בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנגן

קטסטרופה{Adonai}
לפני 13 שנים • 20 בנוב׳ 2010
קטסטרופה{Adonai} • 20 בנוב׳ 2010
טריסר כתב/ה:
בואונה אנשים.............. אתם זוכרים עדיין איך נהנים מבילוי בכלל?
וואט דה פאק.....
תסבירו לי אחת ולתמיד... ואני פונה לכל המתלוננים למיניהם... במה לכל הרוחות העיצוב בדיווה טוב יותר? מה? כי יש שם זקוזי וחדר שבימים רגילים משמש זוגות ובלילה הוא נפתח כחדר נוסף.. זה מה שעושה את המקום מאובזר? מה? הצלב? המיטה מה?
מה יש באקס מקסים שאין בדאנגן... מה? חדר חושך שיוכלו לעשות לכם ביד בלי שיראו?.....
תתעוררו... כן המקום היה מקלט... זה עדיף מלופס בקומה 2
ריח של עובש?... מצויין זה חלק מהאוירה...
המקום נראה מעולה.. הבר ממוקם במרכז המועדון... יש חדר נוסף סטייל סלון שהינו מרווח ומאובזר.....
יש אביזרים מכל המינים והצורות.......... כולל רקדנית חמודה שמקשטת את העמוד של הבר...
תפסקו לזיין את השכל.... ומי שקשה לו שישב בבית...או שיקח הלוואה מהבנק ויפתח מקום מעוצב לפי טעמו האישי.
תבואו להנות... ולא לזיין את השכל

זיין המוח הגדול זה אתה.
המקום של דיוה אחלה מקום, נקי ומסודר ואני לא מבין מה אתה משווה בין זה לדנג'ן בכלל.
שניהם מקומות שונים בתכלית.
הדנג'ן הוא מועדון בדסמ ודיוה עורכת ערבים, מצויינים לכשעצמם בספא בכלל.
תפסיק לזיין לנו את המוח עם העברית המוגבלת שלך ואם משעמם לך אז לך תלמד לכתוב משפט רצוף שיש קשר בין מילה אחת לזו שלידה.
צארינה
צארינה • 20 בנוב׳ 2010
טריסר כתב/ה:

יש אביזרים מכל המינים והצורות.......... כולל רקדנית חמודה שמקשטת את העמוד של הבר...

אביזרים, כולל רקדנית שמקשטת עמוד.
איזה כיף להיות אישה בידי הכותב הגבר. החפצה אמרנו?

רק רציתי להדגיש את הצרימה, זה הכל.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 20 בנוב׳ 2010
אני חושב שהגזמתם ,לא נמאס לכם להתווכח על איזה מקום טוב יותר ,איזה מקום מעוצב יותר והיכן הכסאות נוחים נוחים יותר ..כל אחד יצביע ברגליו ויחליט היכן יבחר לבזבז את כספו .

ולך הזייה אומר ...המקסים יפה יותר ,מעוצב יותר ,נמצא באזור טוב יותר והטפטים שם מכסים
יותר משבע אחוז מהקירות ,אבל אני הולך לדאנגן ,בגלל האווירה ,בגלל המארגנים שיודעים לפרגן ולכבד קהל בליינים
מצג השווא של אנשי הספייס שכביכול הקהל אצלם איכותי יותר הוא מצג שקר ,אנשי הספייס לוקחים תגובות ספצפיות של אנשים ספציפיים ומכילים אותם על הכלל ,את בעצמך הולכת לדאנגן
,כן הזייה שכחת לציין לקוראים היכן מתקיים הליין של אורלי .
הזייה​(נשלטת){Tיפוס}
הזייה​(נשלטת){Tיפוס} • 20 בנוב׳ 2010
ניקי, אני איתך לגמרי

אני לא מתווכחת, וכאן קבור הכלב
אני מעבירה ביקורת

נכון, אני הולכת לדאנג'ן, אבל בא לי להגיד מה מפריע לי, בתקווה שזה יפול על אזניים קצת יותר קשובות משל טריסר

קוראים לזה ביקורת בונה ועצוב לי שזה כל כך לא מקובל במחוזותינו.
ביקורת, לא מתלהמת, לא אישית, לא מזלזלת, לא כלום

כדי שבפעם הבאה שאבוא לשם, יהיה לי ולאחרים יותר נעים.
ג'וניור
ג'וניור • 20 בנוב׳ 2010
הזייה כתב/ה:
ניקי, אני איתך לגמרי

