזי ולצרוח פה בשרשור: "אני הבוס שלה! שתתפטר אם אינה יכולה למלא אחר דרישותיי!"

זה...לא היית רואה בהתנהגות שלי פסול?

(מנגינונת? ניסית לשלוח לעורך IM? אולי בפעם הבאה לנסות לשוחח עמו ולשאול אותו טרם מתחילים עוד מהומה בנדון. לא?)

זהו, שה"כרגע" הזה נמשך לנצח. למה אנחנו צריכים לסבול בדיוק? אנחנו לא ראויים למגזין שווה שמזיז חומרים שיש לו בתדירות הולמת?

חוסר פרגון? אני יוצרת בעצמי, על מה יש לי להלין? על כך שחומרים של אנשים מוכשרים כמו חניבעל וכמו אלפי אחרים לא רואים אור במגזין?

האמת? לא תכופפו אותי. אני אמשיך לומר את מה שיש לי לומר, רק שעם הזמן אני מתעדנת ופחות מתלהמת.

ודבר נוסף: מי שלא מסכים עם כך שברגע ששילם מנוי זהב יש לו "מניות" בצורה מסוימת במגזין, ואיזושהי אמירה לגביו, אז כנראה לא כל כך הבין את מהות הכסף שהוא משלם.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 20 בנוב׳ 2010
[quote="חתולה פושטקית 1607"]
Brave Dwarf כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:

קוקי. השתגעת.

חתולונת, בואי נהפוך את היוצרות לרגע ונצא מנקודת הנחה שאת היא זאת שעורכת את המגזין בהתנדבות. ושכרגע נו ממש אין לך זמן לקרוא עשרים סיפורים ביום או שלחילופין, אין לך חומר שלדעתך מתאים לפרסום ואני (הגמד האמיץ הרע והאכזר) מתחיל להכות על חזי ולצרוח פה בשרשור: "אני הבוס שלה! שתתפטר אם אינה יכולה למלא אחר דרישותיי!"

זה...לא היית רואה בהתנהגות שלי פסול?

זהו, שה"כרגע" הזה נמשך לנצח. למה אנחנו צריכים לסבול בדיוק? אנחנו לא ראויים למגזין שווה שמזיז חומרים שיש לו בתדירות הולמת?

חוסר פרגון? אני יוצרת בעצמי, על מה יש לי להלין? על כך שחומרים של אנשים מוכשרים כמו חניבעל וכמו אלפי אחרים לא רואים אור במגזין?

האמת? לא תכופפו אותי. אני אמשיך לומר את מה שיש לי לומר, רק שעם הזמן אני מתעדנת ופחות מתלהמת.

ודבר נוסף: מי שלא מסכים עם כך שברגע ששילם מנוי זהב יש לו "מניות" בצורה מסוימת במגזין, ואיזושהי אמירה לגביו, אז כנראה לא כל כך הבין את מהות הכסף שהוא משלם.

את צודקת. לולי היתי גמד, לבטח הייו מנסים לכופף גם אותי. אבל בגלל זה אני גמד, דווקא להם!
עזבי אותך משטויות. אם את סובלת אז את מפטרת ומנקרת עיניים עם קונגו? ואחר כך גם קוראת לזה ביקורת בונה? בפעם אחרונה שבדקתי, גיליתי שככה הורסים חגורה של בטון מזויין.

תנשמי בין בלוק לבלוק. האבק לא טוב לבריאות.
להבה חשופה
להבה חשופה • 20 בנוב׳ 2010
ציטוט:"האמת? לא תכופפו אותי. אני אמשיך לומר את מה שיש לי לומר, רק שעם הזמן אני מתעדנת ופחות מתלהמת.

ודבר נוסף: מי שלא מסכים עם כך שברגע ששילם מנוי זהב יש לו "מניות" בצורה מסוימת במגזין, ואיזושהי אמירה לגביו, אז כנראה לא כל כך הבין את מהות הכסף שהוא משלם".

אף אחת\ד לא מנסה "לכופף" אותך.

דרכך, להביע דעתך פתוחה בפנייך. מאידך לכתוב דברייך, "לעמוד על בריקדות הכלוב", לצעוק טרליון וזליון פעמים לא אומר שאת צודקת {...."מהות הכסף שהוא משלם".}.

להזכירך, הכלוב אתר פרטי. מנויי זהב, מקבלים פרבלגיות שכלובי, {להזכירך בעל האתר} מוצא לנכון להעניק להם בגין זאת.

