סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור/ מלכה בתשלום

מיתוסית​(שולטת)
לפני 13 שנים • 14 בדצמ׳ 2010
מיתוסית​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2010
צעיף אדום מדם כתב/ה:
הייתי רוצה להכניס עיניין קצת בדיון, ולהסיר מעט את הנכונות פוליטית (:. אני מסתכנת בזה שאגרום להרמות גבה, ואכעיס לא מעט אנשים. קחו את זה ברוח טובה, טוב? אני רוצה להציג את דעתי האמיתית על כמה נושאים שעלו פה, בעיקר לתגובות של בנט, רפאל, ויולי. מעניינת אותי תגובתכם.
אני חושבת שהאקט האחרון, שיחת הטלפון לאישתו, היה הדבר הנכון לעשות, מכל בחינה. הוא החזיר את הסיטואציה ההזויה למציאות. הוא גרם לי הנאה רבה, וגרם לי על הדרך מוסרית לא לפגוע באישתו. הוא ללא ספק עזר לו "להשלט, ולהיות אמיתי יותר עם עצמו" כפי שביקש בצ'ט. ליולי , אני חושבת ששקרים לבנים כמו "לא אעשה במידע שום שימוש ציבורי" (זה לא היה שימוש ציבורי) הם כלי להשרדות בכל דייט עם גבר זר. עשיתי בו פה שימוש "מיוחד". זה הכל.
כנגד זה יולי טענה כי הפרתי קוד ביחסי שליטה, שהם יחסים שמבוססים על אמון רב. זה מה שמקובל, גם אם לא כתוב, היא טענה. בנט טען שסחיטה באיומים זה לא בדס"ם וששליטה נשית חייבת לעמוד תחת אותם כללי המוסר של שליטה גברית. רפאל לא נהנה מהפנטזיה. השולטת מגלה זחיחות ומעצבנת.
ראו, על אף שפרסמתי כאן באתר את הסיפור, אינני מחוייבת כלל לדברים שמקובלים ביחסי שליטה בדסמ"ים. אני מחויבת לחוקי מדינת ישראל, ולהם בלבד. ואף מצפה שאחרים יהיו מחויבים להם.
האקט היחידי שבו עברתי על החוק הישראלי, הוא המשפט "אם אתה לא תדבר, אני אדבר", שעליו ניתן לשפוט אותי על סחיטה באיומים – הכרחתי אותו בסחיטה, לדבר עם אשתו חמש דקות, תוך עיסוי גופו במקל. העונש המירבי על עבירת סחיטה באיומים הוא תשע שנות מאסר בפועל. אולם, בהינתן האקט שביקשתי ממנו לעשות (לדבר עם אשתו), בהינתן הסיטואציה המינית בה נאמר המשפט, וההסכמה למין חריג שהביע המאשים ארבע פעמים לפני האקט, בהנתן האפשרויות שהיה לו בעת האירוע (לנתק את השיחה ולדבר איתי, ללכת, לכעוס, להתנגד) ובתוספת בעיית האמון הקשה של המאשים (המעשה נעשה בעת בגידה באשתו) והעבר ללא רבב שלי, סביב שהמקרה לא יגיע כלל לבית משפט, ושאצא ללא רבב גם ממנו.
מנגד, בנט הציע שעוד בזמן שהקראתי לו את פרטיו, ואפילו לאחר שהבהרתי שאין בכוונתי לסחוט אותו, יש לסטור על פני, להשחית את רכושי, ולגרור אותי בכוח למקום כלשהו (תחנת משטרה, או מקום אחר) בוא נניח לרגע שהצלחתי לברוח (הנחה סבירה לדעתי). תלוי איך סופרים, אבל העונש המרבי המצטבר על תקיפה, ניסיון חטיפה והשחתת רכוש הוא כ-14 שנות מאסר בפועל. אם אהיה קצת נאסטית (והיו בטוחים שאהיה, במקרה כזה) האשמה תכלול גם תקיפה מינית, שגם בלי נסיון החטיפה, העונש המרבי עליה, הקבוע בחוק, הוא 10 שנות מאסר בפועל.
בא לי גם לשבת עם רפאל על קפה ועל ספר החוקים של מדינת ישראל, ולחפש איתו ביחד את הסעיף "זחיחות יתר של אישה", שבעטיו מותר לאדם לפי החוק לתקוף אישה באלימות ולהשחית את רכושה (החליפה די יקרה). אני לא בטוחה שנמצא סעיף כזה.
עכשיו, אולי תבקשו לפטור את דבריי הנ"ל בקלות יחסית - תוכלו להגיד (ואפילו בצדק רב, לדעתי) שהדיון והדיעות האלימות שהושמעו בפורום נאמרו בחופשיות, ובהתייחסות לסיפור פנטזיה פרובוקטיבי, וכך יש לקבל אותם. אולי גם לא תסכימו עם הניתוח המשפטי הנ"ל, או שתתיחסו אליו כאל משחק מלוכלך של עורכת דין קצת מושחתת.
חברים יקרים, זה קל מדי. יש פה גרעין ודילמה אמיתית שאתם חייבים לתת עליו את הדעת: בתוך תוככם אתם חושבים שקוד המוסר הבדס"מי הוא מעל חוקי מדינת ישראל. רגע, רגע. לפני שאתם מזדעקים "מה פתאום! אנחנו סתם אנשים, בסופו של דבר!" שקלו את זה לדקה. אולי התחושה הזאת שלכם בעצם מוצדקת? הרי החוק נכתב על ידי אנשים שלא חשבו על סשנים. השופטים, מכובדים ככל שיהיו, לא מעורים ב"ניואנסים של השליטה", כמוכם, כפי שהגדירה בכוח-המוח. הקוד שלכם, של אמון מקובל, כפי שכתבה יולי, של שפוי-ובהסכמה, עוצב כבר על פני כמה שנים, על גבי הרים של ויכוחים בעד ונגד, והמשפט הישראלי עיוור לחלוטין לניואנסים האלה. אולי באמת עדיף שתהיו כת שבה דין התורה, סליחה האס אס סי, תקף יותר מהחוקים הוונילים?
ואסים באנקדוטה מרושעת מעט. תרשו לי להיות מרושעת קצת? (:
פשוט אני מפליגה למחזות הפנטזיה, ורואה בעיניי רוחי את בית המשפט המשמעתי לבדס"ם, שאליו מובא נשלט נשוי שפרק לאיזה שולטת את הצורה. ובעוד היא שוכבת מגובסת בכל חלקי גופה באיכילוב, כבוד השופט רפאל פוסק "..הנאשם זכה מכל אשמה. רבותי, מדובר פה במקרה קלאסי של זחיחות של שולטת..."

