ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה אנשים אתם מכירים שהגשימו את הפנטזיה?

בטי​(אחרת)
לפני 13 שנים • 9 בנוב׳ 2010

מצטערת, איבדתי אותך

בטי​(אחרת) • 9 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
בטי כתב/ה:
קרא לזה התפתחות הדיון.

Brave Dwarf כתב/ה:
zara כתב/ה:
גם בלי BDSM הוא לא תולה כביסה ולא מוריד ת'זבל... icon_rolleyes.gif

עברית קטן משכנתא גדול, ובוריס זבל לא מורידה?

ו... בטי,

בטי כתב/ה:
טוב, אז הגענו עד עתה ל-3 וידויים מדרגה ראשונה ויש לנו עדויות על עוד כאלה שעושים את זה, ואני מחכה רק לשולט שיבוא ויסביר למה הוא בחר הפוך. ולמה הוא לא מערבב שפחה עם משפחה. וזה לא אני שהמצאתי את השורש, אבל הייתי מהמרת שאין כאן מקריות.

וכל מי שאתך, אז למה תחת לפתוח אשכול בנושא "מי מתחתן ומוריד את הזבל" לא פתחתם אחד בנושא: "מדוע קיימים שולטים הבוחרים אחרת?"

ולמרות שאני יודע שניתן להגיע אל האוזן השמאלית ביד ימנית או לחפש תחת הפנס את מה שאבדתם במקום אחר, אני עדיין ממליץ לך בפעם הבאה לקצר תהליכים.

הייתי לולי עשו אותי עם כזה גדול, ולא באצבע.
מצד שני, זכותך.
האדון רם​(שולט)
לפני 13 שנים • 10 בנוב׳ 2010

לא מכיר זוגות באופן כללי :)

האדון רם​(שולט) • 10 בנוב׳ 2010
לא כולם מרגישים חווית שליטה 24/7. אבל אם יש גבר כזה ויש בחורה כזו והם גם מצאו אחד את השנייה אז למה לא? מה מפריע?

זה אפילו הרבה יותר אמיתי

מה שבטוח הוא. שאם הייתה לי כזו זוגיות, הייתי מבלה הרבה פחות בפורום הזה ויותר מבצע בפועל את כל הדברים שאנחנו מדברים עליהם פה.

חוץ מלהוריד זבל כמובן...

שפחות יקרות, יש לכן משהו להציע ?
בטי​(אחרת)
לפני 13 שנים • 11 בנוב׳ 2010

Re: לא מכיר זוגות באופן כללי :)

בטי​(אחרת) • 11 בנוב׳ 2010
(:
לא חושבת שצריך 24/7 כדי לבנות זוגיות.

האדון רם כתב/ה:
לא כולם מרגישים חווית שליטה 24/7. אבל אם יש גבר כזה ויש בחורה כזו והם גם מצאו אחד את השנייה אז למה לא? מה מפריע?

זה אפילו הרבה יותר אמיתי

מה שבטוח הוא. שאם הייתה לי כזו זוגיות, הייתי מבלה הרבה פחות בפורום הזה ויותר מבצע בפועל את כל הדברים שאנחנו מדברים עליהם פה.

חוץ מלהוריד זבל כמובן...

שפחות יקרות, יש לכן משהו להציע ?
creamy
לפני 13 שנים • 24 בנוב׳ 2010
creamy • 24 בנוב׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
חבר טוב מהתיכון אותו לא ראיתי שנים, הגיח פתאום.
ישבנו, הוא סיפר לי מה קורה בחייו, ומה הוא עושה בימים אלה.
הוא אמר משהו שמתחבר לי לפוסט הזה -

כשיועץ בתחום מסויים יעץ לו לעשות משהו בדרך מסויימת, להאט את הקצב כי בסופו של דבר מדובר בתחום קשה מאוד ובודדים שורדים בו, הוא ענה:
"תסתכל עלי טוב טוב, אני מהבודדים האלה."

