ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סושי מגלה עולם

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 18 בדצמ׳ 2010
Lakshmi​(נשלטת) • 18 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
מסכים עם TAKARA.
בתור בחורה צעירה ונטולת משקעי הכלוב היא הגיבה כמו שצריך לציניות מורעלת וספוגת ניסיון.
לו הייתי בתפקיד הממליץ, הייתי מבקש מכלובי לסגור את פורום ה 40+ ואת זה לותיקי הכלוב (עודו קיים? לא אטרח לבדוק) ולפתוח אחד חדש עבור הרוח הטהורה והנקיה.

(ואם הייתי בתפקיד הרע, הייתי מבקש ממנו לסגור את בני 40+ ואת ותיקי הכלוב בקוטב הצפוני כדי שיתבשלו בחרא שלהם)

או יקפאו בחיקו

חחחחח
אתה מצחיק^_^
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בדצמ׳ 2010
TAKARA כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מסכים עם TAKARA.
בתור בחורה צעירה ונטולת משקעי הכלוב היא הגיבה כמו שצריך לציניות מורעלת וספוגת ניסיון.
לו הייתי בתפקיד הממליץ, הייתי מבקש מכלובי לסגור את פורום ה 40+ ואת זה לותיקי הכלוב (עודו קיים? לא אטרח לבדוק) ולפתוח אחד חדש עבור הרוח הטהורה והנקיה.

(ואם הייתי בתפקיד הרע, הייתי מבקש ממנו לסגור את בני 40+ ואת ותיקי הכלוב בקוטב הצפוני כדי שיתבשלו בחרא שלהם)

או יקפאו בחיקו

חחחחח
אתה מצחיק^_^

אני? (מסדר את הדרגות) מצחיק? נו באמת. ראי כמה אני רציני! (-:

ונורמאלי.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 18 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מסכים עם TAKARA.

או יקפאו בחיקו

חחחחח
אתה מצחיק^_^

ונורמאלי.

אתה לא נורמאלי,
אתה מיוחד, בדיוק כמו כולם^_^
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בדצמ׳ 2010
TAKARA כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מסכים עם TAKARA.

או יקפאו בחיקו

חחחחח
אתה מצחיק^_^

ונורמאלי.

אתה לא נורמאלי,
אתה מיוחד, בדיוק כמו כולם^_^

לא נכון.
להבדיל מכולם אני חתיכת בנזונה מאושר. וכרגע אני יכול אפילו לעוף! (לא מומלץ ל 40+. שלגים וכו', שיבורכו)
מקבי​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 19 בדצמ׳ 2010
מקבי​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2010
ציטוט: תגידו,בעולם הונילי הגנרי(טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה)
באיזה דייט עושים סקס?
ובבקשה,פליוזיונים באלפים בלי תשובות נוסח "מתי שאת חשה מוכנה" ושיט כזה

המוסכמה הכללית היא דייט שלישי. בפועל - לא מחזיק. לפעמים זה ייקח יותר, ולפעמים הרבה פחות. זה באמת איך שמרגישים. אישית, אפילו שאני חרמניאק שטני, מעדיף לקחת את הזמן. זה בונה מתח מיני, זה בונה אינטימיות, וזה הופך את האקט עצמו ליותר נעים וטבעי. עם זאת, לחכות יותר מדי זמן (נניח, ביחסים רגילים, מספר חודשים) עשוי לגרום לציפיות גדולות והפיכת הסקס למעין מטרה, או להעלות אותו למעמד של ריטואל מקודש - לא מומלץ.