ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עתידו של המגזין

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 20 בנוב׳ 2010

Re: חזרה לנושא

Brave Dwarf כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
רחפנית כתבה לחתולונת:
"את מודאגת מגורל המגזין? קחי את ניהולו עלייך במקום להשתלח בעורך שלו. "

לעצם העניין ( בלי להתייחס לתגובות של חתולונת)
יש חברים שרצו לקבל על עצמם את ניהול המגזין ואפילו הביעו זאת בשרשור הנוכחי.
יש חברים שרצו לעזור לעורך.
הניהול נשאר בידיים שלו בלבד, כי זו החלטה של כלובי והוא המנהל.
חברים שולחים חמרים ( גם אני שלחתי), ראויים לפירסום או לא, זה לשיקול העורך, אבל נוכח קיבעונו של המגזין, האם כל מה שנשלח עד כדי כך לא ראוי לפירסום?
העובדות הן שהמגזין מקובע.
אפשר לעשות עם זה משהו או להשלים עם המצב?

אם כך, אולי השרשור היה אמור להיות מופנה לכלובי?
אולי ג"ג, כפי שציינה פרלין, יתר על המידה בררן (ואני מבין אותו. בגדול, למשל, איני מגיב בבלוגים בהם מגיבים אנשים שאיני מעריך. כי אם הם מעריכים את הכותב, סימן שמשהו אצלי דפוק) או לחילופין אל חברי הכלוב כדי שיצביעו בנושא חשיבותו של המגזין מבריק.

פעם, לפני חצי שנה לערך, בחור מקסים כתב בבנות על הבנים פרק ראשון של סיפור. הרעיון היה עוצר נשימה, אבל הניסוח היה מזעזע. הצעתי לו לעבוד ביחד על הפרק השני. חשבתי שזאת שטות ועניין של מה בכך. BEEP. טעות. אני נהניתי מכל רגע אמנם אבל עריכה זאת עבודה לא פשוטה.

אז בואו נחשוב ביחד אם אנחנו רוצים שסיפורים עלגים ייצגו את הכלוב. ואם לא, מי הוא זה שיחליט מתי עלגים ומתי הם לאו. ואז למה ג"ג אינו מתאים לתפקיד הזה. (-:

גמד.
אני חושבת שזו פעם ראשונה בה מסכימה עם כל מילה שלך (:

ולרעיון "המהפכני" שהעלה הגמד-למה באמת אינכם פונים לכלובי,
או לחילופין מפנים שרשור זה לכלובי? למה ישר קופצים על העורך ,
ניסיתם פעם להיות בנעליו?
Brave Dwarf

Re: חזרה לנושא

Brave Dwarf • 20 בנוב׳ 2010
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
רחפנית כתבה לחתולונת:
"את מודאגת מגורל המגזין? קחי את ניהולו עלייך במקום להשתלח בעורך שלו. "

לעצם העניין ( בלי להתייחס לתגובות של חתולונת)
יש חברים שרצו לקבל על עצמם את ניהול המגזין ואפילו הביעו זאת בשרשור הנוכחי.
יש חברים שרצו לעזור לעורך.
הניהול נשאר בידיים שלו בלבד, כי זו החלטה של כלובי והוא המנהל.
חברים שולחים חמרים ( גם אני שלחתי), ראויים לפירסום או לא, זה לשיקול העורך, אבל נוכח קיבעונו של המגזין, האם כל מה שנשלח עד כדי כך לא ראוי לפירסום?
העובדות הן שהמגזין מקובע.
אפשר לעשות עם זה משהו או להשלים עם המצב?

אם כך, אולי השרשור היה אמור להיות מופנה לכלובי?
אולי ג"ג, כפי שציינה פרלין, יתר על המידה בררן (ואני מבין אותו. בגדול, למשל, איני מגיב בבלוגים בהם מגיבים אנשים שאיני מעריך. כי אם הם מעריכים את הכותב, סימן שמשהו אצלי דפוק) או לחילופין אל חברי הכלוב כדי שיצביעו בנושא חשיבותו של המגזין מבריק.