אני מעבירה ביקורת

נכון, אני הולכת לדאנג'ן, אבל בא לי להגיד מה מפריע לי, בתקווה שזה יפול על אזניים קצת יותר קשובות משל טריסר

את צודקת
טריסר
טריסר • 20 בנוב׳ 2010
קטסטרופה.... כנראה לא בחרת סתם את הכינוי הזה... כנציג הקהילה הרשמי לידיעתך:
אין לי שום בעיה עם הליין של דיווה, דווקא מאוד נחמד שם. התגובה היתה תגובה לתגובה, לא שמעת באף אחד מהפוסטים שלי משהו כנגד הלייון של דיווה ולא נאה שאתה מכניס מילים לפי...
ומשהו אישי ממני אליך....כזיין שכל...אהבתי את הרמה שלך מעניין למה .. חסמו לך את הפוסט הקודם , תלמד לקבל דעות של אנשים אחרים.
אהה ועוד משהו.... תודה על השיעור בעברית... תמיד נעים להכיר אנשים מזרעו של אליעזר...
חזק ואמץ
קטסטרופה{Adonai}
קטסטרופה{Adonai} • 20 בנוב׳ 2010
טריסר כתב/ה:
קטסטרופה.... כנראה לא בחרת סתם את הכינוי הזה... כנציג הקהילה הרשמי לידיעתך:
אין לי שום בעיה עם הליין של דיווה, דווקא מאוד נחמד שם. התגובה היתה תגובה לתגובה, לא שמעת באף אחד מהפוסטים שלי משהו כנגד הלייון של דיווה ולא נאה שאתה מכניס מילים לפי...
ומשהו אישי ממני אליך....כזיין שכל...אהבתי את הרמה שלך מעניין למה .. חסמו לך את הפוסט הקודם , תלמד לקבל דעות של אנשים אחרים.
אהה ועוד משהו.... תודה על השיעור בעברית... תמיד נעים להכיר אנשים מזרעו של אליעזר...
חזק ואמץ

ציג הקהילה הרשמי?
אתה???

אתה מקסימום יכול להיות נציג רשמי של קהילת עילגים אובססיביים אנונימיים, להלן עא"א. קהילה הרבה יותר גדולה מהקהילה הנ"ל.

שמישהו יסביר לו מה זה הנ"ל בבקשה.
ניקי666 niki
לפני 13 שנים • 21 בנוב׳ 2010
ניקי666 niki • 21 בנוב׳ 2010
ג'וניור כתב/ה:
הזייה כתב/ה:
ניקי, אני איתך לגמרי

אני מעבירה ביקורת

את צודקת

ביקורת בונה כל עוד היא אינה קנטרנית היא לגיטימית לגמרי ,אני מקבל את מה שרשמת
בתגובה האחרונה ,אם כך אנחנו תמימי דעים לפחות בחלק מהדברים ,שבוע טוב .
underheel
underheel • 21 בנוב׳ 2010
צארינה כתב/ה:
טריסר כתב/ה:

אביזרים, כולל רקדנית שמקשטת עמוד.
איזה כיף להיות אישה בידי הכותב הגבר. החפצה אמרנו?

רק רציתי להדגיש את הצרימה, זה הכל.

להרבה זה צורם. אבל בכל מקרה כל מילה שניה שהוא כותב צורמת.
טריסר
טריסר • 21 בנוב׳ 2010
אתה ממש דביל הא אליעזר.... אתה הנציג של הקהילה.. אני לא מתימר להיות קשור בכלל לדבר הזה
אתה הדובר הרשמי , היתה המצבעה וכולם הצביעו בעדך
אתה יודע להבטא בצורה נאותה, אתה יודע להשכין שלום בזמני מלחמה, אתה .. אתה ענק
אהה כולם גם רוצים לדעת מתי מתחילים שיעורי ההבעה ? כולנו רוצים ללמוד ממך איך להתבטא .

לגבי הבחורה שקישתה את העמוד..... מה רע בזה ? את חושבת שזה זול?.. אהה אוקי
להיות על במה ללא בגדים, קשורים, מוצלפים ומושתנים זה בסדר אבל להיות בלבוש סקסי על עמוד זה לא.. אוקי הבנתי כנראה באמת טעות שלי.

יש פה איזה פורום שמלמד אנשים ומסביר הם איזה שטויות להוציא מהפה? איזה דעות מותר ואיזה לא ?