בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסירת כל רכושו

סוגד שישים ותשע
לפני 13 שנים • 22 בדצמ׳ 2010
סוגד שישים ותשע • 22 בדצמ׳ 2010
בעוונתי הרבים הכרתי הרבה אנשים
והרבה מאוד גברים ונילים ועבדים
עברו מעשי סחיטה ברצון
כימעט כולם ביזבזו כספים על בחורה עד שהגיעו
למצב שהם בלי גרוש
הכרתי אחד באופן אישי ונילי לגמרי
שביזבז על בחורה 30000 שח ווכשנגמר הכסף היא עזבה אותו
היכרתי אחד שביזבז 55000 שח על בחורה וכשנגמר הכסף היא התחתנה
אם החבר שלו
וכשאני מדבר אם האנשים האלו נכון שהם עצבניים על הבחורה
אבל הם מודים בפה מלא שהרגעים האלו היו יפים והם נהנו
רק כשהם היתעורר מזה ההרגשה היתה חרה
ועוד סיפור אמיתי חבר של הבעל הבית שלי היו לו מגרשים חנויות דירות
הוא התחיל לצאת אם בחורה צעירה ומרוב בלבלה שהיא גרמה לו
הגיע לפשיטת רגל
הרבה חברים שלו עזרו לו מבחינה כלכלית והוא היסתדר לבסוף
לא חזר לגדולתו אבל חיי ברמה די גבוה
הוא קנה מצלמה והלך לבחורה ואמר לה תני לי רק לצלם לך את הכוס
לראות תמיד כמה דירות חנויות ומיגרשים יכולים להיכנס שמה
הקיצר אם דבר זה בא מתוך רצונו של העבד שיהיה להם לבריאות
אבל אם זה בא מתוך אילוץ זה כבר סחיטה ואיומים
דבר פלילי
L איה
L איה • 22 בדצמ׳ 2010
חלילה וחס. לא זכיתי לפגוש בעלמה, ואם יורשה לי לנחש
שגם לא יימצא מי שפגש בה תחת הניק הזה...
הסיכון הוא בכך שהוחלפו עיצות כיצד יהיה יותר נכון למלכד נשלטים באופן שגם אם לא ירצה
להחזיר כלום הוא יהיה 'מכוסה' מבחינה חוקית.
זה לא s&m . זה יעוץ בעינייני נוכלות.
כאשר נכנסים לפרטים טכניים והתפלפלויות של החוק, -מישהו טרח או טורח לברר...
אני כמו ביצת קינדר:
גם מזהירה שמי שמצטטת תיקוני חוק בעינייני העברת בעלות ומבקשת לעצמה רכוש מנשלטים
עלולה להיות יותר מסתם פנטזיונרית .
גם סולדת מזליגת טרנד 'הניצול הפיננסי' הבא עלינו מארצות מבוססות יותר ולא מתאים למחוזותינו.
וגם עושה מיני השלכה.
למדתי בדרך הקשה, שלא משנה אם אהיה בזוגיות עם שולט או נשלט,
הדבר הבא שאחתום עליו לגבר יהיה כנראה תעודת פטירה.
ואל יחמץ ליבך, עברו 5 שנים מאז דבר העלילה, והשבח לאל...
(חמסה, חמסה, חמסה, שום ובצל)
תלונה:כל הרצינות הזו כבר עולה לי בבריאות,
זה לא ייתכן שעם כישורי כתיבה כשל צעיף ושל בכוח
הפוסט הזה נראה כאילו נכתב ע"י אבי ביטר ולהקתו.
נשבעת, הייתה לי דאחקה בבוידעם.
זה מסוג הדברים שדווקא כשצריך לא מוצאים...
ליבנת
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 22 בדצמ׳ 2010
ליבנת, כאן בדיוק הנקודה שלא הבנתי.
אולי אני תמים מדי, אבל הפנטזיה הזאת נראית לי כל כך הזויה, פנטזיה של העברת כל הרכוש, זה נתפס לי כמו פנטזיה לשרת אישה על הירח, כך שאני תופס אותה כמשהו מאוד תמים אפילו, אולי אפילו ילדותי - לא במובן השלילי של המילה, אבל יכול להיות שאני באמת תמים מדי, מה אני יודע. יכול להיות שיש פה אנשים שבאמת יחתמו על טופס משפטי כזה, כל כמה שזה נשמע מופרך. עם זאת אני רוצה להפנות אותך למאות השירשורים שנפתחים כאן על ימין ועל שמאל על התלונות של עבדים על זה שנאלצו לקנות כוס קפה למלכה או לשלוח לה טלכרט, אז באמת להעביר את כל הרכוש, זה כל כך כלבוטקי, אבל שוב, אולי יש מישהו שיהיה מסוגל לחשוב על נוכלות כזאת ומישהו אחר שיפול בנוכלות כזאת? מוזר מאוד, אפילו מעורר זווית חדשה של מחשבה מסקרנת.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 22 בדצמ׳ 2010
צ'ארנוחה כתב/ה:
אולי אני תמים מדי, אבל הפנטזיה הזאת נראית לי כל כך הזויה, פנטזיה של העברת כל הרכוש, זה נתפס לי כמו פנטזיה לשרת אישה על הירח, כך שאני תופס אותה כמשהו מאוד תמים אפילו, אולי אפילו ילדותי - לא במובן השלילי של המילה, אבל יכול להיות שאני באמת תמים מדי, מה אני יודע. יכול להיות שיש פה אנשים שבאמת יחתמו על טופס משפטי כזה, כל כמה שזה נשמע מופרך. עם זאת אני רוצה להפנות אותך למאות השירשורים שנפתחים כאן על ימין ועל שמאל על התלונות של עבדים על זה שנאלצו לקנות כוס קפה למלכה או לשלוח לה טלכרט, אז באמת להעביר את כל הרכוש, זה כל כך כלבוטקי, אבל שוב, אולי יש מישהו שיהיה מסוגל לחשוב על נוכלות כזאת ומישהו אחר שיפול בנוכלות כזאת? מוזר מאוד, אפילו מעורר זווית חדשה של מחשבה מסקרנת.

