ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

And They Lived Happily Ever After

קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 6 בדצמ׳ 2010

וואווו, כמה דיונים בנושא!

קיפופיף​(מתחלפת) • 6 בדצמ׳ 2010
האתר הזה הוא כמו כל אתר אחר- מי שודע מה הוא מחפש-מוצא.
זוגיות זה לא פשוט לא במערכת ונילית ולא בערכת בדסמית. זה דורש בגרות,יכולת להתפשר , לחיות את גבול הפנטזיה והמציאות (פנטזיה קיימת בכל רומנטיקה גם בלי חלוקת תפקידים מוגדרת).
גם באתרים רגילים יש אנשים שמחפשים שנים,עוברים מדייט לדייט ונשארים עם הפנטזיה.
אישית-מצאתי פה אהבה ענקית (למרות שאנחנו ספציפית לא חיים את הבדסמ ואני באה מתפיסה שהיא יותר טאנטרית מסאדו מזוכיסטית, אבל עצם הדיבור הנקי על מיניות כבר הקפיץ את ההיכרות למקומות יותר אינטימיים ותקשורת יותר פתוחה מהיכרויות אחרות ונתן נקודת פתיחה מצויינת כדי להמשיך הלאה) ואני מכירה יותר זוגות שהיכרו כאן מבכל אתר אחר וכל שבוע נוספים סוגריים ליד ניקים של עוד חברים.
בריזיט

Re: וואווו, כמה דיונים בנושא!

בריזיט • 6 בדצמ׳ 2010
קיפופיף כתב/ה:
האתר הזה הוא כמו כל אתר אחר- מי שודע מה הוא מחפש-מוצא.
זוגיות זה לא פשוט לא במערכת ונילית ולא בערכת בדסמית. זה דורש בגרות,יכולת להתפשר , לחיות את גבול הפנטזיה והמציאות (פנטזיה קיימת בכל רומנטיקה גם בלי חלוקת תפקידים מוגדרת).
גם באתרים רגילים יש אנשים שמחפשים שנים,עוברים מדייט לדייט ונשארים עם הפנטזיה.
אישית-מצאתי פה אהבה ענקית (למרות שאנחנו ספציפית לא חיים את הבדסמ ואני באה מתפיסה שהיא יותר טאנטרית מסאדו מזוכיסטית, אבל עצם הדיבור הנקי על מיניות כבר הקפיץ את ההיכרות למקומות יותר אינטימיים ותקשורת יותר פתוחה מהיכרויות אחרות ונתן נקודת פתיחה מצויינת כדי להמשיך הלאה) ואני מכירה יותר זוגות שהיכרו כאן מבכל אתר אחר וכל שבוע נוספים סוגריים ליד ניקים של עוד חברים.

את אישה מאד חכמה. עשית לי סדר בשניות !
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 6 בדצמ׳ 2010
התשובה היא כן,
יצאו מפה כמה וכמה זוגות לחתונה במהלך השנים.