בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלי להזכיר את מק'קינון- כלובי לטיפולך

nomorenomore
לפני 13 שנים • 24 בנוב׳ 2010
nomorenomore • 24 בנוב׳ 2010
שפחון כתב/ה:
אבל למה "הבנות על הבנות" עדיין מתחת לבנים?

למה שיהיה מעל ?
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 24 בנוב׳ 2010
צארינה כתב/ה:
גברים מדכאים נחמדים,
את הבקשה שהעליתי, לא ביקשתי מכם. זו לא דמוקרטיה. אבל אם היתה דמוקרטיה, רעיון טוב היה אולי לו היינו סופרים את מספר הדומינות והסאבים ומצליבים עם דומים וסאביות. ואולי מורידים את הנשים המוכות והבעלים המכים לשם הכאה, ולא לשם הנאה, ונמצאים באתר בו האחוז הגבוה יותר הוא של דומינות וסאבים.
זה ההימור שלי.
לא מספר הנושאים בפורום הוא שמשנה.

פרט לכך, אנחנו חיים בחברה שהשפה בה היא מגדרית, והיא מגדירה מציאות. זו לא שטות, זה לא מהיום, ואני אשמח אם יינתן לנשים הקול המגיע להן, ובמקום לקטול רעיון שהוצע בנעימות ל-כלובי- ולא לכם כלל, תשמחו בהעצמה היפה שאני מנסה להביא לכאן.

אבל לא. אתם גברים קטנים, עם זין קטן, ועמוק בפנים (וגם עבור חלקכם, בחוץ ובגלוי) אתם רוצים שנשתוק ונהיה יפות. ואתם בעיקר רוצים לראות שכמו בדורות הקודמים ואיך שהתרגלתם, האידאל וברירת המחדל הוא הגבר, והאישה היא תוסף נחות.
אני לא רוצה לשתוק, ואני רוצה שהפורום ישקף את הקול הנשי המועבר בו גם מבחינה חיצונית. מותר לי.

ובאמת שרציתי לכתוב מעט, אבל זה מפריע לי זמן רב כל כך, שפשוט הייתי חייבת.
תודה על התמיכה והלייקים מכולם!

צארינה – אנחנו מבינים שלא ביקשת את הבקשה מאיתנו. אנחנו גם מבינים שזו לא דמוקרטיה.
אבל זו לא סיבה להפוך את העניין לאישי, להשמיץ דווקא אותנו ולומר עלינו דברי בלע שכאלה.

אנחנו בשום אופן – לא נחמדים !

*כלובי – כל הכבוד על השינוי. הוא מקובל עלינו לחלוטין. תאמר לנו, במסגרת המדיניות החדשה, יש מצב לשים, מעל "הבנות על הבנים" פורום "גברים על צארינה" ?
walking dead
walking dead • 24 בנוב׳ 2010
ואם כבר אנחנו מתעסקים בטפל ולא בעיקר, אולי תשנה את צבעי הרקע לורוד עם פרחים לבנים? מראה נשי כזה, אתה יודע. בלי קשר למק'קינון. סתם כי נמאס כבר מהגמונית השליטה הגברית הזו כאן בכלוב.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 24 בנוב׳ 2010
סקרתי את כל התגובות שהגיעו עד עכשיו, ובאופן לא מפתיע, כל חובבי המיילדום היו נגד המהלך וכל חובבי הפמדום היו בעד המהלך.
ומה זה מלמד על כולנו? שצר עולמנו כעולם נמלה, ושאף אחד לא רואה ממטר את כל מי שנוגד את האינטרסים שלו.

אז הנה, כנשלט, אני חושב שהמהלך היה שגוי. הבקשה, במידה ולא היתה הומוריסטית במקורה, היתה מיותרת לחלוטין, וההיענות לבקשה היתה מוטעית מיסודה. מודה שפשוט הופתעתי מהמהלך סר הטעם (ואולי גם זה משהו).

ואני אסביר - אכן, אין משמעות לסדר שבו מופיעים הפורומים, אבל ברגע שיש סדר נוהג, ומישהו משנה אותו לבקשת מישהו אחר, ללא כל טעם ענייני (ואף אחד הרי לא טוען פה ברצינות שיש לפמדום עליונות על מיילדום, או שהיה טעם ענייני אחר לשינוי), ותוך פגיעה ברגשות של אחרים (וגם אם זו פגיעה מיניאטורית), זה מהלך מוטעה, וזה לא משנה אם מדובר במאבק בין פמדום למיילדום, בין שמאל לימין, או בין כוחות האופל לכוחות אור.
Bent
Bent • 24 בנוב׳ 2010
רצסיבי כתב/ה:
סקרתי את כל התגובות שהגיעו עד עכשיו, ובאופן לא מפתיע, כל חובבי המיילדום היו נגד המהלך וכל חובבי הפמדום היו בעד המהלך.

רצ' , אני חייב להגיד שאני פשוט מצאתי את כול העניין, מצחיק ולא ראוי לתגובה עד תוגבתך.

נ.ב. מצידי היא יכולה להיות למעלה לפעמים icon_smile.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

נכון מאוד

*מנגינה*{התווים שלו} • 24 בנוב׳ 2010
שפחון כתב/ה:
המתחיל במצווה אומרים לו גמור..

ולכן אני שווה ומעלה את בקשתי:
בשם "זקני הקהילה", אני מרגישה שפורום 40+ נמצא במקום נמוך ולא ראוי.
אני פונה בבקשה לכלובי לעזור לחברי הכלוב להפנים את הכבוד למבוגרים ולהציב את הפורום הנכבד בראש רשימת הפורומים.
הבנות על הבנים - זה חשוב
אבל כבוד המבוגרים יותר.
לטיפולך כלובי.

עכשיו תשפטו מה באמת צריך להיות בראש icon_razz.gif
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
למי אכפת מה סדר הפורומים? אם שינוי הסדר מרגש את צארינה וגורם לה להרגיש שהיא אקטיביסטית חברתית שלא שותקת למול דיכוי ויוצרת שינוי משמעותי, שיהיה לה בכיף.