אתה שוב מדבר יותר מדי.
תחתום כאן, כאן וכאן.

נו, זה היה כל כך קשה?

בוא, אני אקנה לך קפה. על חשבוני.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 22 בדצמ׳ 2010
חברי העבדים,
אני רוצה להזהיר אתכם. היום פנתה אלי על גבי הפורום מלכה (לא אנקוב בשמה כדי שכלובי לא יחסום אותי, אך מי שמעוניין שיפנה אלי בהודעה פרטית) בבקשה שאחתום על טופס משפטי שמעביר את כל הרכוש שלי אליה - ועוד הייתה לה החוצפה להציע כוס קפה.
אנחנו העבדים כבר למודי סבל בנושא הזה של נצלניות, ולכן אני מזהיר אתכם, אם מישהי מצפה שתשלמו על ארוחת הערב שהוצאתם אותה אליה, או שתקחו אותה באוטו שלכם ליציאה, או שתשלמו על הכרטיס קולנוע, או לחלופין אם היא שולפת טופס שכתוב עליו "העברת כל הרכוש של העבד", עליכם להיזהר.
זחלן​(נשלט)
לפני 13 שנים • 23 בדצמ׳ 2010
זחלן​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2010
צעיף –

בהנחה שתוודאי היטב כי העבד המסכים לכל התהליך, עושה כן מדעת ותוך מודעות לכל ההשלכות, אזי לא נותר לי אלא לאחל לכם הנאה והצלחה.