טוב, זה שזה אמיתי, מוריד לי מאוד.
ברור שכולנו כפופים לחוקי מדינת ישראל, אבל החוקים הללו נובעים מהחלטות של מה מוסרי ומה לא. זה שמשהו נחשב חוקי, כפי שיולי אמרה, לא אומר שהוא כשר, נכון ומוסרי.
אם את מקיימת חוקים רק כי הם חוקים ואת לא רוצה להיענש וכל השאר מבחינתך מותר ואינך מבינה את הרוח מאחורי החוקים, אז יש לך בעיה קשה, לדעתי, גברת. לא רק כעו"ד, אלא כאדם שחי בחברה.
לפני שאת בכלל שולטת, את צריכה להיות אדם מוסרי ולדאוג לנשלט שלך וזה לא מקומך לשפוט אותו אם מה שהוא עושה זה בסדר או לא (בוגד באישתו), הרי יכולת לא להיפגש איתו. ברגע שהחלטת שאת רוצה לסשן אותו, אז את לא יכולה להשתמש בזה נגדו.

לא רק זה, אלא שהרגיז אותי שאת מנתחת את המקרה ב"איך להתחמק מעונש" ולא ב"מה עשיתי לא בסדר".
באמת חשיבה של עו"ד.
או של עבריין.

