בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קילור

יערה​(נשלטת){SEAMASTER}
לפני 19 שנים • 12 במאי 2004

לוטסית שלי מחזקת את דבריך

יערה​(נשלטת){SEAMASTER} • 12 במאי 2004
גם לי חבל וכואב שהקולר כאן בגדר חסר משמעות, ומכיוון שהשימוש בו הפך כל כך רווח אנשים לא נוטים לייחס אליו רצינות ומרשים לעצמם לזלזל ולהטריד אנשים גם אם הם נושאים קולר.

באיזשהו מקום יש צדק בכך שהם לא מייחסים לקולר רצינות שהרי אם מעניק הקולר מעניק אותו במחי יד מדוע שאדם זר ייתן לו משמעות.

לי ולאדוני הייתה אהבה מההתחלה במערכת היחסים אבל לקח זמן עד שקולרתי , אך לצערי, למרות היותי מקולרת זמן רב, פונים אלי רבים בפניות שאינן ראויות כגון "אם את משויכת מה את מחפשת כאן..?" או בכל מיני הצעות "אני אורצה להיות האדון שלך..." וכו

חבל שהדברים כך, הם גורמים לי באופן אישי לאי חשק להיות באתר
בין שתיים לארבע​(נשלט){דולי}

על קולרים ואנשים...

לדעתי השימוש באתר בקולר הוא אך ורק לסמן מישהו. הרי הקולר האמיתי הוא בלב ולא בשוםמקום אחר. אני לא חושב שיש בזה זילות לרשום משהו אחר. איש איש באמונתו יחיה לא?
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: החילזון מן השפן

מאסטר יקיר​(שולט) • 12 במאי 2004
olive כתב/ה:
("אני כבר שבוע באתר ועוד לא מצאתי מלכה/סאבית/עבד...").
.

אוליב ידידי,
תתחיל לחפש אדון,
אני מבטיח לך שתמצא!
icon_wink.gif

ובענין הקילור...

נושא שנדון המון המון פעמים בעבר,
גם כאן וגם בפורומים אחרים.

הניחו לכל אחד לבחור את הדרך שלו.
אין כאן זילות של הקילור או הקולר.

בודק

תלוי

בודק • 12 במאי 2004
השאלה היא מה הקולר מסמל. האם הוא מציין את
טיבה של השייכות או את עצם השייכות.
אם הקולר אמור לבטא את עצם השייכות אזי אין זה מעלה ומוריד דבר.
לעומת זאת אם הקולר אמור לציין את טיבה של השייכות ומידת התמדתה והיקפה
אזי באמת עשויה להיות זילות אם וכאשר הקולר מופיע ללא יחס מתאים
בין מה שהקולר מבקש לסמל לבין המסומל.
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 12 במאי 2004
לוטוסית...
את כל כך צודקת!!!
קילור הוא דבר סימבולי בעיני, הבא להעיד על קשר רגשי עמוק ושייכות בין שני אנשים או במקרה האישי שלי - שלושה.
אין להקל ראש ולכל סטוץ שס"קי להצמיד קולר, שכן דבר זה אכן מבזה את הקשרים המשמעותיים באמת, ומעודד את התופעה שציינת של הטרדת מקולרים/ות.
אם כי לא חסרים גם נישואי וגירושי בזק בעולם הונילי (סטייל לאס וגאס), אני בהחלט מאמינה כי יש ערך אמיתי לקולר כשהוא מסמל קשר משמעותי ולא סשן מזדמן.
התאהבויות בזק המחזיקות יומיים או קילור מתוך פחד לאבד הם דבר עצוב לדעתי, ולמרות שאני בדרכי להסרת הקולרים - האהבה שיש לי לאביס ולבטי לעולם תשאר, גם לאחר שהקולרים יוסרו.

זיקית

לוטוסית

זיקית • 12 במאי 2004
אני מסכימה איתך במאה אחוז...ולא אכביר מילים.

icon_twisted.gif
אליאס​(אחרת)

תופעת ה'כבס ולבש'.

אליאס​(אחרת) • 12 במאי 2004
וכן, גם אני מסכימה אתך, לוטוסית.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
DOM_NB האוחז בשוט כתב/ה:
ובענין הקילור...

נושא שנדון המון המון פעמים בעבר,
גם כאן וגם בפורומים אחרים.

הניחו לכל אחד לבחור את הדרך שלו.
אין כאן זילות של הקילור או הקולר.
[/color]

בהנחה שלמעשה בר המשמעויות המרובות לא היתה השפעה על סאבים מקולרים בזוגיות יציבה לא הייתי חושבת אפילו להעלות את את הנושא לדיון.
אבל.. מרגע שבו הדרך שאני מניחה לאחר לנהוג בה פוגעת בי ובשכמותי באופן ישיר, אני מאמינה שיימצא מקום לדיון נוסף במהות הקולר.
כאשר פוגעים בכבודינו אנו זוקפים ראש, וכאשר מנסים לחתור תחת קשר קיים זה מרגיז, וזה מעליב, וחורה לי לחשוב שבעדת טורפי נבלות אני נמצאת, כאלו שרק מחכים לקפוץ על גוויות של קשר או ליצור כאלו.
הקולר אמור להראות מראש עוד בטרם יכנס האדם לפרופיל כי כאן אין פוטנציאל למשהו שאינו ידידותי, ואין דרך להצדיק את אלו ששולחים הצעות שיוך.
אני מניחה שלולא תופעות של קילור אקספרס והורדתו במהירות האור או תופעת של כתיבת אי אילו הגיגי נפש בקולר במקום שם דומיננט, לא היה ספק לגבי מהות הקולר ומשמעותו.

בודק כתב/ה:
השאלה היא מה הקולר מסמל. האם הוא מציין את
טיבה של השייכות או את עצם השייכות.

הקולר לפי השקפתי מסמל את טיב השייכות.
שייכות שאינה בשלב הבחינה, שייכות שמתיימרת להיות המקבילה לטבעת נישואין.
לגבי עצם השייכות כבר ציינתי כי ניתן להצהיר עלייה בתוך הפרופיל.
הקולר הוא החותם כי הוא דורש בשימתו את רצון הסאב והסכמת הדום.

שימו לב עד כמה החי"רניקים מזלזלים בג'ובניקים שצריכים רק למלא טופס סיפוח כדי להשיג את הכומתה והתג, כי אותם ג'ובניקים לא יעריכו לעולם את הסימבוליות של הכומתה, ואת הגאווה שיש למי שקבל אותה בעמל.
שבירה​(נשלטת)
שבירה​(נשלטת) • 12 במאי 2004
"המקבילה לטבעת נישואין"? קצת מוגזם, לא? אין עניין שייכות בדסמית לעניין נישואין ונילים. האם בעולם הונילי היית מקבלת הצעת נישואין לאחר פרק זמן זהה לזמן שבו קולרת?
אני חושבת שההשוואה לא מסתדרת אצל רוב השפחות המקולרות באתר. האם הן כולן היו נשואות לאדוניהן לו היינו ונילים??