בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנגן

ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 19 בנוב׳ 2010
ניקי666 niki • 19 בנוב׳ 2010

קודם כל מחובתי להבהיר שלא מדובר בקטה ,זהו טריסר ,יש אדם אמיתי מאחורי הניק הוירטואלי .

לגבי החוק ,אין מניעה חוקית להכניס נשים חינם ,פסק הדין שנתת לינק לגביו הוא פסק דין
של בית משפט לתביעות קטנות שם תקרא אותו תראה כי המקרה אינו דומה ,קיים פסק דין
של בית המשפט המחוזי הטוען כי קיימת הבחנה מגדרית ולראייה חוק הפנסייה שבו נשים וגברים
יוצאים לגמלאות בגיל שונה ..בקיצר כמו שאמרתי חוקי אבל אתה כמובן רשאי לנסות את מזלך בבית המשפט .

לגבי המקום ,לא אשקר ואומר היו לנו כבר בתים מעוצבים ויפים יותר ,הלימיט לדוגמא ,אך כיום
זה מה שיש ביחד עם הקינקי סלון של דיווה והאופציות האלה אינן רעות כל כך ,יש תמיד מקום לשיפור אבל אין צורך לעשות הכל שחור .

לגבי הכניסה חינם לנשים ..אני דווקא בעד ,כל צעד שיצור אווירה טובה הוא צעד מבורך ,נכון
במידה ומסתכלים מנקודה מסויימת זה מעט מקומם אותנו הגברים אך אנו צריכים לראות קצת
מעבר ..גבר שמגיע אשה באם הוא באמת גבר אמור לשלם גם עליה ,אם היא נכנסת חינם
מיהו המרוויח ...תחשבו חיובי ותהנו .

שבת שלום ,ניקי .
טריסר
טריסר • 19 בנוב׳ 2010
אויישנו באמת... מה הבמבה וביסלי אצל דיווה זה מה שעושה לך את זה? במה העיצוב שם יותר מעוצב מאשר בדאנגן...?
מקסים?.. נו באמת... אחד המקומות המשעממים מבחינת עיצוב שקיימים.. לגבי הדאנגן הישן... מה לעשות.. אין ולא יהיה מקום דומה.... אבל... הדאנגן החדש... מכובד.. מחולק טוב, מאובזר , תאורה טובה, מוזיקה באיכות מצוינת..
אני אישית לא רואה שום פגם במקום וממליץ לאנשים לבוא ולהתרשם..
מי זה קטה? התגובה שלך היתה מכוונת כלפי?
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 19 בנוב׳ 2010
היא חשבה שאתה קטה ,אולי בגלל סגנון הכתיבה ,אני דווקא אוהב את סגנון הכתיבה האמיתי
ללא עכבות ,אם תרצה במסיבה הבאה אכיר בינכם .
קטסטרופה{Adonai}

תגובתו של קטה=קטסטרופה

קטסטרופה{Adonai} • 19 בנוב׳ 2010
אכן נמחקה.
היא נמחקה כי שאלתי מה עושה הזייה עם הכיעור שלה בזמן שהיא מלינה על כיעור של מועדון מה שפוסל אותה להעיר על כיעור שכן אם היתה מבינה בכיעור היתה מטפלת בעצמה.

כלובי הרי לא מסייר כל יום כל היום בכל השרשורים של הכלוב, בטח ובטח לא בפורום הכי משעמם כאן היינו פורום בילויים ולראייה הוא הגלה אותו, את הפורום, מהדף הראשי.

כלובי יודע ספציפית מי כותב מה רק אם מגיעה אליו תלונה ספציפית ואני לא רואה איש שעשוי להתלונן בפני כלובי מלבד הזייה עצמה.

לא אטרח להסביר לכם ובטח לא לכלובי שמותר לי באופן אישי להביע דעה על אדם כמו שמותר להזיה להביע דעה על מקום ובוודאי אני לא צריך להסביר לאיש שידו הקלה של כלובי במקרה של קטה החביב לא מעידה בהכרח על אובייקטיביות ונאורות אבל שוב, זה המקום של כלובי והוא ורק הוא יקבע מי יכתוב, מה ואיך.

סביר ואפילו מאוד שגם מה שכתבתי פה יימחק אבל אני בונה על זה שלא תהיה מתלוננת בשעות הקרובות שכן הזייה הודתה כאן ובפה מלא שהיא מבלה בליין של אורלי והיות והליין של אורלי מתקיים ממש ברגעים אלה ואני עצמי בדרך לשם אזי זכיתי בכמה שעות של חסד ובכמה קוראים שאולי ייכנס להם לראש האבסורד.

גברת הזייה מתלוננת על מקום מכוער והיא עצמה ממש ברגעים אלה נמצאת שם או תגיע לשם והללו, חבר'ה, הליין של אורלי מתקיים בכלל בדנג'ן...

לכו תבינו.
vixxen demonika​(שולטת){GreyBunny}
לפני 13 שנים • 20 בנוב׳ 2010

מילים כדורבנות..