בהפוך על הפוך. כיצד היית חשה אם את היית עורכת המגזין והיית קוראת את כל התגובות הללו?

"אל תעשה לחברך את השנוא עליך"!!.

שבת שלום.

להבה חשופה.
*מנגינה*{התווים שלו}

חזרה לנושא

*מנגינה*{התווים שלו} • 20 בנוב׳ 2010
רחפנית כתבה לחתולונת:
"את מודאגת מגורל המגזין? קחי את ניהולו עלייך במקום להשתלח בעורך שלו. "

לעצם העניין ( בלי להתייחס לתגובות של חתולונת)
יש חברים שרצו לקבל על עצמם את ניהול המגזין ואפילו הביעו זאת בשרשור הנוכחי.
יש חברים שרצו לעזור לעורך.
הניהול נשאר בידיים שלו בלבד, כי זו החלטה של כלובי והוא המנהל.
חברים שולחים חמרים ( גם אני שלחתי), ראויים לפירסום או לא, זה לשיקול העורך, אבל נוכח קיבעונו של המגזין, האם כל מה שנשלח עד כדי כך לא ראוי לפירסום?
העובדות הן שהמגזין מקובע.
אפשר לעשות עם זה משהו או להשלים עם המצב?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 בנוב׳ 2010
נניח שיש לי מנוי לידיעות שעולה יותר מ15 ש"ח לחודש האם זה הופך אותי לבעלת מניות?
הלוואי.
כלובי לא הנפיק פה כלום וגברת, אין לך שום בעלות על האתר. ב15 ש"ח מה שיש לך זה בדיוק מה שכלובי מפרסם.
לעניין עורך המגזין ושאר הדברים, נהיה פה איזה בון טון של ליבב מגיע לי כי אני נמצא פה ונראה לי אנשים קצת איבדתם פרופורציה.
מותר לכם להביע את דעתם אבל מפה ועד לנהל לכלובי את האתר, לפטר עורכים, להחליט כמה זמן ומה יכתב כששולחים הודעה ללא מנוי זהב זאת כבר חוצפה.
שבת שלום ולכו תסשנו מישהו שירד קצת הלחץ.
Brave Dwarf

Re: חזרה לנושא

Brave Dwarf • 20 בנוב׳ 2010
*מנגינה* כתב/ה:
רחפנית כתבה לחתולונת:
"את מודאגת מגורל המגזין? קחי את ניהולו עלייך במקום להשתלח בעורך שלו. "

לעצם העניין ( בלי להתייחס לתגובות של חתולונת)
יש חברים שרצו לקבל על עצמם את ניהול המגזין ואפילו הביעו זאת בשרשור הנוכחי.
יש חברים שרצו לעזור לעורך.
הניהול נשאר בידיים שלו בלבד, כי זו החלטה של כלובי והוא המנהל.
חברים שולחים חמרים ( גם אני שלחתי), ראויים לפירסום או לא, זה לשיקול העורך, אבל נוכח קיבעונו של המגזין, האם כל מה שנשלח עד כדי כך לא ראוי לפירסום?
העובדות הן שהמגזין מקובע.
אפשר לעשות עם זה משהו או להשלים עם המצב?

אם כך, אולי השרשור היה אמור להיות מופנה לכלובי?
אולי ג"ג, כפי שציינה פרלין, יתר על המידה בררן (ואני מבין אותו. בגדול, למשל, איני מגיב בבלוגים בהם מגיבים אנשים שאיני מעריך. כי אם הם מעריכים את הכותב, סימן שמשהו אצלי דפוק) או לחילופין אל חברי הכלוב כדי שיצביעו בנושא חשיבותו של המגזין מבריק.

פעם, לפני חצי שנה לערך, בחור מקסים כתב בבנות על הבנים פרק ראשון של סיפור. הרעיון היה עוצר נשימה, אבל הניסוח היה מזעזע. הצעתי לו לעבוד ביחד על הפרק השני. חשבתי שזאת שטות ועניין של מה בכך. BEEP. טעות. אני נהניתי מכל רגע אמנם אבל עריכה זאת עבודה לא פשוטה.

אז בואו נחשוב ביחד אם אנחנו רוצים שסיפורים עלגים ייצגו את הכלוב. ואם לא, מי הוא זה שיחליט מתי עלגים ומתי הם לאו. ואז למה ג"ג אינו מתאים לתפקיד הזה. (-: