שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור/ מלכה בתשלום

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 11 בדצמ׳ 2010

Re: נדיר/ה

בכוח המוח{Aion} • 11 בדצמ׳ 2010
רפאל כתב/ה:
בעיני זו כתיבה נשית מאוד (כנשיותה של הדמות שבסיפור). היא מוקפדת ואסתטית, כחליפת עסקים אפורה מבריקה ומעט כוחנית, או כחוזה משפטי שטמנו בו כמה מלכודות.

הדמות שבסיפור יהירה מאוד (או בלשונו של אנדרפוט - חמודה). אני רואה לנגד רוחי מישהי שלא יכולה באמת לשאת את הרעיון שגבר כלשהו לא יהיה שלה. ואם גבר כלשהו החליט להיות של אחרת, היא כבר תתעלל בו קצת. ובשביל להתעלל בו קצת היא גם תהיה המאהבת שלו. לא סתם מאהבת, אלא מאהבת-שולטת, בעלת מזיגה מעוותת ומרגשת של סאדיזם ומושג חמור של צדק. (אולי אני מעט נסחף).

ראובן כתב/ה:
לדעתי נחוץ לך עבד הגהה, אולי ''רפאל'' יאות.

ראובן, אני ארשה לעצמי תגובה שאינה הדוקה על יתר מידה:
ההתגרויות שלך עושות לי חשק להחטיף לך כמה חבטות בטוסיק (עבור 200 ש"ח, כמובן) . התאות?

(:
רפאל, זה בדיוק העניין. היא הפנטזיה המושלמת. זו שרואים מבחוץ, מעיניו של נשלט. ההתבוננות העצמית שם, יש בה משהו שדומה להתבוננות חיצונית.

כך או כך, כתוב היטב ומגרה.

ד"א, ראובן מילא ידי להשיב לך כלהלן -
הצעתך מבזה. לא שמרשי לא מתגרה מתשלום בעבור שירותי מין ו/או חבטות, אבל הסכום מבזה אותו ואת המקצוע, יהא המקצוע אשר יהא. יחד עם זאת, ב-800 ש"ח יסכים מרשי להרים את ידו, ולהסכים לחבטות, 4 במספר, ידניות.
צעיף אדום מדם
צעיף אדום מדם • 11 בדצמ׳ 2010
כמעט ולא הייתי רוצה להפריע לדיון בשאלה כבדת המשקל בדבר הזהות המינית שלי, בפורום כה מכובד של נבחרי הכלוב..אחרי הכל מה יש לי לחדש? (:

אבל בכל זאת, השאלה של כתיבה גברית מול נשית מרתקת אותי למסך. ורפאל הוא בינתיים היחידי שגיבה את דעתו בדוגמאות וניתוח אישיות מאלף שאהבתי. תודה רבה לך.
בכוח המוח, שלום (:. אני מרגישה צורך גדול להסכים לתגובותייך, יותר מכול התגובות עד כה. או לפחות לחשוב עליהן ולנתח אותן. אני מרגישה שאיך שהוא יש בהן יותר עומק ממה שכתוב בהן מילולית. אבל האם תוכלי לתת דוגמאות מהכתיבה עצמה?
למשל, אני יכולה אולי לחשוב על כמה סיבות לגבי הראיה הגברית של הדמות - אחת היא, שאני חוששת שזה בגלל שכשכתבתי את הסיפור (הפורנוגרפי מעט) - קהל היעד שעמד לנגד עיניי לפרקים גדולים היה גברי, ואם אפשר נשוי (:.
אולי יש סיבות אחרות, וכאן אני זקוקה לעזרתך, להרחבה.