אז לדעתי, כן אפשר להגיש נגדך תלונה בסחיטה באיומים. את לא באמת נתת לו פתח ללכת אם איימת עליו ואם היו לך פרטים מזהים שלו. את בטח מכירה סיפור או שניים של אנשים שנסחטו בידי כל מיני גורמים או אנשים בכך שעשו מעשים לא הולמים מוסרית אך חוקיים כמו לבגוד או ללכת לזונה וסחטו מהם כספים או טובות הנאה אלו ואחרות (בין אם הם אנשי ציבור או אזרחים מהשורה).
זה כל המשמעות של סחיטה ושל ניצול מרות לקיום יחסים וכו'!
הרי יכולת לומר: "היא יכלה להתפטר או להתלונן" "הוא יכל לשלם או לגלות לאישתו" וכו', אבל זו לא המציאות.
אז אם הוא בוגד זה נותן לך את הרשות לעשות משהו לא מוסרי כמוהו ואף יותר?
מה שחשוב לך זה איך לא להיענש או כמה לקבל ולא עצם זה שעברת על עבירה בעיניי החוק?
זה שאנס אונס מישהי וזה לא מגיע למשפט בגלל חוסר ריאיות או חוסר עניין לציבור זה אומר שהוא לא עבר על החוק או שזה מוסרי?

הSSC לא מעל החוק במובן שהוא מבטל את החוק, אלא מחזק אותו- כך זה בעיניי.
בדיוק כמו שלפי טענותייך, אם אני מסכימה לעשות סשן כנשלטת, האם זה נותן את הכוח לשולט שלי לעשות בי כחפצו, גם אם זה פוגע בי ברמה האישית או הפיזית או הפמינית וזאת בניגוד לרצוני?! כן,הוא יכול לטעון שזה רק BDSM והסכמתי, אבל זה לחטוא לאמת, לעוות מציאות ולנצל בורות של שופטים.
הSSC מחזק את החוק והולך לצידו: הכל חייב להיות בהסכמה (כל מה שנעשה לאדם בניגוד לרצונו הוא עבירה על החוק, בגדול), בטוח (אם תשברי לאדם את העצמות או תרצחי אותו בהסכמה לא בטוח שלא תועמדי לדין) ושפוי, שעל זה כבר יש הרבה ויכוחים, אבל בגדול אם אותו שפוי כולל בטיחות והסכמה ולא מעשה שעשוי לפגוע באדם השני, אז כנראה שזה גם לא חוקי או לפחות לא מוסרי במידה מאוד גדולה (נגיד להשאיר מישהי אזוקה באזיקים למיטה במשך יום שלם בלי לבדוק מה קורה איתה ובלי להשאיר לה מפתחות, שתיה, טלפון...).

איכזבת אותי ברמות מאוד קשות.

וגם:
"ככה שגם אני נהניתי וכולם יצאו בסדר."

