בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנגן

nerissa​(אחרת)
לפני 13 שנים • 26 בנוב׳ 2010
nerissa​(אחרת) • 26 בנוב׳ 2010
טריסר כתב/ה:
אתה ממש דביל הא אליעזר.... אתה הנציג של הקהילה.. אני לא מתימר להיות קשור בכלל לדבר הזה
אתה הדובר הרשמי , היתה המצבעה וכולם הצביעו בעדך
אתה יודע להבטא בצורה נאותה, אתה יודע להשכין שלום בזמני מלחמה, אתה .. אתה ענק
אהה כולם גם רוצים לדעת מתי מתחילים שיעורי ההבעה ? כולנו רוצים ללמוד ממך איך להתבטא .

לגבי הבחורה שקישתה את העמוד..... מה רע בזה ? את חושבת שזה זול?.. אהה אוקי
להיות על במה ללא בגדים, קשורים, מוצלפים ומושתנים זה בסדר אבל להיות בלבוש סקסי על עמוד זה לא.. אוקי הבנתי כנראה באמת טעות שלי.

יש פה איזה פורום שמלמד אנשים ומסביר הם איזה שטויות להוציא מהפה? איזה דעות מותר ואיזה לא ?

אני ובן זוגי יוצאים לעיתים נדירות בגלל העומס הכספי.. עד כה רק לדיווה. בגלל האווירה הנעימה שם. והביסלי.

במסיבה האחרונה אצל דיווה פגשתי את אורלי שהזמינה אותנו לבוא אליה. בהחלט שקלנו לעשות זאת בסוף השבוע הבא מתוך סקרנות לראות מה זה הדנג'ן החדש..

אני חייבת להגיד לך, טריסטר - אם רצית לפרגן ולעודד אנשים לבוא לדנג'ן, עשית חתיכת שירות דב בפוסט הזה.
אם יש משהו שזה עשה לי - זה לשכנע אותי שלא לבוא לשם.

חבל.
טריסר
לפני 13 שנים • 28 בנוב׳ 2010
טריסר • 28 בנוב׳ 2010
נריסה..... אל תבואי.....הכי טוב...
אם את לא יודעת לקרוא ולהבין אז באמת אל תבואי
הפוסט הראשון היה הלל לדאנגן, לצוות, להנהלה ולקהל היפה שמגיע.. משם הגיעו כל מיני אנשים מפגרים שהתחילו לקטול , להכפיש ולהוריד את הרמה במטרה להכפיש את המקום.
אם את בוחרת להתפס לזבל שכתב בסוף וקיבל תגובות הולמות אז בבקשה...
את לא עושה טובות ... לכי לדיווה תהני לך שם וזהו
אם את חושבת שאת טיפה מעל התת רמה הקבוע של הרבה אנשים כאן, תבואי, תתרשמי, ותהני לך. אחרי זה כנסי ותכתבי את ההתרשמות שלך מהמקום.
ל ש י ק ו ל ך
בוסית בחליפה​(שולטת)
לפני 13 שנים • 29 בנוב׳ 2010

בארוררר

בארורר שצריך להיות כך.

אם המין החזק מגיע יותר למועדון, המועדון הוא זה שמרוויח מכך ולכן המקום משתפר ![
xdos
לפני 13 שנים • 2 בדצמ׳ 2010
xdos • 2 בדצמ׳ 2010
כבליין שבילה בכל מועדוני הפטיש והSM למיניהם,

אני בהחלט חושב שזהו צעד ראוי, אמנם די מקומם, אבל מנסיוני אני יודע שבעלי המועדונים תמיד רוצים לבוא לקראת המבלים, ואף תמיד יש מבצעים מסויימים גם לגברים,
למשל לפעמים הנחות בכניסות מוקדמות וכאלה.

בכל מועדוני הפטיש והSM למיניהם תמיד היה צורך למשוך יותר בנות,
וכניסה חופשית לנשים - צעד חכם, (תמיד תהיה איזה בחורה שתזעק למה הופכים נשים לאובייקט. נו שויין..)

עובדה שזה עובד. המסיבות משביחות.