שבת שלום, ושבוע טוב.
צעיף.
סוגד שישים ותשע
סוגד שישים ותשע • 11 בדצמ׳ 2010
אחלה סיפור כתבת כאן צעיף אדום
את האישה הראשונה שאני פוגש
שמוכנה לשלם על סקס או שליטה
פורקן נפשי כזה את יכולת להשיג
במחיר נמוך וטבעם של נשים הוא
לקבל הנחה עוד לא היכרתי אישה אחת
שלא אוהבת הנחות שלא אוהבת שיזמינו אותה
זו הפעם הראשונה שזה קורא
החלום נישמע של עבד תפרן שאין ביכולתו
לממש את רצונותיו
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2010
אני גם מאוד אוהבת את הסיפור, ושקראת לו "מלכה בתשלום", אבל לא מהכיוון שאנחנו מכירים. כנראה מה שקשה לאנשים במלכות בתשלום, הוא הרעיון שמי שיש לו כסף, יש לו עוצמה ובעולם הזה לגברים יש בד"כ יותר כסף מנשים ויותר מקובל שהם יקנו את הנשים (מין או רומנטיקה).
כן, הדמות השולטת כאן נראית לאנשים גברית כי היא משתמשת במוטיבים ושפה כוחניים וגבריים, אבל מי אמר שאישה לא יכולה להתנהג ככה, כמו ששולט יכול להיות רך, מכיל ואוהב?

והשאלה האמיתית היא, האם נשים יכולות להיות שולטות בדרך הנשית שלהן, או כדי להרגיש שולטות "באמת" הן צריכות להתנהג כמו גבר, בדיוק כמו בעולם הונילי (למשל כדי להצליח בעבודה ולהתקדם וכו').

שגיאות הכתיב המעטות באמת גרעו קצת מהנאתי, אבל כתוב נהדר ויצירתי.
ballbust slave​(נשלט)

איזו חוויה..

ballbust slave​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2010
וואו... אין לי מילים לכתוב, פשוט מדהים

השארת אותי מרותק לכיסא פה, וואו.. פשוט וואו...
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 בדצמ׳ 2010
הרגזתם אותי.

אני בטוחה, משוכנעת, מוכנה להתערב שמדובר באשה.
זאת בהחלט כתיבה נשית. טובה מאוד, מודעת לעצמה, חכמה.
רפאל

Re: נדיר/ה

רפאל • 11 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:

(:
רפאל, זה בדיוק העניין. היא הפנטזיה המושלמת. זו שרואים מבחוץ, מעיניו של נשלט. ההתבוננות העצמית שם, יש בה משהו שדומה להתבוננות חיצונית.

כך או כך, כתוב היטב ומגרה.

במרוצת השנים כל כך הרבה גברים גרמו לי להאמין שהם נשים, כך שכדאי שאגלה מעט ענווה בעניינים האלו.

אבל אני חייב לציין שבעיני זו ממש לא פנטזיה מושלמת. הזחיחות של הגיבורה ממש מעצבנת אותי. הייתי מכתים את חליפת העסקים האפורה שלה בקטשופ.
Morticia
Morticia • 11 בדצמ׳ 2010
אם ממש חייבים להתעקש על מין הכותבת אז הייתי אומרת שיש כאן נשיות חמה ומחנכת עם מעטה ציניקני יפה המעיד על חום רגשי ותבונה.
זה לא כזה שחור ולבן כמו שאולי נראה.
משהו מעודן ומתוחכם שיאה גם יאה לאישה.
כמובן שזה לא אומר שגבר לא מסוגל לכתוב ככה.

נראה לי לא חשוב כל כך.
יותר חשוב בעיני לקרוא נכון את המסר.

יוהרה עבור מי שלא רוצה לקחת אחריות
תקיף עבור מי שלא חש בטוח בגבריות

עמוק עבור מי שמבקש להאזין לבריות.

בגדול, מסכימה עם ונהנתי מתגובותיהם של חפץ ורפאל.
אה וגם כמובן מהכתיבה של פותחת השרשור
icon_smile.gif
SideWinder
SideWinder • 11 בדצמ׳ 2010
כתיבה שונה ומרעננת.
נהנתי לקרוא.
2001​(נשלט)
לפני 13 שנים • 12 בדצמ׳ 2010

מציאות או דימיון

2001​(נשלט) • 12 בדצמ׳ 2010
מה זה חשוב אם מדובר באמת חקוקה בסלע או בדמיון פורה, העיקר שמדובר בסיפור מקורי, כתוב היטב זורם ומגרה, והכי הכי חשוב שאני נהניתי ממנו, תמשיכי בבקשה צעיף