את נהנית. כולם בסדר? הוא בסדר? הוא נהנה, או שהוא סבל? אולי גרמת לו לטראומה ועכשיו הוא לא ירצה להתקרב לאף שולטת? אולי גרמת לו לנזק חמור באשכים?...
מה עם הבחור? איך הוא ראה את זה? כחוויה מחרמנת או קשה?
וגם אם הוא ראה את זה כחוויה מחרמנת בסופו של דבר, את לא חושבת שכדאי קודם לבדוק אם הוא אקסטרימי ומה הגבולות שלו ואם בכלל עמדת בהם?
או שגם בגבולות שלו את לא אמורה לעמוד בגלל שהם לא חלק מחוקי מדינת ישראל?
Bent
לפני 13 שנים • 15 בדצמ׳ 2010
Bent • 15 בדצמ׳ 2010
צעיף אדום מדם כתב/ה:
הייתי רוצה להכניס עיניין קצת בדיון, ולהסיר מעט את הנכונות פוליטית (:. אני מסתכנת בזה שאגרום להרמות גבה, ואכעיס לא מעט אנשים. קחו את זה ברוח טובה, טוב? אני רוצה להציג את דעתי האמיתית על כמה נושאים שעלו פה, בעיקר לתגובות של בנט, רפאל, ויולי. מעניינת אותי תגובתכם.
אני חושבת שהאקט האחרון, שיחת הטלפון לאישתו, היה הדבר הנכון לעשות, מכל בחינה. הוא החזיר את הסיטואציה ההזויה למציאות. הוא גרם לי הנאה רבה, וגרם לי על הדרך מוסרית לא לפגוע באישתו. הוא ללא ספק עזר לו "להשלט, ולהיות אמיתי יותר עם עצמו" כפי שביקש בצ'ט. ליולי , אני חושבת ששקרים לבנים כמו "לא אעשה במידע שום שימוש ציבורי" (זה לא היה שימוש ציבורי) הם כלי להשרדות בכל דייט עם גבר זר. עשיתי בו פה שימוש "מיוחד". זה הכל.
כנגד זה יולי טענה כי הפרתי קוד ביחסי שליטה, שהם יחסים שמבוססים על אמון רב. זה מה שמקובל, גם אם לא כתוב, היא טענה. בנט טען שסחיטה באיומים זה לא בדס"ם וששליטה נשית חייבת לעמוד תחת אותם כללי המוסר של שליטה גברית. רפאל לא נהנה מהפנטזיה. השולטת מגלה זחיחות ומעצבנת.
ראו, על אף שפרסמתי כאן באתר את הסיפור, אינני מחוייבת כלל לדברים שמקובלים ביחסי שליטה בדסמ"ים. אני מחויבת לחוקי מדינת ישראל, ולהם בלבד. ואף מצפה שאחרים יהיו מחויבים להם.
האקט היחידי שבו עברתי על החוק הישראלי, הוא המשפט "אם אתה לא תדבר, אני אדבר", שעליו ניתן לשפוט אותי על סחיטה באיומים – הכרחתי אותו בסחיטה, לדבר עם אשתו חמש דקות, תוך עיסוי גופו במקל. העונש המירבי על עבירת סחיטה באיומים הוא תשע שנות מאסר בפועל. אולם, בהינתן האקט שביקשתי ממנו לעשות (לדבר עם אשתו), בהינתן הסיטואציה המינית בה נאמר המשפט, וההסכמה למין חריג שהביע המאשים ארבע פעמים לפני האקט, בהנתן האפשרויות שהיה לו בעת האירוע (לנתק את השיחה ולדבר איתי, ללכת, לכעוס, להתנגד) ובתוספת בעיית האמון הקשה של המאשים (המעשה נעשה בעת בגידה באשתו) והעבר ללא רבב שלי, סביב שהמקרה לא יגיע כלל לבית משפט, ושאצא ללא רבב גם ממנו.
מנגד, בנט הציע שעוד בזמן שהקראתי לו את פרטיו, ואפילו לאחר שהבהרתי שאין בכוונתי לסחוט אותו, יש לסטור על פני, להשחית את רכושי, ולגרור אותי בכוח למקום כלשהו (תחנת משטרה, או מקום אחר) בוא נניח לרגע שהצלחתי לברוח (הנחה סבירה לדעתי). תלוי איך סופרים, אבל העונש המרבי המצטבר על תקיפה, ניסיון חטיפה והשחתת רכוש הוא כ-14 שנות מאסר בפועל. אם אהיה קצת נאסטית (והיו בטוחים שאהיה, במקרה כזה) האשמה תכלול גם תקיפה מינית, שגם בלי נסיון החטיפה, העונש המרבי עליה, הקבוע בחוק, הוא 10 שנות מאסר בפועל.
בא לי גם לשבת עם רפאל על קפה ועל ספר החוקים של מדינת ישראל, ולחפש איתו ביחד את הסעיף "זחיחות יתר של אישה", שבעטיו מותר לאדם לפי החוק לתקוף אישה באלימות ולהשחית את רכושה (החליפה די יקרה). אני לא בטוחה שנמצא סעיף כזה.
עכשיו, אולי תבקשו לפטור את דבריי הנ"ל בקלות יחסית - תוכלו להגיד (ואפילו בצדק רב, לדעתי) שהדיון והדיעות האלימות שהושמעו בפורום נאמרו בחופשיות, ובהתייחסות לסיפור פנטזיה פרובוקטיבי, וכך יש לקבל אותם. אולי גם לא תסכימו עם הניתוח המשפטי הנ"ל, או שתתיחסו אליו כאל משחק מלוכלך של עורכת דין קצת מושחתת.
חברים יקרים, זה קל מדי. יש פה גרעין ודילמה אמיתית שאתם חייבים לתת עליו את הדעת: בתוך תוככם אתם חושבים שקוד המוסר הבדס"מי הוא מעל חוקי מדינת ישראל. רגע, רגע. לפני שאתם מזדעקים "מה פתאום! אנחנו סתם אנשים, בסופו של דבר!" שקלו את זה לדקה. אולי התחושה הזאת שלכם בעצם מוצדקת? הרי החוק נכתב על ידי אנשים שלא חשבו על סשנים. השופטים, מכובדים ככל שיהיו, לא מעורים ב"ניואנסים של השליטה", כמוכם, כפי שהגדירה בכוח-המוח. הקוד שלכם, של אמון מקובל, כפי שכתבה יולי, של שפוי-ובהסכמה, עוצב כבר על פני כמה שנים, על גבי הרים של ויכוחים בעד ונגד, והמשפט הישראלי עיוור לחלוטין לניואנסים האלה. אולי באמת עדיף שתהיו כת שבה דין התורה, סליחה האס אס סי, תקף יותר מהחוקים הוונילים?
ואסים באנקדוטה מרושעת מעט. תרשו לי להיות מרושעת קצת? (:
פשוט אני מפליגה למחזות הפנטזיה, ורואה בעיניי רוחי את בית המשפט המשמעתי לבדס"ם, שאליו מובא נשלט נשוי שפרק לאיזה שולטת את הצורה. ובעוד היא שוכבת מגובסת בכל חלקי גופה באיכילוב, כבוד השופט רפאל פוסק "..הנאשם זכה מכל אשמה. רבותי, מדובר פה במקרה קלאסי של זחיחות של שולטת..."