נתקלתי בעבר (הרחוק) בשני זוגות החיים כך בפועל. האחד – בארה"ב, מלכה ועבד שחיו יחד בזמנו למעלה מעשרים שנה, כאשר כל הרכוש היה נתון באופן מוחלט לשליטת האישה. אני לא יודע אם היה שם אקט היסטורי של העברת רכוש קיים בפועל, אולם צורת החיים שלהם היתה מיוחדת במינה – אקסטרימית לחלוטין ופומבית לחלוטין, אולם עם זאת גם טבעית לחלוטין. בזוג השני נתקלתי לפני כעשר שנים בארץ הקודש הקטנטנה שלנו ולכן מסיבות מובנות לא ארחיב בפרטים.

מבחינה פרקטית, אין קושי חשבונאי, כלכלי או משפטי לבצע את "העברת השליטה ברכוש" באופן המדובר. עליכם לאתר צד שלישי שהינו אמין בעיניכם ולמנותו כנאמן. הרכוש יועבר לשליטת הנאמן (עבור העבד), כאשר ישנן דרכים לדאוג לכך שהעברת הרכוש כאמור לא תיראה כעסקה חייבת במס. כמובן שככל ומדובר בהעברת נכסי מקרקעין או נכסים אחרים הטעונים רישום, הפרוצדורה קשה יותר אולם עדיין אפשרית. בהסכם הנאמנות עליכם להתוות את אופן ניהול הנכסים על ידי הנאמן, וכן לציין כי הנאמנות תיפסק באופן אוטומטי וללא כל שיקול דעת עם משלוח הודעה בכתב מטעם העבד לנאמן (כאשר עותק ממנה יימסר לך), בנוסח עליו תסכימו מראש. משלוח ההודעה יחזיר את הרכוש לרשות העבד (שוב – מבלי ליצור אירוע מס), אולם גם (בהתאם לסיכום ביניכם) יסיים את מערכת היחסים ביניכם, תוצאה קשה מבחינת העבד.

ועל כן הברירה תהיה תמיד בידו – לשוב ולקבל שליטה על נכסיו ותוך כדי כך לאבד אותך, או לחיות במצב הקיים. וכך גם תמיד תדעי, שהבחירה הכואבת שלו וההקרבה מצדו, נעשות בלב שלם ומבחירה.

מנגנון דומה אגב, מוסדר לעיתים בין בני זוג במסגרת הסדרי ממון מורכבים.
אהבתי את אופן הכתיבה הרהוט והמשעשע שלך, מרענן icon_smile.gif.

בהצלחה.

*האמור מעלה אינו מהווה כמובן ייעוץ מכל סוג שהוא *
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 23 בדצמ׳ 2010
זחלן כתב/ה:
צעיף –

בהנחה שתוודאי היטב כי העבד המסכים לכל התהליך, עושה כן מדעת ותוך מודעות לכל ההשלכות, אזי לא נותר לי אלא לאחל לכם הנאה והצלחה.

נתקלתי בעבר (הרחוק) בשני זוגות החיים כך בפועל. האחד – בארה"ב, מלכה ועבד שחיו יחד בזמנו למעלה מעשרים שנה, כאשר כל הרכוש היה נתון באופן מוחלט לשליטת האישה. אני לא יודע אם היה שם אקט היסטורי של העברת רכוש קיים בפועל, אולם צורת החיים שלהם היתה מיוחדת במינה – אקסטרימית לחלוטין ופומבית לחלוטין, אולם עם זאת גם טבעית לחלוטין. בזוג השני נתקלתי לפני כעשר שנים בארץ הקודש הקטנטנה שלנו ולכן מסיבות מובנות לא ארחיב בפרטים.