**

הסטטיסטיקה היא לא לטובת אף אחד, לא שולטים, לא נשלטים, לא זוגות בדס"מים ואפילו לא זוגות ונילים.
זוגיות היא מערכת יחסים מורכבת, עוד לפני ש"מניחים" עליה את הבדס"ם. אני אפילו לא חושבת שיש צורך להרחיב בכך.

כל מה שניתן לעשות זה להסתכל לאותו בן/בת זוג בעיניים, להבטיח לעשות את המירב והמיטב על מנת שזה יעבוד, ולהגיד: "תסתכל/י עלינו טוב טוב, אנחנו מהבודדים האלה שיצליחו".

בהצלחה : )

בכוח המוח,
איזו תגובה מלאת השראה
תודה לך (:

גמד אמיץ,
המון הצלחה ואהבה
המשפט על השולט שילדיו שלו... מטעמים..
מזל טוב (:
דורון גונן
לפני 13 שנים • 24 בנוב׳ 2010

Re: כמה אנשים אתם מכירים שהגשימו את הפנטזיה?

דורון גונן • 24 בנוב׳ 2010
בטי כתב/ה:
שהפסיקו להתחבט בין מריה הקדושה למריה מגדלה, ויכלו לראות את שתי הנשים המופלאות הללו במרים אחת;
שלא צריכים לבגוד כדי לחיות חיים רוויי תשוקה;
שיכולים להיות אדוני המיטה, הרצפה, השולחן והשיש, אבל בבוקר מורידים את הזבל לפני שיוצאים לעבודה;
שלקחו את השפחונת הקטנה שלהם וענדו לה טבעת ונשבעו להפליק לה עד שהמוות יפריד ביניהם;
למי זה קרה חוץ מסינד-פאקינג-רלה? למי?

מי אלה המריות האלה?!

מה הזבל הנוצרי הזה מחפש פה?!

אין דוגמאות עבריות?
האדון רם​(שולט)
לפני 13 שנים • 25 בנוב׳ 2010

Re: כמה אנשים אתם מכירים שהגשימו את הפנטזיה?

האדון רם​(שולט) • 25 בנוב׳ 2010
דורון גונן כתב/ה:
בטי כתב/ה:
שהפסיקו להתחבט בין מריה הקדושה למריה מגדלה, ויכלו לראות את שתי הנשים המופלאות הללו במרים אחת;
שלא צריכים לבגוד כדי לחיות חיים רוויי תשוקה;
שיכולים להיות אדוני המיטה, הרצפה, השולחן והשיש, אבל בבוקר מורידים את הזבל לפני שיוצאים לעבודה;
שלקחו את השפחונת הקטנה שלהם וענדו לה טבעת ונשבעו להפליק לה עד שהמוות יפריד ביניהם;
למי זה קרה חוץ מסינד-פאקינג-רלה? למי?

מי אלה המריות האלה?!

מה הזבל הנוצרי הזה מחפש פה?!

אין דוגמאות עבריות?

.
יש לך דוגמות עבריות, אז בבקשה,...
דורון גונן
לפני 13 שנים • 27 בנוב׳ 2010

בוא נעשה סדר בדברים...