אני חוכך בדעתי, למה את רוצה תגובה צא"מ?

נשאת נאום הגנה חוצב להבות גברתי הסנגורית, ולא תפקידי להיות הקטגור במשפט הלא קיים על מעשיך.

סיפור המעשה שלך הוא הדבר היחיד שאגיב עליו מאחר ובכול המידע שהוצג אחריו, מעורב עם רמזים של המקרה האמיתי אשר לטענתך קרה אחרת מין המתואר, ולכן לא ניתן להעריך אותו כלל, או לפחות עד שהסנגוריה תעלה את סיפורו כפי שהיה לדעת המתגוננת, ותעלה גם את גרסאת מנוופח האשכים (המקטרג?) להשוואה.

אז בואי נחלק את התגובה שלי לשניים:

המשפטי, בסיפור את:

1. סחטת באיום הסכמה למשחק.
2. סחטת שיחת טלפון עם אשתו בזמן המשחק שהיה לא הסכמה, וזאת ללא הסכמתו ותחת איום הטלפון, ביצעת בו מעשה מגונה כזה או אחר.
3. בעטת באיזור רגיש ללא אזהרה וללא סיכום מוקדם של גבולות וידע, רגע זה שייך לחלק השני.

והתנהגת כמו פושעת או בריון מצוי (זו כבר דיעה אישית), ולא כמו שולטת.

ההצעה שלי יקירתי, הייתה לעצור פושעת במהלך פשע (אותה סחיטה באיומים), לבצע מעצר אזרחי, ולהחרים ראיות. אפשר לסובב כול שנאמר לכול כיוון, רק שבאמת אין לי את הכלים להתווכח עם מי שמצוי בחוק, אני לא.

הסטירה כולה רגשית, עלי , לדעתי הגיע לך.

חלק 2, בעיני ה"חוק" הבדס"מי (שאני ממש לא מתיימר ליצג אותו):

עולם הבדס"ם ששורד לא מעט זמן נוהג לעקוב על אחת משני קודי התנהגות:

SSC - Safe, Sane And Consensual

או בעברית, שפוי , בטוח ובהסכמה.

או

RACK - Risk Aware Consensual Kink

שתרגומו יהיה סטייה מוסכמת ומודעת.

בשתי ההגדרות קיימת המילה מוסכם. אם היית מסכמת את פרטי המקרה איתו מראש, כולל טלפון לאשתו תוך כדי קיום מעשים, והיית פורסת מולו גבולות משחק הכולים בעיטה באשכים, האקט היה מוסכם.

התיאור שלך, כלל לדעתי, הבהרה שתמורת כסף, לדעתך קנית את הזכות לעשות בו דברים, מצד שני הוא היה מאוד ברור שהוא אינו מודע לאיזה דברים, יותר מזה, כשאת אומרת לו בצורה ישרה כי אתה קונה "דברים מיניים" יש הטעייה מכוונת, כי בעיטה בביצים היא מינית רק לחלק קטן של האוכלוסיה ולא לכללה וגם אז תחת תנאים מסויימים.