מבחינה פרקטית, אין קושי חשבונאי, כלכלי או משפטי לבצע את "העברת השליטה ברכוש" באופן המדובר. עליכם לאתר צד שלישי שהינו אמין בעיניכם ולמנותו כנאמן. הרכוש יועבר לשליטת הנאמן (עבור העבד), כאשר ישנן דרכים לדאוג לכך שהעברת הרכוש כאמור לא תיראה כעסקה חייבת במס. כמובן שככל ומדובר בהעברת נכסי מקרקעין או נכסים אחרים הטעונים רישום, הפרוצדורה קשה יותר אולם עדיין אפשרית. בהסכם הנאמנות עליכם להתוות את אופן ניהול הנכסים על ידי הנאמן, וכן לציין כי הנאמנות תיפסק באופן אוטומטי וללא כל שיקול דעת עם משלוח הודעה בכתב מטעם העבד לנאמן (כאשר עותק ממנה יימסר לך), בנוסח עליו תסכימו מראש. משלוח ההודעה יחזיר את הרכוש לרשות העבד (שוב – מבלי ליצור אירוע מס), אולם גם (בהתאם לסיכום ביניכם) יסיים את מערכת היחסים ביניכם, תוצאה קשה מבחינת העבד.

ועל כן הברירה תהיה תמיד בידו – לשוב ולקבל שליטה על נכסיו ותוך כדי כך לאבד אותך, או לחיות במצב הקיים. וכך גם תמיד תדעי, שהבחירה הכואבת שלו וההקרבה מצדו, נעשות בלב שלם ומבחירה.

מנגנון דומה אגב, מוסדר לעיתים בין בני זוג במסגרת הסדרי ממון מורכבים.
אהבתי את אופן הכתיבה הרהוט והמשעשע שלך, מרענן icon_smile.gif.

בהצלחה.

*האמור מעלה אינו מהווה כמובן ייעוץ מכל סוג שהוא *

איך עורכי דין הורסים כל פנטזיה עם הפרקטיות הנוראית הזו...
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 23 בדצמ׳ 2010
צ'ארנוחה כתב/ה:
חברי העבדים,
אני רוצה להזהיר אתכם. היום פנתה אלי על גבי הפורום מלכה (לא אנקוב בשמה כדי שכלובי לא יחסום אותי, אך מי שמעוניין שיפנה אלי בהודעה פרטית) בבקשה שאחתום על טופס משפטי שמעביר את כל הרכוש שלי אליה - ועוד הייתה לה החוצפה להציע כוס קפה.
אנחנו העבדים כבר למודי סבל בנושא הזה של נצלניות, ולכן אני מזהיר אתכם, אם מישהי מצפה שתשלמו על ארוחת הערב שהוצאתם אותה אליה, או שתקחו אותה באוטו שלכם ליציאה, או שתשלמו על הכרטיס קולנוע, או לחלופין אם היא שולפת טופס שכתוב עליו "העברת כל הרכוש של העבד", עליכם להיזהר.

לא להתרגז, עיניים שלי.
אתה מעדיף שוקו?

icon_smile.gif

}{
זחלן​(נשלט)
זחלן​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2010
בכוח, יהירות אינה הולמת אותך.
אינני עוסק בעריכת דין...
L איה
L איה • 23 בדצמ׳ 2010
צ'ארנוחה כתב/ה:

איך? נישאתי טרם מלאו לי עשרים,
כאן נכנסים לתמונה התיאור המדוייק של בכוח, אלמנט של טמטום, וטירוף הריוני ממוצע.
אז מי אמר חליטת ערבויות בנקאיות ולא קיבל?
עובדה א: ממש כמו בפרסומת לטמפונים,יותר קל ופשוט להחדרה מזה - אין.
עובדה ב: מע"מ גבעתיים- הכי לא כיפי.
מסקנת תנחומים: אם תהיי/ה מספיק טיפש/ה כדי לטעות כך בטרם מלאו לך עשרים, יש סיכוי שהברדק יסתיים לפני שימלאו לך שלושים.
מוזר מאוד? לא אם תשאל את השופטת ורדה פלאוט שתלכ"א-(שתזכה למנדבוצ'קס כרוני אמן)
נוכלות כזווית חדשה?? והרי תזכורת: אנחנו צאצאים של יעקוב אבינו,
זה ההוא שקנה בכורה בתמורה לנזיד עדשים...
ליבנת