הדאנג'ן כלוקיישן רק הולך ומשתפר הן מבחינת עיצוב המקום והן מבחינת הקהל
שמגיע לשם, תפסיקו להתלונן כמו חבורה של פולניות, זה מה יש.. ועם רצון משותף
זה יתפתח ויצמח בהתאם..
המקום עבר שינוי מהותי מאז הפתיחה המחודשת ועל כך יש רק לברך ולשבח.
אנשים באמת השקיעו מהלב שלהם והיד עוד נטויה...ריספקט..icon_smile.gif
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 20 בנוב׳ 2010
טוב, אני רואה שכל מי שמשתתף בדיון חושב שהדנג'ן מקום יפה ומושקע, אז אולי מדובר בטעם האישי שלי
משיחות עם אנשים (לא באינטרטנט) היתה הסכמה די גורפת על כך, אבל לפורום חוקים משלו.

קטה, אולי קשה לך להאמין אבל כשמישהו קורא לי מכוערת אני לא רצה לכלובי בדמעות ומתחננת שימחוק את זה, לראייה אפילו הגבתי לך כי לא שיערתי שזה משהו בר-מחיקה.
בעיני הרבה יותר חמור שכל מיני שפוטים של איזה ליין לא יכולים לקבל ביקורת.

אני יכולה לתת כאן דוגמאות לדברים שאני לא אוהבת בכל אחד מהליינים, אפשר להתלונן בלי להיות פולניה.
למעשה, להתלונן זה בד"כ נסיון לשיפור, בהנחה שיש אמונה בסיכוי לשיפור כמובן.
Surgeon
Surgeon • 20 בנוב׳ 2010
הזייה כתב/ה:
טוב, אני רואה שכל מי שמשתתף בדיון חושב שהדנג'ן מקום יפה ומושקע, אז אולי מדובר בטעם האישי שלי
.

אני כן נוטה להסכים איתך.. icon_smile.gif

הייתי לפני כמה שבועות בדאנג'ן , וגם לי זה קצת הזכיר "מקלט"..

בכל זאת היו כמה פינות לסשנים פרטיים (כמו הסלון הגדול עם הספות) שכן מצאו חן בעיניי..

מאמין שזה ישתפר..

מה שאני לא כ"כ אוהב , זה את המיקום..
טריסר
טריסר • 20 בנוב׳ 2010
בואונה אנשים.............. אתם זוכרים עדיין איך נהנים מבילוי בכלל?
וואט דה פאק.....
תסבירו לי אחת ולתמיד... ואני פונה לכל המתלוננים למיניהם... במה לכל הרוחות העיצוב בדיווה טוב יותר? מה? כי יש שם זקוזי וחדר שבימים רגילים משמש זוגות ובלילה הוא נפתח כחדר נוסף.. זה מה שעושה את המקום מאובזר? מה? הצלב? המיטה מה?
מה יש באקס מקסים שאין בדאנגן... מה? חדר חושך שיוכלו לעשות לכם ביד בלי שיראו?.....
תתעוררו... כן המקום היה מקלט... זה עדיף מלופס בקומה 2
ריח של עובש?... מצויין זה חלק מהאוירה...
המקום נראה מעולה.. הבר ממוקם במרכז המועדון... יש חדר נוסף סטייל סלון שהינו מרווח ומאובזר.....
יש אביזרים מכל המינים והצורות.......... כולל רקדנית חמודה שמקשטת את העמוד של הבר...
תפסקו לזיין את השכל.... ומי שקשה לו שישב בבית...או שיקח הלוואה מהבנק ויפתח מקום מעוצב לפי טעמו האישי.
תבואו להנות... ולא לזיין את השכל
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 20 בנוב׳ 2010
טריסר כתב/ה:
בואונה אנשים.............. אתם זוכרים עדיין איך נהנים מבילוי בכלל?
וואט דה פאק.....
תסבירו לי אחת ולתמיד... ואני פונה לכל המתלוננים למיניהם... במה לכל הרוחות העיצוב בדיווה טוב יותר? מה? כי יש שם זקוזי וחדר שבימים רגילים משמש זוגות ובלילה הוא נפתח כחדר נוסף.. זה מה שעושה את המקום מאובזר? מה? הצלב? המיטה מה?
מה יש באקס מקסים שאין בדאנגן... מה? חדר חושך שיוכלו לעשות לכם ביד בלי שיראו?.....
תתעוררו... כן המקום היה מקלט... זה עדיף מלופס בקומה 2
ריח של עובש?... מצויין זה חלק מהאוירה...
המקום נראה מעולה.. הבר ממוקם במרכז המועדון... יש חדר נוסף סטייל סלון שהינו מרווח ומאובזר.....
יש אביזרים מכל המינים והצורות.......... כולל רקדנית חמודה שמקשטת את העמוד של הבר...
תפסקו לזיין את השכל.... ומי שקשה לו שישב בבית...או שיקח הלוואה מהבנק ויפתח מקום מעוצב לפי טעמו האישי.
תבואו להנות... ולא לזיין את השכל

המקום מלוכלך? מעולה! זה הולך טוב עם כל אלה שלא שמו דיאודורנט
המקום נראה משנות ה-80? אחלה! מזכיר לנו את ילדותנו האהובה
טפט זול שמכסה 7% בדיוק מהקירות? מה יותר טוב? שיכסה 5%?
מדרגות בשיפוע של 80 מעלות? זה מבטיח שמי ששיכור מדי לנהוג לא יצליח בכלל להגיע לאוטו!

ובכלל, ככל שהמקום מכוער יותר, כך כולנו נראים טוב יותר בהשוואה!