שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוד שיטת ניצול מלכות את עבדים

SUB D​(נשלט)
לפני 13 שנים • 22 בנוב׳ 2010

עוד שיטת ניצול מלכות את עבדים

SUB D​(נשלט) • 22 בנוב׳ 2010
שתי מלכות ירושלמיות נוהגות להפגש עם נשלטים בירושלים במקום בילוי ציבורי, הן משאירות את הטלפון שלהן או לפחות אחת מהן, הן לא מרבות בשיחת הכרות בטלפון אלא מייד מציעות פגישה בחוץ עם שתיהן, מן הסתם המלכה שמשאירה את הטלפון שלה מקבלת אינספור טלפונים מעבדים נוספים שהיא השאירה את המספר שלה להם תוך כדי הפגישה עצמה, הטלפון לא מפסיק לצלצל.
בקיצור הן מציעות עוד בטלפון פגישה בחוץ על דרינק ולאחר מכן סשן בדירה פרטית.
בסופו של דבר אתה מגיע לירושלים ויש אומנם פגישה בחוץ אבל היא נשארת רק שם ואין זה קשור לחיבור ולכימיה, הן עושות את זה לכולם, באיזה שלב אחרי הדייט ולאחר שהוצאת על שתיהן כמה מאות שקלים טובים על דרינקים הן משחקות אותה כאילו הן מתקשרות לטלפון של חברה אחרת שאמורה להשאיר להן את הדירה שלה לסשן אבל הפלא ופלא הנייד שלה או לא זמין או שאינה עונה (חושבות שכולם טיפשים) ואז הן שואלות כל רגע טוב נו מה עושים ברמיזה שתקח אותן לעוד מקום לבלות על חשבונך ובסוף הן כבר עייפות והביתה.
למחרת הן יעשו את זה לעוד מישהו או לאותו אחד שיצפה שאולי יקרה משהו בפגישה הבאה.
הן משחקות אותה שיש להן נסיון בקטע אך אין להן בכלל , הן פשוט סתם נקבות נצלניות.
היה בחור שצילצל אל אחת מהן בכל רגע והיא לא ענתה לו תוך כדי הפגישה שלנו, אחרי שקבעה איתו והוא יצא לדרך אך נאלץ לצערו לחזור על עקבותיו.

אוקצור המסר הוא, לאותם אילו שאינם נהנים מניצול כספי, הזהרו.

אין בעיה שבדייט כמו בדייט לא חייב לקרות כלום והגבר משלם, אבל פה מדובר בשיטה מתוכננת היטב ביניהן.
רפלקסולוג מקצועי
רפלקסולוג מקצועי • 22 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
אויש... אי אפשר לקחת את כל התלונות האלה לפורום זונות או פורום לא קשור או משהו?... ג'יזס...

אי אפשר הקטע הוא שהן טוענות שהן לא זונות ומה פתאום שיקחו כסף לסשן, הן יותר גרוע מזונות,
לזונה אתה משלם ולרוב אתה מקבל תמורה למה ששילמת, פה אתה מקבל הבטחות ואתה משלם לריק.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מה אכפת לי מה הן טוענות?
אני לא באה לפורום מכונאי רכב להתלונן על מכונת הגלידה שטוענת שהיא מכונית, נכון?
huan
huan • 22 בנוב׳ 2010
ציטוט: מה אכפת לי מה הן טוענות?

זה נשמע כמו התירוץ הדתי-חרדי. "אין אצלנו אונס, מי שאונס ילדים הוא לא דתי (גם אם רגע לפני הוא היה הארכיטיפ של הארכיטיפ)..אז מה אתם באים אלינו בטענות?"

זו תופעה שקיימת, יש מפגרים שמצליחים ליפול לפח (שוב ושוב ושוב...) ובזה שיטאטאו אותה ל"לא קשור" זה לא יעזור לאף אחד.
walking dead
walking dead • 22 בנוב׳ 2010
כל הדיבורים האלו על כלבוטק ומלכות בתשלום גרמו לי לרגע לדמיין את רפי גינת בתחתונים על ארבע מול מלכה גרועה במיוחד בעוד היא מצליפה בכליות שלו. בעע.

פי, אני חייבת לישון יותר שעות בלילה.
נילי ונילי
נילי ונילי • 22 בנוב׳ 2010
נשמע לי כמו המון השקעה מצידן רק בשביל בילוי בחוץ בסגנון ארוחה במסעדה וקצת גוד טיים.
את צריכה לקבל מיליון פניות ברשת, לסנן היטב, למסור את המספר שלך, לתאם פגישה בין שלושה אנשים, לצאת איתם החוצה, לשבת ערב שלם ולשמוע אותו מלהג, לזייף חברה עם דירה פנויה, ובסוף עוד לסבול את ההודעות המשמיצות בפורום, וכל זה רק בשביל שתייה בפאב ואיזו מנת קינוח.

בטוח יש דרכים טובות יותר לקבל צ'ייסרים. עם פחות זיוני מח.
cai
cai

אותי מטריד משהו אחר

cai • 22 בנוב׳ 2010
כמה מאוד שקלים טובים על דרינקים?

מה אתם שותים שם?