דורון גונן • 27 בנוב׳ 2010
1. לא מדובר בפנטזיה. מדובר בשאיפה. גם שלי.
2. מדובר בשאיפה לזוגיות בדס"מית.
3. זאת לא פנטזיה, זאת מציאות שיש כאלה שמממשים אותה, חלק מימשו (גם בני זוג לא בדסמיים מתגרשים) וחלק יממשו.
4. לא היתה אמורה להיות סתירה בין חיי נישואים או זוגיות קבועה ויציבה לבין יחסים בדסמיים.
5. אבל, יש בכל זאת בעיה והיא שמהרגע שנכנסים לזוגיות והקשר מקבל אופי "רשמי", נכנסים כל מיני רעיונות זרים לאותה זוגיות, לאו דווקא כאלה שמתאימים לבני הזוג, אבל כאלה שאי אפשר להימלט מכניסתם. זה מובנה במוחנו. רבים מתחילים להיזכר בחיי הזוגיות של הוריהם, ולפעמים מוצאים את עצמם מעלים נושאים שמתנהלת לגביהם שטיפת מוח תרבותית וחברתית מתמדת כמו פמיניזם, זכויות האישה, זכויות הגבר (שבדרך כלל אינם באים לידי ביטוי) ועולים פתאום נושאים של "מי יוריד את הזבל", מי יחליט על השקעות כספיות ואיזה וכד'.
6. לסיכום, למרות השאיפה לזוגיות בדסמית "רשמית", יש לזכור שעצם נקיטת הצעד המחייב של נישואין, גורם באופן לא מודע ומודע גם יחד לשינוי פסיכולוגי. השינוי גורם להעכרת היחסים הבדסמיים ע"י ייבוא רעיונות זרים כמו אלו המוזכרים בסעיף 5.
7. הפתרון? לשמור על מסגרת זוגית בלי צעד מחייב.
תמונה כפרית

Re: בוא נעשה סדר בדברים...

תמונה כפרית • 27 בנוב׳ 2010
דורון גונן כתב/ה:

5. אבל, יש בכל זאת בעיה והיא שמהרגע שנכנסים לזוגיות והקשר מקבל אופי "רשמי", נכנסים כל מיני רעיונות זרים לאותה זוגיות, לאו דווקא כאלה שמתאימים לבני הזוג, אבל כאלה שאי אפשר להימלט מכניסתם. זה מובנה במוחנו. רבים מתחילים להיזכר בחיי הזוגיות של הוריהם, ולפעמים מוצאים את עצמם מעלים נושאים שמתנהלת לגביהם שטיפת מוח תרבותית וחברתית מתמדת כמו פמיניזם, זכויות האישה, זכויות הגבר (שבדרך כלל אינם באים לידי ביטוי) ועולים פתאום נושאים של "מי יוריד את הזבל", מי יחליט על השקעות כספיות ואיזה וכד'.
6. לסיכום, למרות השאיפה לזוגיות בדסמית "רשמית", יש לזכור שעצם נקיטת הצעד המחייב של נישואין, גורם באופן לא מודע ומודע גם יחד לשינוי פסיכולוגי. השינוי גורם להעכרת היחסים הבדסמיים ע"י ייבוא רעיונות זרים כמו אלו המוזכרים בסעיף 5.

ייבוא רעיונות זרים???
אני מאד מתקשה כאן
נניח שאנחנו מדברים כרגע על זוגיות בה הגבר הוא הצד הדומיננטי
איפה כאן הבעיה אם הוא מוריד את הזבל או שוטף כלים?
ואם האשה היא מומחית בעינייני השקעות כספיות (ובעצם גם אם לא) מדוע שלה לא תהיה
את האפשרות להכריע בנושאים כאלו?
ומה בעצם הקשר בין כל זה לבין זוגיות עם או בלי צעד מחייב?
שני בני הזוג קובעים יחדיו את הכללים או הגבולות שבתוכם הקשר שלהם יתנהל
בתוך זה אני בהחלט מכניסה גם דברים שאינם קשורים בהכרח לחדר המיטות ולשליטה או BDSM
ובעיני בהחלט ניתן לבנות זוגיות שיש בתוכה גם את ההקשר ה BDSMי
ושני בני הזוג יחליטו לבד עד איפה ולאיזה מרחב הוא ייכנס ולאיזה מרחב לא.

ובעיני היותו של אדם שולט אינה הופכת אותו בהכרח לשייח סעודי יודע כל,
ובהחלט יש מקום לכך שהוא ייבשל ישטוף רצפות ויקח חלק פעיל
בתפעול השוטף של משק הבית, ולא רק בניהול שלו.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}

Re: בוא נעשה סדר בדברים...

