לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

O.P.E.N.ing Night - THE SPACE - 16.12.2010

009​(אחר)
לפני 13 שנים • 17 בדצמ׳ 2010
009​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2010
אין דברים כאלה..............הבמה הקטנה באמצע של הבר ואוו ענק............הסאשן עם הוינרית ורונה על הבמה הקטנה היה גדול..........מיוחד במינו המקום הזה..........לא יאומן איך הפכו את המקום לכך כך יפה ומעוצב ברמה בינלאומית..........הכל טיפ טופ ברמה של ליגת על..............כל כך הרבה הופעות והכל מתוקתק ומתזומן כמו שעון שויצרי .................על המוזיקה אין בכל מה לדבר פשוט מצויינת ומותאמת להופעות באופן מושלם.........יאלה לישון............
dragon master
dragon master • 17 בדצמ׳ 2010
המקום החדש פשוט פצצה
היה מטורף
פיית יער

המקום החדש

פיית יער • 17 בדצמ׳ 2010
היי יקירי נתחיל מהמחמאות: המקום אכן יפה מושקע ומעוצב.ההופעות היו מגוונות והמוסיקה מצוינת. לי היו חסרים קצת החללים האפלים,המקומות להתגופפיות ובמיוחד חדר החושך שבלט בהעדרו.האם נזכה לחוות אותו בפעם הבאה? תודה פיית יער
צלילה

Re: המקום החדש

צלילה • 17 בדצמ׳ 2010
פיית יער כתב/ה:
היי יקירי נתחיל מהמחמאות: המקום אכן יפה מושקע ומעוצב.ההופעות היו מגוונות והמוסיקה מצוינת. לי היו חסרים קצת החללים האפלים,המקומות להתגופפיות ובמיוחד חדר החושך שבלט בהעדרו.האם נזכה לחוות אותו בפעם הבאה? תודה פיית יער

אנחנו מטפלים בנושא החדר חושך
שמחה שנהנת icon_smile.gif
Lady Mod​(אחרת)
Lady Mod​(אחרת) • 17 בדצמ׳ 2010
נדמה לי שאתמול הייתי באמסטרדם, אבל זה היה ממש קרוב לבית.. הזוי..
לא יאמן איך המקום הזה נראה כיום., מעבר ליופי, הנוחות הזו בכל פינה, ספות בשולי הרחבה המרכזית, הבר המדהים באמצע, דלפקי הבר והכסאות באיזורים שונים, קומת הגלריה המהממת שניתן לשבת בה לצד שולחנות עם דרינק ולצפות מלמעלה בכל המתרחש בקומה התחתונה, חלק הגלריה שמוסב לחדר החושך, עם הספות המפנקות, פשוט תענוג לכולם ולבעלות הסטילטו בפרט icon_wink.gif

היה רגע שעמדתי למעלה בגלריה והסתכלתי על המסיבה מלמעלה, זה היה נראה כמו פרסומת למסיבה לא מכאן, ים של אנשים רוקדים שותים מסתשנים, ובאמצע, בתוך הבר על במה, שתי יפיפיות בריקוד חושני, חייבת לציין גם את הסאונד במקום שבעיניי מעולה {אין ספק שהשקיעו במקום הזה}.

ההופעה של אמילי על החישוק, עשתה לי חשק לקנות חישוק {או עדיף חישוק עם אמילי לבית}
מ-ד-ה-י-מ-ה !!
סשן הקשירות של דיאבלו וזוגתו ההורסת, היה אחד היפים שראיתי. שתיים תלויות בצדדים ואחת מונפת מסתובבת על חבל באמצע, סחטיין.. זה מה שאתם עושים בבית בערב?!?... icon_wink.gif

הולך להיות לנו חורף חם. זה בטוח.
kai
kai

מזל טוב

kai • 17 בדצמ׳ 2010
מזל טוב על המקום החדש
אחלה ערב מקום בסטייל
תמשיכו לעולם
מקווים לחדר חושך שהיה חסר
וחשוב עם dm בכניסה לחדר חושך
אני וזוגתי הרגשנו באמסטרדם
תודה רבה לכם
diablo666​(שולט)
diablo666​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2010
Mod כתב/ה:
נדמה לי שאתמול הייתי באמסטרדם, אבל זה היה ממש קרוב לבית.. הזוי..
לא יאמן איך המקום הזה נראה כיום., מעבר ליופי, הנוחות הזו בכל פינה, ספות בשולי הרחבה המרכזית, הבר המדהים באמצע, דלפקי הבר והכסאות באיזורים שונים, קומת הגלריה המהממת שניתן לשבת בה לצד שולחנות עם דרינק ולצפות מלמעלה בכל המתרחש בקומה התחתונה, חלק הגלריה שמוסב לחדר החושך, עם הספות המפנקות, פשוט תענוג לכולם ולבעלות הסטילטו בפרט icon_wink.gif

היה רגע שעמדתי למעלה בגלריה והסתכלתי על המסיבה מלמעלה, זה היה נראה כמו פרסומת למסיבה לא מכאן, ים של אנשים רוקדים שותים מסתשנים, ובאמצע, בתוך הבר על במה, שתי יפיפיות בריקוד חושני, חייבת לציין גם את הסאונד במקום שבעיניי מעולה {אין ספק שהשקיעו במקום הזה}.

ההופעה של אמילי על החישוק, עשתה לי חשק לקנות חישוק {או עדיף חישוק עם אמילי לבית}
מ-ד-ה-י-מ-ה !!
סשן הקשירות של דיאבלו וזוגתו ההורסת, היה אחד היפים שראיתי. שתיים תלויות בצדדים ואחת מונפת מסתובבת על חבל באמצע, סחטיין.. זה מה שאתם עושים בבית בערב?!?... icon_wink.gif

הולך להיות לנו חורף חם. זה בטוח.

חחחחחח.... לא מוד .. זה לא בדיוק מה שאנחנו עושים בבית ... לא משעמם לנו עד כדי כך .. [B]
diablo666​(שולט)

אוו...

diablo666​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2010
זו מסיבה כמו שמסיבה צריכה להיות ....
האנשים ... הסשנים ... האיכות ... המוסיקה ... אחרי מסיבה כזאת .. הרף רק עולה ..
אייר חופשי העלת את רף המסיבות לשחקים ... [B]
תהום
לפני 13 שנים • 18 בדצמ׳ 2010
תהום • 18 בדצמ׳ 2010
אין יותר מידי מה להוסיף במילים
חוץ משהיה

מ-ע-ו-ל-ה!!!

מסיבה מדהימה
הסשן של דיאבלו היה מפוצץ.
מקום מדליק, אנשים יפים
לא צריך יותר מזה.
מיכל המאלפת​(שולטת)
לפני 13 שנים • 18 בדצמ׳ 2010

...

מיכל המאלפת​(שולטת) • 18 בדצמ׳ 2010
אני חושבת שזו היתה המסיבה הכי טובה שהשתתפתי בה בארץ!!
המוזיקה היתה מעולהההה!!!
הסשנים של דיאבלו (יא חולה נפש) ושל אמילי היו מהממים ומושקעים!
הכלוב הקטן באמצע הבר נראה כאילו הוא מיועד במיוחד בשבילי, והשימוש שעשיתי בו היה אחד הכיפים icon_smile.gif
הספות, הגלריה, ואפילו השירותים הגדולים... פשוט מושקע.
שמעתי כמה וכמה פעמים במהלך הערב מאנשים את המשפט "זה מזכיר לי את אמסטרדם" ובאמת.. כל הכבוד על ערב ברמה אחרת לגמריי!!!
מחכה למסיבה הבאה icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif