לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירת כל רכושו

Tish Adams
לפני 13 שנים • 19 בדצמ׳ 2010

Re: מסירת כל רכושו

Tish Adams • 19 בדצמ׳ 2010
צעיף אדום מדם כתב/ה:
שלום לכולם,
במסגרת חיפושיי (ראו את הבלוג) אני אתכוון שהעבדים שלי ימסרו לי את כל רכושם, ויישארו חסרי כל. זהו אמצעי (הכרחי כנראה כרגע), ולא מטרה. זהו אחד האמצעים לכך שלא יהיו לעבד זכויות יחסית אליי, או מוקדי כוח שיוכל לנצל אותם למשחקים מיותרים. אין שום סיכוי שאנצל אותו. אעשה שימוש בכספו לעיתים, כרצוני, לחינוך ולימוד.

......
בקיצור, תודה (:
צעיף.

אעדיף שהוא יגיש לי את זה על מגש של זהב (לבן עדיף, צהוב לא אוהבת).
שהוא ימסור לי את רכושו לא כי דרשתי אלא, כי יאמין שזה מגיע לי מתוקף מקומי בחייו.

כל אחת והפנטזיות שלה.
icon_wink.gif
פייה{O}
לפני 13 שנים • 20 בדצמ׳ 2010
פייה{O} • 20 בדצמ׳ 2010
צעיף אדום מדם כתב/ה:
עוד מעט זמן (כמה חודשים, נניח) אני הולכת לחיות בכיף ולנהל מערכת יחסים רומנטית, מעט סוערת, עם שני גברים מקסימים, חכמים, נשלטים, משכילים אך יצירתיים בטירוף, לא עשירים כלל, שיבטחו בי ובין היתר יתנו לי את רובו המוחלט של רכושם.
....
הכסף הוא בעצם אמצעי, ולא חשוב לעיניינו. המטרה היא בעצם לשים על הנשלט סוג של אבן ריחיים אמיתית. אולי חצי-חוקית. זאת לא תהייה שלשלת ברזל, כי אי אפשר. אבל אם כספו יהיה בידי, ובעיקר אם הוא יבחר לתת לי אותו, זאת תהיה מחוייבות, עם סממן של עבדות. חלשה יותר מברנדינג, והפיכה. חלשה יותר מנישואין. אבל כזאת שתשפיע לחלוטין על אופי הקשר, ועל הנכונות של הגברים להשתנות למעני. כך אני מאמינה.

ובכן, עוררת את סקרנותי וגם לי צצו שאלות:

1. למה בעצם שגבר מקסים, חכם, משכיל ויצירתי בטירוף ירצה להשתעבד באופן כה מקיף ומשמעותי?
בכל זאת, אחרי הכל - אנחנו בסך הכל כאן בשביל להנות ממיניות מסוג מסויים.
את חושבת שיש אנשים חרמנים עד כדי דיכוי כל אספקט אחר בחייהם וויתור על מימוש מאוויים אחרים למען החוויה המינית?
ואם כן - זאת נראית לך בחירה שפויה (מצידך ומצידם)?

2. כשאת כותבת "להשתנות למעני" - למה את מתכוונת?

