שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תתקנו אותי אם אני טועה...

עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 בדצמ׳ 2010
Dyna Soar כתב/ה:
אבל יש אנשים שזה הבדס"מ שלהם...

שבחורה מנצלת להם את הארנק.

והיות אנחנו קהילה של בדס"מ... חובה לכבד כל בדס"מ באשר הוא, כל עוד הצדדים מסכימים ונהנים. לדעתי כמובן icon_smile.gif

(אני אישית נגד הקטע של התשלום וסולד ממנו, אבל... לצערי, זה רלוונטי לפה.)

האמת מסקרן אותי לדעת, האם אדם שאוהב ניצול כספי באמת נדלק ומתגרה מזה שאישה שאינו מכיר בכלל מנצלת אותו כספית ? ואם כן כמה כבר יש כאלו פה
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 2 בדצמ׳ 2010
משרת מלידה כתב/ה:
Dyna Soar כתב/ה:

והיות אנחנו קהילה של בדס"מ... חובה לכבד כל בדס"מ באשר הוא, כל עוד הצדדים מסכימים ונהנים. לדעתי כמובן icon_smile.gif

האמת מסקרן אותי לדעת, האם אדם שאוהב ניצול כספי באמת נדלק ומתגרה מזה שאישה שאינו מכיר בכלל מנצלת אותו כספית ? ואם כן כמה כבר יש כאלו פה

מת על זונות. מודה שלא על כולן. לפעמים נופל על כאלו שאפילו האינסטינקטים שלי לא הצליחו לנפות בשיחה ואז משלח אותן לביתן במחיר נסיעה. אבל אין כמו זונה בזמן הנכון ובמקום המתאים. אחלה ניצול. אני כבר מזמן מבקש מכלובי שיסדר לנו איזו אחת בכניסה לאתר שתמצוץ לכל אחד במחיר מוגדר. כדי שתנצל אותנו, אלא מה?
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 2 בדצמ׳ 2010
משרת מלידה כתב/ה:
Dyna Soar כתב/ה:

שמעתי את זה ממספר שולטות ומספר נשלטים...
שיש הרבה גברים שמבחינתם הכניעה האולטימטיבית היא זו הכלכלית.
ומן הסתם, יש כאלה שאוהבים את זה גם בצורה של מישהי זרה לחלוטין.
זה הרי עוד יותר משפיל, לא ?