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 27 בנוב׳ 2010
תמונה כפרית כתב/ה:
דורון גונן כתב/ה:

ייבוא רעיונות זרים???
אני מאד מתקשה כאן
נניח שאנחנו מדברים כרגע על זוגיות בה הגבר הוא הצד הדומיננטי
איפה כאן הבעיה אם הוא מוריד את הזבל או שוטף כלים?
ואם האשה היא מומחית בעינייני השקעות כספיות (ובעצם גם אם לא) מדוע שלה לא תהיה
את האפשרות להכריע בנושאים כאלו?
ומה בעצם הקשר בין כל זה לבין זוגיות עם או בלי צעד מחייב?
שני בני הזוג קובעים יחדיו את הכללים או הגבולות שבתוכם הקשר שלהם יתנהל
בתוך זה אני בהחלט מכניסה גם דברים שאינם קשורים בהכרח לחדר המיטות ולשליטה או BDSM
ובעיני בהחלט ניתן לבנות זוגיות שיש בתוכה גם את ההקשר ה BDSMי
ושני בני הזוג יחליטו לבד עד איפה ולאיזה מרחב הוא ייכנס ולאיזה מרחב לא.

ובעיני היותו של אדם שולט אינה הופכת אותו בהכרח לשייח סעודי יודע כל,
ובהחלט יש מקום לכך שהוא ייבשל ישטוף רצפות ויקח חלק פעיל
בתפעול השוטף של משק הבית, ולא רק בניהול שלו.

אני נוטה להסכים עם תמונה כפרית.
הסיבה לכך נורה פשוטה ,חיי זוגיות בין אם היא בדסמית לבין אם היא ונילית מצריכים השקעה נפשית רגשית ומנטאלית קבועה.
רוב בניי האדם בחיפוש אחר הזוגיות בכלל לא עוברים את השלב ההבשלה התודעתית של מה זה ומה הם מחפשים שם,כמו שרובם לא יולדים ילדים מתןך מודעות למה משמעות של להיות הורה בחייו של יצור זה ,ומה תפקיד הילד בחייהם.
מערכות יחסים לא מתפרקות מתוך צעדים רציניים או לא רציניים שבהם אלה אם כן מתוך היכולת בנייה של תהליך ארוך טווח ומפרא לשניי בניי הזוג,כי מהתחלה אף אחד ,או לפחות אחד מהם לא בכלל התעסק בלשאול את עצמו את השאלות הנכונות ולתת להם את התשובות האמתיות.

אני חושבת שכאן תצטרך לסלוח לי מר דורון גונן,אך תשובתך מהצד נשמעת כמו "מניסיוני המר שנים זה לא עובד,ניסיתי נכשלתי ,עדיף שתלמדו להסתפק במסגרות קטנות ופחות מחייבות,בצעדים בינוניים ופחות קושרים וכך תוכלו לקרוא לזה שאתם חיים בקשר בדסמי מאושר"

כשלא מבינים מלך התחילה למה נכנסים לזה ,ובטך שלא לגמריי מבינים למה זה לא עבד ,כתוצאה מכך זה לא יעבוד באמת אף פעם.
אין לזה שום קשר למידת המחויבות ,למי שוטף כלים,משקיע את הכסף,זה הכל עניין של קודם כול בשלות רגשית נפשית ומנטלית,יכולת הבנת האני ואת מי שממול ובניית תהליך משוטף,כול השאר זה סימפטומים ותחנות בדרך.
קיפופיף​(מתחלפת)

כל מערכת יחסים

קיפופיף​(מתחלפת) • 27 בנוב׳ 2010
עם או בלי טבעת, בדס"מ או ונילי-דורשת השקעה נפשית וויתורים.
מי שלא מבין את זה-עשוי לחפש לנצח תירוצים למה זה לא יכול לעבוד.