בסך הכל את נשמעת חביבה בדרכך. לא יודעת אם לגמרי בצד השפוי, אבל לפחות את מעניינת icon_smile.gif
L איה
L איה • 20 בדצמ׳ 2010
צעיף, חרדת הנטישה הקשה ממנה את סובלת, זו הגורמת לך לחשוב שללא סירוס והגבלה בכל תחומי חייו של הנשלט הוא עלול לא להיות שם, לא תמצא מענה בלקיחת כל רכושו. הנושא בדוק.
טענת שתחזירי לנשלט את רכושו וכספו אם ירצה לעזוב, ועל כן נשאלת השאלה מדוע לטרוח על עיגון חוקי? הפנטזיה שלך נהדרת בכך שהיא מספקת לך את הריגוש שבלגזול הכל ממישהו בדיוק כפי שחשת שנגזל ממך הכל , אבל המציאות הזו אינה שונה מהמציאות בה גברים מתעללים נוהגים בנשים מוכות-ראי ערך ראיון עם כל חוסה במקלט לנשים מוכות 'בלאשה'. אין חדש תחת השמש ועשרות גברים מתעללים יספרו לך כי לא בכך תמצאי מזור לנפשך.
נסיון העבר בעינינים מסוג זה המוכרים וידועים בקהילה הסתברו כתירוץ לעושק בזוי, כולל גזילת דירתה של גוססת מסרטן מאת ילדיה היתומים לעתיד ע"י "שולט" שנשמע כמוך.
ברור לי גם שהניסיון שלך להצטייר כחסרת מצפון וללא שמץ של מוסר הוא מגמתי ואין לך שמץ של מושג איך זה נראה במציאות, שהרי מנשלטים צעירים אין מה לקחת. הגלמודים הם גלמודים...
מנשלטים שהם הורים לילדים??? התתחילי לגזול גם את לחמם של ילדים?
אז איזה סוג של נשלט מתאים לעושק שיסב לך נחת (מדומה)?
גם בסיפורך הקודם , 'רכבת' על פנזיה של סחיטת הנשלט ע"י שיקוף חרדת הנטישה שלו מאת משפחתו באם תוודע לאשתו הסיטואציה. לבעייה כשלך יש טיפולים נוספים וניתן להימנע מיצירת דחק כלכלי בנשלטים ממדינה כשלנו עם שירותי רווחה שלא יתנו מענה לנפגעים ממך.
עצתי לך להמשיך את מסע יחסי הציבור שלך כ'רעה וחסרת מוסר' בתחומים שאינם כרוכים בכספים
ובעיות חוקיות למינן. ניצול חלשים וחולשות זה אמנם מה שאת מסוגלת לו כעת, אבל אני מאמינה בך, וחושבת שאת מסוגלת ליותר.את יכולה למנף את הצורך בפגיעות הרסניות של ניצול ופגיעה בחלאות אדם נוסח פדופילים ועבריינים. אם זה קשה לך מידי, את יכולה להתחיל עם סתם נוכלי צעצוע אלו המציעים 'טיפולים ' וקומבינות הזויות על גביי הרשת.
שתהיה בריא,
סליחה, שתהיי בריאה...
ליבנת
תם רז

ליבנת

תם רז • 20 בדצמ׳ 2010
למה כל הרוע הזה?
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 20 בדצמ׳ 2010
ליבנת כתב/ה:
צעיף, חרדת הנטישה הקשה ממנה את סובלת, זו הגורמת לך לחשוב שללא סירוס והגבלה בכל תחומי חייו של הנשלט הוא עלול לא להיות שם, לא תמצא מענה בלקיחת כל רכושו. הנושא בדוק.
טענת שתחזירי לנשלט את רכושו וכספו אם ירצה לעזוב, ועל כן נשאלת השאלה מדוע לטרוח על עיגון חוקי? הפנטזיה שלך נהדרת בכך שהיא מספקת לך את הריגוש שבלגזול הכל ממישהו בדיוק כפי שחשת שנגזל ממך הכל , אבל המציאות הזו אינה שונה מהמציאות בה גברים מתעללים נוהגים בנשים מוכות-ראי ערך ראיון עם כל חוסה במקלט לנשים מוכות 'בלאשה'. אין חדש תחת השמש ועשרות גברים מתעללים יספרו לך כי לא בכך תמצאי מזור לנפשך.
נסיון העבר בעינינים מסוג זה המוכרים וידועים בקהילה הסתברו כתירוץ לעושק בזוי, כולל גזילת דירתה של גוססת מסרטן מאת ילדיה היתומים לעתיד ע"י "שולט" שנשמע כמוך.
ברור לי גם שהניסיון שלך להצטייר כחסרת מצפון וללא שמץ של מוסר הוא מגמתי ואין לך שמץ של מושג איך זה נראה במציאות, שהרי מנשלטים צעירים אין מה לקחת. הגלמודים הם גלמודים...
גם בסיפורך הקודם , 'רכבת' על פנזיה של סחיטת הנשלט ע"י שיקוף חרדת הנטישה שלו מאת משפחתו באם תוודע לאשתו הסיטואציה. לבעייה כשלך יש טיפולים נוספים וניתן להימנע מיצירת דחק כלכלי בנשלטים ממדינה כשלנו עם שירותי רווחה שלא יתנו מענה לנפגעים ממך.
עצתי לך להמשיך את מסע יחסי הציבור שלך כ'רעה וחסרת מוסר' בתחומים שאינם כרוכים בכספים
ובעיות חוקיות למינן. ניצול חלשים וחולשות זה אמנם מה שאת מסוגלת לו כעת, אבל אני מאמינה בך, וחושבת שאת מסוגלת ליותר.את יכולה למנף את הצורך בפגיעות הרסניות של ניצול ופגיעה בחלאות אדם נוסח פדופילים ועבריינים. אם זה קשה לך מידי, את יכולה להתחיל עם סתם נוכלי צעצוע אלו המציעים 'טיפולים ' וקומבינות הזויות על גביי הרשת.
שתהיה בריא,
סליחה, שתהיי בריאה...
ליבנת

בוף איזה תשובה הורסת ....
ברור שאני מצדיקה את ליבנת ....למרות שהתגובה של צעיף דיי מחרמנת icon_smile.gif
רוב הנשים (והגברים) הן אכזריות ונוכלות ורק סיכוי קטן שתהייה אישה שלא תסתנוור מהכסף
ובאמת תחזיר הכול .

נסכם שבתור פנטזייה זה מחרמן אבל לא לעשות במציאות .
כמו WWF
אל תנסו את זה בבית .
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 20 בדצמ׳ 2010
ציטוט: האם מישהו/מישהי חווה את זה, ויודע/ת איך זה עובד, עבדות כספית אמיתית, בימינו? מה הבעיות הנפשיות ואפילו הבירוקרטיות הכרוכות באמצעי כזה?

אין שום בעיה, וזה נפוץ הרבה יותר ממה שאת חושבת. הצעדים להשגת שליטה כספית מוחלטת ונישול טוטלי פשוטים:

1) תתחתני.
2) תתגרשי.

בהצלחה!
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 20 בדצמ׳ 2010
לטעמי כל העניין הזה ביחסי מלכה-עבד, זה הרצון של העבד.
זאת אמרת, שעבד משרת את המלכה כי הוא רוצה.
העבד משרת את המלכה בלב שלם, רצון מלא, חדווה אמיתית.

ולדעתי זה כנ"ל לגבי הרכוש, אני לא חושב שזו צריכה להיות דרישה של המלכה כי אם רצון של העבד לתת את הרכוש.

כנ"ל לגבי מתנות, העבד לא צריך לקנות מתנה למלכה כי היא רוצה או כי היא מבקשת.
הוא צריך לקנות מתנה למלכה כי הוא רוצה, כי הוא רוצה לתת, הוא רוצה להעניק,.
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 21 בדצמ׳ 2010
בכוח המוח{Aion} • 21 בדצמ׳ 2010
ליבנת כתב/ה:
שתהיה בריא,
סליחה, שתהיי בריאה...
ליבנת

אני לא אוהבת את התגובה הזו הזו, ליבנת.
היא יהירה, היא מניפולטיבית, היא מתיימרת.
והכי גרוע, היא ארסית. בשביל מה?

אף אחד לא הגיע לכאן כי הוא מושלם, כזה שאינו סובל מחסכים ו/או חרדות.
גם המוסריות הדמגוגית בה את משתמשת, בה הגעת כמעט לרצח ילדים קטנים מזי רעב, אינו במקום.

הייתי מציעה לך לחשוב מהיכן מגיעים משפטים כמו: "ניצול חלשים וחולשות זה אמנם מה שאת מסוגלת לו כעת.."
תזהרי ליבנת, יום אחד תנשכי את הלשון, והארס שלך יהרוג אותך.

לא טוב. אני מאמינה בך שאת יכולה יותר מזה.
Dunbar{Supreme93}
לפני 13 שנים • 22 בדצמ׳ 2010
Dunbar{Supreme93} • 22 בדצמ׳ 2010
+1 לבכוח המוח. אני אוהב איך שאת תופסת את הדברים במדוייק ואז מנסחת אותם בבהירות.
המלאך גבריאל
לפני 13 שנים • 22 בדצמ׳ 2010
המלאך גבריאל • 22 בדצמ׳ 2010
לא יכולתי שלא להגיב .
בכוח המוח סתאם כניראה היתעצבנה שליבנת נתנה תשובה מקסימה .
די חיברה תהיו אמיתיים ותפסיכו להשלות את עצמכם .
וכן יש בזה הרבה מין החולשה ולא בקטע של פנטזייה לא להיות עצמאי על עצמך
ועל המעשים שלך .
בצעירותי היתנסתי בזה הייתי צעיר ותמים זה הכול .
גם אם היא הייתה באמת מחזירה לי תרכוש ...מה שלא קרה ...לא הייתי עושה זאת שוב
מהסיבה הפשוטה שהסיכון גבוה מידיי .
כן חשבתי עם הזין ולא עם השכל כמו היום .

אי אפשר להגיד שלא נהנתי מיזה לתקופה מסויימת ...
מאז אני לא מסוגלת ללכת למלכה בתשלום או למשהוא ריגעי אחר כי זה כבר לא עושה לי את זה .
אחריי שעוברים סוג של הנאה כזאת קשה מאוד להנות מדברים קטנים .
אוליי זאת גם אחת מהסיבות שלי שאני נהפכת לקוקסינלית
בגלל שבתור גבר עברתי כבר המון ואני לא מסוגלת להנות מיזה יותר .
טוב זה ענייני הפרטי .

חבל שבצעירותי לא הכרתי את ליבנת ....
באמת לזכותה ייאמר שאם היא אמיתית ואלה תכונות שייש לה באמת הייתי נותנת לה הכול .