בשום מקום במשא ומתן שלכם לא נידון עניין הסימון, גברים בוגדים (מניסיון) פאנטים בנושא, סטירה אדירה כמו שאת מתארת משאירה סימן, ולכן בעניין ההסכמה את שוב חרגת מהמקובל, שלא לדבר על סימני מקל באיזור האשכים.

אז לא בהסכמה.

שפוי ומודע?

מודע אומר שאת והוא למדתם את סוג המשחק, מאחר ולו לא היה כול ידע למה עומד לקרות, ומאחר ולא שיתפת אותו בתוכניות, הוא לא היה מודע.

בעיטה אדירה, בביצים, יש כאן אנשים מסויימים שבעיטה אדירה מהם היא לא שפויה. אם נניח שאינך מאומנת בקרב מגע ואיל לך הכשרה של רוצחת עניין השפוי הוא כבר עניין יחסי.

לי זה נראה שפוי אבל חורג מהנורמה.

זהו, סיימתי את דברי.

הבהרתי את עצמי?

בבית המשפט שלא קיים, את תתבונני בעצמך ותגידי SSC או RACK?

קיים או לא?

------------------------

נ.ב. להתחבא באקט בדס"ם בחוקי מדינת ישראל זה אקט פחדני.

דיעה
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 15 בדצמ׳ 2010
כחולית, אני מצטער, קחי את המשפט הבא בראש טוב:
זה פשוט מטורף שאת מטיפה לאס אס סי, אבל על הדרך לא אכפת לך בכלל שמישהו רוצה לשבור למישהי את הטלפון, להעיף לה סטירה "כי מגיע לה" ולגרור אותה בכוח ובאלימות, וכל זאת רק כי היא הקריאה לו פרטים אישיים, בלי אפילו לאיים עליו, כי עצם קריאת הפרטים זה לא "אס אס סי".

זה מטורף, ואתם מטורפים.

ולעצם הסיפור: מדהים מדהים, מגרה, מנפץ מיתוסים, מעורר מחשבה. לא אהבתי את הסוף מבחינה מינית, (עשה לי טרן אוף מטורף) אבל זה לא חשוב בכלל. אם חלקו קרה באמת במציאות זה אפילו יותר מעורר מחשבה.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2010
fog כתב/ה:
כחולית, אני מצטער, קחי את המשפט הבא בראש טוב:
זה פשוט מטורף שאת מטיפה לאס אס סי, אבל על הדרך לא אכפת לך בכלל שמישהו רוצה לשבור למישהי את הטלפון, להעיף לה סטירה "כי מגיע לה" ולגרור אותה בכוח ובאלימות, וכל זאת רק כי היא הקריאה לו פרטים אישיים, בלי אפילו לאיים עליו, כי עצם קריאת הפרטים זה לא "אס אס סי".

זה מטורף, ואתם מטורפים.

ולעצם הסיפור: מדהים מדהים, מגרה, מנפץ מיתוסים, מעורר מחשבה. לא אהבתי את הסוף מבחינה מינית, (עשה לי טרן אוף מטורף) אבל זה לא חשוב בכלל. אם חלקו קרה באמת במציאות זה אפילו יותר מעורר מחשבה.

קראתי את הקטע המדובר שוב בריפרוף ולא מצאתי שום קשר בין מה שכתבת לסיפור.
איפה כתוב שהוא רצה לשבור לה את הטלפון? שהוא רצה לגרור אותה? להעיף לה סטירה?
היא הקריאה את הפרטים ואמרה שזה כדי שלא יתקוף אותה והוא אמר בפירוש שהוא לא רוצה לתקוף אותה.
גם אם איכשהו הוא אמר את זה, עדיין יש הבדל בין לומר ללעשות ומה שהיא עשתה, כפי שהטיב לפרט גם בנט, הוא לא SSC, אז בטח שיש לי הזכות להטיף על SSC.

ובסופו של דבר, היא גם איימה עליו, גם סחטה אותו וגם תקפה אותו.
robotz
לפני 13 שנים • 22 בדצמ׳ 2010
robotz • 22 בדצמ׳ 2010
עריכת דין זה אחד המקצועות המשמימים ביותר שיש לא?