פעם, לפני חצי שנה לערך, בחור מקסים כתב בבנות על הבנים פרק ראשון של סיפור. הרעיון היה עוצר נשימה, אבל הניסוח היה מזעזע. הצעתי לו לעבוד ביחד על הפרק השני. חשבתי שזאת שטות ועניין של מה בכך. BEEP. טעות. אני נהניתי מכל רגע אמנם אבל עריכה זאת עבודה לא פשוטה.

אז בואו נחשוב ביחד אם אנחנו רוצים שסיפורים עלגים ייצגו את הכלוב. ואם לא, מי הוא זה שיחליט מתי עלגים ומתי הם לאו. ואז למה ג"ג אינו מתאים לתפקיד הזה. (-:

גמד.
אני חושבת שזו פעם ראשונה בה מסכימה עם כל מילה שלך (:

ולרעיון "המהפכני" שהעלה הגמד-למה באמת אינכם פונים לכלובי,
או לחילופין מפנים שרשור זה לכלובי? למה ישר קופצים על העורך ,
ניסיתם פעם להיות בנעליו?

אם כך, אני חושב שאת צריכה לקרוא אותי יותר. באישורו של ג"ג כמובן (-:

ועכשיו ברצינות. לו הייתי עורך, הייתי מבקש להיות צל ואם לאו אז כזה שתחת שמו יתפרסמו סיפורים שמכבדים אותי בתור עורך. מה שאומר, שהייתי מחזיר ים בסיפורים אל כותביהם להרחבה בנקודות מסויימות, תיקון של טעיות (נקרא להן הקלדה), וחיפוש אחר הפואנטה. ולמי שלא יודע, זאת חתיכת קריעת תחת. בתור מי שכותב בהרבה מאוד מקומות ולא רק בכלוב, אני יודע מה זה.

אולי באמת אין ברירה ונבקש מכלובי למנות את הפושטקית בתור עורכת. ואז כל אחד יבחר לו את הסיפור שהוא רוצה לקרוא. בתקווה שלא תפסול את התובים שביניהם כי היא נאל.

אופס. מתנצל מראש.
walking dead

Re: מכיוון שעורך המגזין

walking dead • 20 בנוב׳ 2010
חתולה פושטקית 1607 כתב/ה:

האמת? לא תכופפו אותי. אני אמשיך לומר את מה שיש לי לומר, רק שעם הזמן אני מתעדנת ופחות מתלהמת.

ודבר נוסף: מי שלא מסכים עם כך שברגע ששילם מנוי זהב יש לו "מניות" בצורה מסוימת במגזין, ואיזושהי אמירה לגביו, אז כנראה לא כל כך הבין את מהות הכסף שהוא משלם.

חתולה, לדעתך את מתבטאת בצורה פחות מתלהמת ויותר מעודנת? אנא הקפידי גם להתעדכן במשמעות של מושגים לפני שאת יורה אותם כך, לפחות דבריך ישמעו פחות מגוחכים (דווקא התבטאויתיך המעודנות והלא מתלהמות מצחיקות עד דמעות, זה כן).
בלוסום​(לא בעסק)

התנצלות פומבית

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2010
ברצוני להתנצל על הצורה בה אמרתי את הדברים בשרשור הזה. אני עומדת מאחורי התוכן של דבריי, אך לא מאחורי ההתנסחות.
Bent

הצעות לשיפור וניהול הנכתב בכלוב

Bent • 20 בנוב׳ 2010
אשמח לשמוע את דעתכם על

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=335752#335752

פתרון מערכתי שאני מקווה שהוא ישים לכול הבעיות שהועלו כאן בעבר.

תודה,

BENT
בלוסום​(לא בעסק)

Re: הצעות לשיפור וניהול הנכתב בכלוב

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בנוב׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
אשמח לשמוע את דעתכם על

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=335752#335752

פתרון מערכתי שאני מקווה שהוא ישים לכול הבעיות שהועלו כאן בעבר.

תודה,

BENT

:LIKE: icon_smile.gif

ואם אפשר להוסיף עוד סעיף שאולי יעזור - רוטציה בין כמה עורכים ראשיים.

בכל מקרה, תודה בנט על היוזמה המבורכת ועל ההשקעה והמחשבה.