צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדבקת תוויות

AIR​(נשלט)
לפני 19 שנים • 5 במאי 2004

הדבקת תוויות

AIR​(נשלט) • 5 במאי 2004
מוזר אבל לאחרונה אני נתקל בתופעה מעניינת,הדבקת תוויות בצורה עקיפה או ישירה.....
אני מסתובב לי בפורום היקר קורא פירסומים והודעות ונתקל בפרסומים שמפנים אצבע מאשימה כלפיי אדם מסויים ככה שאי אפשר לטעות מי הוא הבן אדם המותקף(הריי כולם מכירים את כולם בקהילה )......
זה נחמד לספר את הצד שלך בסיפור כאשר יודעים ומכירים אותך ויודעים חלקם מי הוא אותו בן אדם שמסופר עליו הסיפור , אתה יודע כמה מהר יזדרזו אנשים בקהילה לתת תגובה שהופלצה מהתחת בשביל האינטרס האישי שלהם (להאדיר את שמם,להיתקרב אליך,למצוא אוליי זיון), מוזר שאותם אנשים כבר ממהרים להגיד " מי זה ואני אתפוס אותו ואראה לו" ובעצם הם לא שמעו את הצד השני להגנתו........
מוזר לי שבכלל מכניסים עניין אישי בין שני אנשיי קהילה לפורום הכללי , מי שגבר יפתור את בעיותיו לבד. אפילו ראיתי כאלה שבאים בנקמה ומנסים לחשוף את אותו בן אדם בצורה עקיפה שמזה בכלל בא לי להקיא.
אז כשאתם רואים פרסום כזה, אנא תתעלמו מאותו בן אדם ותנו לו לפתור את בעיותיו האישיות לבד.
תודה ושלכם,שמיימי [/b]
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 6 במאי 2004

Re: הדבקת תוויות

מאסטר יקיר​(שולט) • 6 במאי 2004
שמיימי כתב/ה:
מוזר אבל לאחרונה אני נתקל בתופעה מעניינת,הדבקת תוויות בצורה עקיפה או ישירה.....
אני מסתובב לי בפורום היקר קורא פירסומים והודעות ונתקל בפרסומים שמפנים אצבע מאשימה כלפיי אדם מסויים ככה שאי אפשר לטעות מי הוא הבן אדם המותקף(הריי כולם מכירים את כולם בקהילה )......
זה נחמד לספר את הצד שלך בסיפור כאשר יודעים ומכירים אותך ויודעים חלקם מי הוא אותו בן אדם שמסופר עליו הסיפור , אתה יודע כמה מהר יזדרזו אנשים בקהילה לתת תגובה שהופלצה מהתחת בשביל האינטרס האישי שלהם (להאדיר את שמם,להיתקרב אליך,למצוא אוליי זיון), מוזר שאותם אנשים כבר ממהרים להגיד " מי זה ואני אתפוס אותו ואראה לו" ובעצם הם לא שמעו את הצד השני להגנתו........
מוזר לי שבכלל מכניסים עניין אישי בין שני אנשיי קהילה לפורום הכללי , מי שגבר יפתור את בעיותיו לבד. אפילו ראיתי כאלה שבאים בנקמה ומנסים לחשוף את אותו בן אדם בצורה עקיפה שמזה בכלל בא לי להקיא.
אז כשאתם רואים פרסום כזה, אנא תתעלמו מאותו בן אדם ותנו לו לפתור את בעיותיו האישיות לבד.
תודה ושלכם,שמיימי [/b]

כשתגיע למצב הזה, בו יכפישו, ירעילו וינסו לקטול אותך ואת שמך בקהילה,
(מקווה שלא תגיע לכך), תהיה גבר ותתמודד עם זה לבד.
עד אז, תן לאחרים לפעול כפי הבנתם!
בין שתיים לארבע​(נשלט){דולי}
לפני 19 שנים • 11 במאי 2004

בוא תהיה גבר

ותגיד על מי בדיוק אתה מדבר?
עליי אתה מדבר? אני אישית מאד מקווה שלא כי תפסתי ממך קצת יותר. צודק דום אן בי, כשתהיה במצב הזה כמו שאני הייתי שמונה חודשים אז נראה אותך גבר מתמודד לבד.
תאמין לי אני לא מאחל לך ולא לשונאים שלי להיות במצב הזה. אז שקול מילים כי זה בכלל בכלל לא מתאים הדיבור הזה שלך פה.

אגב אתה בעצמך עכשיו עושה בדיוק מה שאתה מתלונן עליו
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 11 במאי 2004
ואני מנסה להבין.........

שמיימי העלה פה נושא די טעון , נתן דוגמאות על שרשורי הכפשות מרומזות או בוטות שרצים פה לפעמים- למה לא לכבד את זה?

נכון שכל אחד פועל על פי ראות עינייו - יש כאלו המעדיפים לעשות זאת בפומביות ויש כאלו הבוחרים להתמודד עם זה בפרטיות, המושג חייה ותן לחיות, מוכר לכם?

לא מצאתי מקום פה למתקפה של בין שתיים לארבע על שמיימי , שכן אני כלל לא הסקתי מדבריו כי הינם מכוונים למישהו ספציפי, אך למראה תגובתו של שתיים (יקירי, הפנית את אור הזרקורים עליך בתגובתך), התחלתי לחפש רמזים בהודעתו של שמיימי- ועדיין לא מצאתי.

אז הנה תגובה קלאסית למה ששמיימי התכוון - שתיים ,סורי, בין אם ראית את עצמך כנושא הפוסט ובין אם לא - היית צריך לדעתי להגיב בפרטי.

אישית, מנקודת מבטי, לא ראיתי בהודעתו של שמיימי שום רמז לאף אדם ספציפי.

רחפנית-הדומית המרחפת.
בין שתיים לארבע​(נשלט){דולי}
לפני 19 שנים • 12 במאי 2004

רחפנית...

תתפלאי אבל לא הכל או וירטואלי ובדיוק היום שמעתי על תגובתו של שמיימי, והיא הציגה את זה כאילו מדובר עליי ועליה. בבדיקה שערכתי עם שמיימי הבנתי שפשוט הוטעתי והתנצלתי בפניו.
לפני שהיא אמרה לי אפילו לא נכנסתי לפה ולא ידעתי על התגובה.